Celkové vyšetření zdravotního stavu – vše o zdraví

Udělejte si Vy nebo Vaši blízcí celkový obrázek o svém zdraví, aniž byste museli obíhat nespočet odborných ambulancí a laboratoří. Nejvyspělejší přístroj Metatron odhalí v těle nemoci i parazity. S kupónem získáte kompletní NLS-kontrolu organismu přístrojem METATRON Hunter.

 • nejmodernější biorezonanční kontrola zdraví, která rychle a přesně odhalí příčinu vašich zdravotních problémů, např. parazity, viry, bakterie a patogeny
 • naše služby jsou tu pro Vás již 9 let – garance kvality
 • neinvazivní a bezbolestná biorezonanční analýza Vašeho zdravotního stavu v příjemném prostředí Centra medicíny
 • jsme nestátní a nezdravotnické soukromé zařízení. Zabýváme se zejména poradenskou a konzultační činností a poskytováním služeb osobního charakteru v oblasti osobního rozvoje
 • přístroj obsluhuje certifikovaný praktik alternativních metod nebo zdravotní sestra s dlouholetou praxí
 • nejlepší biorezonanční přístroj
 • tuto výjimečnou metodu nabízí pouze několik prestižních klinik v Evropě!
 • voucher platí 5 měsíců od zakoupení na všech našich provozovnách!

Pečujte o své zdraví a dbejte na prevenci! Zjistěte všechny výsledky na jednom místě, pohodlně, bezbolestně za 60 minut a bez čekání! Odhalte příčinu zdravotních problémů včas a předejděte jim, než propuknou naplno.

 • Skenování se provádí prostřednictvím senzorů ve tvaru sluchátek umístěných na hlavě v oblasti spánků.
 • Celkové vyšetření zdravotního stavu - Vše o zdraví
 • Jaké výsledky dostanete?

Nezahrneme vás lavinou čísel a hodnot, které vám nic neřeknou. Sdělíme vám konkrétní příčiny problémů, zobrazené graficky na jednotlivých orgánech. Skenování probíhá v automatickém módu a poté přecházíme do manuálního režimu.

 • zkontrolujeme váš zdravotní stav
 • lokalizujeme patologická ložiska
 • vyhodnotíme stupeň a progresi vývoje patologických změn vašeho organismu
 • určíme problémy s páteří
 • analyzujeme zatížení viry, bakteriemi a parazity

Celkové vyšetření zdravotního stavu - Vše o zdravíJak to probíhá?

 • Analýza nebolí a je bezpečná. Provádí se prostřednictvím senzorů ve tvaru sluchátek umístěných na hlavě v oblasti spánků.
 • Analýza se provádí vsedě, klient se nesvléká a není prosvěcován.
 • Jedná se o biorezonanci, která je nejdříve automaticky spuštěna a poté přecházíme do manuálního režimu.
 • Každý náš zdravotník pak pomocí přístroje prochází jednotlivé orgány, které jsou zobrazeny na monitoru a vysvětluje vše klientovi.
 • Klient po celou dobu kontroly vše vidí na velkém monitoru před sebou.
 • Na konci sezení dostane každý klient vytištěnou zprávu zobrazenou i graficky.

Jak to funguje?

Metatron byl původně vyvinut pro komplexní a přesné vyšetření kosmonautů. Sleduje tělesný stav prostřednictvím změn vlnových charakteristik tělesných tkání. Stav orgánu vyhodnocuje tím, že rezonančně zesiluje vyzařovaný signál vyšetřovaného orgánu.

Každý orgán a  každá buňka má své charakteristické oscilace, které jsou uloženy v paměti počítače a mohou být zobrazeny jako graf. Každý patologický proces má svůj charakteristický graf.

Na rozdíl od jiných metod technické diagnostiky dokáže METATRON Hunter odhalit i skrytá stadia onemocnění či patogeny.

Celkové vyšetření zdravotního stavu - Vše o zdraví

Biorezonance Metatron Hunter nenahrazuje klasická lékařská vyšetření,  ale je jejich vhodným doplňkem. Víte-li předem příčinu problému, můžeme  se od začátku zaměřit na jeho zkoumání a diagnostiku tím zacílit a zkrátit.

3D skenováníV průběhu analýzy zobrazí na makro-řezech hrubé změny tkáně. V místech největších patologických změn se zaměří podrobněji na danou oblast.  METATRON Hunter je nejen světovou špičkou v biorezonanční metodě NLS, ale umožňuje i terapii. Výrobce získal již v 31 zemích světa včetně Německa, Velké Británie a Kanady akreditaci dle normy ISO 9001:2000.

Celkové vyšetření zdravotního stavu - Vše o zdraví

Prevence je základ!

Základem pevného zdraví je včasná a přesná diagnóza.  Mnoho lidí začíná řešit svůj zdravotní stav až na základě různých příznaků. Mnohdy zcela opomíjejí rodinnou anamnézu, tedy vrozenou dispozici. Na boj s nemocí pak už často bývá pozdě. Neopakujte stejnou chybu. Buďte před zdravotními obtížemi vždy o krok napřed.

Podmínky dnešní akce:

 • S kupónem získáváte analýzu zdraví přístrojem METATRON Hunter s následnou konzultací zjištěných výsledků. Cca 60 minut. (Přesná délka sezení závisí na zjištěných zdravotních potížích a nelze ji odhadnout dopředu.)
 • Vyšetřit nelze osoby s kardiostimulátorem, inzulínovou pumpou nebo jiným elektronickým zařízením nebo s kovem těžším než 150 g v těle (kloubní náhrady). Zubní implantáty nevadí. Vyšetření nedoporučujeme těhotným ženám, může mít matoucí výsledky.
 • Máte otázky? Rádi vám je zodpovíme v pracovní dny : Dagmar Zabloudilová:  602 30 77 18

Platnost kupónu pět měsíců od zakoupení!   Nakupujte bez obav Do 14 dnů od objednání kupónu si můžete nákup rozmyslet a vrátíme vám peníze. Více ve smluvních podmínkách.   Hodnocení klientů z předchozí akce :

Celkové vyšetření zdravotního stavu - Vše o zdraví

Celkové vyšetření vašeho zdraví: jak ho mít zdarma a na co v rámci prohlídky máte nárok

Celkové vyšetření zdravotního stavu - Vše o zdraví

Lifestyle / Zdraví

Ilustrační foto: sxc.hu

Celkové vyšetření zdravotního stavu - Vše o zdraví Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Chcete vědět, jaký neduh vás trápí? Pak není nic snazšího, než chodit na preventivní prohlídky. Získáte tak ucelený přehled o svém zdravotním stavu a nezaplatíte za to ani korunu!

Jednorázové komplexní vyšetření zdravotního stavu není předmětem úhrad z veřejného zdravotního pojištění. Některá zdravotnická zařízení takovou proceduru nabízejí jako nadstandard v rámci svých programů individuální péče, ovšem klient si je platí sám.

„Komplexní vyšetření na jednom místě a ve vybraný čas může být jistě výhodné pro velmi vytížené lidi, jinak ale stačí nezanedbávat pravidelné preventivní prohlídky a screeningová vyšetření, zaměřená na odhalení nejčastějších onkologických onemocnění, a máte přehled o svém zdravotním stavu zcela bezplatně,“ radí Oldřich Tichý, tiskový mluvčí VZP.

Co musí praktik proklepnout?

Celkový zdravotní stav, včetně hrozících civilizačních chorob, signalizují hlavně výsledky preventivní kontroly u praktického lékaře. Ta zahrnuje, mimo jiné, kompletní fyzikální vyšetření včetně změření krevního tlaku, zjištění indexu tělesné hmotnosti a orientačního vyšetření zraku a sluchu.

Do prohlídky vždy patří i vyšetření moči diagnostickým papírkem. Její povinnou součástí je také zhodnocení onkologických rizik, vyšetření kůže, případně konečníku. „U mužů má lékař při zvýšeném riziku provést klinické vyšetření varlat, u rizikových žen od 25 let klinické vyšetření prsů,“ upřesňuje Tichý.

Součástí preventivní prohlídky je i kontrola a zhodnocení výsledků dalších předepsaných vyšetření: laboratorní vyšetření koncentrace celkového plazmatického cholesterolu, glykémie (od 40 let ve dvouletých intervalech) a EKG (ve věku 40 let a dále ve čtyřletých intervalech).

Bujení pod kontrolou

Praktický lékař nebo gynekolog vás také pošle do příslušného akreditovaného centra na pravidelná screeningová vyšetření, která se provádí kvůli včasnému odhalení rakoviny.

Screening nádorů tlustého střeva a konečníku se dělá testem na skryté krvácení do stolice (ve věku 50–55 let 1× ročně, od 55 let 1× za 2 roky). Ve věku nad 55 let se můžete rozhodnout pro screeningovou kolonoskopii, a pak máte na 10 dalších let klid.

Screening nádorů prsu, tedy mamografické vyšetření, má absolvovat každá žena od 45 let 1× za 2 roky.

Screening nádorů děložního hrdla prostřednictvím cytologického vyšetření stěru z děložního hrdla, který provede gynekolog, se má dělat každoročně. „Preventivní prohlídky i uvedená screeningová vyšetření plně hradí pojišťovny a pacient za ně neplatí ani regulační poplatek,“ dodává odborník z VZP.

Jak často máme nárok?

Nárok na preventivní prohlídku u praktického lékaře má člověk jednou za 2 roky.

Sestává z kompletní anamnézy, zhodnocení rodinné zátěže, fyzikálního vyšetření, od 40 let pak EKG (1× za 4 roky), vyšetření hladiny cukru v 18 letech, a dále od 40 let 1× za 2 roky, vyšetření cholesterolu v 18, 40, 50 a 60 letech, chemické vyšetření moči při každé návštěvě. Od 50 let pak vyšetření na skryté krvácení v trávicím traktu.

Mamografie je hrazena všem ženám starším 45 let ve dvouletých intervalech. Na gynekologickou prohlídku má nárok každá žena nad 15 let jednou ročně. Na stomatologickou kontrolu pak každý člověk do 18 let právo každého půl roku, těhotná žena 2× v průběhu gravidity a běžný dospělý občan jednou za rok.

Autor: Jitka Janoušková

Sdílet na FB

Preventivní prohlídky

Prevence v každém věku by měla být součástí péče o zdraví a neměli bychom na ni zapomínat a podceňovat její důležitost. I když se cítíme zdravě, preventivní prohlídky mohou odhalit zdravotní problémy a umožnit lékaři včas zahájit odpovídající léčbu.

Víte, co vše můžete čerpat zdarma z veřejného zdravotního pojištění?Na jaké preventivní prohlídky máte nárok?

Kompletní přehled obsahu preventivních prohlídek u dětí i dospělých upravuje vyhláška o preventivních prohlídkách č. 70/2012 Sb.

Celkové vyšetření zdravotního stavu - Vše o zdraví

Preventivní prohlídky u dětí plně hrazené ZP 211

Preventivní prohlídky u praktického lékaře pro děti a dorost

Očkování

Stejně důležité jako pravidelné prohlídky, je i dodržení doporučených očkování. Očkovací kalendář naleznete zde.

Do 3 měsíců

První preventivní prohlídku provádí lékař/ka, kde je dítě registrováno, zpravidla do 2 dnů po propuštění z porodnice, a to pokud je to možné ve vlastním domácím prostředí. Další prohlídka probíhá ve 14 dnech, 6 týdnech a 3 měsících.

Obsahem prohlídek je doplnění anamnézy, zjištění hmotnosti, délky dítěte, obvodu jeho hlavy a vyhodnocení těchto parametrů podle růstových grafů, provedení kompletního fyzikálního vyšetření včetně posouzení psychomotorického vývoje, kontrola očkování, preventivního podání vitamínu K (u novorozenců) a podávání vitamínu D. V tomto období se provádí i ortopedické vyšetření kyčlí.

Ve 4-5, 6, 8, 10-11, 12 a 18 měsících

Obsahem prohlídek je doplnění anamnézy, zjištění hmotnosti, délky (výšky) dítěte, obvodu jeho hlavy a vyhodnocení těchto parametrů podle růstových grafů, kontrola očkování, provedení kompletního fyzikálního vyšetření včetně posouzení psychomotorického vývoje, orientační kontrola zraku, sluchu, preventivního podávání vitamínu D, vývoje chrupu a stavu velké fontanely (ve 12 a 18 měsících), u chlapců ve 4-5 měsících vyšetření uložení varlat. Ve 12 měsících se vyhodnocují také základní antropometrické ukazatele, v 18 měsících se posuzuje psychomotorický vývoj se zaměřením na hrubou a jemnou motoriku, rozvoj řeči a sociální chování dítěte.

Zajímavé:  Egalitární Přístup K Péči O Zdraví?

Ve 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 a 17 letech

Obsahem prohlídek je doplnění anamnézy, zjištění hmotnosti, výšky a vyhodnocení těchto parametrů podle růstových grafů, kontrola očkování, provedení kompletního fyzikálního vyšetření, kontrola zraku, sluchu, řeči, hlasu, moči, krevního tlaku a pulzu, dutiny ústní a stavu chrupu.

Ve 3 a 5 letech se posuzuje také psychosomatický vývoj, hrubá a jemná motorika, sociální chování a hygienické návyky dítěte, provádí se vyšetření laterality a znalosti barev, vyšetření genitálu.

Ve 13 letech se pak vyhodnocuje psychosociální vývoj a motorické dovednosti, součástí prohlídky je i poučení o chráněném sexu, u dívek dotaz na menstruační cyklus, u dívek v 15 letech doporučení gynekologického vyšetření.

Poslední prohlídka u dětí se provádí nejpozději před dovršením 19 let a je zaměřená zejména na závěrečné zhodnocení zdravotního stavu před ukončením péče.

Zubní preventivní prohlídky

První zubní prohlídku by mělo dítě absolvovat mezi 6. a 12. měsícem a dále 2x ročně až do 18 let. Pravidelnost návštěv zubního lékaře je velmi důležitá i u prvního chrupu, poněvadž jeho stav ovlivňuje druhé zuby.

Obsahem prohlídky je vyšetření stavu chrupu, parodontu, stavu sliznice a měkkých tkání dutiny ústní, anomálií v postavení zubů a čelistí, onkologická prevence, poučení o významu prevence, o udržování správné hygieny, o správných stravovacích návycích a fluoridové prevenci.

Gynekologické preventivní prohlídky u dospívajících dívek

První preventivní prohlídku u gynekologa by měla dívka absolvovat v 15 letech a dále 1x ročně.

Stejně důležité jako pravidelné prohlídky, je i dodržení doporučených očkování. Očkovací kalendář naleznete zde.

Nezapomínejte! Jako klienti ZP 211  můžete využít i příspěvek na nehrazená očkování z našeho Fondu prevence.

Preventivní prohlídky u dospělých plně hrazené ZP 211

Všeobecné preventivní prohlídky u praktického lékaře

Provádí se 1x za dva roky (po uplynutí 23 měsíců). Týká se všech od 18 let, resp. nejpozději při dovršení 19 let se musí každý zaregistrovat u praktického lékaře pro dospělé.

Obsahem prohlídek je doplnění anamnézy, lékař/ka zjišťuje onemocnění v rodině, dřívější onemocnění, pracovní zatížení, návyky a předpokládaná zdravotní rizika. Zkontroluje očkování proti tetanu, případně jiná očkování.

Prohlídka je zaměřená na kompletní fyzikální vyšetření včetně změření krevního tlaku, zjištění indexu tělesné hmotnosti, vyšetření moči, orientačního vyšetření zraku, sluchu a kůže. Součástí je i onkologická prevence zaměřená na zhodnocení rizik z hlediska rodinné, pracovní i osobní anamnézy.

Při podezření na onkologické onemocnění nebo při pozitivní rodinné anamnéze se provádí vyšetření per rectum, u mužů klinické vyšetření varlat, u žen od 25 let klinické vyšetření prsu, a to spolu s poučením o samovyšetření.

Další předepsaná vyšetření

Vyšetření koncentrace celkového cholesterolu a tukových látek v krvi Provádí se při první všeobecné preventivní prohlídce a dále ve 30, 40, 50 a 60 letech.
Vyšetření glykemie Provádí se při první všeobecné preventivní prohlídce a dále ve 30 letech a od 40 let ve dvouletých intervalech.
Vyšetření EKG Provádí se ve 40 letech a dále ve čtyřletých intervalech.
Speciální test na okultní krvácení ve stolici Provádí se od 50 do 55 let v jednoročním intervalu, od 55 let ve dvouletém intervalu. Od 55 let je toto vyšetření možné nahradit doporučením k provedení screeningové kolonoskopie jednou za 10 let.
Mamografické vyšetření prsu – u žen Provádí se ve 45 letech a dále ve dvouletých intervalech, vyšetření probíhá na základě doporučení gynekologa či praktického lékaře.
Vyšetření funkce ledvin Provádí se od 50 let ve čtyřletých intervalech, laboratorní vyšetření sérového kreatininu a odhad glomerulární filtrace u pacientů trpících diabetem, hypertenzí nebo kardiovaskulárními komplikacemi.

Zubní preventivní prohlídky

Obsahem zubní preventivní prohlídky u dospělých, která se provádí 1x ročně, je vyšetření stavu chrupu, parodontu, stavu sliznice a měkkých tkání dutiny ústní, onkologická prevence a poučení o správné hygieně dutiny ústní.

U těhotných žen se prohlídka provádí 2x v průběhu těhotenství.

Gynekologické preventivní prohlídky

Obsahem gynekologické preventivní prohlídky, která se provádí v 15 letech a dále 1x ročně je aktualizace rodinné, osobní a pracovní anamnézy, klinické vyšetření prsů od 25 let při pozitivní rodinné anamnéze na zhoubný nádor prsu, prohlídka kůže a palpační vyšetření mízních uzlin v oblasti pohlavních orgánů, vyšetření v zrcadlech a provedení kolposkopického vyšetření (neprovádí se u virgo žen), odběr materiálu z děložního čípku k cytologickému či dalšímu vyšetření (neprovádí se u virgo žen), palpační bimanuální vyšetření (při nejasném výsledku doplnění vyšetření vaginální ultrazvukovou sondou), nácvik samovyšetření prsů při první prohlídce, u žen od 45 let doporučení k provedení screeningového mamografického vyšetření, které se dále provádí ve dvouletých intervalech, u žen od 50 do 55 let speciální test na okultní krvácení ve stolici, který se provádí v jednoročním intervalu, od 55 let ve dvouletém intervalu. Od 55 let je toto vyšetření možné nahradit doporučením k provedení screeningové kolonoskopie jednou za 10 let.

Celkové vyšetření zdravotního stavu

Máte zdravotní potíže a váš doktor si s nimi neví rady? Potřebujete znát příčinu vašich problémů? Chcete opravdu pomoci? V našem diagnostickém centru vám dokážeme nejenom odhalit příčinu obtíží, ale i navrhnout účinné řešení. Tato metoda dokáže odhalit již raná stádia onemocnění. Jedná se o bezbolestné a neinvazivní vyšetření všech systémů lidského těla.

 • včasná,  rychlá,  citlivá, neinvazivní
 • biologie, patologie, histologie; viry, bakterie, paraziti
 • alopatie, homeopatie, alergeny, potravinové doplňky

NLS DIAGNOSTIKA – VČASNÁ DIAGNOSTIKA – PREVENCE základní předpoklad Vašeho dobrého zdravotního stavu

Je to jediná NLS-diagnostika zdraví s certifikací pro lékařské účely, a to i pro Českou republiku. Zahrnuje nejpřesnější metodu vyšetření včetně nádorového onemocnění v raném stádiu.

Nálezy vyšetření ukazují skrytá stádia onemocnění

Naše zkušenost ukazuje, že kompletní vyšetření zdravotního stavu pomocí této metody odhalilo nálezy skrytých stádií onemocnění i přesto, že se jednalo o relativně zdravé klienty. V těchto případech je mnohem snadnější a kratší terapie (výhoda včasné diagnózy) a s ní spojená vysoká pravděpodobnost úspěšné léčby.

Na rozdíl od jiných standartních zobrazovacích metod systém „NLS Diagnostiky‘ má schopnost odhalit raná – praenosologická stadia patologických procesů ještě před jejich zřetelnou klinickou manifestací, která může být těžko odhalitelná jinými metodami, jako jsou rentgen, ultrazvuk, CT (počítačová tomografie) a MRN (magnetická rezonance). Komplexní vyšetření zdravotního stavu je pro člověka bezpečné.

Rozsah použití:

organoetalony, biologická homeostáza (udržení stabilního vnitřního prostředí organismu), patologie (nauka o orgánech), histologie (o tkáních), cytologie (o buňce), alergeny, mikroorganismy (viry a bakterie) a helmiti (parazité), alopatie (léčba pomocí léků), homeopatie (alternativní medicína), fytopreparáty, metaterapie, zhotovení metazody, potravinové doplňky.

Základem úspěchu je včasná a přesná diagnóza

Podle našich poznatků většina lidí začíná „řešit“ svůj zdravotní stav až na základě různých příznaků. Mnohdy je zcela opomíjena rodinná anamnéza, tzn.

vrozená dispozice a budoucí potenciální pacient „čeká“ až na období, kdy se „něco“ objeví.

Základním předpokladem úspěchu při prevenci a nápravě zdravotních potíží a onemocnění je včasné a co nejpřesnější zjištění zdravotního stavu pomocí NLS Diagnostiky.

Je mnoho způsobů, jak nalézt řešení a pomoc, ten správný Vám bezesporu nabízí Studio ForBio. Je jenom na Vás, kdy se rozhodnete udělat zásadní krok …

 • Jsme připraveni Vám s diagnostikou a léčbou pomoci.
 • Důležité informace Vám sdělíme na telefonním čísle 775 44 77 55
 • Hovor je nezávazný, informativní a slouží pouze jako podklad pro Vaše rozhodnutí.

Komplexní vyšetření Víme, jak ho mít ZDARMA!

Chcete vědět, jak jste na tom se zdravím? Pak není nic snaz-šího, než chodit na preventivní prohlídky a nezanedbávat ani vyšetření na včasné odhalení rakoviny. Získáte tak celkový přehled o zdravotním stavu, a to zcela bezplatně.

Jednorázové komplexní vyšetření zdravotního stavu není před-mětem úhrad z veřejného zdravotního pojištění. Některá zdra-votnická zařízení takovou proceduru nabízejí jako nadstandard v rámci svých programů individuální péče, ovšem klient si je platí sám.

„Komplexní vyšetření na jednom místě a ve vybraný čas může být jistě výhodné pro velmi vytížené lidi, jinak ale stačí nezanedbávat pravidelné preventivní prohlídky a screenin-gová vyšetření, zaměřená na odhalení nejčastějších onkolo-gických onemocnění, a máte přehled o svém zdravotním sta-vu zcela bezplatně,‘ radí Oldřich Tichý, mluvčí VZP.

Co je při prevenci povinné?Celkový zdravotní stav, včetně hrozících civilizačních chorob, signalizují hlavně výsledky preventivní prohlídky u praktického lékaře.

Ta zahrnuje mimo jiné kompletní vyšetření včetně změ-ření krevního tlaku, zjištění indexu tělesné hmotnosti a orientač-ního vyšetření zraku a sluchu. Do prohlídky vždy patří i vyšet-ření moči diagnostickým papírkem. Její povinnou součástí je zhodnocení onkologických rizik, vyšetření kůže, případně ko-nečníku.

„U mužů má lékař při zvýšeném riziku provést kli-nické vyšetření varlat, u rizikových žen od 25 let klinické vyšetření prsů,‘ upřesňuje Tichý.

Součástí preventivní prohlídky je i kontrola a zhodnocení vý-sledků dalších předepsaných vyšetření: laboratorní vyšetření koncentrace celkového plazmatického cholesterolu, glykémie (od 40 let ve dvouletých intervalech) a EKG (ve věku 40 let a dále ve čtyřletých intervalech).

Rakovina pod kontrolouPraktický lékař nebo gynekolog vás také pošle do příslušného akreditovaného centra na pravidelná screeningová vyšetření, které se provádí kvůli včasnému odhalení rakoviny.¨

+ Screening nádorů tlustého střeva a konečníku se dělá tes-tem na skryté krvácení do stolice (ve věku 50-55 let 1x ročně, od 55 let 1x za 2 roky). Ve věku nad 55 let se můžete rozhodnout pro screeningovou kolonoskopii, a pak máte na 10 dalších let klid.

Zajímavé:  Kozí Sýr A Zdraví?

+Screening nádorů prsu, tedy mamografické vyšetření, má absolvovat každá žena od 45 let 1x za 2 roky.+ Screening nádorů děložního hrdla prostřednictvím cytolo-gického vyšetření stěru z děložního hrdla, který provede gyne-kolog, se má dělat každoročně.

Jak často máme nárok?Nárok na preventivní prohlídku u praktického lékaře má člověk jednou za 2 roky.

Sestává z kompletní anamnézy, zhodnocení rodinné zátěže, fyzikálního vyšetření, od 40 let pak EKG (1x za 4 roky), vyšetření hladiny cukru v 18 letech, a dále od 40 let 1x za 2 roky, vyšetření cholesterolu v 18, 40, 50 a 60 letech, che-mické vyšetření moči při každé návštěvě. Od 50 let pak vyšetře-ní na skryté krvácení v trávicím traktu.

Mamografie je hrazena všem ženám starším 45 let ve dvouletých intervalech. Na gyne-kologickou prohlídku má nárok každá žena nad 15 let jednou ročně. Na stomatologickou kontrolu pak každý člověk do 18 let právo každého půl roku, těhotná žena 2× v průběhu gravidity a běžný dospělý občan jednou za rok.

Komplexní vyšetření zdravotního stavu

 

Proč je důležité preventivní vyšetření?

Okolo 40. roku věku začíná výrazně narůstat procento výskytu vážných kardiologických a onkologických onemocnění.

I když jsou projevy těchto nemocí často vnímány jako zcela akutní, jejich vývoj je pozvolný a trvá několik let, než dojde ke klinické manifestaci. Prevence by proto měla být nedílnou součástí péče o zdraví.

I když se cítíte zdraví, neměli byste zapomínat na preventivní prohlídky, které mohou odhalit závažná onemocnění ve stádiu, kdy jsou léčitelná.

Komplexní vyšetření zdravotního stavu je jednorázové preventivní vyšetření, které Vám umožňuje získat velmi podrobné informace o Vašem zdravotním stavu. Kombinací potřebných vyšetřovacích postupů získáme dostatek podkladů pro stanovení případné diagnózy. Po absolvování prohlídky obdržíte závěrečnou zprávu o výsledku vyšetření a případné další doporučení.

V čem se liší toto vyšetření od běžných prohlídek u praktického lékaře?

Preventivní vyšetření u praktického lékaře je prováděno v přesně definovaném rozsahu, jaký ukládá vyhláška (č. 70/2012 Vyhláška o preventivních prohlídkách). Např. nárok na (rozsahem značně omezené) krevní testy je stanoven na desetiletý interval (30, 40, 50, 60 let věku), EKG ve 40 letech apod.

Ultrazvukové vyšetření není vůbec součástí hrazených preventivních prohlídek. Míra výtěžnosti a přínos pro každého je při takto omezených prohlídkách poměrně nízký. Komplexní preventivní vyšetření zahrnuje mnohem širší spektrum krevních testů, podrobného ultrazvukového vyšetření i detailního vyšetření srdce.

Tento rozsah je zcela opodstatněný a dává lepší a podrobnější informaci o aktuálním zdravotním stavu klienta.

 • Kde komplexní lékařské vyšetření probíhá?
 • Všechna vyšetření a provedené testy probíhají na jednom místě v prostorách naší kliniky na Poliklinice Viniční.
 • Jak dlouho vyšetření probíhá?
 • Vyšetření lze provést celé naráz za přibližně 2 hodiny, zpravidla ale bývá rozděleno do dvou návštěv dle zvoleného rozsahu.
 • Jak dlouhá je čekací doba na vyšetření?

Délka čekací doby na vybrané komplexní vyšetření je zpravidla 2-4 týdny. Je možné domluvit se na konkrétní pracovní den s výjimkou pondělí.

 1. Co je výsledkem vyšetření?
 2. Všechny výsledky a léčebná doporučení budou obsaženy v závěrečné lékařské zprávě, kterou Vám předáme po vyhodnocení všech laboratorních nálezů nejpozději do druhého dne po vyšetření, a budou pro Vás k dispozici, ať už v tištěné či elektronické formě dle potřeby. 
 3. Pro koho je vyšetření určeno?
 4. Komplexní lékařské vyšetření je určeno klientům jakéhokoliv věku, kteří mají zájem poznat svůj celkový zdravotní stav. Tuto komplexní preventivní prohlídku je možné absolvovat v rozsahu:

   

 • Simple – vhodné pro klienty do 30 let věku
 • Optimal – vhodné pro klienty nad 30 let věku
 • Exclusive – velmi rozsáhlá lékařská prohlídka, bez věkového rozlišení
 • +
  • Funkce ledvin
  • Funkce jater
  • Cholesterol a další tuky
  • Glykemie
  • Krevní obraz
  • Zánětlivá aktivita
  • Funkce štítné žlázy u žen
 • +
  • Břišní a pánevní orgány
  • Prsou u žen
 • +
  • Funkce ledvin
  • Funkce jater
  • Cholesterol a další tuky
  • Glykemie
  • Krevní obraz
  • Zánětlivá aktivita
  • Funkce štítné žlázy u žen
  • Streptokoková infekce
  • Krevní srážlivost
  • Nádor prostaty
  • Nádor zažívacího traktu
 • +
  • Břišní a pánevní orgány
  • Štítná žláza
  • Velké cévy
  • Prsou u žen
 • +
  • Funkce ledvin
  • Funkce jater
  • Cholesterol a další tuky
  • Glykemie
  • Krevní obraz
  • Zánětlivá aktivita
  • Funkce štítné žlázy u žen
  • Streptokoková infekce
  • Krevní srážlivost
  • Nádor prostaty
  • Nádor zažívacího traktu
  • Žloutenka B
  • Krevní skupina
  • Revmatická onemocnění – RF
 • +
  • Břišní a pánevní orgány
  • Srdce
  • Štítná žláza
  • Velké cévy
  • Žíly dolních končetin
  • Prsou u žen
  • Varlata u mužů

Co na komplexní vyšetření říkají naši klienti?

Novinka: Celkové preventivní vyšetření přes počítač

S unikátním analyzátorem AMP pracuje společnost Quantum Medical Institute ve svém prvním Centru prevence zdraví v pražském Motole. Metoda neinvazivní diagnostiky bez jediné kapky krve byla vyvinuta pro potřeby sledování zdravotního stavu kosmonautů, kteří se dlouho pohybují na oběžné dráze a není možné jim dělat odběry.

Princip je založen na metodách kvantové fyziky, respektive termodynamiky lidského těla. Činnost analyzátoru je tedy založena na vzájemném vztahu mezi prací vykonávanou krevním oběhovým systémem vnitřních orgánů a teplem, které vzniká v důsledku chemických reakcí dusíku, kyslíku, vodíku a uhlíku

Jak to funguje?

Na přístroj v podobě počítače je napojeno pět speciálních čidel, které vám asistentka připevní na biologicky aktivní body těla, tedy na pravou a levou krční tepnu, do pravého a levého podpaží a do pupku na břišní tepnu. Asistentka nejdříve zaznamená do počítače základní údaje o klientovi a pak spustí program sběru dat a výpočtů.

Analyzátor začne zpracovávat signály infračidel umístěných na bioaktivních bodech povrchu těla klienta, přemění je na digitální signály a přenese naměřené údaje do osobního počítače. Ten pak pomocí softwaru zpracuje naměřené údaje a po uplynutí nastaveného časového intervalu vyšetření se výsledky zobrazí na obrazovce.

Pacient relaxuje

A co mezitím dělá pacient? Pouze relaxuje. Délka měření trvá maximálně šest minut a během této doby musí klient zůstat v absolutním klidu, nesmí se hýbat, mluvit ani smát.

Po uplynutí této doby má asistentka k dispozici 117 ukazatelů analýzy krve a pochodů v těle klienta.

Vždy jsou uvedeny normální hodnoty, tedy takové, které by vyšetřovaný měl mít, je-li zdráv, a vedle nich hodnoty naměřené.

Pokud je hodnota nad normálem, je vytištěna červeně, pod normálem modře. Obojí, tedy červená i modrá barva, signalizuje, že v daném parametru nemá klient normální hodnoty. Je to tedy jakési varování, že tady se něco děje a že je třeba tomu věnovat zvýšenou pozornost.

Údaje vyhodnotí lékař

Výsledky vyšetření jsou ihned konzultovány s lékařem, bez kterého se správné vyhodnocení neobejde. Po konzultaci odchází klient s doporučením, co by měl dál udělat pro svůj zdravotní stav, např. jestli navštívit specializované pracoviště kardiologa, gastroenterologii nebo plicního lékaře, případně dostane doporučení, jak by měl změnit svůj životní styl.

Přístroj umí dokonce upozornit na hrozbu rakoviny prsu, tlustého střeva, prostaty, nádoru v hlavě a jiných závažných onemocnění. Klient se pak může svobodně rozhodnout, jak se svým zdravím naloží – zda bude své tělo dál „huntovat“, nebo se bude šetřit, aby se dožil vysokého věku.

Vše je bezbolestné

Tento druh vyšetření nahrazuje klasické laboratorní krevní testy, ale klient se navíc dozvídá i spoustu dalších ukazatelů o svém zdravotního stavu. Měření je absolutně bezbolestné. Prozatím si ho hradí pacient sám, stojí 3000 korun. Jitka Janoušková

Tohle přístroj změří

Krevní obrazHladinu cholesteroluStav jaterČinnost plic a srdce Fungování střevMozkové příhodyInfarktCukrovkuStav tekutinKardiologické poruchyStav žilStav centrálního nervového systémuDiagnostiku a funkčnost ledvinStav imunitního systému

Prvopočátky rakovinného bujení

Komplexní biorezonanční vyšetření u lékaře špičkovým medicinským přístrojem. Nejvyspělejší diagnostika zdraví včetně 3D skenování! Odhalí nádory, parazity, viry i patogeny

Tyto Všeobecné obchodní podmínky (dále jen „VOP“) upravují vztahy mezi Prodávajícím a Kupující v oblasti nákupu poukazů na služby, které jsou nabízeny společností Elimat investment s.r.o. na http://www.platanclinique.cz/,

Kontaktní údaje: Elimat investment s.r.o. se sídlem Ostrovského 11/16, 150 00, Praha 5 – Smíchov, IČO 03104745, zapsaná u Městského soudu v Praze pod spisovou značkou C 227624 a Aestetisch care center Platan clinique na adrese Lidická 16, Praha 5. (dále jen „prodávající„).

Kontaktní adresa: Elimat investment s.r.o. Ostrovského 11/16, 150 00, Praha 5 – Smíchov

 • E-mail: [email protected]
 • Kosmetická studia:PLATAN CLINIQUE –centra estetické péče:Klinika Praha na adrese Lidická 16, Praha 5Klinika Brno na adrese Poštovská 68/3, BrnoKlinika Olomouc na adrese Rokycanova 781/17, Olomouc
 • Klinika Opava na adrese Pekařská 35//85, Opava

Prodávající vydává v souladu s platným zněním zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele a zákona č. 121/2000 Sb., o právu autorském, tyto Všeobecné obchodní podmínky, platné od 15.6.2015.

Tyto VOP upravují smluvní vztahy a vymezují práva a povinnosti všech návštěvníků a uživatelů webového rozhraní www.platanclinique.cz. v oblasti nákupu poukazů.

Právní vztahy Prodávajícího s Kupujícím – spotřebitelem výslovně neupravené těmito VOP se řídí příslušnými ustanoveními zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, v platném znění, a zákonem č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, jakož i předpisy souvisejícími.

Právní vztahy Prodávajícího s Kupujícím – podnikatelem výslovně neupravené těmito VOP se řídí příslušnými ustanoveními zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, v platném znění, jakož i předpisy souvisejícími.

Zajímavé:  Afty v puse - vše o zdraví

2. ZÁKLADNÍ POJMY

 1. Kupujícím dle těchto VOP se rozumí jakákoliv fyzická nebo právnická osoba, tedy Kupující – spotřebitel, Kupující– podnikatel
 2. Spotřebitelem je každá fyzická osoba, která mimo rámec své podnikatelské činnosti nebo mimo rámec samostatného výkonu svého povolání uzavírá smlouvu s podnikatelem nebo s ním jinak jedná. Po uzavření kupní smlouvy dále jen „Zákazník„
 3. Podnikatelem se rozumí fyzická nebo právnická osoba, která samostatně na vlastní účet a odpovědnost vykonává výdělečnou činnost živnostenským nebo obdobným způsobem se záměrem činit tak soustavně za účelem dosažení zisku.
 4. Podnikatelem je zejména:
 • osoba zapsaná v obchodním rejstříku
 • osoba, podnikající na základě živnostenského oprávnění (osoba zapsaná v živnostenském rejstříku)
 • osoba, podnikající na základě jiného než živnostenského oprávnění podle jiného zákona

3. KUPNÍ SMLOUVA

K uzavření kupní smlouvy na zakoupení slevového poukazu mezi Prodávajícím na straně jedné a Kupujícím na straně druhé dojde tehdy, když Prodávající na straně jedné zveřejní nabídky služeb na svých webových stránkách a Kupující na straně druhé projeví zájem o některou či některé ze služeb Prodávajícího tím, že uhradí na účet Prodávajícího cenu poukazu za jím zvolenou službu či služby a současně potvrdí, že se seznámil s Všeobecnými obchodními podmínkami a reklamačním řádem Prodávajícího, je s nimi srozuměn a souhlasí s nimi. Okamžikem připsání částky, placené Zákazníkem, na účet Prodávajícího, je kupní smlouva na zakoupení poukazu uzavřena.

4. POUKAZ

Po zaplacení částky za nákup poukazu na účet Prodávajícího je Zákazníkovi vystaven a dodán elektronickou formou poukaz, v případě, že si poukaz objednal a zaplatil na webovém rozhraní Prodávajícího. Zákazník odpovídá za správné zadání své platné e-mailové adresy.

Prodávající upozorňuje Zákazníka na nutnost sledovat pečlivě podmínky jednotlivých služeb, jako zejména dobu možnosti uplatnění poukazu apod. Prodávající, poskytovatel služeb a ani prodejce zboží neodpovídají za nesprávnou interpretaci či opomenutí podmínek ze strany Zákazníka.

Pokyny k uplatnění poukazu určuje Prodávající a jsou uvedeny v nabídce uveřejněné na webové stránce Prodávajícího a současně jsou uvedeny na poukazu či v e-mailu, kterým je poukaz doručen.

Kupující na základě souhlasu s těmito VOP Prodávajícímu sděluje, že si je vědom svého zdravotního stavu a je zdravotně způsobilý podstoupit zakoupenou proceduru.

Zákazník je povinen dodržet doporučené množství poukazů dané procedury a taktéž využít celou ošetřující kůru. Pokud toto nedodrží, Prodávající neručí za výsledek a není možné reklamovat.

Výsledky ošetření jsou individuální a mohou se lišit v závislosti na zdravotním stavu a typu pleti.

Doba platnosti poukazu počíná okamžikem připsání peněžní částky Zákazníkem na účet Prodávajícího, není-li v nabídce uvedeno jinak, a končí datem platnosti, uvedeným na poukazu. Po uplynutí platnosti poukazu ztrácí Zákazník nárok na poskytnutí služby bez nároku na vrácení ceny. Závazek Prodávajícího uplynutím doby zaniká.

Každý poukaz je možno využít pouze jednou, a to pro získání přesně specifikované služby Prodávajícího, způsobem a v době uvedené v nabídce Prodávajícího. Pokud je planost poukazu na žádost Kupujícího prodloužena, není možné poukaz reklamovat.

Poukaz je přenosný. Pokud Zákazník zpřístupní dodaný poukaz třetí osobě, poukaz či jeho unikátní kód je ztracen či zcizen, není Prodávající povinen Zákazníkovi poskytnout náhradu za takovýto poukaz.

Zrušení objednaného termínu ze strany Kupujícího je možné nejpozději 24 hodin před smluveným termínem ošetření. Pokud tak Kupující neučiní, platnost poukazu propadá.

Prodávající má právo zrušit sjednaný termín ošetření z důvodu nemoci ošetřujícího personálu nebo poruchy stroje.

5. CENA A PLATEBNÍ PODMÍNKY

Cena poukazu za nabízené zboží či služby je uvedena v Českých korunách u jednotlivé nabídky na stránkách www.platanclinique.cz.

Při využití běžných platebních metod je Zákazník vyzván k úhradě e-mailem. V tomto případě je splatnost objednaného poukazu 5 dnů. Nedojde-li k připsání platby na účet Prodávajícího, k uzavření smlouvy nedojde a objednávka se stornuje.

Platby jsou prováděny zabezpečeným způsobem přes rozhraní společnosti GOPAY s.r.o. Více informací je možno získat na www.gopay.com.

Pro on-line platby je možno využít:

 • platební karty VISA nebo Master Card
 • on-line platební tlačítka: Raiffesisenbank, Komerční banka, m-Bank, Fio banka
 • elektronické peněženky

Pro běžné platby je možno využít:

 • bankovní převod z libovolné banky
 • službu superCASH

Pokud je jakýmkoli způsobem provedena platba na účet Prodávajícího, ačkoli nedošlo k uzavření smlouvy, například z důvodu pozdní platby, je Prodávající povinen platbu vrátit Zákazníkovi do 3 dnů.

6. OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Ochrana osobních údajů Zákazníka, který je fyzickou osobou, je poskytována zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Zákazník souhlasí se zpracováním všech svých osobních údajů, které zadal při přihlášení či v průběhu nákupu poukazu na stránkách Prodávajícího, a to pro účely nutné k uzavření a plnění smlouvy.

Zákazník je povinen poskytovat pouze pravdivé údaje o své osobě.

Osobní údaje budou zpracovány po dobu neurčitou. Zpracováním osobních údajů Zákazníka může Prodávající pověřit třetí osobu, jakožto Zpracovatele. Každý Zákazník je rovněž oprávněn písemně požádat o vymazání osobních údajů nebo jejich aktualizaci.

Každý Zákazník je oprávněn písemně požádat o poskytnutí informace o osobních údajích, které jsou o něm zpracovávány, má právo k jejich přístupu a v případě porušení svých práv má právo požádat Prodávajícího nebo Zpracovatele o podání vysvětlení, má právo požadovat odstranění závadného stavu a nevyhoví-li Prodávající či Zpracovatel této žádosti, má právo obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů. Tímto není dotčeno právo Zákazníka obrátit se na úřad přímo.

7. ODSTOUPENÍ OD SMLOUVY

Pokud Zákazník při uzavírání smlouvy nejedná v rámci své podnikatelské činnosti, má v souladu s ustanovením § 1829 zákona číslo 89/2012 Sb., občanský zákoník, v platném znění, právo odstoupit od smlouvy, a to do 14 (slovy: čtrnácti) dnů od doručení poukazu.

Odstoupení od smlouvy musí být Prodávajícímu prokazatelně odesláno do 14 (slovy: čtrnácti) dnů od převzetí o poukazu, a to na kontaktní adresu Prodávajícího běžnou či elektronickou poštou. Je na Zákazníkovi, aby prokázal, že v případě rozporů ohledně dodržení lhůty na odstoupení, prokázal, že byla dodržena 14 denní lhůta pro odstoupení.

Zákazník v případě odstoupení od smlouvy nese nezbytné náklady spojené s odstoupením.

Odstoupením od smlouvy se smlouva mezi Zákazníkem a Prodávajícím od počátku ruší, poukaz je zneplatněn a nelze jej dále využít pro odběr služby.

Prodávající se zavazuje vrátit Zákazníkovi kupní cenu poukazu nejpozději do 30 dnů od doručení odstoupení Prodávajícímu, a to dle způsobu platby připsáním na platební kartu či bankovní účet, ze kterého byla platba provedena, případně na jiný bankovní účet specifikovaný písemně Zákazníkem.

Odstoupit od smlouvy není možno v případě, že služba byla na základě poukazu již poskytnuta nebo bylo s plněním služeb započato.

8. REKLAMACE

Zaplacené poukazy se nevrací a nevyměňují.

V případě, že bude Kupujícímu uznána reklamace, Prodávajícím bude vráceno 50 % z původní ceny na účet Kupujícího.

Veškeré reklamace související s dodáním poukazu je Zákazník povinen uplatnit písemně na e-mailové adrese Prodávajícího [email protected] , nebo na adrese sídla Prodávajícího, telefonicky nebo osobně na kontaktní adrese.

K mimosoudnímu řešení spotřebitelských sporů z kupní smlouvy je příslušná Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČO: 000 20 869, internetová adresa: http://www.coi.cz

Spory mezi Prodávajícím a Zákazníkem řeší obecné soudy.

Prodávající má právo zrušit sjednaný termín ošetření z důvodu nemoci ošetřujícího personálu nebo poruchy stroje a Zákazník nemá nárok na vrácení peněz.

9. ZÁVĚREČNÁ USTANOVENÍ

Pokud vztah související s užitím webové stránky nebo právní vztah založený smlouvou obsahuje mezinárodní (zahraniční) prvek, pak strany sjednávají, že vztah se řídí českým právem. Tímto nejsou dotčena práva Zákazníka vyplývající z obecně závazných právních předpisů.

Poukaz je Prodávajícím archivován. V době uzavření smlouvy je Zákazníkovi poskytnut odkaz na tyto Všeobecné obchodní podmínky, umožňující jejich vytištění nebo uložení.

Zákazník bere na vědomí, že programové vybavení a další součásti tvořící webové stránky Prodávajícího, včetně materiálů uveřejněných v souvislosti s nabídkami, jsou chráněny autorským právem, jehož vykonavatelem, příp.

oprávněným uživatelem je Prodávající.

Zákazník se zavazuje, že nebude vykonávat žádnou činnost, která by mohla jemu nebo třetím osobám umožnit neoprávněně zasahovat či neoprávněně užít programové vybavení nebo další součásti webové stránky Prodávajícího.

Zákazník není oprávněn při využívání webového rozhraní prodávajícího používat mechanismy, programové vybavení nebo jiné postupy, které by mohly mít negativní vliv na provoz webové stránky Prodávajícího, zejména zadávat fiktivní objednávky nebo jakkoli negativně ovlivňovat činnost webové stránky Prodávajícího.

Vztahy, které neupravují tyto Všeobecné obchodní podmínky, se řídí právním řádem České republiky, zejména příslušnými ustanoveními zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, v platném znění a zákona číslo 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, v platném znění.

Veškeré fotografie na webových stránkách jsou pouze ilustrativní a slouží pouze pro marketingové účely.

Tyto Všeobecné obchodní podmínky jsou platné a účinné od 15.6.2015.

Elimat investment s.r.o.Ostrovského 11/16, 150 00, Praha 5 – Smíchov

IČO: 03104745

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Adblock
detector