Křemelina Účinky Na Zdraví?

Pomáhá také udržet naše klouby, šlachy a chrupavky zdravé a silné. Působí tak preventivně proti svalovým, kostním a kloubním poraněním. V případě poranění pomáhá hojení ran, urychluje hojení zlomenin a snižuje zjizvení v místě lomu. Má vysoké protizánětlivé a desinfekční účinky.

Jak uživat Křemelinu?

Křemelina se užívá nejlépe ráno na lačno. Požadované množství rozmíchejte ve vodě, čaji či džusu a vypijte. Denní dávku lze rozdělit na dvě části a užívat 2x denně. Pokud užíváte křemelinu poprvé, začněte s poloviční dávkou.

Jak funguje křemelina?

Křemelina pročistí střevo a vychytá toxiny, plísně i parazity, které následně napomůže lépe vyloučit. Jak to funguje? Křemelina je složena z milionu křemičitých schránek, které při průchodu střevem čistí jeho stěny. Po takovémto razantním pročištění člověk pocítí více energie, je méně nemocný a mí nižší potřebu spánku.

Kdy pít Kremelinu?

* DPURE křemelinu užíváme na lačno, nejlépe ráno.

Kde koupit Křemelínu?

Křemelina

 • Allnature Křemelina prášek 100g. Vitamíny a minerály. 159 Kč
 • Organis Křemelina 300g. Vitamíny a minerály. 149 Kč
 • Allnature Křemelina prášek 100g – II. jakost. Druhá jakost. Vitamíny a minerály. 155 Kč
 • Co obsahuje oxid Kremicity?

  Používá se v kypřícím prášku, sušených smetanách do kávy a podobných sypkých náhražkách mléka a smetany, dále jej nalezneme v kakau, strouhaném sýru, sušené zelenině, v sypkém koření, různých sypkých směsích.

  Kde se těží křemík?

  Příklady křemičitých hornin jsou slída, azbest, jíl, břidlice, živce a pískovec. Oceány také představují obrovský rezervoár křemíku: ve formě monomerní kyseliny křemičité se ve všech oceánech rozpustí ve značném množství.

  Diskuze

  Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *