TePe mezizubní kartáček ExtraSoft startovací sada 8ks – vše o zdraví

  TePe mezizubní kartáček ExtraSoft startovací sada 8ks – vše o zdraví Ani ten nejlepší zubní kartáček nedokáže dokonale odstranit mezizubní plak, který bývá zdrojem zánětů dásní. Proto… -4 %   TePe Mezizubní kartáčky Angle 6 ks (7 variant) do 11.5. u vás 105 Kč od 101 Kč

  TePe mezizubní kartáček ExtraSoft startovací sada 8ks – vše o zdraví Ani ten nejlepší zubní kartáček nedokáže dokonale odstranit mezizubní plak, který bývá zdrojem záňetů dásní. Proto… -6 %   TePe Mezizubní kartáčky Exra Soft 8 ks (5 variant)

  TePe mezizubní kartáček ExtraSoft startovací sada 8ks – vše o zdraví Ani ten nejlepší zubní kartáček nedokáže dokonale odstranit mezizubní plak, který bývá zdrojem záňetů dásní. Proto… -19 %   TePe Mezizubní kartáčky Normal Mix 8 ks — do 11.5. u vás 119 Kč 96 Kč

  TePe mezizubní kartáček ExtraSoft startovací sada 8ks – vše o zdraví Ani ten nejlepší zubní kartáček nedokáže dokonale odstranit mezizubní plak, který bývá zdrojem záňetů dásní. Proto… -11 %   TePe Mezizubní kartáčky Normal 0,45 mm oranžový 8 ks — do 11.5. u vás 122 Kč 109 Kč

  TePe mezizubní kartáček ExtraSoft startovací sada 8ks – vše o zdraví Ani ten nejlepší zubní kartáček nedokáže dokonale odstranit mezizubní plak, který bývá zdrojem záňetů dásní. Proto… -6 %   TePe Mezizubní kartáčky Normal 0,4 mm + 0,6 mm 2 ks — do 11.5. u vás 35 Kč 33 Kč

  TePe mezizubní kartáček ExtraSoft startovací sada 8ks – vše o zdraví Ani ten nejlepší zubní kartáček nedokáže dokonale odstranit mezizubní plak, který bývá zdrojem záňetů dásní. Proto… -13 %   TePe Mezizubní kartáčky Normal 0,7 mm žlutý 8 ks — do 11.5. u vás 119 Kč 104 Kč

  TePe mezizubní kartáček ExtraSoft startovací sada 8ks – vše o zdraví Ani ten nejlepší zubní kartáček nedokáže dokonale odstranit mezizubní plak, který bývá zdrojem záňetů dásní. Proto… -14 %   TePe Mezizubní kartáčky Normal 1,1 mm fialový 8 ks — do 11.5. u vás 119 Kč 102 Kč

  TePe mezizubní kartáček ExtraSoft startovací sada 8ks – vše o zdraví Ani ten nejlepší zubní kartáček nedokáže dokonale odstranit mezizubní plak, který bývá zdrojem záňetů dásní. Proto… -6 %   TePe Mezizubní kartáčky Normal 1,3 mm šedý 8 ks — do 11.5. u vás 105 Kč 99 Kč

  TePe mezizubní kartáček ExtraSoft startovací sada 8ks – vše o zdraví Ani ten nejlepší zubní kartáček nedokáže dokonale odstranit mezizubní plak, který bývá zdrojem záňetů dásní. Proto… -15 %   TePe Mezizubní kartáčky Start MIX (Extra Soft) 6 ks — do 11.5. u vás 109 Kč 93 Kč

TePe Extra soft mezizubní kartáčky světle fialové 1,1 sáček 8 ks – MJ-KrasaZdravi.cz

Jedinečná řada mezizubních kartáčků se speciálně vybranými extra jemnými vlákny pro nejjemnější čištění. Vhodné pro osoby s citlivými dásněmi, citlivými zuby, gingivitidou, parodontidou nebo s implantáty. Jsou také výtečné pro všechny, kdo preferují u mezizubních kartáčků jemnější vlákna.

Mezizubní kartáčky TePe byly vytvořeny na základě úzké spolupráce s předními švédskými zubními lékaři. Mají drátek potažený umělou hmotou, aby byla zajištěna maximální ochrana dásní a zubů. Jedinečné držátko a speciálně vybraná vlákna zajišťují efektivní čištění a trvanlivost kartáčku. Tyto jemné, kvalitní mezizubní kartáčky se jen tak nezlomí!

Průměr drátku 1,1 mm, světle fialový odstín, 8 ks + krytka v balení, baleno v sáčku.

Je velmi důležité zvolit si vhodnou velikost mezizubního kartáčku. Vlákna by měla snadno prostoupit mezizubní prostor, nikdy by neměla být násilím vtlačena mezi jednotlivé zuby.

Balení:

8 ks + krytka v balení, baleno v sáčku

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

TePe mezizubní kartáček ExtraSoft startovací sada 8ks – vše o zdravíŠvédský rodinný podnik TePe, založený v roce 1965, se zabývá vývojem, výrobou a prodejem kvalitních a účinných produktů pro ústní hygienu, zaštítěných vysokou odbornou způsobilostí. Vizí značky TePe je pozvednout všeobecné povědomí o důležitosti preventivní zubní péče a zejména čištění mezizubních prostor, a přispět tak k vyššímu zdraví ústní dutiny a tím i celkové kvality života lidí na celém světě. Mnoho lidí dnes stále zanedbává péči o čistotu mezizubních prostor. Běžné zubní kartáčky ale čistí povrch zubů pouze zepředu, zezadu a na kousacích plochách, a tak v ústech zůstává mnoho škodlivých bakterií, ukrytých v prostorech mezi zuby. Ty mohou způsobit záněty dásní, zubní kazy a zápach z úst. Řešením je pravidelné používání nástrojů určených speciálně pro čištění mezizubních prostor. Mezizubní kartáčky TePe se vyrábí v mnoha variantách pro uspokojení různorodých individuálních potřeb. Jednotlivé řady jsou přehledně odlišeny různými barvami. Všechny jsou vybaveny speciálními vlastnostmi, které zajišťují tu nejvyšší kvalitu a účinnost.

TePe Extra Soft mezizubní kartáčky startovací sada 8 ks

 • Přidáno 21. března 2021 Doporučuje produkt
  • soft jsou skvělé na citlivé dásně
  • Přidáno 14. března 2021
  • Doporučuje produkt
  • Velmi jemné kartáčky, pro citlivé dásně naprosto úžasné.
 • Přidáno 20. ledna 2021

  Doporučuje produkt

  • Kvalitní produkt.
  • Doporučuji.
 • Přidáno 14. září 2020

  Doporučuje produkt

 • Přidáno 14. září 2020

  Doporučuje produkt

  • Mezizubní kartáčky všech velikostí ( sada) : Zubní hygiena je pro hezké a zdravé zuby nutností.Startovací sada je prima pro vyzkoušení jakou velikost kartáčků potřebuji. Příště si objednám jen ty kartáčky , které potřebuji.Doporučuji.
 • Přidáno 27. srpna 2020

  Doporučuje produkt

  Velké balení různých velikostí

  1. Přidáno 18. srpna 2020
  2. Doporučuje produkt
  3. zatím nevyzkoušeno, ale určitě dobré pro vyzkoušení jednotlivých typů a výběr nejvhodnějšího
 • Přidáno 22. července 2020

  Doporučuje produkt

  Tepe mezizubní kartáčky prostě miluji. Jsou jemný.

  • Přidáno 8. července 2020
  • Doporučuje produkt
  • Doporučuju
 • Přidáno 26. června 2020

  Doporučuje produkt

  • Opravdu jemné štětinky kartáčku
  • Nemají silikonové ukotvení mezi kartáčkem a držátkem, které nedráží dásně
 • Přidáno 12. června 2020

  Doporučuje produkt

  • Vzala jsem je na zkoušku-jsem příjemně překvapena.
  1. Přidáno 28. dubna 2020
  2. Doporučuje produkt
  3. rychlost
 • Přidáno 11. října 2019

  Doporučuje produkt

  • Pro začátečníky ke zjištění potřebné velikosti. Jemný drátek i štětinky.
 • Přidáno 15. září 2019

  Doporučuje produkt

 • Přidáno 12. května 2019

  Doporučuje produkt

  Dobře čistí mezizubní prostor. Přesně si člověk vyzkouší, jaké velikosti potřebuje pro příští objednání.(Zbytek kartáčků se dá využít také, i když je potřeba více je přitlačit.)

 • Přidáno 30. dubna 2019

  Doporučuje produkt

 • Přidáno 13. dubna 2019

  Doporučuje produkt

  • Dobry pomer kvalita x cena
  • Dobre se drzi, snadna manipulace
  • Přidáno 10. července 2018
  • Doporučuje produkt
  • vše v pořádku dorazilo, produkt splňuje moje požadavky
 • Přidáno 15. června 2018

  Doporučuje produkt

 • Přidáno 25. května 2018

  Nedoporučuje produkt

  Nevhodný na suchú pleť…

Zajímavé:  Bolest V Krk Lecba?

Tepe

-24%

Poslední kus za tuto cenu!

Set mezizubních kartáčků od značky Tepe obsahuje různé velikosti a plastový kryt, který zároveň lze použít jako prodloužení rukojeti. Odolný drátek kartáčku je potažený umělou hmotou, aby nepoškodil mezizubní prostory. Set 2 balení.

-23%

Ani ten nejlepší zubní kartáček nedokáže dokonale odstranit mezizubní plak, který bývá zdrojem zánětů dásní. Proto jsou tu mezizubní kartáčky s rukojetí Tepe Angle, speciálně navržené pro efektivní čištění mezizubních prostor. Balení obsahuje 2 × 6 ks.

Šetrnou péči o mléčné zuby vašich dětí vám poskytne zubní kartáček TePe Mini X-SOFT. Používat jej můžete už od prvního zoubku do čtyř let dítěte.

-21%

Mezizubní gel s fluoridy od značky Tepe účinně chrání zubní sklovinu před zubním kazem. Fluoridy napomáhají remineralizovat zubní sklovinu, zpomalit proces kazivosti a snížit citlivost zubů.

-34%

Mezizubní kartáček TePe 0,7 žlutý byl vyvinut k čištění mezizubních prostor a prevenci proti parodontóze ve spolupráci s předními švédskými odborníky. Speciálně navržená vlákna zajišťují efektivní čištění a dlouhou životnost. Balení 2×8 ks.

-32%

Extra měkké zubní kartáčky s motivy zvířátek značky TePe mají tvarovatelný krček, ergonomické držátko a hustě osázenou hlavičku měkkými štětinami. Mix motivů. 4 ks v balení.

-34%

Mezizubní kartáček TePe 0,6 modrý byl vyvinut k čištění mezizubních prostor a prevenci proti parodontóze ve spolupráci s předními švédskými odborníky. Speciálně navržená vlákna zajišťují efektivní čištění a dlouhou životnost. Balení 2×8 ks.

-32%

TePe Compact Tuft je speciální zešikmený kartáček s kompaktním jednosvazkovým trsem vyklenutých, krátkých a extra měkkých vláken pro důkladné čištění těžko dostupných oblastí ústní dutiny. V balení 3 ks kartáčku.

-34%

Mezizubní kartáček TePe 0,5 červený byl vyvinut k čištění mezizubních prostor a prevenci proti parodontóze ve spolupráci s předními švédskými odborníky. Speciálně navržená vlákna zajišťují efektivní čištění a dlouhou životnost. Balení 2×8 ks.

Mezizubní kartáček TePe 0,6 modrý byl vyvinut k čištění mezizubních prostor a prevenci proti parodontóze ve spolupráci s předními švédskými odborníky. Speciálně navržená vlákna zajišťují efektivní čištění a dlouhou životnost. Balení 2×6 ks. Provedení s praktickou ručkou.

-34%

Mezizubní kartáček TePe 0,4 růžový byl vyvinut k čištění mezizubních prostor a prevenci proti parodontóze ve spolupráci s předními švédskými odborníky. Speciálně navržená vlákna zajišťují efektivní čištění a dlouhou životnost. Balení 2×8 ks.

Zubní kartáček disponuje 2500 extra měkkými vlákny s rovným zástřihem, které doporučují zubní lékaři. Součástí je ergonomicky tvarovaná plochá rukojeť pro správný úchop. Tepe Select x-soft, sada zubních kartáčků, 4+2 zdarma je určena pro dospělé.

Zajímavé:  Crohnova Choroba Průjem Léčba?

-23%

Ani ten nejlepší zubní kartáček nedokáže dokonale odstranit mezizubní plak, který bývá zdrojem zánětů dásní. Proto jsou tu mezizubní kartáčky s rukojetí Tepe Angle, speciálně navržené pro efektivní čištění mezizubních prostor. Balení obsahuje 2 × 6 ks.

-34%

Mezizubní kartáček TePe 0,8 zelený byl vyvinut k čištění mezizubních prostor a prevenci proti parodontóze ve spolupráci s předními švédskými odborníky. Speciálně navržená vlákna zajišťují efektivní čištění a dlouhou životnost. Balení 2×8 ks.

Zubní nit disponuje ergonomickou rukojetí z bioplastu a dřevního vlákna pro pohodlné držení. Je pevná, tenká a neobsahuje teflon. Součástí je nákusná ploška na vidlici pro snadné zavedení do těsných mezizubních prostor. Tepe GOOD Mini Flosser, 36 ks je vhodná pro každého, komu přijde čištění běžnou nití náročné.

Mezizubní kartáček TePe 0,4 růžový byl vyvinut k čištění mezizubních prostor a prevenci proti parodontóze ve spolupráci s předními švédskými odborníky. Speciálně navržená vlákna zajišťují efektivní čištění a dlouhou životnost. Balení 2×6 ks. V provedení s praktickou ručkou.

-18%

Mezizubní kartáček TePe 0,8 zelený byl vyvinut k čištění mezizubních prostor a prevenci proti parodontóze ve spolupráci s předními švédskými odborníky. Speciálně navržená vlákna zajišťují efektivní čištění a dlouhou životnost. Balení 2×6 ks. Provedení s praktickou ručkou.

-34%

Mezizubní kartáček TePe 0,45 oranžový byl vyvinut k čištění mezizubních prostor a prevenci proti parodontóze ve spolupráci s předními švédskými odborníky. Speciálně navržená vlákna zajišťují efektivní čištění a dlouhou životnost. Balení 2×8 ks.

Zubní kartáček disponuje 1760 měkkými vlákny s rovným zástřihem, které doporučují zubní lékaři. Součástí je ergonomicky tvarovaná plochá rukojeť pro správný úchop. Tepe Mini x-soft, zubní kartáčky pro nejmenší, 2+1 zdarma jsou určeny pro batolata od prvního zoubku do 3 let.

Zubní kartáček disponuje 1700 měkkými vlákny s rovným zástřihem, které doporučují zubní lékaři. Součástí je ergonomicky tvarovaná plochá rukojeť pro správný úchop. Tepe Select soft, sada zubních kartáčků, 4+2 zdarma je určena pro dospělé.

-23%

Ani ten nejlepší zubní kartáček nedokáže dokonale odstranit mezizubní plak, který bývá zdrojem zánětů dásní. Proto jsou tu mezizubní kartáčky s rukojetí Tepe Angle, speciálně navržené pro efektivní čištění mezizubních prostor. Balení obsahuje 2 × 6 ks.

-25%

Ani ten nejlepší zubní kartáček nedokáže dokonale odstranit mezizubní plak, který bývá zdrojem zánětů dásní. Proto jsou tu mezizubní kartáčky s rukojetí Tepe speciálně navržené pro efektivní čištění mezizubních prostor. Balení obsahuje 2 × 8 ks.

Mezizubní kartáčky disponují kónickým tvarem, který umožňuje čištění uzších i širší mezizubních prostor. Součástí je silikonový povrch a protiskluzová rukojeť. Tepe EasyPick XS/S, 36 ks + zásobník je vhodný pro každého.

-25%

Ani ten nejlepší zubní kartáček nedokáže dokonale odstranit mezizubní plak, který bývá zdrojem zánětů dásní. Proto jsou tu mezizubní kartáčky s rukojetí Tepe speciálně navržené pro efektivní čištění mezizubních prostor. Balení obsahuje 2 × 8 ks.

-30%

Zubní kartáčky s barevnými měkkými vlákny značky TePe mají střední trojúhelníkovou hlavici, tvarovatelný sklon hlavice a jsou vhodné pro děti i dospělé k důkladnějšímu čištění. Balení 3 kusů, mix barev.

-28%

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Ani ten nejlepší zubní kartáček nedokáže dokonale odstranit mezizubní plak, který bývá zdrojem zánětů dásní. Proto jsou tu mezizubní kartáčky s rukojetí Tepe speciálně navržené pro efektivní čištění mezizubních prostor. Balení obsahuje 2 × 8 ks.

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Zubní kartáček disponuje 1760 měkkými vlákny z ricinového oleje s rovným zástřihem, které doporučují zubní lékaři. Součástí je ergonomicky tvarovaná plochá rukojeť z cukrové třtiny pro správný úchop. Tepe Duopack GOOD Mini x-soft, zubní kartáček pro nejmenší je vhodný do 3 let.

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Zubní kartáček disponuje 2760 extra měkkými vlákny s rovným zástřihem, které doporučují zubní lékaři. Součástí je ergonomicky tvarovaná plochá rukojeť pro správný úchop. Tepe Duopack Kids x-soft, dětský zubní kartáček s Maxipsem Fíkem je určen pro děti do 3 let.

Zajímavé:  Bylinky A Léčba Rakoviny?

Odrážky •Disponují speciálně navrženými vlákny pro efektivní čištění  •Kvalitní produkt s dlouhou životností •Drátek kartáčku je ohebný pro vyčištění mezizubních prostorů •Snadná manipulace díky ergonomicky tvarovanému držátku •Vhodné i k čištění…

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Zubní kartáček disponuje 2500 extra měkkými vlákny s rovným zástřihem, které doporučují zubní lékaři. Součástí je ergonomicky tvarovaná plochá rukojeť pro správný úchop. Tepe Duopack Select x-soft, zubní kartáček s Bobem a Bobkem je určen pro dospělé.

Škrabka na jazyk je vyrobena z bioplastu pocházejícího z cukrové třtiny. Je možné ji mýt v myčce nádobí. Tepe GOOD Tongue Cleaner, škrabka na jazyk poslouží jako vhodná prevence proti halitóze, což je špatný dech.

Mezizubní kartáčky disponují kónickým tvarem, který umožňuje čištění uzších i širší mezizubních prostor. Součástí je silikonový povrch a protiskluzová rukojeť. Tepe EasyPick M/L, 36 ks + zásobník je vhodný pro každého.

Zub.kartáček TePe 0,4mm mezizubní růžový 8ks

Nezapomínejte na čištění mezizubních prostor a využijte pomoci mezizubních kartáčků se zahnutou hlavicí TePe Angle 0,7 mm. ### Proč si vybrat švédské mezizubní kartáčky TePe?

Zubní kartáček disponuje 2760 extra měkkými vlákny s rovným zástřihem, které doporučují zubní lékaři. Součástí je ergonomicky tvarovaná plochá rukojeť pro správný úchop. Tepe Duopack Kids x-soft, dětský zubní kartáček s Bobem a Bobkem je určen pro děti do 3 let.

-31%

Zubní kartáček X-Soft švédské značky TePe udržuje zdraví a krásu vašich zubů. Efektivně odstraňuje zubní plak a pomáhá v prevenci proti zubnímu kazu.

Nezapomínejte na čištění mezizubních prostor a využijte pomoci velmi jemných mezizubních kartáčků TePe Extra Soft 0,6 mm. ### Proč si vybrat jemné švédské mezizubní kartáčky TePe?

Dětský zubní kartáček Extra Soft 3+ si vaše dětí zamilují! Malá hlavice snadno dosáhne do všech těžko dostupných míst a měkká vlákna jsou velmi šetrná k dásním. Kartáček má malou, trojúhelníkovou hlavici, lékaři doporučovaný rovný zástřih a ploché držátko.

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Nezapomínejte na čištění mezizubních prostor a využijte pomoci velmi jemných mezizubních kartáčků TePe Extra Soft 0,7 mm. ### Proč si vybrat jemné švédské mezizubní kartáčky TePe?

Dětský zubní kartáček Extra Soft 3+ si vaše dětí zamilují! Malá hlavice snadno dosáhne do všech těžko dostupných míst a měkká vlákna jsou velmi šetrná k dásním. Kartáček má malou, trojúhelníkovou hlavici, lékaři doporučovaný rovný zástřih a ploché držátko.

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Ani ten nejlepší zubní kartáček nedokáže dokonale odstranit mezizubní plak, který bývá zdrojem záňetů dásní. Proto jsou tu mezizubní kartáčky Tepe, speciálně navržené pro efektivní čištění mezizubních prostor.

-19%

Ani ten nejlepší zubní kartáček nedokáže dokonale odstranit mezizubní plak, který bývá zdrojem záňetů dásní. Proto jsou tu mezizubní kartáčky Tepe, speciálně navržené pro efektivní čištění mezizubních prostor.

-20%

Extra měkký dětský zubní kartáček s motivy zvířátek značky TePe má tvarovatelný krček, ergonomické držátko a hustě osázenou hlavičku měkkými štětinami.

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Zubní kartáček disponuje 1700 měkkými vlákny z ricinového oleje s rovným zástřihem, které doporučují zubní lékaři. Součástí je ergonomicky tvarovaná plochá rukojeť z cukrové třtiny pro správný úchop. Tepe Duopack GOOD Regular soft, zubní kartáček je určen pro dospělé.

-60%

Odrážky •Disponují speciálně navrženými vlákny pro efektivní čištění  •Kvalitní produkt s dlouhou životností •Drátek kartáčku je ohebný pro vyčištění mezizubních prostorů •Snadná manipulace díky ergonomicky tvarovanému držátku •Vhodné i k čištění…

Nezapomínejte na čištění mezizubních prostor a využijte pomoci mezizubních kartáčků se zahnutou hlavicí TePe Angle Mixed Pack. ### Proč si vybrat švédské mezizubní kartáčky TePe?

Pro krásný úsměv uděláte vše? Stačí si pořídit zubní kartáčky TePe Colour Soft. ### Sada oblíbených kartáčků TePe nesmí chybět nikomu! * měkká vlákna pro šetrné a efektivní čištění,

 • ergonomicky tvarovaná rukojeť. ### Jakým způsobem kartáček používat?

-52%

Odrážky •Disponují speciálně navrženými vlákny pro efektivní čištění  •Kvalitní produkt s dlouhou životností •Drátek kartáčku je ohebný pro vyčištění mezizubních prostorů •Snadná manipulace díky ergonomicky tvarovanému držátku •Vhodné i k čištění…

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Adblock
detector