Hormonální Léky Pro Ženy?

Hormonální substituční terapie (HRT) je skupina preparátů s pohlavními hormony určená k podávání při nedostatku estrogenů. Pokud obsahuje pouze estrogeny, je označována jako estrogenní substituční terapie (ERT). Některé ženy zatím stále ještě považují hormonální substituci za cosi „nepřirozeného‘.

Proč brát hormonální léky?

Existuje nespočet hormonálních léků, ale proč je brát, když hormony můžete srovnat přírodní cestou? Hormonální systém je nutnou podmínkou dobrého zdraví, zodpovědný za řízení metabolických procesů v těle.

Jak se zbavit hormonální nerovnováhy?

Zpomalují stárnutí, protože chrání pokožku před volnými radikály. S hormonální nerovnováhou je nejvíc spojováno období menopauzy. Dinah Rodriguez doporučuje upravit jídelníček v období menopauzy: Vynechte ze svého jídelníčku:

Jaké jsou účinky hormonální jógové terapie?

Jana Černotová však varuje: „Terapeutické účinky hormonální jógové terapie jsou velmi silné, techniky vyžadují znalou instruktáž a odborné vedení, proto si vybírejte pouze lektorku certifikovanou Dinah Rodriguez – zakladatelkou hormonální jógové terapie, která se praxí zabývá přes 50 let.‘ Nechcete cvičit? Pak mlsejte

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *