Pohyb Jako Prostředek K Udržení Zdraví?

Pohybová terapie Pomáhají jako prostředek k udržení tělesné kondice a koordinace, posílení organizmu, prevence zdraví i jako cvičení při rekonvalescenci. Nabízíme zejména sestavy cvičení, které vychází z přirozených principů lidského pohybu, správného držení těla (postury) a funkce dechu.
Vytlačují negativní návyky, které člověku škodí, jako je bezmyšlenkovitost, nesoustředěnost, pocity strachu a beznaděje. Pohyb lze proto považovat za jeden z tvořivých činitelů sebevýchovy a posilování důvěry v sebe sama.

Proč jsou zdravotní potíže týkající se pohybového aparátu nejčastěji?

zdravotní potíže týkající se pohybového aparátu jsou nejčastěji (v 50%) uváděnou příčinou chronických poruch zdraví dlouhodobě užívané léky pro onemocnění pohybového aparátu se řadí hned za užívání léků z důvodů kardiovaskulárních nemocí

Jak ovlivňuje pohyb naše zdraví?

Jak ovlivňuje pohybová aktivita naše zdraví a jakým způsobem se o ni můžete opřít při řešení zdravotních komplikací? Nyní se budu opakovat, nicméně podívejme se na pohyb historicky a dle ‚chytrých‘ knížek.

Proč je pravidelný pohyb důležitý pro dlouhověkost?

Pravidelný pohyb je základním předpokladem pro zdraví a dlouhověkost. Lidské tělo je po sta tisících letech vývoje utvořeno tak, že je pro něj pohyb zcela zásadní a přirozenou součástí každodenního života, na což však v dnešní době často zapomínáme. Soudobá populace tráví dny v práci, která pro většinu zahrnuje dlouhé sezení.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Adblock
detector