Bolest Kolene Alternativní Léčba?

Postižený kloub chladíme, pijeme dostatek čisté vody a čaje s protizánětlivými bylinami, které uleví bolesti, sníží otok, zmírní zarudnutí i tepající teplo a propláchnou ledviny (například tužebník, vřes, violka, vrba). Pozor na kombinace s léky ředícími krev!

Co je bolest v koleni?

Bolest v koleni je nepochybně jedním z nejčastějších problémů a obvykle je způsobena poškozením kostní struktury kolenních shybů a kloubů. Bolest v koleni provází silná bolest v kloubech a problémy s chozením. Vykonávání činností jako chůze, běh a ohýbání nohou je náročné a bolestivé.

Co vám uleví od bolesti kolen?

Sbohem drahé léky: Od bolesti kolen vám spolehlivě uleví tyto přírodní látky 1 Kokosový olej. Kokosový olej má extrémně silné protizánětlivé vlastnosti, které účinně léčí bolest kolena. 2 Kajanské koření s olivovým olejem. Kajanské koření obsahuje kapsaicin, který zahřívá bolestivé místo kolen, zklidňuje 3 Kajanské koření s jablečným octem. Smíchejte obě More

Jak se projevuje bolest na zevní straně pod kolenem?

Bolest na zevní straně pod kolenem se nejčastěji ozývá při blokádě hlavičky lýtkové kosti. Konkrétně v místě, kde se kloubí s kostí holení. Tato blokáda je důsledkem přetěžování dvouhlavého stehenního svalu, který opět souvisí s postavením pánve, blokádou v bederní páteři a neoptimálním zapojením břišních svalů.

Proč použít eukalyptový olej na bolest kolen?

Eukalyptový olej. Tento přírodní olej má silné analgetické vlastnosti, čímž zmírňuje bolesti kolen, protože proniká hluboko do kůže. V malé skleněné láhvi smíchejte mátový a eukalyptový olej a pak přidejte olivový olej. Tuto olejovou směs naneste na kolena, když budete cítit bolest, a nechte ji působit asi 1 hodinu.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *