ALAVIS MAXIMA Triple Blend Extra Silný 700 g – vše o zdraví

Získejte přehled o vývoji ceny ve vámi vybraném období.

ALAVIS MAXIMA Triple Blend Extra Silný 700 g – vše o zdraví

Alavis Maxima Triple Blend Extra Silný 700 g

Aktuálně nejnižší cena: 1 055 Kč

Od počátku věků 1 rok 6 měsíců 3 měsíce 30 dní ALAVIS MAXIMA Triple Blend Extra Silný 700 g – vše o zdraví

Alavis Maxima Triple Blend Extra Silný 700 g

Aktuálně nejnižší cena: 1 055 Kč

ALAVIS MAXIMA Triple Blend Extra Silný 700 g – vše o zdraví

Alavis Maxima Triple Blend Extra Silný 700 g

Aktuálně nejnižší cena: 1 055 Kč

Potřebují vaše klouby novou dávku energie? Dopřejte jim ji s doplňkem stravy Maxima Triple Blend od značky Alavis. Přípravek obsahuje ty nejkvalitnější látky pouze z přírodních zdrojů a pozitivně působí na pohybový aparát. Vyživuje a chrání vazy, šlachy a chrupavky a omezuje bolesti kloubů. Díky práškovému složení a možnosti dlouhodobého užívání se přípravek snadno podává. Celý popis

 • Přidáno 29. ledna 2021 Doporučuje produkt
  • nevím, jakou výhodu napsat, ale koupil jsem si již třetí balení, používám dlouhodobě a nikde mne nic nebolí, nepobolívá ap., takže si myslím, že to je super. Kdysi zlobilo rameno ( po úraze), a nyní cca rok je úplně klid. Mám 61 let.
 • Přidáno 8. října 2020

  Doporučuje produkt

  Hodnotím stejně jako píše výrobce. O co míň chutná o to víc pomáhá. Účinnost je důležitější, tak chuť neřeším.

 • Přidáno 11. července 2020

  Doporučuje produkt

Zobrazit všechny recenze (8) Alavis Maxima Triple Blend Extra Silný 700 g zákazníků doporučuje tento produkt zákazník nedoporučuje tento produkt

 • Přidat recenzi
 • Přidat videorecenzi
 • Přidáno 29. ledna 2021 Doporučuje produkt
  • nevím, jakou výhodu napsat, ale koupil jsem si již třetí balení, používám dlouhodobě a nikde mne nic nebolí, nepobolívá ap., takže si myslím, že to je super. Kdysi zlobilo rameno ( po úraze), a nyní cca rok je úplně klid. Mám 61 let.
 • Přidáno 8. října 2020

  Doporučuje produkt

  Hodnotím stejně jako píše výrobce. O co míň chutná o to víc pomáhá. Účinnost je důležitější, tak chuť neřeším.

 • Přidáno 11. července 2020

  Doporučuje produkt

  • Přidáno 1. dubna 2020
  • Doporučuje produkt
  • prostě funguje
 • Přidáno 10. prosince 2019

  Doporučuje produkt

Alavis Maxima Triple Blend Extra Silný 700 g

Potřebují vaše klouby novou dávku energie? Dopřejte jim ji s doplňkem stravy Maxima Triple Blend od značky Alavis. Přípravek obsahuje ty nejkvalitnější látky pouze z přírodních zdrojů a pozitivně působí na pohybový aparát. Vyživuje a chrání vazy, šlachy a chrupavky a omezuje bolesti kloubů. Díky práškovému složení a možnosti dlouhodobého užívání se přípravek snadno podává.

Maxima Triple Blend od značky Alavis je ideální volbou pro každého fyzicky aktivního člověka. Se spokojeností z výsledků ho užívají nejen profesionální sportovci, záchranáři či vojáci, ale i pohyboví nadšenci. Účinné látky obsažené v přípravku pozitivně působí na pohybový aparát, vyživují kloubní chrupavky, vazy a šlachy a předcházejí bolestem. ALAVIS MAXIMA Triple Blend Extra Silný 700 g – vše o zdraví Doplněk stravy můžete užívat tak dlouho, jak budete sami chtít. Je vhodný pro dlouhodobé podávání při počínajících až středně těžkých obtížích. Díky práškovému složení, které se rozmíchá ve vodě, se navíc přípravek snadno konzumuje. K jeho lepší chuti pak přispívá sladidlo ze stévie. ALAVIS MAXIMA Triple Blend Extra Silný 700 g – vše o zdraví Přípravek obsahuje kombinaci chondroprotektivních látek a kolagenů pouze z bezpečných přírodních zdrojů. V jeho složení objevíte glukosamin sulfát, chondroitin sulfát a látky MSM Lignisul. Maxima Triple Blend neobsahuje žádná barviva ani konzervační látky. ALAVIS MAXIMA Triple Blend Extra Silný 700 g – vše o zdraví

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Kontaktujte nás

{„Oblíbené kategorie“:[[„Bazénové vysavače“,“https://bazenove-vysavace.heureka.cz/“],[„Hlavní vypínače“,“https://hlavni-vypinace.heureka.cz/“],[„Dětské korálky“,“https://detske-koralky.heureka.cz/“],[„Zahradní traktory“,“https://zahradni-traktory.heureka.cz/“],[„Kolové šrouby a matice“,“https://kolove-srouby-matice.heureka.cz/“],[„Černá dámská saka“,“https://damska-saka.heureka.cz/f:20547:1445669;20897:24221637/“],[„Křovinořezy benzínové“,“https://krovinorezy.heureka.cz/f:12148:342132/“],[„Plastové zahradní sestavy“,“https://zahradni-sestavy.heureka.cz/f:12053:414103/“],[„Zastřihovače chloupků“,“https://zastrihovace.heureka.cz/f:11421:410161/“],[„Radiobudíky“,“https://radioprijimace-radiobudiky.heureka.cz/f:12299:282537/“]],“Vybrané značky“:[[„Doplňky stravy Nutristar“,“https://doplnky-stravy.heureka.cz/f:25817:32455567/“],[„Doplňky stravy Golden Nature“,“https://doplnky-stravy.heureka.cz/f:9582:32455432/“],[„Doplňky stravy Difa Cooper“,“https://doplnky-stravy.heureka.cz/f:9582:4999653/“],[„Doplňky stravy Institut Rosell“,“https://doplnky-stravy.heureka.cz/f:9582:21119572/“],[„Doplňky stravy Strunecká“,“https://doplnky-stravy.heureka.cz/f:25817:40755271/“]],“Jak vybrat nejlépe“:[[„Jak vybrat přípravek na celulitidu a strie?“,“https://celulitida-a-strie.heureka.cz/poradna/jak-vybrat-pripravek-na-celulitidu-a-strie/“],[„Jak vybrat dalekohled?“,“https://dalekohledy.heureka.cz/poradna/jak-vybrat-dalekohled/“],[„Jak vybrat pohár?“,“https://pohary.heureka.cz/poradna/jak-vybrat-pohar/“]],“Vybrané produkty“:[[„Brinno BCC100″,“https://digitalni-kamery.heureka.cz/brinno-bcc100/“],[„Lanza Lemon Freshness tekutý čistič pračky Citron 250 ml“,“https://cistici-prostredky-spotrebice.heureka.cz/lanza-lemon-freshness-tekuty-cistic-pracky-citron-250-ml/“],[„Bauer X2.9 Chest Protector SR“,“https://brankarske-vesty.heureka.cz/bauer-x2_9-chest-protector-sr/“],[„Lamart LT8045 SENSOR 58 l“,“https://odpadkove-kose.heureka.cz/lamart-lt8045-sensor-58-l/“],[„Alpine Pro Halla sukně“,“https://damske-sukne.heureka.cz/alpine-pro-halla-sukne/“],[„Avent hrníček s brčkem fialový 200 ml“,“https://detske-hrnky-a-pitka.heureka.cz/avent-hrnicek-s-brckem-fialovy-200-ml/“],[„Roxy kraťasy MILADY BEACH LIGHT BLUE“,“https://damske-sortky.heureka.cz/roxy-kratasy-milady-beach-light-blue/“]],“Doporučujeme“:[[„Srovnání cen plynu“,“https://energie.heureka.cz/plyn/kalkulacka-cen-plynu“],[„Srovnání cen elektřiny“,“https://energie.heureka.cz/elektrina/kalkulacka-cen-elektriny“],[„Nábytek“,“https://nabytek.heureka.cz/“],[„Oblečení a móda“,“https://moda.heureka.cz/“],[„Playstation 5″,“https://herni-konzole.heureka.cz/sony-playstation-5/“],[„Sedací soupravy“,“https://sedaci-soupravy.heureka.cz/“],[„Bazény“,“https://bazeny.heureka.cz/“],[„Respirátory“,“https://respiratory.heureka.cz/“]]}

Alavis pro lidi

Přípravky Alavis jsou kloubní přípravky pro zvířata a patří mezi veterinární léčiva. Na trhu je k mání mnoho variant. Alavis pro psy, pro kočky a také známý Alavis Triple Blend Extra silný pro koně, který se těší velké oblibě. Lidé v diskuzích otevřeně přiznávají, že Alavis nekupují pro své čtyřnohé miláčky, ale pro sebe. Patříte k nim i vy?

ALAVIS MAXIMA Triple Blend Extra Silný 700 g – vše o zdraví Proč Alavis?

Určitě se pozastavíte nad tím, proč by někdo užíval veterinární přípravek, když je trh přesycen doplňky stravy a léky pro lidi. Obecně panuje přesvědčení, že více účinných látek = lepší výsledek. Často jsou k vidění také argumenty, které tvrdí, že se výrobci humánních přípravků na klouby snaží vydělat a schválně dělají „lidské“ doplňky stravy slabší. 

ALAVIS MAXIMA Triple Blend Extra Silný 700 g – vše o zdraví Co obsahuje Alavis Triple Blend extra silný

Hlavním argumentem zastánců Alavisu je tvrzení, že obsahuje stejné chondroprotek­tivní látky jako humánní přípravky, takže nemůže škodit. 

 • Glukosamin sulfát
 • Chondroitin sulfát 
 • Methylsulfonyl­methan (MSM)

Ano, obsahuje, ale pořád platí, že člověk není kůň. 

 • Lidský trávicí trakt má trochu odlišné vstřebávání látek než ten koňský, kterému je Alavis Triple Blend Extra silnýpřizpůsoben. Obecně platí, že veterinární přípravky obsahují jiné ochucení i pomocné látky na podporu trávení. 
 • Další nebezpečí představuje dávkování. Kůň o váze 600 kg se nerovná člověk o stejné hmotnosti. Vhodnou výši dávky nelze určit jen na základě hmotnosti. Zvířata mají jiné složení těla než lidé.

ALAVIS MAXIMA Triple Blend Extra Silný 700 g – vše o zdraví Alternativa Alavisu – Barnys Triple blend

 
Výrobce rychle na danou situaci zareagoval a přišel s vhodnou „alternativou Alavisu“ – Barnys Triple blend extra silný. Přípravek má podobné účinné látky, ale v odpovídajícím množství pro člověka. Kromě toho je ochucen tak, aby chutnal lidem. A co cena? Vyšší ceny se bát nemusíte. Přípravky jsou cenově srovnatelné. 

Zajímavé:  Na Klouby Pro Psi?

Teď už víte, jaká jsou úskalí užívání Alavisu pro koně a znáte i vhodnou alternativu. Je jen na vás, který z nich zvolíte.

Alavis pro zvířata Barnys pro lidi

ALAVIS MAXIMA Triple Blend Extra Silný 700 g

ALAVIS MAXIMA Triple Blend Extra Silný 700 g – vše o zdraví

Doplněk stravy ve formě prášku obsahující kombinaci chondroprotektivních látek – glukosaminsulfátu, chondroitinsulfátu, látky MSM Lignisul® a kolagenů z bezpečného přírodního zdroje.

Hledáte účinnou ochranu a výživu vašich kloubů? Takovou, která se snadno dávkuje, skvěle vstřebá a obsahuje všechna významné chondroprotektivní látky? 

Obsahuje kombinaci glukosaminsulfátu, chondroitinsulfátu, látky MSM Lignisul® a kolagenů z bezpečného přírodního zdroje. To vše v čisté a skvěle vstřebatelné formě.

Co přípravek obsahuje a jaký má efekt?

 • MSM Lignisul® : důležitá výživová látka při stavbě pojivových tkání a kloubních chrupavek
 • Glukosaminsulfát : přirozená součást kloubní chrupavky a synoviální tekutiny
 • Chondroitinsulfát : přirozená a nezbytná součást kloubní chrupavky
 • Kolagen typ I získávaný z chrupavek mořských ryb v nejvyšší kvalitě zn. Collyss® : šlachy, vazy, kosti
 • Kolagen typ II získávaný z chrupavek rejnoků v nejvyšší kvalitě zn. Cartidyss® : kloubní chrupavky
 • Vitamin C : přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci chrupavek a kostí

Pro zachování kvality produktu nejsou přidávána žádná barviva ani konzervační látky. 

Dávkování a způsob užití

Užívejte 1 odměrku ALAVIS MAXIMA Triple Blend Extra Silný 1x denně rozmíchanou v minimálně 200 ml vody. Užívat můžete s jídlem, dobře zapijte. Před použitím dózu dobře protřepejte.

Náš tip: Dochutit můžete např. citrónovou šťávou nebo džusem. Další možností je rozmíchání doporučené denní porce v ochuceném jogurtu.

Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy!

Příznaky a potíže

Klouby TOP10

Upozornění

Do doplňku stravy ALAVIS MAXIMA Triple Blend Extra Silný je přidáván jablečný pektin, jehož barva je proměnná z bílé barvy na světle hnědou. Z tohoto důvodu se může lišit i barva prášku v tomto produktu. Změnou barvy není nijak dotčena kvalita ani kvantita aktivních látek.

Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte uzavřené v suchu a temnu při teplotě do 25°C. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Minimální trvanlivost do konce data uvedeného na dóze. Nepoužívejte, pokud je obal porušen. 

Upozornění pro alergiky : obsahuje extrakty z ryb a korýšů.

Složení

MSM Lignisul (methylsulfonylmethan, protispékavá látka: oxid křemičitý), glukosaminsulfát 2KCl (z korýšů), chondroitinsulfát, regulátor kyselosti: kyselina citronová, aroma, vitamin C NUTRA-C (L-askorban vápenatý, L-askorban hořečnatý, L-threonát vápenatý, 24 % RHP) 19,3 mg, extrakt chrupavek – kolagen II. typu CARTIDYSS (z ryb), 62% hydrolyzovaný kolagen I. typu COLLYSS? (z ryb) 90% sladidlo: steviolglykosidy z rostliny stévie.

Podrobné informace k produktu ALAVIS MAXIMA Triple Blend Extra Silný 700 g

Alavis

Využijte dopravu zdarma na 3 měsíce a slevu 10 % na první nákup! Staňte se členem MALL klubu pro mazlíčky a tyto a další výhody jsou vaše. Registrujte se nezávazně a zdarma.

Komplexní kloubní výživa pro koně. Kombinace chondroprotektivních látek (glukosamin sulfátu a chondrioitin sulfátu), látky MSM a značkových kolagenů Collyss a Cartidyss. Obohaceno o patentované kolageny!

Využijte dopravu zdarma na 3 měsíce a slevu 10 % na první nákup! Staňte se členem MALL klubu pro mazlíčky a tyto a další výhody jsou vaše. Registrujte se nezávazně a zdarma.

Přípravek ALAVIS PlaqueFree 40 g je 100% přírodní produkt určený pro psy a kočky, který potlačuje zápach z tlamy, redukuje zubní kámen a odstraňuje zubní plak. Zlepšení nastává v rozmezí 3 – 8 týdnů.

Využijte dopravu zdarma na 3 měsíce a slevu 10 % na první nákup! Staňte se členem MALL klubu pro mazlíčky a tyto a další výhody jsou vaše. Registrujte se nezávazně a zdarma.

Osvědčená kombinace MSM a glukosamin sulfátu pro správnou funkci vazů, šlach, kloubů a kostí. Vylepšené složení s vitamínem C a hydrolyzovaným kolagenem.

Využijte dopravu zdarma na 3 měsíce a slevu 10 % na první nákup! Staňte se členem MALL klubu pro mazlíčky a tyto a další výhody jsou vaše. Registrujte se nezávazně a zdarma.

Intenzivní výživa kloubů pro psy, velmi vhodné pro velká a obří plemena. Glukosamin sulfát a chondroitin sulfát ve vysoké koncentraci. Pro správnou funkci kloubní chrupavky a zlepšení pohyblivost kloubů.

Využijte dopravu zdarma na 3 měsíce a slevu 10 % na první nákup! Staňte se členem MALL klubu pro mazlíčky a tyto a další výhody jsou vaše. Registrujte se nezávazně a zdarma.

ALAVIS™ 5 vyživuje kloubní chrupavky, podporuje promazávací vlastnosti kloubní tekutiny, napomáhá při pohybových problémech u psů a koček.

Využijte dopravu zdarma na 3 měsíce a slevu 10 % na první nákup! Staňte se členem MALL klubu pro mazlíčky a tyto a další výhody jsou vaše. Registrujte se nezávazně a zdarma.

Protizánětlivý a bolest tišící přípravek zlepšující funkci pohybového aparátu koní.

Využijte dopravu zdarma na 3 měsíce a slevu 10 % na první nákup! Staňte se členem MALL klubu pro mazlíčky a tyto a další výhody jsou vaše. Registrujte se nezávazně a zdarma.

Přípravek na regeneraci jater, podporu imunity a pro podporu léčby nádorových onemocnění. Vhodný také jako doplněk při léčbě močových kamenů. Vhodné pro psy i pro kočky. NYNÍ NOVÉ SLOŽENÍ – OBOHACENO O VITAMIN C A SELEN

Extra silný prémiový produkt pro lidské klouby od světové značky Alavis.

ALAVIS MAXIMA Triple Blend Extra Silný s aroma a se sladidlem z rostliny stévie je prémiový produkt pro klouby. Obsahuje kombinaci chondroprotektivních látek – glukosaminsulfátu, chondroitinsulfátu, látky MSM Lignisul® a kolagenů z bezpečného přírodního zdroje.

-24% 655 Kč 495 Kč

Obsahuje vysoký obsah steroidního saponinu protodioscinu (standardizován na 40%), který je garancí a určuje kvalitu produktu.

Komplexní kloubní výživa Alavis Maxima Triple Blend Extra Silný Kloubní výživa s obsahem MSM, glukosaminu, chondroitinu a kolagenu, obohacený o vitamín C Triple Blend Extra Silný je kloubní výživa v prášku, která obsahuje aktivní látky, jako MSM, glukosamin sulfát a chondroitin sulfát.

Zajímavé:  Krční Páteř A Bolest Uší?

Využijte dopravu zdarma na 3 měsíce a slevu 10 % na první nákup! Staňte se členem MALL klubu pro mazlíčky a tyto a další výhody jsou vaše. Registrujte se nezávazně a zdarma.

Přípravek proti zánětu a bolesti, na zpevnění vazů a šlach a na regeneraci a relaxaci svalů. Ultra čistá podoba látky MSM v kombinaci s vitaminem C. Velikost balení: 600 g

Alavis Maxima Whey Protein Concentrate 80% přispívá k růstu a rozvoji svalové hmoty a zdravých kostí. Alavis™ Maxima Whey Protein je snadno rozpustný, nezpůsobuje trávicí potíže, ba právě naopak je lehce stravitelný, chutná výborně, neutrálně, voní po kvalitním mléce z farmy.

Využijte dopravu zdarma na 3 měsíce a slevu 10 % na první nákup! Staňte se členem MALL klubu pro mazlíčky a tyto a další výhody jsou vaše. Registrujte se nezávazně a zdarma.

Rostlinný enzymatický veterinární přípravek pro psy a kočky. Enzymy nové generace – 100 % rostlinný původ.

Komplexní kloubní výživa Alavis Triple Blend Extra Silný Alavis Triple Blend Extra Silný obsahuje chondroitin, glukosamin, MSM a kolagen, které regenerují kloubní aparát Komplexní kloubní výživa Triple Blend Extra Silný je vícesložková kloubní výživa, která je kombinací chondroitinu, glukosaminu, …

Využijte dopravu zdarma na 3 měsíce a slevu 10 % na první nákup! Staňte se členem MALL klubu pro mazlíčky a tyto a další výhody jsou vaše. Registrujte se nezávazně a zdarma.

Proti zánětu a bolesti, patentově chráněná látka Celadrin, která zajišťuje účinnou lubrikaci kloubní chrupavky a tlumí bolestivost kloubů s rychlým nástupem účinku pro koně.

ALAVIS MAXIMA BESTIER TRIBULUS 60 kapslí Bestier – produkty označené velkým B (Bestier) obsahují extrakty v nejsilnější podobě tak, aby byl optimalizován obsah účinných látek.

Využijte dopravu zdarma na 3 měsíce a slevu 10 % na první nákup! Staňte se členem MALL klubu pro mazlíčky a tyto a další výhody jsou vaše. Registrujte se nezávazně a zdarma.

Přípravek ALAVIS 5 MINI vyživuje kloubní chrupavky, podporuje promazávací vlastnosti kloubní tekutiny a napomáhá při pohybových problémech u psů a koček. Obsahuje všechny důležité látky, které se v kloubech, pojivových tkáních a chrupavce běžně vyskytují a umožňuje tak komplexní péči o pohybový aparát.

Poslední kus za tuto cenu!

Unikátní hydrofilní gel, který urychluje proces hojení jak drobných poranění, tak i větších chronických ran u zvířat.

Využijte dopravu zdarma na 3 měsíce a slevu 10 % na první nákup! Staňte se členem MALL klubu pro mazlíčky a tyto a další výhody jsou vaše. Registrujte se nezávazně a zdarma.

Přípravek ALAVIS Multikomplex pro srst a kopyta obsahuje biotin, zinek, methionin, vitamin B6 a vitamin B5, což jsou látky důležité pro regeneraci kůže, srsti a kopytní rohoviny.

Alavis Maxima Bestier Tribulus ALAVIS™ MAXIMA Bestier Tribulus je standardizován na vysoký obsah účinných látek (min. 40 % protodioscinu). Pouze tyto látky určují celkovou kvalitu produktu.

-20%

Snadno rozpustný protein, který nezpůsobuje trávicí potíže, je lehce stravitelný, chutná výborně, neutrálně, voní po kvalitním mléce z farmy.

Využijte dopravu zdarma na 3 měsíce a slevu 10 % na první nákup! Staňte se členem MALL klubu pro mazlíčky a tyto a další výhody jsou vaše. Registrujte se nezávazně a zdarma.

ALAVIS™ Calming je určen pro psy a kočky, které vykazují nervozitu, hyperaktivitu, úzkost či reagují na stres z prostředí.

-26%

Mast pro psy a koně pomáhající od bolesti kloubů, svalů a kostí. Obsahuje patentově chráněnou léčivou látku Celadrin. Alavis Traumagel 100 g je vhodný pro koně a psy s osteoartrózou, při bolestech zad, při namožení vazů a dalších potížích pohybového aparátu. Mast se nanáší na postižené místo dle potřeby 1–3× denně dle klinického stavu.

Doplněk stravy pro aktivní životní styl obsahující unikátní směs z aminokyselin, patentované směsi Actiful (z pomeranče a granátového jablka), D-ribosy a kotvičníku, která přináší aktivitu a oddaluje stárnutí.

Poslední kus za tuto cenu!

ALAVIS™ Multikomplex pro srst a kopyta 400g

-23%

Bestier Tribulus je standardizován na vysoký obsah účinných látek (min. 40 % protodioscinu). Produkt obsahuje extrakty v nejsilnější podobě tak, aby byl optimalizován obsah účinných látek.

Komplex vitaminů a minerálů v organické bioaktivní formě pro podporu imunity.

-18%

Komplex vitaminů a minerálů v organické bioaktivní formě pro podporu imunity.

Pro aktivní životní styl obsahující unikátní směs z aminokyselin, patentované směsi Actiful® (z pomeranče a granátového jablka), D-ribosy a kotvičníku, která přináší aktivitu a oddaluje stárnutí.

Posledních pár kusů za tuto cenu!

ALAVIS MAXIMA TIME Lock je doplněk stravy pro aktivní životní styl obsahující unikátní směs z aminokyselin, patentované směsi Actiful® (z pomeranče a granátového jablka), D-ribosy a kotvičníku, která přináší aktivitu a oddaluje stárnutí. .

-31%

Akce šejkr 700ml. ZDARMA! 80% syrovátkový proteinový koncentrát určený pro doplnění bílkovin běžné populaci, při redukci tělesné hmotnosti a pro všechny druhy sportu. Obohacen o vápník, hořčík, draslík a fosfor! Přispívá k růstu a rozvoji svalové hmoty a zdravých kostí.

Na podporu regenerace jaterALAVIS™ SAMMY je veterinární přípravek pro psy a kočky obsahující kombinaci látek SAM-e a Silybinu – extraktu z ostropestře mariánského. Obě látky jsou známy pro svůj pozitivní vliv na játra a jejich regeneraci.

Využijte dopravu zdarma na 3 měsíce a slevu 10 % na první nákup! Staňte se členem MALL klubu pro mazlíčky a tyto a další výhody jsou vaše. Registrujte se nezávazně a zdarma.

Komplexní kloubní výživa pro psy a kočky v prášku. Pro podporu regenerace pohybového aparátu psů a koček všech věkových kategorií

Využijte dopravu zdarma na 3 měsíce a slevu 10 % na první nákup! Staňte se členem MALL klubu pro mazlíčky a tyto a další výhody jsou vaše. Registrujte se nezávazně a zdarma.

Zajímavé:  Léky Na Psí Epilepsii?

Komplexní kloubní výživa pro koně. Kombinace látky CBD a chondroprotektivních látek (glukosamin sulfátu a chondrioitin sulfátu), látky MSM a značkových kolagenů Collyss a Cartidyss.

Využijte dopravu zdarma na 3 měsíce a slevu 10 % na první nákup! Staňte se členem MALL klubu pro mazlíčky a tyto a další výhody jsou vaše. Registrujte se nezávazně a zdarma.

Duoflex je určen pro dlouhodobé podávání u koní s pohybovými problémy.

ALAVIS MAXIMA Triple Blend Extra Silný – 700 g

Obsahuje kombinaci chondroprotektivních látek – glukosaminsulfátu, chondroitinsulfátu, látky MSM Lignisul® a kolagenů z bezpečného přírodního zdroje.

Látky obsažené v ALAVIS MAXIMA Triple Blend Extra Silný – glukosaminsulfát, chondroitinsulfát a kolagen typu II tvoří přirozenou strukturu kloubní chrupavky, kolagen typu I je součástí vazů a šlach, MSM je zdrojem nezbytné, organicky vázané síry.

Jednotlivé složky pod drobnohledem:

 • MSM Lignisul®: často nazývaný jako zázračná ingredience, důležitá výživová látka při stavbě pojivových tkání a kloubních chrupavek.
 • Glukosaminsulfát: přirozená součást kloubní chrupavky a synoviální tekutiny.
 • Chondroitinsulfát: přirozená a nezbytná součást kloubní chrupavky.
 • Kolagen typ I získávaný z chrupavek mořských ryb v nejvyšší kvalitě zn. Collyss®: šlachy, vazy, kosti.
 • Kolagen typ II získávaný z chrupavek rejnoků v nejvyšší kvalitě zn. Cartidyss®: kloubní chrupavky.
 • Vitamin C: přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci chrupavek a kostí.
 • Pro zachování kvality produktu nejsou přidávána žádná barviva ani konzervační látky.

Do doplňku stravy ALAVIS MAXIMA Triple Blend Extra Silný je přidáván jablečný pektin, jehož barva je proměnná z bílé barvy na světle hnědou. Z tohoto důvodu se může lišit i barva prášku v tomto produktu.

Změnou barvy není nijak dotčena kvalita ani kvantita aktivních látek.

Jaké jsou rozdíly mezi veterinárním přípravkem Alavis Triple Blend a humánní verzí těchto přípravků?

Lidé opravdu nejsou koně, na druhou stranu účinné látky, obsažené ve veterinárním přípravku Alavis Triple Blend, jsou totožné jako u přípravků pro lidi. Jmenovitě jsou to glukosamin sulfát, chondroitin sulfát, přírodní minerál MSM a značkové kolageny Collyss a Cartidyss. Alavis Triple Blend navíc obsahuje pouze látky z přírodních zdrojů, je zcela čistý, bez konzervantů a aditiv.

Obecně však lidem nemůžeme doporučit užívání veterinárních přípravků, protože ne všechny veterinární přípravky nebo doplňky krmiva mají identické složení, které se používá v humánních produktech nebo léčivech. Tyto produkty mohou obsahovat specifické látky, např. vyšší koncentrace konzervantů a jiných aditiv a barviv, které nemusí být vhodné pro člověka.

Společnost Alavis si 100% stojí za všemi svými přípravky, a to nejen za veterinárními přípravky Alavis, ale také za humánní verzí těchto přípravků.

Humánní verze je složením identická s veterinárním přípravkem Alavis Triple Blend, je kontrolovaná, vyráběná s naprosto stejnou péčí, o čemž svědčí i poslední státní kontrola, kdy byly odebrány vzorky kloubního přípravku Triple Blend. Tato kontrola potvrdila jeho kvalitu.

Není tedy pravda to, že Alavis Triple Blend veterinární je účinnější a kvalitnější než humánní Alavis Maxima nebo Barny´s Triple Blend.

Jediný rozdíl mezi těmito přípravky je, že na etiketě Alavis Maxima Triple Blend nebo Barny´s Triple Blend je určeno přesné dávkování pro lidi, a to je jedna odměrka denně. Pro koně se odměrek aplikuje 5 a více, dle jejich váhy. Doporučujeme tedy užívat humánní verze přípravku Triple Blend, protože na etiketě je uvedeno přesné dávkování pro lidi.

Triple Blend, na rozdíl od tabletových či kapslových forem přípravků na klouby, neobsahuje žádná plnidla, barviva a další aditiva, je zcela přírodní a neobsahuje pro lidský organizmus žádné škodlivé látky.

A to z důvodu, že je podáván špičkovým závodním koním, např. ve stáji Alavis nebo prestižní stáji Valencio-Holčák.

Znovu zdůrazňujeme, že je zbytečné užívat pro humánní účely veterinární Alavis Triple Blend, protože Triple Blend pro lidi je zcela identický.

Triple Blend si lidé nekupují proto, aby ušetřili, ale proto, že je na tento přípravek spolehnutí a funguje, i když chutná hořce. Triple Blend má velmi bohaté složení, je mimořádně kvalitní a i v mezinárodním prostoru by se těžko hledal opravdový konkurent.

A co se týká poměru cena – výkon, tak i v tomto měřítku je Triple Blend bezkonkurenční.

V ČR opravdu nikdo jiný nemá přípravek na klouby s tak bohatým složením, vysokou kvalitou a pokud se balení na šest měsíců rozpočítá na jednotlivé měsíce, tak jeden měsíc užívání zákazníka přijde na necelých 200 Kč.

Doporučené dávkování:

 • Užívejte 1 odměrku ALAVIS MAXIMA Triple Blend Extra Silný 1x denně rozmíchanou v minimálně 200 ml vody. Užívat můžete s jídlem, dobře zapijte.

Náš tip: 

Dochutit můžete např. citrónovou šťávou nebo džusem. Další možností je rozmíchání doporučené denní porce v ochuceném jogurtu.

Upozornění:

Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte uzavřené v suchu a temnu při teplotě do 25°C. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Minimální trvanlivost do konce data uvedeného na dóze. Nepoužívejte, pokud je obal porušen.

Před použitím dózu dobře protřepejte.

Složení: MSM Lignisul® (methylsulfonylmethan) v koncentraci 99,97 %, glukosaminsulfát 2KCl (z korýšů), chondroitinsulfát, jablečný pektin, kolagen II. typu Cartidyss® (z ryb), vitamin C, hydrolyzovaný kolagen I. typu Collyss® (z ryb).

Tabulka nutričních hodnot porce 4,5g RHP
MSM (methylsulfonylmethan) 1958 mg
Glukosamin sulfát 2KCl 1565 mg
Chondroitin sulfát 652 mg
Kolagen typ I 15 mg
Kolagen typ II 22,5 mg
Vitamin C 19,3 mg 24 %

RHP – referenční hodnota příjmu

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Adblock
detector