Celaskon 250mg 100 tablet – vše o zdraví

Celaskon obsahuje vitamín C. Vitamíny jsou látky nezbytné pro správné fungování organismu. Vitamin C je ve vodě rozpustný, esenciální vitamin – lidský organizmus si ho neumí sám vytvořit, a proto ho třeba do organismu dodávat.

Je nezbytný pro zdraví a regeneraci různých tkání v našem těle, včetně kůže, kostí, zubů, dásní, chrupavky a krevních cév. Stejně je potřebný pro normální imunitní odpověď na infekci a pro hojení ran.

V našem těle má i mnohé jiné úkoly: umožňuje činnost různých enzymů v organismu a je součástí antioxidačního systému. V kombinaci s jinými antioxidanty se podává na omezení škodlivého vlivu volných radikálů.

Celaskon – kde koupit

Celaskon 250mg 100 tablet – vše o zdraví ⭐️ 15 000 produktů skladem, průměrná doba dodání je 24 hodin ⭐️ poštovné od 1499,- zdarma, osobní odběr v kamenných lékárnách zdarma ⭐️ léková karta funguje také na eshopu⭐️ aktuální akce → najdete zde 109 Kč Do obchodu BENU.cz
Celaskon 250mg 100 tablet – vše o zdraví ⭐️ desetitisíce pozitivních hodnocení eshopu zákazníky ⭐️ průměrná doba dodání je 2,8 dnů ⭐️ při objednávce nad 999 Kč je doprava zdarma 119 Kč Do obchodu Dr.Max

Složení

Celaskon tablety 250 mg patří mezi registrované léky. Léčivem je kyselina askorbová (vitamin C), jejíž obsah je 250 mg v 1 tabletě. V tabletě jsou dále přítomny pomocné látky, které umožňují přípravu tablet.

Pomocné látky přípravku jsou: kukuřičný škrob, předželatinovaný kukuřičný škrob, dihydrát edetanu disodného, mastek, sodná sůl stearylfumarátu, mikrokrystalická celulóza, hlinitý lak oranžové žluté (E 110).

Podívat se v eshopu

Účinky přípravku

Přípravek obsahuje vitamin C (kyselina askorbová), který se užívá v období zvýšených nároků organismu zejména:

 • v dětství během intenzivního růstu
 • v těhotenství a v období kojení (tehdy je zvýšená potřeba vitaminu C)
 • při nadměrné fyzické a psychické zátěži (stres)
 • při rekonvalescenci (po těžkých úrazech, popáleninách, rozsáhlých operacích)
 • po překonání infekčních chorob
 • při pobytu v extrémně nízkých teplotách
 • u obyvatel velkých měst, protože ti jsou vystaveni mnohem vyšší koncentraci nepříznivých látek v ovzduší (např. velké množství volných radikálů)
 • u kuřáků (u kterých je až trojnásobná potřeba vitaminu C ve srovnání s nekuřáky) – přes cigaretový kouř se do těla dostane mnoho karcinogenů, které výrazně zvyšují oxidační stres
 • u alkoholiků
 • při nedostatečné nebo jednostranné výživě (různé typy diet)
 • při určitých onemocněních ovlivňujících schopnost těla trávit a absorbovat potraviny (jako je Crohnova choroba a ulcerózní kolitida)
 • velmi důležitý u starých lidí (zvýšený příjem vitaminu C snižuje riziko mrtvice – zdroj)
 • Také má tyto pozitivní účinky:
 • slouží k udržení zdravých kostí, zubů, dásní, vazů a cév
 • je důležitý pro tvorbu látek účastnících se přenosu nervových vzruchů a pro tvorbu hormonů
 • podílí se na vstřebávání železa z potravy
 • zabezpečuje normální imunitní odpověď na infekci a hojení ran

Podívat se v eshopu

Pro koho je produkt určen?

Přípravek je určen pro ♂ muže, ♀ ženy i ? děti starší než 2 roky.  Celaskon lze užívat i v těhotenství a při kojení . Pestrá strava nám obvykle poskytuje dostatečné množství vitamínu C.

Zvýšená potřeba vitaminu C se obvykle vyskytuje u těhotných a kojících žen, u dětí během růstu, při nadměrné fyzickém a psychickém stresu.

Jeho doplňování je vhodné i během rekonvalescence, po infekčních chorobách, u kuřáků a alkoholiků, při nedostatečné nebo jednostranné výživě zejména u starých lidí.

Kolik stojí balení přípravku?

Pokud chcete vyzkoušet Celaskon tablety 250 mg a hledáte spolehlivého prodejce s výhodnou cenou a s rychlým doručením, vyberte si ověřenou internetovou lékárnu ✅ BENU.cz.

Podobné přípravky

 1. Celaskon 250 mg tablety:
 2. Celaskon 100 mg tablety:
 3. Celaskon ostatní přípravky (šumivé tablety, horký nápoj):
 4. Celaskon ostatní přípravky (pastilky, tobolky, žvýkací tablety):

Celaskon Limetka tbl.mnd.30 Celaskon 250mg 100 tablet – vše o zdraví

69 Kč / 30 žvýkacích tablet

Užívání a dávkování přípravku

 • Dospělí a děti starší 6 let užívají 1 – 2 tablety denně. Při nedostatku vitamínu C se užívají 2 – 4 tablety tohoto přípravku (rozdělených do několika dávek).
 • Děti ve věku 2 – 6 let: Krátkodobě lze podat 1/2 – 1 tableta denně (100 – 200 mg vitaminu C).
 • Děti do 2 let: podává se pouze na doporučení lékaře a v dávkách jím stanovených. Délku léčby také určí lékař.
 • Tablety se polykají celé, nejlépe před jídlem.
 • Pro dobré zužitkování v organismu je vhodné užívat celkovou denní dávku rozděleně do několika dílčích dávek. Celaskon tablety 250 mg se užívají nejlépe před jídlem.
 • Je třeba dostatečně jejich zapít vodou nebo jiným nealkoholickým nápojem.
 • Tablety mají dělící rýhu – lék je možné uprostřed rozdělit (na dvě stejné dávky)
 • Kontraindikace: Není určen pro děti mladší než 2 roky (pouze na doporučení lékaře). Neužívejte tento lék, jestliže jste přecitlivělý na vitamin C nebo na kteroukoli další složku přípravku. Upozorněte lékaře, pokud trpíte poruchou látkové přeměny železa (hemosideróza, hemochromatóza) nebo máte oxalátové ledvinové kameny.
 • Možné vedlejší účinky: Tak jako všechny léky, i CELASKON tablety 250 mg nežádoucí účinky, ačkoli se neprojeví u každého.  Při doporučeném dávkování je Celaskon tablety 250 mg velmi dobře snášen, protože množství vitaminu C, které přesahuje potřeby organismu, se rychle vyloučí močí . Při dávkách vyšších než 1 g vitaminu C denně (4 tablety Celaskonu tablety 250 mg) může dojít k podráždění žaludeční sliznice, nevolnosti, zvracení, celkové slabosti, průjmům a k tvorbě ledvinových kamenů (bolesti v zádech). U alergických osob se mohou zcela ojediněle objevit ekzémy, kopřivka nebo i astmatický záchvat. Při výskytu těchto nežádoucích účinků nebo jiných neobvyklých reakcí se poraďte s lékařem.
 • Skladování: Skladujte v suchu a temnu při teplotě 10 – 25 °C. Chraňte před přímým slunečním světlem. Uchovávejte mimo dosah malých dětí! Léky se nesmí vyhazovat do odpadních vod nebo domácího odpadu. Informujte se u svého lékárníka, jak zlikvidovat léky, které již nepotřebujete. Tato opatření pomáhají chránit životní prostředí.
 • Upozornění: Vitamín C užíván ve vyšších dávkách může ovlivnit správnost výsledků některých laboratorních testů (zejména stanovení glukózy v moči a testu na okultní krvácení ve stolici). Při dávkování vyšším než 4 tablety denně, zejména dlouhodobějším, může dojít ke zvýšenému výskytu nežádoucích účinků. Přípravek obsahuje oranžovou žluť (E110).
 • tradiční značka, kvalitní výrobce
 • super cena
 • vitamín C a jeho úloha v organismu je nezastupitelná
Zajímavé:  Problém S Alkoholem Příznaky?

Celaskon jsem užívala odmalička. Mamina ho vždy nadělila každému členu rodiny a zvyk užívat ho mi zůstal dodnes. Doplňuji ho hlavně tehdy, když cítím, že na mě něco leze. Tehdy se nebojím dopřát si krátkodobě i zvýšené dávky. Také ho suplementuji v zimě, protože tehdy nemám dostatečný příjem čerstvého ovoce a zeleniny.

Zkušenosti a hodnocení reálných uživatelů

Pro lepší ilustraci o účincích a spokojenosti s přípravkem připojuji ještě pár komentářů od ověřených uživatelů (Heureka, BENU.cz):

Celaskon 250mg 100 tablet – vše o zdraví

…další zkušenosti:

Celaskon 250mg 100 tablet – vše o zdraví

…celkové hodnocení přípravku:

Celaskon 250mg 100 tablet – vše o zdraví

…zkušenosti z eshopu:

Celaskon 250mg 100 tablet – vše o zdraví

Celaskon a moje doporučení na závěr

Jako lidé jsme jedni z mála savců, který si vitamín C neumí syntetizovat přímo v organismu, a proto jsme odkázáni na jeho příjem (ať už v potravě nebo prostřednictvím doplňků výživy a léků).

Potřeba vitaminu C se výrazně zvyšuje v období zvýšených nároků organismu. Proto je celaskon mimořádně vhodný například: pro děti v období růstu, v těhotenství a při kojení, při nadměrné fyzické a psychické zátěži.

Také bychom ho měli užívat, jestliže pociťujeme příznaky jeho nedostatku. Takovými jsou například: únava a slabost, bolesti svalů a kloubů, snadno se tvořící modřiny či zvýšená náchylnost ke krvácení.

Pokud chcete vyzkoušet tablety ✅ Celaskon, doporučuji vám je koupit v ověřené internetové lékárně ✅ BENU.cz. Cena Celaskonu v této lékárně je 109 Kč.

Použité zdroje informácií:

 • BENU.cz – informace o přípravku od prodejce
 • mediately – informace o určení a dávkování přípravku
 • BMJ – vědecká studie o vlivu vitamínu C na snižování rizika mrtvice u starších lidí

Vývoj ceny Celaskon 250 tablety

Autor článku

Komentáře

Celaskon 250mg 100 tablet

Celaskon 250mg 100 tablet – vše o zdravíVýrobce: Sanofi-aventis, s.r.o.Typ: Volně prodejné lékySUKL: 0207967PDK: 3627990Další informace:Příbalový leták

Humánní léčivý přípravek, přečtěte si pozorně příbalový leták!

* Cena obvyklá se může v jednotlivých lékárnách lišit

Popis:

Přípravek Celaskon tablety 250 mg se užívá k prevenci nebo k léčbě stavů nedostatku vitaminu C v organizmu, především v období zvýšených nároků (v dětství při růstu, v těhotenství, při kojení, při namáhavé práci, sportu, infekčních nemocech, v rekonvalescenci po těžkých úrazech, popáleninách a rozsáhlých operacích, při jednostranné stravě, ve stáří, u kuřáků apod.). 

Dávkování a způsob užití: Dospělí a děti starší 6 let užívají při nedostatku vitaminu C v organizmu obvykle 500 -1 000 mg (2-4 tablety) denně, ke krytí zvýšené potřeby po přechodnou dobu 200-500 mg denně. Dětem ve věku 3-6 let se může krátkodobě podat 100-200 mg vitaminu C denně.

 Pro doporučené dávky, které jsou nižší než 250 mg, jsou k dispozici tablety Celaskon 100 mg. Bez doporučení lékaře je možné přípravek Celaskon tablety 250 mg při doporučeném dávkování užívat po dobu 7 dní, v případě, že se však Vaše příznaky zhorší nebo se nezlepší, poraďte se o dalším postupu s lékařem.

 

Složení: Léčivou látkou je acidum ascorbicum (kyselina askorbová, vitamin C) 250 mg v 1 tabletě. Pomocnými látkami jsou kukuřičný škrob, předbobtnalý škrob, dihydrát dinatrium-edetátu, mastek, natrium-stearyl fumarát, mikrokrystalická celulóza, sodná sůl karboxymethylškrobu, hlinitý lak oranžové žluti (E110). 

Kontraindikace: Neužívejte přípravek Celaskon tablety 250 mg, jestliže jste alergický(á) na vitamín C (kyselinu askorbovou) nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku.

Lék k vnitřnímu užití. Obsahuje acidum ascorbicum. Čtěte pozorně příbalovou informaci a poraďte se s lékařem nebo lékárníkem.

Výrobce: Sanofi-aventis, s.r.o.Typ: Volně prodejné lékyCena obvyklá*:Vaše cena:SUKL: 0207967PDK: 3627990Další informace:
132Kč s dph
11990Kč s dph
Příbalový leták
 • LÉKY » Chřipka a nachlazení

Celaskon 250mg tbl.nob.100

Přípravek Celaskon 250 mg tablety obsahuje 250 mg kyseliny askorbové (vitamín C). Lidský organismus si vitamín C neumí sám vytvořit, proto je nezbytné jej do organismu dodávat.

Přípravek Celaskon 250 mg tablety užívají dospělí a děti k prevenci nebo k léčbě stavů nedostatku vitamínu C v organismu, zejména v období zvýšených nároků (v dětství při růstu, v těhotenství, při kojení, při namáhavé práci, sportu, infekčních onemocněních, v rekonvalescenci po infekčních nemocech, těžkých úrazech, popáleninách a rozsáhlých operacích, při jednostranné stravě, ve stáří, u kuřáků apod.).
V kombinaci s jinými antioxidanty (látky působící proti oxidaci) je podáván k omezení škodlivého vlivu volných radikálů (antioxidační působení).

Zajímavé:  Jaké Vitamíny Obsahují Rajčata?

Úloha vitamínu C v organismu je mnohostranná. Umožňuje činnost různých enzymů v organismu, je součástí antioxidačního systému.

Je důležitý pro růst a udržování zdravých kostí, zubů, dásní, vaziva a krevních cév, pro tvorbu některých látek účastnících se přenosu nervových vzruchů mezi nervovými buňkami, pro tvorbu hormonů nadledvin, pro vstřebávání železa z potravy, je rovněž nutný pro normální imunitní odpověď na infekci a pro hojení ran.

Mírnější nedostatek se projevuje slabostí, celkovou únavou a bolestí, otoky dásní a krvácením z nosu.
Závažnější nedostatek způsobuje avitaminózu a anémii.

Pestrá strava, hlavně čerstvé ovoce a zelenina, obvykle obsahuje dostatečné množství vitamínu C.

Jak se přípravek Celaskon 250 mg tablety užívá

Vždy užívejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého lékaře nebo lékárníka. Pokud si nejste jistý(á), poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem.

Tablety přípravku Celaskon jsou dostupné v síle 100 mg nebo 250 mg vitamínu C (přípravek Celaskon 100 mg tablety, přípravek Celaskon 250 mg tablety). Pro dosažení doporučené dávky použijte vhodnou kombinaci přípravků Celaskon 100 mg tablety a Celaskon 250 mg tablety.

 • Dospělí a děti starší než 6 let užívají při nedostatku vitamínu C v organismu obvykle 500-1 000 mg (2-4 tablety) denně, ke krytí zvýšené potřeby po přechodnou dobu 200-500 mg denně.
 • Dětem ve věku 3-6 let se může krátkodobě podat 100-200 mg vitamínu C denně.
 • Přípravek Celaskon 250 mg tablety není určen dětem ve věku 3-6 let, pro tuto věkovou skupinu je k dispozici přípravek Celaskon 100 mg tablety.
 • Pro dobré využití v organismu je vhodnější užívat celkovou denní dávku rozdělenou do několika dílčích dávek za den než celou dávku najednou.
 • Bez doporučení lékaře je možné přípravek Celaskon 250 mg tablety při doporučeném dávkování užívat po dobu 7 dní, v případě, že se však Vaše příznaky zhorší nebo se nezlepší, poraďte se o dalším postupu s lékařem.

Přípravek Celaskon 250 mg tablety se má užívat pouze v období nedostatku vitamínu C v organismu nebo při jeho zvýšené potřebě – viz bod 1. Co je přípravek Celaskon 250 mg tablety a k čemu se používá.

 1. Tablety se polykají nerozkousané, pokud možno po jídle, zapijí se douškem tekutiny.
 2. Jestliže jste užil(a) více přípravku Celaskon 250 mg tablety, než jste měl(a)
 3. Při dávkování vyšším než 4 tablety denně, a to zejména dlouhodobějším, může dojít ke zvýšenému výskytu nežádoucích účinků.
 4. Při jednorázovém předávkování nebo náhodném požití více tablet dítětem může dojít k pocitu na zvracení až zvracení, přebytečné množství vitamínu C se vyloučí močí.
 5. Máte-li jakékoli další otázky, týkající se užívání tohoto přípravku, zeptejte se svého lékaře nebo lékárníka.

Co přípravek Celaskon 250 mg tablety obsahuje

Léčivou látkou je acidum ascorbicum 250 mg. Jedna tableta obsahuje acidum ascorbicum 250 mg.

Pomocnými látkami jsou kukuřičný škrob, předbobtnalý škrob, dihydrát dinatrium-edetátu, mastek, natrium-stearyl fumarát, mikrokrystalická celulóza, sodná sůl karboxymethylškrobu, betakaroten prášek 20% (maltodextrin, sodná sůl oktenylsukcinylškrobu, betakaroten, sacharóza, střední nasycené triacylglyceroly, kyselina askorbová, natrium-askorbát, koloidní bezvodý oxid křemičitý).

Jak přípravek Celaskon 250 mg tablety vypadá a co obsahuje toto balení

Popis: mramorované světle oranžové až béžové kulaté ploché tablety s půlící rýhou o průměru 9 mm. Půlicí rýha má pouze usnadnit dělení tablety, pokud máte potíže ji polknout celou.

Transparentní lahvička z hnědého skla s bílým HDPE šroubovacím uzávěrem opatřeným desikantem a pojistným proužkem, krabička.

Velikost balení: 30 nebo 100 tablet.
Na trhu nemusí být všechny velikosti balení.

Léky – Celaskon 250 mg tablety

Kdy je potřebné užívat Celaskon tablety 250 mg?  Pestrá strava, hlavně čerstvé ovoce a zelenina, obvykle obsahuje dostatečné množství vitaminu C.  Zvýšená potřeba vitaminu C je u těhotných a kojících žen, u dětí při růstu, při nadměrné fyzické a duševní zátěži, v rekonvalescenci po infekčních nemocech, po těžkých úrazech, popáleninách, rozsáhlých operacích, při pobytu v extrémně nízkých teplotách, u obyvatel velkých měst, u kuřáků (až trojnásobná potřeba ve srovnání s nekuřáky), u alkoholiků, při nedostatečné nebo jednostranné výživě zejména u starých lidí.  Dětem ve věku 3-6 let se podává Celaskon tablety 250 mg pouze na doporučení lékaře. Přípravek je volně prodejný.  VýrobceZentiva a.s. Praha, ČR.

 • Účinná léčivá látky
 • Pomocné látky
 • Charakteristika léku
 • Použití léku
 • Kontraindikace
 • Nežádoucí účinky léku
 • Interakce s jinými léčivy
 • Dávkování
 • Upozornění
 • Uchovávání léku
 • Varování
 • Balení   
 • Datum aktualizace

Acidum ascorbicum (Vitamin C) 250 mg v 1 tabletě. Kukuřičný škrob, předželatinovaný kukuřičný škrob, dihydrát edetanu disodného, mastek, sodná sůl stearylfumarátu, mikrokrystalická celulóza, sodná sůl karboxymethylškrobu, hlinitý lak oranžové žluti. Co obsahuje Celaskon tablety 250 mg  Celaskon tablety 250 mg obsahuje v jedné tabletě 250 mg vitaminu C a dále pomocné látky, které umožňují přípravu tablet.  Jaký je význam vitaminů pro člověka  Vitaminy jsou složité látky nezbytně nutné pro mnohé funkce v organizmu.  Ten není schopen si je sám tvořit, proto se musí přijímat v potravě.  Jaké jsou účinky vitaminu C na organizmus  Vitamin C patří mezi vitaminy rozpustné ve vodě, jeho úloha v organismu je mnohostranná.  Umožňuje činnost různých enzymů v organismu, je součástí antioxidačního systému.  Je důležitý pro růst a udržování zdravých kostí, zubů, dásní, vaziva a krevních cév, pro tvorbu některých látek účastnících se přenosu nervových vzruchů mezi nervovými buňkami, pro tvorbu hormonů nadledvin, pro vstřebávání železa z potravy, je rovněž nutný pro normální imunitní odpověč na infekci a pro hojení ran.  Jak se projevuje nedostatek vitaminu C v organismu  Mírnější nedostatek se projevuje slabostí, celkovou únavou a bolestí, otoky dásní a krvácením z nosu.  Závažnější nedostatek způsobuje kurděje a anémii. Kdy je potřebné užívat Celaskon tablety 250 mg?  Pestrá strava, hlavně čerstvé ovoce a zelenina, obvykle obsahuje dostatečné množství vitaminu C.  Zvýšená potřeba vitaminu C je u těhotných a kojících žen, u dětí při růstu, při nadměrné fyzické a duševní zátěži, v rekonvalescenci po infekčních nemocech, po těžkých úrazech, popáleninách, rozsáhlých operacích, při pobytu v extrémně nízkých teplotách, u obyvatel velkých měst, u kuřáků (až trojnásobná potřeba ve srovnání s nekuřáky), u alkoholiků, při nedostatečné nebo jednostranné výživě zejména u starých lidí.  Dětem ve věku 3-6 let se podává Celaskon tablety 250 mg pouze na doporučení lékaře. Kdy se Celaskon tablety 250 mg nedoporučuje užívat  Celaskon tablety 250 mg se neužívá při přecitlivělosti na vitamin C nebo některou jinou složku přípravku a u pacientů se sklonem k tvorbě oxalátových ledvinových kamenů. Jaké jsou nežádoucí účinky při užívání Celaskonu tablety 250 mg  Při doporučeném dávkování je Celaskon tablety 250 mg velmi dobře snášen, protože množství vitaminu C, které přesahuje potřeby organismu, se vyloučí rychle do moče.  Při dávkách vyšších než 1 g vitaminu C denně (4 tablety Celaskonu tablety 250 mg) může dojít k podráždění žaludeční sliznice, nevolnosti, zvracení, celkové slabosti, průjmům a k tvorbě ledvinových kamenů (bolesti v zádech).  U alergických osob se mohou zcela ojediněle objevit ekzémy, kopřivka nebo i astmatický záchvat.  Při výskytu těchto nežádoucích účinků nebo jiných neobvyklých reakcí se poračte s lékařem.  Vysoké dávky vitaminu C užívané v těhotenství mohou vést u novorozenců k jeho zvýšené potřebě až k projevům jeho nedostatku. Jak Celaskon tablety 250 mg ovlivňuje užívání jiných léků  Při doporučeném dávkování u stavů nedostatku vitaminu C nebo jeho zvýšené potřeby nedochází k ovlivnění účinku jiných léků.  O vhodnosti užívání Celaskonu tablety 250 mg současně s volně prodejnými přípravky, které obsahují rovněž vitamin C, se poračte s lékařem.  O užívání vitaminu C v dávkách vyšších než 1 g informujte lékaře při předepisování jiných léků.  Vitamin C ve vyšších dávkách může ovlivnit správnost výsledků některých laboratorních testů, zejména stanovení glukózy v moči, test na okultní krvácení ve stolici aj.  Poračte se s lékařem, jak dlouho před laboratorními testy je nutno dávkování vitaminu C snížit nebo jej zcela vysadit. Dávkování a způsob použití Celaskonu tablety 250 mg  Při nedostatku vitaminu C v organismu dospělí a děti starší než 6 let obvykle užívají 2-4 tablety Celaskonu tablety 250 mg denně, ke krytí zvýšené potřeby po přechodnou dobu 1-2 tablety Celaskonu tablety 250 mg denně.  Dětem ve věku 3-6 let se podává 1/2-1 tableta Celaskonu tablety 250 mg denně.  Pro dobré zužitkování v organismu je vhodnější užívat celkovou denní dávku rozděleně do několika dílčích dávek za den než celou najednou.  Jak dlouho se má užívat Celaskon tablety 250 mg  Celaskon tablety 250 se má užívat pouze v období nedostatku vitaminu C v organismu nebo při jeho zvýšené potřebě.  O potřebnosti užívání Celaskonu tablety 250 mg, vhodném dávkování a délce užívání se poračte s lékařem. Při dávkování vyšším než 4 tablety denně, zejména dlouhodobějším, může dojít ke zvýšenému výskytu nežádoucích účinků.  Při jednorázovém předávkování nebo náhodném požití více tablet dítětem může dojít k nevolnosti až zvracení, přebytečné množství vitaminu C se vyloučí močí. Při teplotě do 25 st. C v původním vnitřním obalu, vnitřní obal uchovávat v krabičce.  Přípravek je tak chráněný před světlem a vzdušnou vlhkostí. Přípravek nesmí být používán po uplynutí doby použitelnosti vyznačené na obalu.  Přípravek musí být uchováván mimo dosah dětí. 30 nebo 100 tablet. 2004/08/25/M Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář.Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte..Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.1.4.2

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Adblock
detector