Interview s herečkou Mahulenou Bočanovou – vše o zdraví

Je Miloš Zeman pro děti dobrým vzorem? Deník se ptal učitelů z celé ČR Redakce Týdeník Vlasta

Má jeden z nejhladivějších hlasů, jaké jsem kdy slyšela, a její životní příběh je jeden z nejzajímavějších, který se přede mnou otevřel. O Mahuleně Bočanové sice vyjde nějaká „peprná“ zprávička skoro každý týden, ale do reality mají většinou daleko. Seznamte se s jinou Mahulenou, budete možná překvapení, jak dalece se liší od vašich představ.

Mahulena bočanová | Foto: Monika Navrátilová

Přes všechny trable žijete pohodový život?Umím už žít sama. Nic si nenamlouvám, už se samoty nebojím, vidím v ní i klid a nezávislost. A do jisté míry zaručuje i moje pohodlí. Jsem nezávislá, nepotřebuji finanční pomoc, nemusím tak dělat kompromisy. V mém věku je myslím ideální dýchat a nechat dýchat, můžete i milovat, ale bydlet odděleně je už asi nutnost…

Přečíst článek ›

Nikdy žádný ústupek?Hodně ústupků dnes a denně dělám, ale jen pro svou dceru. Na sebe a na muže jsem velmi přísná. Měla bych s tím možná něco dělat. Jsem prý dost nesnesitelná.

Interview s herečkou Mahulenou Bočanovou – vše o zdravíZdroj: VlastaNezdáte se mi nesnesitelná. Říká se, že magická hranice je pět let. Pokud pět let žijete sama, už si svůj klid nechcete nechat vzít. Byla jste s někým delší čas?Víc než pět let jsem žila jen s Márinky tatínkem. Asi 10. Jsem docela složitá. Když přežije partner první večeři a přeskočí jiskra, vím, že to půjde. Mívám krizi po roce, když hormony zamilovanosti přestanou působit. Říkám tomu náhlá smrt. Pak stačí zdánlivá blbost, špatně položená vidlička a vím, že už nám tiká čas. Je to se mnou složité, vím to.

A stejně se najdou další, kteří se vydávají do arény.Vždycky varuji předem. Od začátku upozorňuji na to, že to je se mnou těžké. Ať nedělají chyby, protože jsem problematická, mlčím, ale vše, i úplné detaily, vnímám extrémně citlivě.

Přečíst článek ›

Nikdy vás ta vaše tichá vnitřní revoluce nemrzela?Častokrát, ale v mých letech už se těžko změním. Nejhorší je setrvávat ve vztazích, které vás nedělají šťastnou – z lítosti, ze slušnosti, z touhy, ze strachu nebýt sám…

Teď jste to řekla asi přesně, samota mnohé děsí.Je to pochopitelné, ženy neumí být samy, chtějí mít blízko ochrannou náruč. Bezpečí. To je biologická potřeba.

Jsem už vycvičená roky samoty, umím být sama, samota mě už i těší. Mám pověst té, která má smůlu na chlapy, ale oni mají spíš smůlu na mě. Jsem teď nějak moc upřímná, až si tohle povídání přečtu, možná se zabiju.

Když tak na pohřbu chci Seala a Stinga, kdybyste to mohla zařídit. Děkuji

Celý rozhovor s oblíbenou herečkou a moderátorkou najdete v týdeníku Vlasta, který je právě v prodeji.

V aktuálním vydání Vlasty kromě jiného přečtete:

– Rozhovor s oblíbeným hercem a muzikantem Igorem Orozovičem, kterého čeká sezona snů.

– Na téma hubnutí jsme se podívali z jiné strany. Úspěch ve shazování váhy je jen v hlavě. Co dělat, aby snaha byla korunována úspěchem?

– Zábavné, šťavnaté, lehké i delikatesní recepty z kuřecího a krůtího masa.

ALENA NĚMEČKOVÁ

2.10.2019

 • Mahulena Bočanová,
 • nezávislost

Řídící pracovníci v oblasti projektování (kromě ve stav.), 53 417 Kč Senior Application Support Analyst, 53 417 Kč Stavbyvedoucí, 40 000 Kč Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov, 16 800 Kč Zámečník/dělník, 25 000 Kč Skladníci, obsluha manipulačních vozíků, 15 200 Kč Specialisté podpory podnikání, správci projektů, 65 535 Kč Marketing Consultant, 53 417 Kč + PODAT INZERÁT Škoda Fabia první majitel, servisní knížka, koupeno v CZ Opel Astra nové vozidlo, servisní knížka, koupeno v CZ, předváděcí vozidlo Ford Mondeo nové vozidlo, servisní knížka, koupeno v CZ, v záruce Škoda Octavia první majitel, servisní knížka, koupeno v D, nehavarované Škoda Octavia první majitel, servisní knížka, koupeno v CZ Škoda Fabia první majitel, servisní knížka, koupeno v CZ, nehavarované Ford Mondeo první majitel, servisní knížka, koupeno v D Škoda Octavia první majitel, servisní knížka, koupeno v CZ + PRODAT AUTO

Rychlá zpověď – Mahulena Bočanová: S dcerou budu žít, dokud budu dýchat..

Čím jsem starší, tak volím to jednodušší. Myslím si, že to ženám i víc sluší, říkám tomu styl Demi Moore. Prádlo by mělo být krásné a z luxusního materiálu, já mám ale ráda sportovní styl.

Už nemám ráda krajky, podvazky nebo punčochy. Ke mně to totiž nepatří, necítím se v tom dobře a krade mi to osobnost. Nechci se zaplácávat krajkami, volím čistou jednoduchou krásu.

K mému věku střídmost patří.

To jsem i chtěla podotknout, že už nejste nejmladší…

Ano, je mi padesát.

… ale pořád jste považovaná za velmi krásnou ženu

Krásná už nejsem, ale na můj věk to není to špatný. (smích) Když jsem byla mladá, tak jsem krásná byla, když se dnes koukám na své fotky… Ale nikdy jsem si to nemyslela. Celoživotně se ale nijak zvlášť nezbožňuju.

Prodej luxusního bytu Praha 1- 212m, Praha 1

Zobrazit nemovitost

Můj kameraman z vás je ale hotovej.

Fakt jo? To je milý, ale je pravda, že ti mladí kluci na mě pořád fungujou. Ono se i o mně říká, že pořád naháním nějaké mladé kluky, ale mně se mladí kluci ani nelíbí, vůbec ne.

Jednou v životě jsem chodila s o pětadvacet let mladším klukem. Strávili jsme spolu víkend a netušili jsme, že se to bude někam vyvíjet. Ale to je tak fajn člověk a bylo nám spolu tak dobře, že jsme spolu byli tři roky. To ale byla výjimka a náhoda.

Jinak se mi líbí stejně staří muži, naopak někdy i starší.

Oni se mě bojí a ti mladí se mě nebojí. Pro mě ale není mladej kluk, když je mu čtyřicet. Ono se píše – Mahulena má zajíčka a já se vždycky ptám, kterého. Jemu bylo třeba 42 a mně 50, tak to pro mě není zajíček. Čtyřicátník je pro mě dědek. (smích)

Pro mě je zajíček pětadvacetiletý kluk a mě skutečně balí i tahle mláďata. Líbí se mi ale starší muži, jenže ti už jsou bojácní a mají rozum, takže vědí, že to se mnou už není žádná výhra (smích) – protože jsem hubatá, dominantní a problémová. Navíc já už jiná nebudu, žiju deset let sama. Se mnou je to peklo. (smích)

Když se zeptám tedy na muže ve vašem životě, je tam nějaký?

Je, samozřejmě, že je. Jsem pro to mít stálou, jednu vážnou známost, ale bydlet odděleně. Už prostě nechci s nikým bydlet.

Bydlíte s Márinkou, ale ona přece také jednou půjde pryč. To fakt chcete žít sama?

Nepůjde. Márinka vzhledem ke své anomálii, diagnóze, nikdy nepůjde pryč, vždycky bude bydlet se mnou, nemůže bydlet sama. Vždycky bude potřebovat stálý dozor, a to jsem já.

Leda že by se za deset, dvacet let rozhodla, že už ji máma tak hluboce štve, že chce třeba bydlet někde v nějakém chráněném bydlení s kamarády. To je ale ta nejzazší varianta. My chceme žít spolu, pro ni je to to nejlepší.

Budeme spolu žít, dokud já budu dýchat.

To je strašně krásný vztah. Koukala jsem teď na její poslední fotky a roste z ní moc hezká slečna

Ona je nesmírně fajn. My musíme na všechny drobné pokroky čekat jen trošku déle než běžné děti, ale o to je to pak větší radost. Například to, že Marína čte. Tomu třeba ještě před deseti lety nikdo nevěřil. Takže pomalu, pomalu, s trpělivostí, láskou a se slušností nejdál dojdeš.

Je jí šestnáct let, jak se u ní projevuje puberta?

Márinka je dětská, je to holčička, i když už je ve věku mladé slečny. Takže puberta se projevuje třeba tak, že mi víc vyznává lásku v tom dobrém. Hladí mě, chce, abych s ní usínala v posteli. Že by třískala dveřmi a byla protivná, to u nás ještě není, to přijde. Počítám s tím, jaký máme skluz, že puberta toho pravého zrna přijde třeba za pět let.

Zajímavé:  Rizika kouření - Vše o zdraví

Co si myslíte o inkluzi?

Já jsem zastánce těch rodičů, kteří si myslí, že integrovat děti s fyzickým problémem určitě ano, ale dětem s mentálním problémem, myslím, integrace nesvědčí.

Je už skoro doba volna, ale vy pořád hrozně makáte…

Teď bylo blbý září, říjen, listopad, prosinec… já si totiž nechávám volné dva měsíce prázdnin v létě kvůli Márince. To máme spolu prostě veget, na prázdniny Máně nikdy nešahám. Odmítla jsem dokonce dvě takové dost důležité práce… ale prostě jsem to odmítla, i když peníze potřebujeme, ty prázdniny bychom neměly.

Přes to u nás doma vlak nejede, je prostě dané, že o prázdninách se nedělá. Pak ty peníze ale musím nahnat ty další měsíce až do Vánoc. To je také nejvíc práce. Ale zase, není to tak zlé, teď pojedeme zase na měsíc pryč.

Jedeme k ségře na chalupu do jižních Čech, pak pojedeme na hory, leden mám hodně volný, v únoru má Márinka jarní prázdniny, takže pojedeme do Františkových lázní na hotel, kde je aquapark přímo v hotelu. Takže až do února mě čekají krásné časy.

Když takhle vyjíždíte po Česku, co veřejnost, chce se fotit a tak?

Jojo, chtějí. Ale už jsem zvyklá, přece jenom tuhle profesi dělám odjakživa. Někdy sice třeba nemám den, tak to si vezmu čepici a brýle, ale spíš se snažím to vydržet a být slušná.

Mám totiž pak výčitky, když se třeba na někoho obořím a řeknu mu ať mě nechá dojíst nebo ať mě neobtěžuje, že tam mám dítě… ten člověk se lekne té mé reakce a odejde, už se mi to stalo, a mě to pak tak mrzí, mám úplně úzkost, že jsem mu ublížila.

Ten člověk totiž samozřejmě neví, že ten den byl už dvacátý. On mě viděl poprvé v životě a třeba se chtěl jen pro radost vyfotit a já zrovna měla třeba hlad a chtěla jsem dojíst polévku. Takže jsem se naučila, že si v duchu řeknu: Mahuleno, vydrž to, vyfoť se, usměj se.

Abych pak neměla výčitky svědomí. Někdy je to teda peklo, protože fakt třeba nemáte den, máte obrovské starosti, a to si ty lidi nemůžou uvědomit.

Nedávno jsem vás viděla, že pomáháte i jiným lidem

Stala jsem se tváří projektu na podporu dětí v azylovém domě. Předávali jsme dárky vybrané zaměstnanci COOP Centrum Družstvo, PK Solvent a Procter & Gamble. Byla jsem se i za nimi v Berouně podívat… to se člověk pak vrací domů a uvědomuje si, že žádné starosti vlastně nemá.

Tenhle druh pomoci se mi navíc fakt líbí. Prostě v tom Coopu nakoupíte věci od Procter & Gamble, co stejně potřebujete a část z těch peněz jde na azylové domy, ženy v nouzi. Peníze putují opravdu na dobrou věc.

Luxusní byt se zahradou na Praze 8 – 346m, Praha 8

Zobrazit nemovitost

Berete Márinku s sebou na takovéhle akce? Učíte ji, že by se mělo lidem pomáhat?

Beru ji s sebou všude, ale nevím, jak dalece tohle padlo na úrodnou půdu. (smích)

Máňa je samozřejmě strašně hodná, je to takový anděl. Navíc má v sobě dar… kdokoliv ji pozná, tak se tak vnitřně zklidňuje a vždycky ten člověk říká, že ho Márinka nabila andělskou energií… ona je čistá bezelstná duše a je milé s ní trávit čas, ale je vždycky lepší, když jsem u toho já. To pak reaguje třeba lépe.

My spolu cestujeme po celém světě, naučila jsem ji lyžovat, plavat, potápět se, jezdit na kole, byly jsme spolu samy v Gruzii, na Kypr jezdíme běžně, to už si skoro myslí, že tam bydlíme. Od malička jsem ji brala všude s sebou, aby toho co nejvíc poznala, aby se jí ten mozeček zaměstnával, otevíral. Ona je opravdu šťastné dítě, v životě toho už zažila hodně.

Jedinou nevýhodou je, že si myslí, že náš život nabitý zážitky, že to je úplně normální. (smích)

Ona nechápe, že máma ryje hubou v zemi. (smích) Prostě všechno považuje za běžnou věc, když má nějaký problém, tak mamušenda to zařídí. Třeba je schopná mi říct: Mamušendo, já se chci jít koupat, ať vysvitne sluníčko a ona je přesvědčená, že já to zařídím. … A já bych to možná asi i zařídila. (smích)

Ještě mi povězte o práci, co chystáte, nechystáte, kde vás uvidíme?

Teď jsme měli premiéru nedávno – já hraju u Háty v divadle, pak hraju v Činoherním klubu, pak hraju v Hybernii ve Sněhové královně… takže se to takhle točí kolem divadel, snažím se to udělat tak, abych půlku dní v měsíci byla s Márinkou a půlku hrála, abychom měly finanční zabezpečení na další měsíc. Do pražských divadel chodí se mnou, to ji baví, nejraději má muzikály, ve Sněhovce jsou písničky, to má ráda, činohra už ji tak moc nebaví – tam ji baví chodit spíš do maskérny, pomáhá nám s kostýmy – je to prostě holka – kostýmy, oblečení, líčení. Nebo nám na jeviště nosí kytky. Společnost ji baví.

Nestýská se vám po televizi?

Nedávno jsme dotočili Mazaly dvojku… jenže u mě je problém, že vždycky, když přijde nějaká nabídka na seriál, tak to byla veliká role, a já to nedám časově. Tyhle seriály se točí od rána od šesti do šesti.

Za prvé každý večer hraju a za druhé mám Máňu. To prostě nejde. Takže já se modlím, aby přišla nějaká role na čtyři dny v měsíci. Jenže já jsem ten typ, že buď je to ta role hlavní nebo nic.

Ty dva projekty, co jsem odmítla, se měly točit o prázdninách, což jak jsem řekla, nejde.

Ale ono něco přijde, a když ne, tak já se uživím divadlem. Je to jenom o tom cestování. V Praze hraju tak pětkrát do měsíce, desetkrát po celé republice.

Zaráží mě, že říkáte, že vyděláváte na další měsíc. Neinvestujete třeba do nemovitostí?

To už jsem investovala – pořídila jsem si vysněný obrovský dům.

To jo, ale já myslím něco, co by vám generovalo peníze ještě k výplatě. Kdyby nebyla práce…

To bych musela být zaměstnaná v Hollywoodu a ne na Praze 6. Slečno, vraťte se na zem, čeští herci opravdu nevydělávají miliony. (smích) Do nemovitostí investují lidi, co na to mají, herci peníze nemají.

My si udržíme hezký životní standard, ale tím to končí. A já jsem ještě navíc divadelní herec, seriál přijde třeba jednou za čtyři roky, to pak je samozřejmě velká finanční injekce.

Ale jinak herci se netopí v penězích, to mají lidi úplně zkreslený představy.

Ty doby žní, kdy jsem dělala TopStar a VIP zprávy, kdy jsem dostávala hodně peněz, tak to jsem si postavila barák. Hypotéku už budu mít zaplacenou za tři roky, mám obrovskou zahradu, mám chatu na Slapech.

Mám životní standard, na který je zvyklá Máňa, neodpíráme si – jezdíme k moři, jezdíme na hory, to stojí strašné peníze.

Moje práce je na takovýhle pěkný život teď, ale rozhodně z toho neušetřím, abych si pro radost koupila hodinky nebo briliantový prstýnek.

No a čím byste si udělala radost…?

Tohle mě zrovna vůbec nebere, ale líbí se mi auta. Vlastní teda nemám, mám půjčené reklamní od firmy, ale kdybych měla peníze, tak si koupím krásnýho velkýho džípa. Ale to je jen skutečně v říši snů.

Poslední otázka – nějaký cíl pro nový rok?

Hlavně ať jsme zdravé a stále spolu.

Moc děkuju za rozhovor, přeji krásný nový rok 2018

Mahulena Bočanová, herečka a moderátorka

Herečka, moderátorka a také Mazalová. To všechno je Mahulena Bočanová, host středečního Radiožurnálu, který tentokrát vysílal z dolní části pražského Václavského náměstí. Nerozumíte poslednímu označení, kterého se oblíbené české herečce v předchozím výčtu dostalo? Na vysvětlení došlo v rozhovoru, který vedla Lucie Výborná.

Zajímavé:  Bolesti žlučníku - vše o zdraví

Až do Vánoc natáčela herečka Mahulena Bočanová nový seriál České televize Mazalové. Nejde o seriál o malířích, jak by snad mohl jeho název na první dojem napovídat. „Mazalové jsou snobská, zbohatlická rodina, která si koupí zámek, protože mít zámek je in,“ přibližuje herečka, na co se diváci mohou těšit. „Ukáže se však, že v zámku straší.“

Každý díl nové strašidlo. I to může Mahulena Bočanová divákům, kteří si do září na nový seriál počkají, slíbit. Vodníci, bílá paní, ale i špičkoví čeští herci, jako jsou například Luděk Sobota nebo Pavel Kříž. Nic z toho nebude v seriálu České televize chybět.

Snoby, do jejichž způsobu života nový seriál s humorem nahlíží, prý Mahulena Bočanová v osobním životě nevyhledává. Přesto smířlivě tvrdí: „Ať si každý žije, jak uzná za vhodné.“

To její seriálová paní Mazalová snobka rozhodně je. Je navíc podobná semetrika jako Milada ze seriálu Vyprávěj. A možná se není čemu divit. Seriál Vyprávěj má koneckonců stejného scenáristu jako právě Mazalové.

Jak se jí vlastně hrají potvory? Také na to se jí Lucie Výborná zeptala. A padly i další dotazy. Všechny odpovědi Mahuleny Bočanové si kdykoliv poslechněte v našem audioarchívu.

Záznam celého rozhovoru s Mahulenou Bočanovou a dalšími Hosty Radiožurnálu si můžete poslechnout v iRadiu.

Podlomené zdraví Bočanové: Trpí tím celá rodina! – AHA.cz

Mahulena Bočanová (51) patří mezi herečky, kterým by jejich skutečný věk hádal jen málokdo. I když vypadá o mnoho let mladší, zdravotní problémy se jí nevyhýbají. Nyní se potýká s bolestí kolen, které ji trápí natolik, že kvůli tomu dokonce odjíždí do lázní.

S přibývajícími lety se zdravotní problémy nevyhýbají nikomu, své o tom ví i Bočanová. „Hned po Novém roce jedeme s dcerou Márinkou na týden do lázní. Budu mát týden volno, takže si tam pojedu dát do pořádku kolena,“ svěřila se herečka týdeníku Sedmička.

Zdravotní problémy však nesouvisí s hereckým povoláním, nýbrž s věkem a činností, které se Bočanová dříve pravidelně věnovala. „Je to věkem a ta kolena mě opravdu bolí. Já jsem hodně tancovala, poslední dva roky sice ne, ale předtím deset let pravidelně, takže kolena dostala zabrat,“ svěřila se týdeníku herečka s dovětkem, že s bolestí kolen se v její rodině nepotýkají poprvé.

„My na to celá rodina trpíme, takže se toho trochu děsím, protože babička i maminka měly artózu, a já, když se drápu doma do schodů, už taky slyším, jak mi vrzají. Bolí mě to, nemůžu si už sednout ani na bobek nebo na kolena jako dřív,“ postěžovala si herečka týdeníku Sedmička.

 •  Mahulena Bočanová sekla s alkoholem:


Mahulena Bočanová

 • Před 5 dnyCo nového v Instasvětě? SImona Krainová (48) prozradila, že má ohledně Karibiku tajné plány, Jitka Boho (29) si změnila barvu vlasů, Jan Bendig (27) se ukáže v show Like House a Eva Burešová (27) je s obroučkami na očích k nepoznání.
 • Před 21 dnyBývalá hvězda seriálu Ulice Anna Kadeřávková (23) svlékla zimní bundy a ukázala se po dlouhé době v plavkách. Narozdíl od těch, kteří v lockdownu povolili uzdu ve stravování a nějaké to kilo přibrali, herečka se může i nadále chlubit parádní postavou.
 • Před 26 dnyIntrikují, škodí a manipulují s okolím, přesto patří mezi nejvýraznější postavy, které si mnozí diváci ihned vybaví. Navíc seriály by bez záporných postav neměly pořádnou šťávu a zároveň by nedávaly reálný smysl, protože ani život není jen o hodných lidech. Pojďte se s LP-Life.cz podívat na seriálové potvory, které ztvárňují známé a v civilu oblíbené herečky. Ty naší redakci exkluzivně sdělily, jak se jim hrají záporné postavy. Některé z nich také prozradily, na co se diváci mohou těšit!
 • Před 1 měsícemAmerický herec Bruce Willis už není žádný mladík, ale i ve svých 65 letech se stále drží na vrcholu sil. Hollywood před ním rozhodně nezavřel dveře, což naposledy dokázal v debutovém snímku hereckého kolegy Edwarda Nortona Temná tvář Brooklynu. Fanouškovský Instagram slavného Bruce však nedávno sdílel velmi zajímavý obrázek, který by v českém bulváru určitě nezapadl.
 • Před 1 měsícemPandemie koronaviru drtivou většinu z nás zamkla ve vlastním okrese. Některým se však podařilo uniknout pryč z České republiky a užívají si sluníčka v exotických destinacích. Utéct z Česka se rozhodla i herečka Mahulena Bočanová, která zde oslaví dokonce svoje 54. narozeniny.
 • Před 1 měsícemMahulena Bočanová se na svém Instagramu pochlubila se svým fešákem. A že to není ledajaký krasavec. Je statný, dobře vychovaný, vzbuzuje respekt, ale zároveň je s ním spousta zábavy. O kom je řeč?
 • Před 1 měsícemZpěvák Michal David (60) , herečky Alice Bendová (47) a Mahulena Bočanová (53) , tenistka Karolína Muchová, moderátor Petr Suchoň s manželkou Klárou Koukalovou, instagramová hvězda A.N.D.U.L.A a manžel Zuzany Belohorcové (45) Vlasta Hájek. Ti všichni momentálně tráví dovolenou na španělském ostrově Tenerife.
 • Před 2 měsíciPandemie koronaviru už trvá celý rok. Během posledních dvanácti měsíců se životy některých lidí obrátily téměř o tři sta šedesát stupňů.
 • Před 2 měsíciJe to jen pár hodin, co vláda vzhledem k nepříznivé epidemiologické situaci zakázala obyvatelům okresů Cheb, Sokolov a Trutnov cestovat a ostatním lidem do těchto míst jezdit. Koronavirem nejpostiženější okresy se tak ze dne na den ocitly v absolutním lockdownu. Toto rozhodnutí samozřejmě ovlivnilo život mnoha tisícům osob.
 • Před 3 měsíciRadikální změna účesu, přifouknuté poprsí i svatby v tropickém ráji. Máme pro vás shrnutí toho nejzajímavějšího, co se událo v životě českých i zahraničních celebrit v průběhu minulého týdne. Dopřejte si svou denní dávku drbů. Bez výčitek a přímo od zdroje.
 • Před 3 měsíciO tom, že má herečka Mahulena Bočanová nesporný komediální talent, jsme se mohli přesvědčit už mnohokrát. Udělat si umí legraci i sama ze sebe. Nedávno se jí podařil husarský kousek, kterým se pochlubila na sociální síti Instagram.
 • Před 3 měsíciSlavné ženy, které boří mýty o stárnutí. Obecně se tvrdí, že muži zrají jako víno a ženy stárnou. Tohle pravidlo však neplatí pro tyto slavné dámy, kterým přibývající věk rozhodně neubírá na jejich atraktivitě.
 • Před 4 měsíciNa naší kulturní scéně se v průběhu času objevila celá řada velmi či méně dobrých komiků a bavičů. S mnohými z těch, kteří už nejsou mezi námi, ať už je to třeba Jiří Wimmer nebo Felix Holzmann, se občas setkáváme na TV obrazovkách i teď, ale na některé se zapomíná. Patří k nim i herec a originální komik Jaroslav Štercl (18. 11. 1919 – 4. 4. 1996), který ale o sobě hrdě prohlašoval, že je povoláním kabaretiér.
 • Před 4 měsíciTak, jako najdete ve svém okolí ty, kterým se při slově Vánoce rozzáří obličej jako prskavka, víte určitě i o někom, kdo by nejraději na začátku prosince zalezl do nory a objevil se pár dní po silvestru. Stejné je to v showbyznysu. Které hvězdy jsou vánoční fandové a které tento svátek nesnášejí?
 • Před 4 měsíci„Když je jednou poznáš, už nemůžeš jinak,“ napsala k fotografii svého mazlíčka. Ačkoliv kolem anglických bulteriérů panuje ještě stále několik mýtů a u některých lidí vyvolávají respekt, nebo se jich dokonce bojí, herečka na něj nedá dopustit.
 • Před 5 měsíciJe to sice šílené klišé, ale pro tyhle dámy je věk skutečně jenom číslo. Svým vzhledem popírají kalendář a padesátku, či dokonce sedmdesátku bychom se jim hádat rozhodně neodvážili.
 • Před 5 měsíciEva Vejmělková (51) je nadaná a krásná. Je jednou z těch žen, které nestárnou. Život před kamerou ale vyměnila za práci psychoterapeutky a k natáčení se vrací jen nárazově.
 • Před 7 měsíciZ věku si vrásky nedělá a posledním nevydařeném vztahu Mahulena do polštáře nebrečí.
 • Před 7 měsíciJednu dobu si ji lidé neodmyslitelně spojovali s bratrem Daliborem, teď se často spolu s jejím jménem vyslovuje i jméno jejího manžela Jiřího Langmajera. Sedmačtyřicetiletou herečku Adélu Gondíkovou to nerozhodí. Má smysl pro humor a prořízlou pusu, která ji v životě zachránila už v mnohé situaci.
 • Před 7 měsíciKvůli karanténě se Mahulena Bočanová (53) nemohla zúčastnit nedávné premiéry svého nového filmu. Na uvedení snímku Ženská pomsta chyběla, po absolvování testů, které měla negativní, a přečkání karantény opět vyrazila do společnosti. Nenechala si ujít příjemné grilování, které se rozhodla pořádat pravidelně.
 • Před 7 měsíciVezmi tři muže a tři ženy, přesněji tři dobře situované manželské páry, vraz do toho mužskou nevěru, přidej trochu lascivnosti, hodně hlouposti a snahy napodobit stokrát obehrané. Sponzorských výrobků použij právě tolik, aby výrobu filmu zaplatily, pořádně to všechno zamíchej a šup s tím do kina.
 • Před 7 měsíciSpolu s kolegyněmi Janou Paulovou (65) a Mahulenou Bočanovou (53) si zahrála jednu ze tří hlavních ženských rolí v komedii svého manžela Dušana Rapoše. Eva Vejmělková jako vystudovaná psycholožka, která se věnuje klinické praxi, ovšem tento způsob řešení partnerských problémů svým klientkám nedoporučuje.
 • Před 7 měsíciMahulena Bočanová (53) ruší představení a ani dnes nebude na premiéře filmu Ženská pomsta, kde hraje jednu z hlavních rolí. Mahulena přiznala, že se nesmí hnout ze svého domu. Je v karanténě, přestože test na covid má negativní.
 • Před 7 měsíciZáří je sice měsícem, kdy rodičům a dětem začala škola a povinnosti, s počasím to už také není kdovíjaké, ale že byste rezignovali na zábavu? To ne! Máme tipy, které oceníte nejen během víkendu, ale třeba i odpoledne po práci.
 • Před 8 měsíciJiž 10. září bude mít premiéru česká komedie Ženská pomsta. Pod režijním vedením Dušana Rapoše v ní role podvedených manželek ztvární Mahulena Bočanová, Eva Vejmělková a Jana Paulová. V jedné scéně si společně vyrazí užít pánský striptýz.
 • Před 8 měsíciHerečka Mahulena Bočanová (53) potěšila všechny své fanoušky, kterým ukázala fotku své krásné maminky, jež se v mládí věnovala modelingu i krasobruslení.
 • Před 9 měsíciVe třiapadesáti letech se Mahulena Bočanová (53) rozhodla pro změnu a před pár dny absolvovala větší estetický zásah. Pod kudlu šla zejména proto, že v karanténě přibrala deset kilo, které se jí nedařilo zhubnout.
 • Před 10 měsíciPřed několika dny skončilo v Beskydech natáčení nové komedie Dušana Rapoše Ženská pomsta. Jednu ze tří ženských hlavních rolí v ní ztvárnila Jana Paulová. Hraje také v pěti představeních v pražském Divadle Kalich a stále cestuje.
 • Před 10 měsíci„Když máš v chalupě orchestrion, nevadí, že do ní fičí, naráz přestanou zloby a shon, i ten kůl v plotě zas vzklíčí…“ Léto je tu a na obrazovky České televize se vrátili nesmrtelní Chalupáři (1975).
 • Před 10 měsíciDokončovací práce na nové české komedii Ženská pomsta jsou v plném proudu. Zatímco režisér Dušan Rapoš vybírá nejlepší záběry tří hlavních hrdinek Mahuleny Bočanové, Jany Paulové a Evy Vejmělkové, interpretka stejnojmenné titulní písně Helena Vondráčková se pustila s režisérem Davidem Beránkem do natáčení videoklipu.
 • Před 10 měsíciS otevřením hranic se s výlety k Jaderskému moři roztrhl pytel. V červnu ještě před hlavní sezonou se do Chorvatska vydala i řada českých celebrit. Tam, kam se dříve kvůli přeplněným městům a plážím nechtěly vydat, teď našly ráj na zemi. Většina známých tváří objevovala krásy Chorvatska z moře, tedy z plachetnic a jachet. Komu poloprázdný Jadran nejvíce učaroval a koho liduprázdné ulice Chorvatska zklamaly?
 • Před 10 měsíciNa severní Moravě padla před pár dny poslední klapka k filmu Ženská pomsta. Do Beskyd se museli filmaři a tvůrci natáčení přesunout z původně plánované lokace v přímořském středisku. „Za vše v podstatě může korona a nouzový stav. Jsme rádi, že jsme díky rozvolňování opatření mohli, byť v náhradním prostředí, film dotočit,“ říká producent Petr Šiška.
 • Před 10 měsíciNa začátku června padla na Severní Moravě poslední klapka filmu Ženská pomsta, jehož premiéra je plánovaná 9. září 2020. Natáčení odstartovalo 4. listopadu loňského roku v Praze a postupně se přeneslo až k finální scéně, která se točila na Moravě. Stalo se tak ale oproti původnímu plánu.
 • Před 11 měsíciČeský debutant do své celovečerní prvotiny obsadil hollywoodské hvězdy, ale jako celek zatím snímek nepůsobí ani trochu přesvědčivě.
 • Před 11 měsíciFiltry na sociálních sítích jsou hitem dnešní doby. Některé jsou zkrášlovací a umí zamaskovat vrásky či nedokonalosti, jiné je za účelem pobavení naopak uměle vytváří. Toho využila i herečka Mahulena Bočanová (53) , která si díky fotce s filtrem vyzkoušela, jak by vypadala na stará kolena. A výsledek není překvapivě vůbec zlý.
 • Před 11 měsíciHerečka Mahulena Bočanová (53) je opět single. Po dvouleté známosti se rozešla s přítelem, brněnským podnikatelem Petrem Hanákem. Během karantény herečka vztah ukončila.
 • Před 11 měsíciHerečku Mahulenu Bočanovou (53) stejně jako řadu jejích kolegů vytočil názor některých lidí, že umělci v současné době nejvíc řvou, že jsou bez práce. Podle nich jsou líní a pracují za obrovské peníze. Tak teď nemají kňourat. Bočanová se na to rozhodla reagovat.
 • Před 1 rokemCelostátní karanténu dodržuje také Mahulena Bočanová, která jako většina hereček přestala točit a zdržuje se pouze doma. I když se snaží působit nad věcí, moc jí to nejde. Z koronaviru má prostě strach a od dob vypuknutí nebyla ještě ani na nákupu.
 • Před 1 rokemMahulena Bočanová (53) si postavila vysněný dům v Buštěhradu za Prahou. Na cenu rozhodně nehleděla, na neskromné sídlo se použily prvotřídní materiály. Na 250 metrech čtverečních je všechno, co herečka a moderátorka se svou dcerou Márinkou (18) potřebuje.
 • Před 1 rokemDivadla, koncertní síně i pódia v klubech zejí prázdnotou, až na výjimky stagnuje natáčení nových projektů. Opatření kvůli koronavirové pandemii dopadla na každého z umělecké branže, a potažmo na publikum, fanoušky a diváky.
 • Před 1 rokemMahulena Bočanová (53) svého přítele Petra poprvé ukázala na Plese v Rudolfinu. To ještě nevěděla, že to bude na dlouhou dobu naposledy kvůli omezením proti šíření koronaviru.
 • Před 1 rokemCelebrity rády pomáhají tam, kde je to potřeba a mnoho z nich myslí i na němé tváře. Jaká herečka nebo modelka si pořídila pejska z útulku a kdo zachránil fenku z ulice?
 • Před 1 rokemS opatřením vlády kvůli koronaviru se musí vypořádat většina umělců. Zpěváci ruší koncerty a zavřít musela i divadla s kapacitou nad 100 lidí. Herci tak mají neplacené volno a postupně se k celé situaci vyjadřují na sociálních sítích. Jeden z vtipnějších komentářů přidal i Roman Vojtek (47) .
 • Před 1 rokemHerečka Mahulena Bočanová (52) je už nějaký ten pátek šťastně zadaná. Rok a půl chodí s podnikatelem Petrem, kterého zatím ve společnosti dosud neukázala.
 • Před 1 rokemNa roli v Ordinaci čekala Mahulena Bočanová roky. A tak dynamickou, nepřehlédnutelnou a především nepřeslechnutelnou Darinu Márovou přijala bez váhání. Darina je bývalá manželka obávaného primáře Leoše Máry, někdejší lékařka s obchodním duchem a nekompromisním jednáním. „Jsem Robert Jašków v rafinované sukni,“ říká s oblibou o své roli. Mají stejné silné stránky i stejnou slabinu: syna Patrika.
 • Před 1 rokemChalupa její sestry v jižních Čechách a spousta dárků. Takové jsou tradiční Vánoce Mahuleny Bočanové (52) a její dcery Mariny. „Každý rok si říkáme, že to nebudeme s dárky přehánět a že budeme dárky dávat jenom dětem, ale pak to pod tím stromkem vidíme, a říkáme si, že jsme úplně praštěný na hlavu. Už mám všechno zabalené a čeká to jen na ten transport. Máme rádi ty naše stereotypy,“ svěřila Mahulena.
 • Před 1 rokemS Mahulenou Bočanovou, která v projektu Jsem žena #jsembohyne představuje říjnovou bohyni Swizu, o jejích životních křižovatkách a o tom, jak se má člověk vyrovnat sám se sebou.
 • Před 1 rokemVeřejnost i osobnosti české kultury se v uplynulých dnech loučily se zesnulým zpěvákem Karlem Gottem. Řada z nich se s ním poprvé setkala už v dětském věku. Požádali jsme šestici z nich, aby se o vzpomínky na první setkání podělila. „Bylo to ve studiu, maminka mu zpívala sbory a já jí tutově dělala ostudu,“ svěřila se třeba zpěvačka Linda Finková. „Já žárlila na maminku,“ přiznala zase Mahulena Bočanová.
 • Před 1 rokemVe skvělé náladě a s úsměvem na rtech. Jinak Adélu Gondíkovou (46) v poslední době nepotkáte. Herečka sice tentokrát vyrazila do společnosti bez svého manžela Jiřího Langmajera (53) , i tak ale sršela dobrou náladou.
 • Před 1 rokemMahulena Bočanová nemá právě snadný život. Její dcera totiž trpí autismem a vyžaduje dennodenní péči. Mahulena si ale přesto nestýská, a to i když je na péči o dceru Márinku sama, neboť se s manželem Viktorem Mrázem před lety rozešla. V rozhovoru pro MF Dnes se navíc svěřila, že k autismu se přidala před pár lety ještě epilepsie a vysvětlila, proč se nebojí o svých problémech veřejně hovořit.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *