Deflorace – vše o zdraví

Panna je obecné označení dívky, nebo ženy, která ještě nezažila pohlavní styk. Někdy toto slovo vyjadřuje sexuálně neaktivní ženu, nebo ženu za zenitem (stará panna), o kterou už není zájem. Panenství je v mnoha společnostech a náboženstvích velmi ceněné.

Panenství je možno chápat jako jakési právo ženy, kdy může sama o sobě rozhodovat. Jde však o nevratný okamžik. Panenství je jen jedno. Nejde ani tak o fyzickou záležitost.

Mnohem více pro ni hraje roli psychika. Jde o sebeúctu ženy. Sama by měla rozhodnout, kdy a s kým o své panenství přijde. Komu dá věneček. Rozhodně by nemělo jít o rozhodnutí motivované vnějšími vlivy. Tedy neměla by dát na názory spolužáků, nátlak kluka, v médiích a tak podobně.

Deflorace - Vše o zdraví

Deflorace – přerušení panenské blány

Také se ji říká hymen a jde o slizniční řasu, která zčásti, nebo zcela překrývá poševní otvor. Slovo hymen pochází z řeckého slova značícího membránu, nebo blánu. Právě protržení této blány se nazývá deflorace – odpanění.

Co znamená slovo deflorace?

Tento pojem vyjadřuje porušení panenské blány ženy a její vstup do světa dospělosti. Faktem je, že společnost se tomuto tématu věnují čím dál více a poučení začínají být i mladší generace.

Děti ve škole už vědí, co je to odpanění. K začátku sexuálního života tak dochází dříve, než v minulosti. Mladá generace neví, jak se sexuálním začátkem naložit.

Někdy tak dochází k nechtěnému prvnímu sexu, nečekanému těhotenství a podobně.

TIP: Povedlo se vám „zamísit“ hned na poprvé? Čtěte užitečný článek o potratové pilulce. 

Jaký je význam panenské blány?

Ženy začínají svůj sexuální život deflorací (natržením panenské blány). Tato blána existuje u ženy z dobrého důvodu. Slouží jako obrana před infekcí a nečistotami.

Tato ochrana je důležitá především v dětství, neboť prostředí vagíny je především alkalické (stejně jako během menstruace u dospělé ženy). V tomto prostředí se velmi dobře daří patogenům, proto je ochrana nutná. Prostředí vagíny dospělé ženy je naopak silně kyselé a mikroorganismy zde nemají tak velké šance.

HYGIENICKÉ A EKOLOGICKÉ ŘEŠENÍ MENSTRUACE: Menstruační kalíšky. 

Deflorace - Vše o zdraví

Deflorace je možná i bez sexu

Obvykle první sexuální aktivita panenskou blánu naruší. Panenská blána ale není dokonalým důkazem panenství. Může být porušena během masturbace, nebo při jiné nesexuální aktivitě (cvičení, manipulace s tamponem, úraz). Je možný i opačný případ, kdy žena sice má neporušenou panenskou blánu, ale sex už měla.

TIP PRO POKROČILÉ: Metody společné masturbace pro prohloubení vzájemné intimity. 

Kdy je vhodná doba na první sex?

Genitálie ženy se stávají vhodnými pro sex až v určitém věku, kdy organismus začne produkovat dostatečné množství hormonu estrogenu. Právě pod jejich vlivem začíná tkáň genitálií růst a být připravená pro normální sexuální život. Pohlavní styk před tímto obdobím může zapříčinit natržení tkáně a způsobit nepříjemné poranění.

Na co myslet před prvním sexem?

Deflorace představuje výrazný milník v životě každé ženy. Vzhledem k významu okamžiku by měla žena zažít první sex s mužem, kterého miluje. Muž by měl k aktu přistoupit s velkou úctou a zodpovědností.

Je třeba si uvědomit význam tohoto momentu pro ženu. Muž by měl mít dopředu přehled o možnostech ochrany proti početí a také ohledně ženské anatomie. Pár by rozhodně měl o všem mluvit a sdělit si případné obavy. Rozhodně by prvnímu sexu měl předcházet minimálně jeden petting. Není úplně vhodné, aby žena nebyla při prvním milování zvyklá na dotyk muže.

MĚJTE PŘEHLED: Které druhy antikoncepce jsou nejbezpečnější? 

Jak na to jít poprvé?

Pocity žen při odpanění jsou různé. Samotná deflorace může být bolestivá, nebo naopak vůbec.

Dnešní dívky jsou obvykle aktivní, takže ve společnosti je pouze malé množství s netknutou panenskou blánou. Mnoho dívek před svým prvním stykem sexuálně experimentuje, takže první soulož pro ně není takové překvapení a množství krve je minimální.

Pokud dívka před svým prvním sexem neexperimentovala a k sexu má dojít náhle, může být situace trochu napjatá. V takové chvíli je nejlepší se uvolnit.

První sex by měl být v maximálně pohodlné atmosféře s partnerem, ke kterému má důvěru. Není vůbec na škodu začít dlouhou předehrou. Díky tomu vytvoří tělo dostatek přírodní lubrikace a první sex by pak měl proběhnout téměř bez bolesti. Případně je na místě použít silně lubrikovaný kondom a postupovat velmi, velmi pomalu.

Množství krve při prvním sexu je velmi individuální. Může ji být trochu při sexu, případně lze pozorovat stopy krátce po aktu. Některé ženy své poprvé popisují jako malou menstruaci, trvající maximálně několik málo hodin.

Panenská blána je pouze tenká vrstva uvnitř vagíny, která je během prvního sexu prolomena. Pokud se bojíte o prostěradla, neuškodí položit před sexem na postel osušky. Malé množství krve by měly bez problému vydržet.

Bezpečnostní zásady prvního sexu:

 • není kam spěchat, je dobré se nejprve trochu poznat
 • pro první milování je ideální soukromé místo, kde nehrozí vyrušení
 • před stykem se vyvarujte alkoholu a drog
 • vždy užijte kvalitní ochranu proti nežádoucímu těhotenství a pohlavně přenosným chorobám
 • raději mějte připraven lubrikant
 • dejte si na čas a věnujte dostatek prostoru milostné předehře
 • při samotném aktu postupujte pomalu
 • ideální je, aby si partnerka sama zvolila způsob a polohu pro defloraci
 • vzájemně se respektujte, postupujte jemně a s citem
 • neočekávejte, že první milování bude dokonalé
Zajímavé:  Vitamíny Pro Růst Nehtů?

Ideální polohy pro defloraci

Misionářská

Deflorace - Vše o zdraví

Nejjednodušší poloha. Žena se může maximálně uvolnit a nemusí vyvíjet žádnou aktivitu. Muž tak má možnost být v dominantní pozici. Je to pro něj zároveň závazek. Je na něm, aby daná chvíle byla pro ženu momentem, na který bude i po letech vzpomínat s láskou.

V této poloze by měla žena pokrčit nohy v kolenou a rozevřít nohy. Tak připraví ideální cestu pro vstup penisu.

Na koníčka

Deflorace - Vše o zdraví

Muž v této poloze leží na zádech a žena na něj zeširoka nasedne. V této poloze může žena snadno regulovat hloubku i rychlost nasedání. Pokud žena nespěchá a partner je ohleduplný, pak k defloraci dojde velmi přirozeně a bez větší bolesti.

Poprvé je vždy jiné

První milování prožívá každý jinak. Čím bude pár mladší, tím je menší šance na dosažení orgasmu. Důvodem je strach, celková nezralost a nepřipravenost na první sex. Ženy navíc prožívají první sex jinak než chlapci.

TIP: Pokud se obáváte selhání erekce, doporučuji kanadské tablety VIMAX pro dlouhodobou posilu prokrvení penisu a pevné erekce. Čtěte podrobnou recenzi.

Deflorace - Vše o zdraví

Nejšílenější úchylky světa. Neuvěříte, co všechno lidi vzrušuje

Deflorace - Vše o zdraví Deflorace - Vše o zdraví Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Říká se, že každý člověk na světě má nějakou svou úchylku. Někdo je na brunety, někdo na zadky, jiný miluje malá prsa, další zase velká. Sto lidí, sto chutí. Co když se ale tyto běžné úchylka vymknou? Co když někoho vzrušují výkaly, nebo slimáci?

Každý si dnes dovede představit, co se skrývá pod pojmem jako je sadismus, pedofilie nebo třeba zoofilie. Víte ale, co znamená například taková gerontofilie, objektofilie či koprofilie? Že ne? Pojďte se tedy podívat, co všechno může lidi vzrušovat.

Darkyfilie

Znamená sexuální vzrušení z pláče. Je-li váš partner Darkyfil, nevruší ho nic jiného než to, když si pořádně popláčete.

 • Deflorační mánie
 • Tyto lidi abnormálně vzbuzuje panenství a panny celkově.
 • Dendrofilie
 • Dendrofil miluje stromy. Tak moc, že si to s nimi, nebo u nich rád rozdává
 • Hierofilie
 • Hierofily vzrušují náboženské předměty a vše, co má jakoukoliv náboženskou symboliku.

Deflorace - Vše o zdraví

Mohlo by Vás zajímat:

Objektofilie, aneb když se člověk zamiluje do lustru či Eiffelovky

Frotérismus

Frotérista je milovník přecpaných tramvají a autobusů. Rád se mačká a otírá o druhé lidi. To ho uspokojuje víc, než klasický sex.

Formikofilie

Tato úchylka spadá pod Zoofílii. Takto postižení lidé milují drobné živočichy, jako jsou šneci, mravenci či slimáci. Přikládá si je na přirození a tím si způsobuje orgasmus.

 1. Injektomanie
 2. Úchylka spočívající v tom, že si do sebe postižený vpichuje všemožné tekutiny
 3. Saliromanie
 4. Člověk, takto postižený miluje, když může svého partnera pomazat, blátem, vajíčkem, omastkem a jinou podobnou nečistotou.
 5. Koprofilie

Koprofilové si libují ve výkalech. Mažou si je po těle a čichají k nim. Často si z nich dělají sbírku. Výkal usuší a vystaví si ho na poličce

Deflorace - Vše o zdraví Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

DEFLORACE / OEF europe

DEFLORACE byla založena v únoru 1992 bratry Petrem (bass + zpěv), Jarim Vrbicou (kytara) a Martinem Krčem (bicí). Půl roku s nimi hrál kytarista Rudolf Suchánek. Zpočátku hrála kapela převzaté věci od klasických kapel thrash a death metalu.

Vše se změnilo v květnu 1993 příchodem dvou nových členů baskytaristy Jiřího Sosíka a kytaristy Milana Urbánka, kdy skupina začala skládat vlastní songy a Petr se začal věnovat pouze zpěvu.

Vše vyvrcholilo v únoru 1994, natočením prvního dema s názvem „Morbid oratorium“ obsahujícího 7 skladeb o celkové délce 35 minut, v domácím studiu Tondy Bergra, člena kapely BIMETAL.

Protože nahrávka nedopadla nikterak výborně, kapela se ji rozhodla nešířit.

V srpnu 1994 skupina vchází do Ostravského  studia Barbarella, kde natáčí první oficiální pěti skladbové demo „Postmortal abomination“ (délka 18 minut).

Demo si vydává samotná kapela na originální kazetě a dvě skladby z tohoto dema – Postmortal abomination a Vomits – se zároveň ocitly na CD kompilaci „Echoes of the underworld“, na které se nacházejí další kapely natáčející v tom samém studiu. V této době začíná kapela aktivně koncertovat.

Přichází rok 1995, a s ním další změna v sestavě – odchází Jari, jež se věnuje pouze skládání muziky a managementu a střídá ho nový kytarista Mira Mička.

V listopadu 1995 jde skupina opět do studia, tentokrát do Exponentu v Hlohovci na Slovensku a natáčí demo „Dreams  of serial killers“, se 7 – mi skladbami v délce 20 minut, kazeta vychází opět ve vlastním nákladu a v roce 1996 i na CD jako split se skupinou INGROWING a jejich demem „Perverted look at the world“.

V tomto roce odchází od skupiny baskytarista Jiří a na jeho post se do kapely vrací Jari. Skupina hraje čím dál víc koncertů, už i na Slovensku a v Polsku.Začátkem roku 1998 opět odchází Jari a na baskytaru ho nahrazuje Pavel Jurek.

V sestavě Petr (zpěv), Milan a Mira (kytary), Pavel (baskytara) a Martin (bicí) se DEFLORACE vrací v květnu do studia Exponent a nahrává první samostatné CD „11 Murders“ (11 songů, délka 33 minut), které opět vydává firma Leviathan records. V polovině roku 1999 nastává ve skupině vnitřní krize, následkem čehož se celá DEFLORACE rozpadá a zůstávají pouze Petr a Mira. Ve staré sestavě ještě absolvují úspěšné turné s KRABATHOR po Polsku (duben 2000) a SILESIA open air fest (červenec 2000).

Nová sestava se vytváří počátkem roku 2001, kdy sestavu doplnil Martin Lokaj (baskytara) a Pavel Smolan (bicí). Křtem pro novou sestavu byly koncerty s DISGORGE (Mex) a MACABRE v květnu 2001. Poté nastal kolotoč personálních změn, a také velké zdravotní problémy u jednotlivých členů. Odchází Mira a poté ho střídají na postu kytaristy Luboš a Jiří.

Zajímavé:  Pigmentové skvrny - Vše o zdraví

Příchodem nových kytaristů Ondřeje Kizka a Pavla Gleta na sklonku roku 2003 se sestava ustálí v podobě Petr (zpěv), Ondřej a Pavel (kytary), Martin (baskytara) a Pavel (bicí).

V této podobě natočila v roce 2004 DEFLORACE CD „Massacre“, které vydala Slovenská firma Forensick records a na jehož podporu vyrazila kapela na turné po celé Evropě se skupinami DISGORGE a SANATORIUM.  Koncem roku 2004 odchází Ondřej a Martin, které nahradí na postu kytary Pavel a na postu baskytary Dalibor.

V roce 2005 kapela zahraje ještě na Obscene Extreme festu a poté v létě 2006 nastane rozkol ve skupině, který dokončí odchod čtyř členů a zůstává sám Petr.To vše trvá do roku 2010, kdy se obnoví staronová sestava DEFLORACE doplněná o nového kytaristu Perryho. Perry bohužel v kapele dlouho nevydržel a v roce 2012 ho střídá Meydan a ani ten dlouho nesetrval..

. Nahradil ho ex člen Martyrium Christi Franta. Za celou dobu existence odehrála DEFLORACE asi 400 koncertů v Čechách, Slovensku, Polsku, Bulharsku, Rumunsku, Rakousku, Německu, Slovinsku, Maďarsku, Itálii, Francii a Španělsku.

 • Roku 2014 vychází poslední CD Suffering jako příloha časopisu Pařát.
 • Současná sestava: 
 • Zpěv: Petr Vrbica
 • Kytara:František Segeč 
 • Baskytara: Pavel Jurek
 • Bicí: Martin Krč

Hymenoplastika

Hymenoplastika je zákrok, jehož cílem je rekonstrukce poševního vchodu a především obnova panenské blány, případně řešení její neprůchodnosti. Ženy volí obnovu hymenu z řady důvodů, které mohou být náboženské nebo psychologické povahy.

Naopak vrozená neprůchodnost má za následek nepříjemné pocity při pohlavním styku, zavádění tamponu nebo zdravotní problémy způsobené hromaděním menstruační krve. Obě situace je možné snadno vyřešit hymenoplastikou.

Jenom spokojená žena je opravdu krásná.

Panenská blána je tvořená různě tvarovanou a silnou částí sliznice, která z vnitřní části kryje poševní vchod. K jejímu protržení dochází především při prvním pohlavním styku a v některých případech při sportu nebo úrazu. Existují 3 hlavní důvody, kvůli kterým ženy hymenoplastiku podstupují.

 • Náboženské a kulturní – mnoho kultur a náboženství považuje nepoškozenou panenskou blánu za symbol čistoty a neposkvrněnosti, zvláště při vstupu do manželství
 • Psychologické – k poškození došlo v důsledku sportu, úrazu nebo zneužití, v jejichž důsledku žena trpí nedostatkem sebevědomí
 • Symbolické – navázání vztahu s novým partnerem může vést k potřebě sexuální výlučnosti a znovuprožití symbolického „poprvé“

Plastiku panenské blány může podstoupit jakákoli dospělá žena v dobrém zdravotním stavu, u níž došlo z nějakého důvodu k defloraci nebo poškození panenské blány a má touhu po obnovení panenství.

Z hlediska plastické chirurgie je hymenoplastika ojedinělý, ale standardní gynekologicko-chirurgický zákrok.

Operaci je možné kombinovat se všemi vaginálními zákroky, jako je labioplastika, vaginoplastika a další.

Co se bude dít před zákrokem

Prvním krokem je konzultace s plastickým chirurgem, který vyslechne vaše přání a potřeby. Na jejich základě stanoví nejvhodnější formu a průběh zákroku. Následně je nutná schůzka s anesteziologem, protože zákrok probíhá v celkové narkóze.

Podle zdravotního stavu pacientky a léků, které užívá, navrhne anesteziolog způsob analgosedace. Zároveň dostanete instrukce, které léky nesmíte před operací užívat, a obvykle se jedná o medikamenty na ředění krve. Také antikoncepci je nutné vysadit.

Podmínkou je dobrý zdravotní stav, případně řádně ukončená rekonvalescence. Další povinností je předoperační vyšetření, jehož součástí je odběr krve, moči, EKG a další případná vyšetření podle doporučení lékaře.

Toto vyšetření nesmí být starší deseti dnů a běžně jej provádí praktický lékař. V případě vašeho zájmu můžete podstoupit předoperační vyšetření na klinice Clinic for Luck.

Ideální doba na plastickou operaci panenské blány je dva týdny před menstruací a během ní není možné zákrok provádět. Šest hodin před zákrokem nesmí pacientka pít ani jíst a kuřačky by měly kouření úplně omezit, nebo alespoň minimalizovat. 

Nezapomeňte si s sebou vzít na kliniku hygienické potřeby, přezůvky, osobní věci a případně léky, které pravidelně užíváte.

Průběh hymenoplastiky

Plastická operace panenské blány probíhá v celkové anestezii, v gynekologické poloze a obvykle netrvá déle než 1 hodinu.

Lékař během zákroku spojí jednotlivé části roztržené panenské blány, a v případě, že už nejsou patrné, částečně sešije sliznici poševního vchodu tak, aby vytvořil neúplnou překážku.

Při operaci jsou používané vstřebatelné stehy, které není potřeba vyndávat a nejpozději do měsíce samy zmizí. Zákrok je velmi šetrný a nemá vliv na citlivost ženských pohlavních orgánů. 

Pooperační péče a rekonvalescence

Druhý den po operaci proběhne první kontrola a pacientka je propuštěna do domácího ošetřování. Další kontroly naplánuje lékař podle individuálních potřeb, většinou po měsíci. Ústup otoků a krevních podlitin trvá stejně dlouho jako vstřebávání stehů, tedy zhruba měsíc.

Po dobu hojení se doporučujepečlivě dbát na zvýšenou hygienu. Vhodné je sprchování a mytí po každé návštěvě toalety a krytí oblasti intimní vložkou. První 3–4 dny po zákroku by měla pacientka dodržovat klidový režim a vyvarovat se dlouhému sezení, včetně delších jízd autem.

K obvyklé pohlavní aktivitě a 100% fyzické zátěži se lze vrátit po 4 týdnech.

Komplikace po hymenoplastice

V současné době je chirurgie na tak pokročilé úrovni, že riziko pooperačních komplikací je minimální. Navíc rekonstrukce panenské blány představuje poměrně snadný a minimálně invazivní zákrok.

Jediné mírné riziko spočívá v infekci, které se dá vhodnou péčí předejít, a krvácení či vznik větší krevních podlitin, jež pouze prodlužují dobu rekonvalescence.

Zajímavé:  Léky Na Spaní Pro Kojence?

Ženské intimní partie mají vysokou schopnost regenerace a hojení po operaci obvykle pobíhá bez komplikací. Běžné jsou výkyvy v citlivosti, které se samy během pár týdnů srovnají.

Hymenoplastika ve zkratce

Moje první rande bylo v 17, (pokud nepočítám seznámení na šibřinkách a společné tancování na školním plese) a bylo taky poslední

Moje první rande bylo v 17, (pokud nepočítám seznámení na šibřinkách a společné tancování na školním plese) a bylo taky poslední.

Moje první rande bylo v 17, (pokud nepočítám seznámení na šibřinkách a společné tancování na školním plese) a bylo taky poslední.

Chtěl mi mačkat prsa a zkoušel francouzáka a mně to bylo nepříjemné, nic mi to neříkalo, chtěla jsem jen mít kamaráda, jen se tulit a vodit se na procházkách za ruku, což bylo pro něj nedostačující.

Takhle dopadala všechna další randění. I když kamarádů jsem měla spoustu a s klukama jsem vždycky dobře vycházela.

Moje první velká láska na výšce ve mně začala konečně ve 23 letech probouzet nějaké hormony, takže jsem se moc těšila na první milování, ale zároveň jsem se styděla, že jsem ještě panna a bála jsem se mu to říct, tak jsem to pořád odkládala. Když pak došlo k milování tak vlastně k defloraci nedošlo, protože se nám spojení nepodařilo. To tak otřáslo jeho mužstvím, že bylo po lásce.

Moje první spojení s mužem (milování se tomu říct nedalo) přišlo ve 24 letech při nástupu na první místo. Abych se otrkala a dokázala své schopnosti, poslali mě s učni a s mistry na bramborovou brigádu.

Jenže tam nás rozdělili do různých vesnic a ubytoven a já jsem zůstala sama s 30 puberťáky a největším kancem z učiliště, samozřejmě ženatým.

Chtěl si udělat další čárečku do své sbírky, tak na mě útočil dost nevybíravým způsobem, tomu se ani namlouvání nedalo říct.

Nešlo mu do hlavy, proč ho celý týden odmítám vzít do postele, jednou si mi do ní dokonce vlezl, ale víc si nedovolil, byla jsem totiž totálně vyčerpaná z té práce a usnula jsem jak zabitá. Další den mě pozval na dvojitého turka.

Tohle afrodisiakum se mnou udělalo divy.

V hlavě mi to přeskočilo a řekla jsem si: Ty krávo, chceš vypadat jako ty dvě smutné ukázky zaschlých starých panen, co s tebou sdílejí sborovnu! Co je na tom, že na tebe najíždějí jen ženáči? Přestaň už být konečně slušňačka a buď konečně ženská.

No a tak jsem mu to dovolila. Byl hotový za chvíli, seřval mě, že u toho kňučím, prý to nesnáší. No a pak se zděsil, protože pode mnou se začala tvořit červená kaluž.

Ach jo, asi jsem opravdu měla požádat gynekoložku o tu defloraci, prý několik kapek…

ze mě teklo jak z prasete při zabijačce! Prali jsme spolu do rána v umývárce prostěradla, ale na těch matračkách jsou v té ubytovně fleky určitě dodneška.

A to mi ještě vynadal, že prý jsem ho zneužila, jen abych přišla o panenství. No tak jsem mu po zbytek brigády dokazovala, že mi to zachutnalo, než ho zděšený ředitel odvolal a poslal místo něho svobodného vychovatele. Mimochodem, slabé krvácení se objevilo ještě dvakrát při dalším milování.

Moje první manželství nestálo za moc, zkuste si představit sex s 33letým panicem s nevyléčitelnou diagnózou předčasné ejakulace, přesto trvalo 21 let, než jsem našla odvahu k rozvodu.

Můj první sex po rozvodu byl kuriózní. Byla jsem po roce už tak nadržená, že jsem byla ochotná k čemukoliv a dost jsem riskovala. Chvilku jsme si psali na netu, pak mě pozval na rande do sousedního městečka, u kafe jsme si fajn pokecali, prý jestli chci pokračovat u něho doma, žil v dalším městě v domku s rodiči, ale byli na rekreaci.

Když mě tam vezl, několikrát zastavil v lesíčku jako na čůrání a zkušebně mě ošahával, jakoby tak chtěl zjistit, jak reaguju. Asi ho moje hladovost přesvědčila.

Ale doma se neměl k ničemu, rozebírali jsme nějaký problém na jeho počítači, pak prý ho bolí záda z věčných služebních cest. Tak jsem se nabídla, že mu udělám masáž, což ochotně přijal, ale slipy si nechal.

Masáž já opravdu umím, musela jsem si na to sundat úzkou sukni, pak i podprsenku, abych to dokončila prsama.

To už nevydržel, stáhl mi kalhotky a předvedl mi nádherný orál, který mě rozparádil tak, že když ho chtěl na oplátku, ani jsem neváhala. Najednou mě donutil obléct a doslova mě z domu skoro vyhodil, zavezl mě ale na nejbližší autobus, zatímco jsem to prodýchávala a nevěděla jsem, co si o tom myslet.

Pak z něho vylezlo, že se chtěl jen pomstít přítelkyni, která ho v té době štvala, ale myslel si, že jsem lehká žena, vždyť jsem mu prý do té postele sama vlezla. Jenže já dělám všechno srdcem a to se pozná, tak teď má z toho špatné svědomí. To jsem se ještě v chlapech moc nevyznala, tak jsem nevěděla, jestli se mám smát nebo brečet.

Prý chlapi orální sex neberou jako nevěru! Nemůže z toho totiž být dítě tak o co jde, vlastně o nic..

archivní článek

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Adblock
detector