Homeopatika Léky Při Zlomeninách?

Homeopatie urychlí léčbu a snižuje riziko zánětu při zlomeninách. Lékem první pomoci je opět Arnica montana 15CH, lépe v kombinaci s dalšími homeopatickými léky: Symphytum 5CH a Calcarea phosphorica 5CH. Směs všech tří léků užívejte 3× denně po dobu dvou týdnů. Pak stačí jednou týdně až do úplného zahojení.

Jaké jsou informace o homeopatické léčbě?

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně. Zpátky na začátek stránky. Lucie Nestrašilová, MUDr.

Jaké jsou nové poznatky o homeopatii?

I po 8 letech ‚u homeopatie‘ získávám stále nové poznatky a pevně věřím, že díky Světu homeopatie bude homeopatie a zdravý životní styl blízký i Vám.“ MUDr. Kateřina Formánková lékař-pediatr, odborník v homeopatii, šéfredaktor Homeopatické revue, člen Rady HLA

Jak se setkávám s odborníky na homeopatii?

Ráda se setkávám s lékaři a dalšími odborníky na homeopatii a naslouchám jejich zkušenostem. Stejně tak ráda poslouchám své přátele, ale i lidi, které ‚náhodou‘ potkám. Je krásné, když máte své zájmy a zkušenosti s kým sdílet.

Která je zakladatelkou světa homeopatie?

Lucka je zakladatelkou a šéfredaktorkou Světa homeopatie. Stála u zrodu tohoto portálu a intenzivně se podílí na jeho každodenní tvorbě. Snaží se Vám, čtenářům, naslouchat a neustále pro Vás vymýšlí nové projekty. Inspiraci pro nová témata hledá ve svém každodenním životě, který nejraději tráví se svou početnou rodinou.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Adblock
detector