Aura – vše o zdraví

Apple Watch se za dobu své existence vyprofilovaly z převážně sportovního doplňku na všestranný produkt, který uživatelům usnadňuje mimo jiné i sledování jejich zdraví skrze měření tepu, sledování aktivity a nově i měření EKG. Díky vhodnému příslušenství pro Watch však můžete své tělo poznat daleko lépe. 

Veletrh CES 2019 už je sice za námi, jeho dozvuky tu však s námi ještě pár dní budou. Některé technologické vychytávky, jejichž představení jsme se na veletrhu dočkali, totiž rozhodně stojí za pozornost a detailnější představení.

Jednou z nich je i speciální řemínek k Apple Watch s názvem Aura Band. Ten dokáže díky speciálním elektrodám umístěným měřit další spoustu věcí v čele se složením těla z tuku, svalů a vody, hmotností a jejím vývojem v čase či hydratací.

Řemínek by ale měl uživatele údajně upozornit i na srdeční problémy, které by měly elektrody též odhalit. 

Aura - Vše o zdraví 29201-46862-Aura-Band-Metrics-l Aura - Vše o zdraví 29201-46865-Aura-Band-Buckle-l Aura - Vše o zdraví 29201-46868-Aura-Band-on-Wrist-l Aura - Vše o zdraví 29201-46871-Aura-Band-Metrics-on-Apple-Watch-l Vstoupit do galerie

Využití řemínků je přitom dle jejich stvořitelů velmi jednoduché. Stačí totiž je to, abyste jej měli správně připnutý k ruce a zaktivovali jej pomocí tlačítka na těle řemínku.

Informace, které vychytávka zaznamená, jsou následně odeslány do iPhonu, kde je naleznete ve speciální aplikaci vytvořené přímo pro řemínek.

Výčet některých hodnot si pak lze prohlédnout i přímo na hodinkách. Tak jednoduché to je. 

Přestože nelze v tuto chvíli říci, jak přesné bude podobné měření, jelikož se novinka objeví na pultech obchodů až později v tomto roce, je skvělým příslibem do budoucna.

O podobných vylepšeních pro řemínky Apple Watch už se totiž spekuluje poměrně dlouho a jak se zdá, jejich příchod se již kvapem blíží. A kdo ví, třeba se s podobně vylepšeným řemínkem brzy představí i samotný Apple.

Ostatně, patenty, které práce na podobném produktu naznačují, jsme již viděli mnohokrát. 

Aura - Vše o zdraví

Источник: https://www.letemsvetemapplem.eu/2019/01/14/tento-reminek-k-apple-watch-posouva-sledovani-zdravi-na-novou-uroven/

Aura – Empatia

Aura obklopuje celé tělo, je součástí i každé jeho buňky a odrazem všech jemných životních energií. Můžeme ji tedy pokládat v podstatě za součást těla, ne jen za něco, co ho obklopuje.

Slovo aura je odvozeno z řeckého výrazu avra, které znamená vánek. Energie obsažené v naší auře jsou obrazem naší osobnosti, našeho způsobu života, myšlenek i emocí.

Aura zřetelně ukazuje nás mentální, psychický a duchovní stav.

Při zkoumání aury se přišlo na to, že aura je více či méně vejčitý útvar, který se obyčejně přizpůsobí obrysu fyzického těla, který ale tělo přesahuje o 10 – 30 cm. Je tvořena našimi jemnohmotnými těly. Aura jedince je uzpůsobena individuálně, a proto není rovna žádné jiné.

Aura každého člověka je jedinečná!

Ruskému vědeckému páru Kirlianových se podařilo vyvinout metodu, kterou je možno auru fotograficky zachytit, a to barevně.

Jsou-li myšlenky a emoce klidné, mírné a láskyplné, jsou v auře vidět jemné, krásné a jasné barvy a aura svítí zvlášť zářivě okolo hlavy.

Ale jakmile se objeví negativní myšlenky, bázeň, deprese nebo závist, změní se barvy v auře v tmavé, kalné a těžké odstíny. Toto tupé, ponuré záření vyvolá v organismu časem stav nemocí a disharmonie.

Každá aura má některou barvu jako základní.

Pokud ještě nevidíte auru (každý je schopen ji vidět, jen je potřeba se učit…), aby jste sami viděli svou základní barvu aury, můžete si pomoci numerologií. Ta přiřazuje každému číslu určitou barvu, přičemž základní barva vaší aury je daná vaším životním číslem.

Řekneme si, jak vypočítáme své životní číslo: (více v Numerologii…)

  • Sečteme všechny číslice v našem datu narození.
  • Součet tzv. “redukujeme” – znovu rozložíme na jednotlivé číslice a ty opět sečteme.
  • Tak to děláme tak dlouho, dokud nedostaneme jedinou číslici od 1 do 9.

POZOR! Existují dvě výjimky, kdy neredukujeme součet na jedinou číslici. Je to tehdy, jestliže v průběhu výpočtu narazíme na číslo 11 nebo 22. Tato čísla jsou v numerologii známa jako čísla mistrovská, která již dále neredukujeme. Je to proto, že lidé s těmito čísly jsou obdařeni vyšším potenciálem než my ostatní.

Proto sčítáme raději pod sebou, abychom nepřišli o mistrovská čísla.Příklad: 29. 2. 1944

29 den
2 měsíc
1944 rok
1975 redukujeme 1 + 9 + 7 + 5 = 22
1 červená
2 oranžová
3 žlutá
4 zelená
5 modrá
6 indigová
7 fialová
8 růžová
9 bronzová
11 stříbrná
22 zlatá

(Zde použité barvy písma samozřejmě přesně neodpovídají..)

Význam základních barev v auře:

ČervenáPotenciál: Vůdcovství

Je to mocná barva. Svému nositeli dává silné ego a přání dosáhnout úspěchu a být šťastným. V dětství bývá tato barva často oslabená, zvláště tehdy, jestliže je dítě nuceno podrobovat se přáním rodiny. Následkem toho se aura někdy jeví jako pomačkaná a potemnělá.

Když pak člověk dospěje a je schopen stát na vlastních nohách, aura se rozšíří, ukazujíc, že člověk je nyní schopen dělat, co chce. Lidé se základní barvou červenou získávají často odpovědná postavení a vůdcovské role, protože mají potřebnou průbojnost, energii a vůdcovský talent, aby ostatní inspirovali. Často jsou citově založeni a mají dobré srdce.

Červená barva může symbolizovat také fyzickou odvahu.Negativní význam červené je nervozita a sebeláska.

OranžováPotenciál: Harmonie a spolupráce

Oranžová je teplá barva, kterou najdete u lidí přirozeně intuitivních, taktních, s nimiž je snadné vyjít. Mají schopnost působit na lidi tak, že se cítí dobře a často zjišťují, že jsou v postavení, kde mohou uklidňovat „vzbouřené vody“. Jsou starostliví, schopní, a praktičtí, drží se při zemi.Negativní význam oranžové je lenost a lajdáckost.

ŽlutáPotenciál: Tvůrčí schopnost, dobrý mozek, vynikající úsudek

Zajímavé:  Hlavní Příznaky Zánětu Ledvin?

Lidé se základní barvou žlutou se snadno pro něco nadchnou, vzruší, jsou velice proměnliví. Jsou schopni rychlého myšlení, mají rádi zábavu a také se rádi nechají bavit ostatními.

Jsou společenští, mají sociální cítění a rádi vedou dlouhé diskuse o čemkoliv. Snadno se učí, ale často se pouštějí do mnoha věcí najednou, než aby jednu věc dotáhli až do úplného konce.

Negativní stránkou žluté je unavitelnost a tendence ke lhaní.

ZelenáPotenciál: Uzdravování

Zelená barva je mírumilovná a lidé s touto základní barvou aury mají rádi klid, jsou to přirození léčitelé. Je s nimi možné dobře spolupracovat, jsou důvěryhodní a velkodušní.

Na první pohled se mohou zdát mírní a bezstarostní, ale mohou být i velice tvrdohlaví a neústupní, jestliže mají pocit, že je to nutné. Jediný způsob, jak změnit názor lidí se základní zelenou barvou aury, je přesvědčit je, že k potřebě změnit názor dopěli sami.

Negativní charakteristiky zelené barvy jsou nepoddajnost a neměnnost v názorech.

ModráPotenciál: Rozmanitost

Mít modrou barvu jako základní barvu aury je pěkné, protože tito lidé jsou přirozeně kladně naladěni. Jejich aura je tedy normálně velká a vibrující. Mají právě tolik úspěchů i neúspěchů jako kdokoliv jiný, ale vždycky se jakoby snadno dostanou ze všech potíží.

Lidé, jejichž základní barvou je modrá, zůstávají ve svém srdci stále mladí. Jsou upřímní, čestní a obvykle říkají to, co si myslí.Negativní stránkou modré jsou obtíže v dokončování úkolů.

Jsou obvykle lepší při zahajování věcí, kdy se do úkolů pouštějí s velkým nadšením, než při jejich dokončování.

IndigováPotenciál: Odpovědnost za ostatní

Často bývá obtížné rozhodnout, zda je tato barva barvou základní proto, že se někdy jeví nachově zabarvená.

Protože je to barva teplá, stravující a související s výchovou a vyživováním, lidé s touto barvou obvykle končí v nějakém zaměstnání humanitárního typu.

Rádi pomáhají a podporují ostatní a jejich největší radostí je, jestliže jsou obklopeni lidmi, které mají rádi.Zápornou vlastností indigové barvy je neschopnost říci „ne“. Tito lidé bývají ostatními zbavováni svých výhod velice snadno.

FialováPotenciál: Duchovní a intelektuální pokrok

Není to náhoda, že biskupové nosí fialová roucha. Lidé s fialovou barvou jako základní se duchovně vyvíjejí po celou dobu svého života. Stupeň, jehož ve svém vývoji dosáhli, je možné určit podle kvality fialové barvy v jejich auře.

Mnozí, kteří mají fialovou barvu v auře jako základní, se někdy snaží tento aspekt své podstaty popírat. To nepřináší štěstí a měli by si uvědomit, že nedělají se svým životem to, co by měli. Jestliže ale začnou studovat a jejich vědění se zvyšuje, jejich aury také začnou mohutnět a zářit.

Negativní stránkou fialové barvy může být vytváření vnějšího dojmu nadřazenosti.

RůžováPotenciál: Finanční a hmotný úspěchTato jemně vypadající barva je často základní barvou rozhodných a tvrdohlavých lidí. Svůj zrak upnou vysoko a pak jdou za svými cíli s neochvějnou rozhodností.

Není divu, že je nacházíme často na místech, kde mají moc a odpovědnost. Nehledě na to jsou to vesměs lidé skromní, nenároční, milující klidný život.

Jsou také milujícími, jemnými a laskavými, často jsou nejšťastnější tehdy, když jsou v kruhu těch, které mají rádi.

BronzováPotenciál: Humanitární

Tato barva se často objevuje jako barva podzimu a její narezlost může být často silně přitažlivá. Lidé se základní barvou bronzovou jsou pečovatelští, starostliví, filantropičtí humanisté. Mají měkké srdce, jsou štědří. Vzhledem k tomu všemu se často musí naučit říci „ne“, protože jsou jinak často ostatními využíváni.

StříbrnáPotenciál: Idealismus

Najít stříbrnou barvu jako základní není obvyklé, i když je možné vidět ji poměrně často ve směsi s jinými barvami.

Lidé, kteří mají stříbrnou jako základní, jsou plni velkých ideálů, ale většinou jsou nepraktičtí při jejich uskutečňování. Tito lidé často ztrácejí motivaci a távají se z nich spíše snílci než lidé činu.

Získají-li ale motivaci a naleznou přitom myšlenku, která jim za to stojí, mohou dosáhnout značného pokroku.

ZlatáPotenciál: Bez hranic

Zlatá jako základní barva aury je nejmocnější barva ze všech. Dává lidem schopnost zabývat se úspěšně velkými úkoly a uskutečnit prakticky všechno, co je napadne.

Tito lidé jsou klidní, s vlastním osobním kouzlem, schopní tvrdě pracovat a řídit práci jiných. Svého největšího úspěchu dosahují obvykle v pozdějších letech života.

Nepřekvapuje, že svatozáře kolem hlav svatých a duchovně založených lidí jsou obvykle zlaté, označující jejich neomezený potenciál.

Každý z nás je zodpovědný sám sobě za stav svého těla v jakékoliv z jeho podob.

Silou ducha a energií vnitřního světla můžeme ve svém životě přivodit situace, kterým se říká „zázrak“ a která také zázrak znamená.

Svou vůlí je člověk totiž schopen vyvolat mohutné, duchovní hnutí, a tím i zázraky, protože tato zázračná síla je v každém z nás a je svázaná s duchovní sílou víry, která má stejný význam, jako svítivost vnitřního světla.

„Nechat svítit světlo“ znamená přemoci vnitřní blokádu pochmurných myšlenek a negativních citů a znamená to vědět, že má člověk vnitřní energii, která k tomu dává sílu, má-li člověk vůli. Intenzitu vnitřního světla může člověk sám záměrně a velmi trvale ovlivnit, posílit a rozzářit.

Zajímavé:  Alergie Na Bílkovinu Kravského Mléka Dospělí?

Pokud se člověk zahalí do jasných světelných myšlenek, zruší postupně veškerou temnotu, která ho obklopuje, a pak pocítí, jak se stává stále více imunním vůči poranění a nepřátelství zvenčí a jak mizí všechny tmavé stíny pozemského zármutku.

Klíč k této tvůrčí síle má každý ve svých vlastních rukou!

Zdroj: Aura – jak ji vidět a rozumět, Richard Webster

Источник: https://empatia.cz/clanky/karmalogie/diagnosticke-metody/stavba-lidskeho-tela/aura/

Flowermate Aura vaporizér – Rozbaleno / Sleva

Nová baterie u Flowermate Aura umožňuje vaporizaci až 2 hodiny a vzhledem k tomu, že rozehřívací doba je kratší než jedna minuta, získáte mnohem více vaporizace na plný výkon.

Takto malé vaporizéry obvykle pracují pouze se sušenými bylinami nebo oleji, ale Aura umožňuje vaporizaci všeho; bylin, koncentrátů a olejů.

Digitální displej zvyšuje přesnost a umožňuje uživateli nastavit teplotu dle svých preferencí od 40°C až do 230°C.

Vylepšená zahřívací komoraNová zahřívací komora u Flowermate Aura má za cíl maximalizovat požitek z aroma, zajistit větší průtok vzduchu a kvalitnější výpary.

Díky keramické nádobě, která je položena níže než u předchozích verzí a díky sedmi výkonným zahřívacím větráčkům, budou vaše rostliny odpařovány důkladně a rovnoměrně.

Vzhedem k tomu, že otvor pro přístup vzduchu je umístěn nad elektronikou a vzduch je k vám veden odděleně, máte jistotu, že se vám pokaždé dostanou silné a chutné obláčky výparů. Zahřívací komora používá vodivý design, což znamená, že jakékoliv spalování vašich rostlin je zcela vyloučeno.

ZapínáníOvládání Aury je velmi snadné, po vložení vašich rostlin jednoduše stiskněte zapínací tlačítko 5x rychle za sebou, a u digitálního displeje nastavte vámi upřednostněnou teplotu pomocí tlačítek + a – .

Můžete si vybrat jakoukoliv teplotu mezi  40°C a 230°C se stupňovým škálováním. Zahřívání zapnete tak, že stisknete zapínací tlačítko po dobu 2 vteřin. Vyčkejte zhruba jednu minutu, dokud se na displeji neobjeví symbol páry.

Poté je vaporizér připraven k provozu!

Vysoká přenosnostNejenže je Flowermate Aura výborným tvůrcem silných a kvalitních výparů, ale je též zkonstruován tak, aby poskytoval pohodlí a diskrétnost.

Jeho kompaktní konstrukcí s velikostí pouhých 15 cm se stává perfektním společníkem na cesty.

Nechtěnému zapnutí Aury na cestách je zamezeno tím, že zapínací mechanismus vyžaduje opětovné stisknutí zapínacího tlačítka 5x rychle za sebou.

Prodloužená životnost bateriíAura disponuje baterií 2600 mAh Samsung/LG, umožňující až 2 hodiny nepřerušeného provozu – něco nevídaného u vaporizérů této velikosti a této cenové kategorie. Dobíjení je též velmi snadné, jednoduše jej připojte k jakémukoliv USB zařízení.

Multi-funkčnostFlowermate Aura má vyměnitelné zásobníky, což znamená, že můžete odpařovat jak sušené byliny, tak koncentráty ve formě vosků a tekutin. Zahrnuty jsou dva různé typy zásobníků, zásobník na sušené byliny a zásobník na tekutiny/vosky.

    Zásobník na sušené byliny je praktický na odpařování suchých rostlin na cestách, i když za normálních okolností není třeba používat zásobník na suchý materiál.    Zásobník na tekutiny/vosky by měl být použit vždy při použití koncentrátů, jako např. vosků nebo olejů. Umístěte váš koncentrát do tamponu zásobníku z přírodní bavlny a poté vložte zásobník do vaporizéru.

  • Vlastnosti
  •     100% čisté výpary; Spalování je vyloučeno    Vodivé zahřívání; čisté aroma    7 trysek, které zajišťují výkonnost extrakce    2 hodiny nepřetržitého provozu    Kompaktní design; velikost méně než 15 cm    Rozehřeje se do jedné minuty    Digitální displej s teplotním rozmezím 40°C – 230°C    Vylepšená keramická komora
  •     5-ti minutové vypínání
  1.  Doplňky (Zahrnuty
  2.     Aura náustek    Tampon na tekutiny/vosk (vyroben z přírodní bavlny)    Zásobník na byliny z nerezavějící oceli    5x nerezové sítko    Plnící pomůcky a dabber    Čistící kartáček
  3.     USB nabíjecí kabel

Další informace

Dokáže vaporizovat

Výrobce

Velikost (délka x šířka x výška)

Hmotnost vaporizéru

Styl

Zdroj napájení

Zahřívací prvek

Způsob přesouvání páry

Země výroby

Sušina, Oleje, Vosky
Smiss
2,8 x 2,8 x 14,7 cm
103 g
Černý
Baterie
Keramická zahřívací komora (Kondukce)
Přímé
Čína

V souladu s § 6 zákona č. 65/2017 Sb. je při prodeji kuřáckých pomůcek a elektronických cigaret online prodejce povinen ověřit, že kupující není mladší 18 let.

Upozornění pro kupující:

Vaporizér je zbožím ve smyslu § 1837 písm. g) zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník (‚zboží v uzavřeném obalu, které spotřebitel z obalu vyňal a z hygienických důvodů jej tedy není možné vrátit‘) a proto od kupní smlouvy a jeho dodávce nelze odstoupit.

Konopí je pouze jednou z mnoha bylin, které mohou být vaporizovány. Je pravda, že je nejoblíbenější, ale věděli jste, že vaporizéry lze použít také pro aromaterapii? Kromě té nejznámější existují desítky bylin, které mohou být vaporizovány. Některé z nich můžete dokonce najít ve skříni u sebe doma.

Pokud jste nikdy v minulosti nezvažovali užívání krystalického CBD, honí se vám hlavou pravděpodobně několik otázek. Co je CBD? Co je krystalické CBD? Jaké se s jeho užíváním pojí výhody? Podívejme se, jak se krystalické CBD vyrábí a jak jej můžete využívat v každodenním životě.

Vaporizace je ve vztahu s léčebnou marihuanou proces ohřevu sušeného konopí na teplotu těsně pod jeho bodem hoření 200 °C. Ačkoli vaporizéry existují již nějakou dobou, výhody vapování se široce známými staly až v posledních pěti až deseti letech.

Vaporizace je ve vztahu s léčebnou marihuanou proces ohřevu sušeného konopí na teplotu těsně pod jeho bodem hoření 200 °C. Ačkoli vaporizéry existují již nějakou dobou, výhody vapování se široce známými staly až v posledních pěti až deseti letech.

Pravidelné čištění vaporizéru umožňuje, aby zařízení stále fungovalo stejně jako první den po zakoupení. Řekneme vám, proč a jak čistit různé typy vaporizérů, včetně přístrojů pro suché byliny, koncentráty a vaporizační pera.

Zajímavé:  Běžné Bylinky Pro Přirozené Zdraví?

Konopí je pouze jednou z mnoha bylin, které mohou být vaporizovány. Je pravda, že je nejoblíbenější, ale věděli jste, že vaporizéry lze použít také pro aromaterapii? Kromě té nejznámější existují desítky bylin, které mohou být vaporizovány. Některé z nich můžete dokonce najít ve skříni u sebe doma.

Vaporizace není raketová věda, ale někdy může být obtížné najít vhodné teploty pro všechny produkty určené k tomuto způsobu užití. Proto vám přinášíme dokonalého průvodce světem teplot při vaporizaci. 

Žádná funkce vaporizéru není důležitější než jeho schopnost účinně a účelně zahřívat bylinu. Kolem toho se točí i porovnávání kondukce a konvekce.

Vaporizace je ve vztahu s léčebnou marihuanou proces ohřevu sušeného konopí na teplotu těsně pod jeho bodem hoření 200 °C. Ačkoli vaporizéry existují již nějakou dobou, výhody vapování se široce známými staly až v posledních pěti až deseti letech.

Vaporizování konopí může být mnohem lepší alternativou k tradičnu způsobu užívání. Pára z vaporizéru obsahuje méně škodlivých látek než kouř a poskytne vám čistší zážitek, abyste mohli vstřebat více „dobrých věcí“ z konopí. Ale správná teplota při vaporizování může znamenat velký rozdíl nejen v chuti, ale také v přínosu pro vaše zdraví.

Flowermate V5.0S Pro je diskrétní 3-v-1 přenosný vaporizér pro suché byliny, vosky a oleje. Díky výkonným bateriím od Samsungu má nejkratší zahřívací dobu ze všech Flowermate vaporizérů. Má plně…

-15 % 3 890 Kč s DPH 2 719 Kč108,76 €bez DPH3 290 Kč131,60 € s DPH

Pokud sháníte diskrétní a vysoce kvalitní vaporizér, který je vhodný jak pro suché rostliny, tak koncentráty, poté se vám bude hodit právě Flowermate V5 Nano. V5 Nano je kombinací malé a nenápadní…

2 479 Kč99,16 €bez DPH2 999 Kč119,96 € s DPH

Pokud sháníte diskrétní a vysoce kvalitní vaporizér, který je vhodný jak pro suché rostliny, tak koncentráty, poté se vám bude hodit právě Flowermate V5 Nano. V5 Nano je kombinací malé a nenápadní…

2 479 Kč99,16 €bez DPH2 999 Kč119,96 € s DPH

Pokud sháníte diskrétní a vysoce kvalitní vaporizér, který je vhodný jak pro suché rostliny, tak koncentráty, poté se vám bude hodit právě Flowermate V5 Nano. V5 Nano je kombinací malé a nenápadní…

2 479 Kč99,16 €bez DPH2 999 Kč119,96 € s DPH

Flowermate od Smiss se vyznačuje kvalitními produkty za dostupné ceny. Jejich nejnovější vaporizér na trhu je Flowermate Aura, přenosný vaporizér s diskrétním designem a vynikající tvorbou výparů.…

-19 % 2 699 Kč s DPH 1 817 Kč72,68 €bez DPH2 199 Kč87,96 € s DPH

Vaporizér Flowermate V 5.0s PRO Mini je nejmenší a nejdiskrétnější zařízení z řady Flowermate. Zároveň je cenově velmi výhodný, vybaven všemi nezbytnými funkcemi, které zajistí potřebnou kvalitu…

-14 % 3 690 Kč s DPH 2 636 Kč105,44 €bez DPH3 190 Kč127,60 € s DPH

Flowermate V5.0S Pro je diskrétní 3-v-1 přenosný vaporizér pro suché byliny, vosky a oleje. Díky výkonným bateriím od Samsungu má nejkratší zahřívací dobu ze všech Flowermate vaporizérů. Má plně…

-15 % 3 890 Kč s DPH 2 719 Kč108,76 €bez DPH3 290 Kč131,60 € s DPH

Pokud sháníte diskrétní a vysoce kvalitní vaporizér, který je vhodný jak pro suché rostliny, tak koncentráty, poté se vám bude hodit právě Flowermate V5 Nano. V5 Nano je kombinací malé a nenápadní…

-7 % 2 990 Kč s DPH 2 306 Kč92,24 €bez DPH2 790 Kč111,60 € s DPH

Arizer Air 2 je lehce přenosný elegantní nováček štíhlé linie. Tento impozantní vaporizér potěší každé oko. Dodáváme ho ve dvou barevných provedeních – v černé a magické modré. Na první pohled vypadá…

-10 % 4 990 Kč s DPH 3 711 Kč148,44 €bez DPH4 490 Kč179,60 € s DPH

Boundless CFC 2.0 je nová a vylepšená verze původního CFC. Pyšní se opravdu kompaktními rozměry, nízkou hmotností a jednoduchostí ovládání. Vaporizér nabízí nastavení teploty po jednotlivých stupních…

-14 % 2 199 Kč s DPH 1 569 Kč62,76 €bez DPH1 899 Kč75,96 € s DPH

Pokud se bavíme o stylu, výkonu a ceně, tak si můžete v dnešní době na trhu vybrat z mnoha přenosných vaporizérů. Nejnovějším bonusem od Arizer, známého kanadského výrobce vaporizérů, je Arizer Solo 2…

-10 % 4 990 Kč s DPH 3 711 Kč148,44 €bez DPH4 490 Kč179,60 € s DPH

DaVinci MIQRO je čtvrtým modelem vaporizéru od inovativní společnosti DaVinci, který je perfektním přírůstkem k jejich odkazu ve vytváření ryzí příchutě. Tento model nabízí veškeré výhody svého…

-15 % 3 999 Kč s DPH 2 809 Kč112,36 €bez DPH3 399 Kč135,96 € s DPH

Weecke Technology zpestřili nabídku na trhu dalším okouzlujícím vaporizérem Fenix Svaty. Jde o kompaktní, účinný vaporizér na bylinky do ruky, který by neměl ve vaší sbírce chybět. Fenix Svaty je…

-17 % 3 149 Kč s DPH 2 148 Kč85,92 €bez DPH2 599 Kč103,96 € s DPH

Kompletní sada s veškerým potřebným příslušenstvím. Inteligentní, intuitivně ovladatelný a okamžitě použitelný. Basic verze je pouze na bylinky. PAX 3 přináší silný, čistý výpar již během 15 vteřin.…

-12 % 6 790 Kč s DPH 4 950 Kč198,00 €bez DPH5 990 Kč239,60 € s DPH

FocusVape Pro S Premium je více než jen standardní přenosný vaporizér. Má stejné unikátní výkonné funkce, jaké očekáváte od mnohem dražších zařízení. Premium sada obsahuje příslušenství na…

-21 % 4 299 Kč s DPH 2 802 Kč112,08 €bez DPH3 390 Kč135,60 € s DPH

Hydrology 9 je jedním z nejunikátnějších vaporizérů na současném trhu, což není náhodou. Tento úspěch patří k analytickému přístupu značky Cloudious 9 zaměřenému na design vaporizérů. Při vyvíjení…

-3 % 6 590 Kč s DPH 5 281 Kč211,24 €bez DPH6 390 Kč255,60 € s DPH

Источник: https://www.canatura.com/flowermate-aura-vaporizer-2

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Adblock
detector