Kolik Si Vydela Prakticky Lekar?

Průměrná úhrada praktickému lékaři je kolem 140 až 150 tis. korun měsíčně. To je o hrubý příjem ordinace. Z toho je potřeba zaplatit všechny náklady – nájem, energie, personální výdaje na sestřičky, sociální a zdravotní pojištění a spoustu dalších věcí, které potřebujete pro provoz ordinace.

Kolik vydela ortoped?

„Ortopedi vykazují například v průměru okolo 82 tisíc bodů, dětský dermatolog 48 tisíc bodů a kožní specialista dermatovenerolog okolo 70 tisíc bodů,“ říká Jiří Rod z VZP.

Kolik si vydela Detska doktorka?

Průměrná mzda těchto volných míst se pohybuje od 58600 do 69300Kč.

Kolik bere Obvodak?

Praktický lékař/ka

Firma Medika Praktik s.r.o.
Pracoviště obec: Zábřeh, okres:Šumperk
Poznámka Pro nově vznikající pracoviště. Lékařská fakulta všeobecného lékařství. Mzda dle dohody. Prac. doba PO, ST, ČT, PÁ 7-14.00, ÚT 10-18.00. Kontakt: pouze e-mailem.
Plat 50000 –
Detail nabídky práce >>

Kolik vydelava Primar?

Podle průzkumu mezi velkými fakultními a krajskými nemocnicemi, jehož výsledky zveřejnil časopis České lékařské komory, se platy absolventů v Česku pohybují od 30 do 55 tisíc korun. Primáři si i s příplatky vydělají od 72 do 128 tisíc a všeobecné sestry mezi 26 a 36 tisíci korunami.

Kolik si vydělá dermatolog?

Průměrná mzda těchto volných míst se pohybuje od 40000 do 70000Kč.

Kolik je průměrný plat doktora?

Průměrný plat českých lékařů a zubních lékařů byl loni 93 658 Kč, průměrný plat všeobecných sester a porodních asistentek pak 53 468 Kč. Vyplývá to z dat Ústavu zdravotnických informací a statistiky ČR. Průměrná mzda českých lékařů a zubních lékařů loni činila 85 891 korun.

Kolik si vydela neurochirurg?

Lékař/ka – neurochirurg

Tato nabídka již není aktivní. Datum poslední aktualizace: 29.07.2019
Plat 31920 –
Profese Ostatní lékaři specialisté
Detail nabídky práce >>
Zajímavé:  Horečka U Dětí Léky?

Kolik má doktor za pacienta?

Ústecko, ČR – Praktičtí lékaři dostávají každý měsíc od zdravotní pojišťovny tzv. kapitační platbu za každého pacienta, který se u nich zaregistruje. Mají na ni nárok i v případě, že se v jejich ordinaci celý rok vůbec neukážete. Průměrný doktor s 1600 pacienty v kartotéce si tak měsíčně přijde na 80 tisíc korun.

Kolik si vydela lékař v Cesku?

Průměrný výdělek lékařů se loni vyšplhal na 74 210 korun, což je skoro dvojnásobek průměrného platu v České republice. Velké rozdíly panují u mužů a žen, zároveň pro výši odměny lékařů je citelné, zda pracují v soukromé, nebo státní nemocnici. Lékaři si loni polepšili o 11 %.

Co dělá pediatr?

Pediatr je praktický lékař pro děti a dorost. Zabývá se diagnostikou, léčbou a prevencí různých onemocnění, která jsou typická pro dětský věk.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Adblock
detector