Léčba Akné Koloidním Stříbrem?

Jak se zbavit akné? Na důkladně vyčištěnou a suchou pokožku 2x denně naneste lehkým nástřikem Koloidní stříbro o koncentraci 20 ppm přímo na danou oblast a nechte zaschnout. Tuto aplikaci provádějte minimálně po dobu dvou týdnů. Ošetřující účinky Koloidního stříbra se projeví již během prvních dnů této aplikace.

Jak používat Koloidní stříbro?

V návodu se píše toto: 1 Vnitřní užití je nejlepší ráno a večer nalačno (případně – pokud je uvedeno – častěji). Převalujte co nejdéle v ústech a poté polkněte. 2 Pijte alespoň 2 litry čisté vody denně,aby se patogeny odplavily a nezatěžovaly organismus. Pokud se cítíte malátní, snižte na několik dní dávku. 3 Po užívání koloidního stříbra je potřeba doplnit„přátelské“ bakterie ve střevech. Sice jsou ničeny jen v případě vysokého a dlouhodobého dávkování, ale je lepší to nepodcenit. V lékárně se prodávají laktobacily určené po léčbě antibiotiky. More items

Proč je koloidní stříbro nebezpečné?

Koloidní stříbro: zázračné přírodní antibiotikum nebo je pro lidi nebezpečné? 1 Základní 21 denní čistící kúra (vnitřní užití). Tato kúra prý pročistí tělo od všech patogenů (viry, bakterie, 2 Chřipka, infekce dýchacích cest, stafylokok, streptokok. 3 Rýma nebo bolest v krku bez celkového oslabení, bez teploty apod 4 Další možnosti využití. Na internetu More

Jaké jsou doporučené dávkování pro Koloidní stříbro?

Doporučené dávkování je platné pouze pro čerstvé koloidní stříbro s vysokou stabilitou a vyrobené řízenou elektrolýzou: 1 ppm – nízká koncentrace (rostliny) 2 ppm – univerzální koncentrace (vnitřní užití + ošetření pleti, očí lidí a zvířat) 3 ppm + – vysoká koncentrace (vnější použití, postřik, obklady, potírání, výplach, hygiena)

Jak používat koloidní stříbro na pleť?

Na akné doporučujeme roztok s koncentrací 40 ppm, ten má z dostupných produktů nejvyšší počet částic a eliminuje množení nežádoucích bakterií a plísní na pokožce i v případě opakovaných a chronických zánětů. Na akné lze aplikovat dvakrát až třikrát denně vatovým tamponkem nebo střiky sprejem.

Zajímavé:  Kdy Zaberou Léky Na Tlak?

Jak dlouho užívat koloidní stříbro?

Je vhodné při a hlavně po užívání koloidního stříbra podávat kvalitní laktobacily. Doporučuje se užívat stříbro maximálně 3 týdny v kuse, pak udělat týdenní pauzu a poté případně pokračovat v léčbě. Odměřenou dávku ponechte v ústech několik minut (pokud ho užíváte např.

Na co je dobré koloidní stříbro?

Koloidní stříbro má antibakteriální, antifungální (proti kvasinkám a plísním) a podle některých studií i protivirové účinky. Antibakteriální účinek nanočástic stříbra je dán jejich tvarem a velikostí, čím menší jsou tyto nanočástice, tím výraznější je jejich účinek.

Jak se používá koloidní stříbro?

Použití Koloidního stříbra:

  1. kapky do očí (10 ppm)
  2. klystýr (15 – 25 ppm)
  3. výplach pochvy (15 – 25 ppm)
  4. sprej do nosa (20 – 25 ppm)
  5. výplach hrdla a kloktání (20 – 25 ppm)
  6. zevní použití – sprej, obklad (40 – 50 ppm)

Jak vypadá koloidní stříbro?

Koloidní stříbro lze od iontového rozeznat velmi snadno – pouhým pohledem. Zatímco disperze nanostříbra je žlutá až hnědá (její odstín závisí na velikosti nanočástic a jejich koncentraci, resp. na stáří disperze), roztok iontového stříbra je čirý.

Jak vybrat koloidní stříbro?

Stříbro s nejnižší koncentrací 15 ppm je vhodné pro každodenní jemnou a šetrnou péči o suchou a citlivou pleť se sklonem k zarudnutí. Koloidní stříbro s koncentrací 25 ppm ocení normální až smíšená kůže, na které toto stříbrné tonikum pomůže ošetřit občasné drobné nedostatky.

Jak se říká lidem kteri piji stříbro?

A: Onemocnění zvané argyrie skutečně existuje, ale je velice vzácné. V podstatě se jedná o předávkování stříbrem, které není určené pro vnitřní užívání. Organismus ho pak nedokáže vyloučit v dostatečné míře a stříbro se ukládá v některých orgánech (např. v játrech), často v kůži.

Zajímavé:  Klub Pevného Zdraví Příspěvek?

Jak užívat koloidní zlato?

Koloidní zlato podržte v ústech a poté polkněte. Jíst a pít můžete za cca 10 – 15 minut. Při užívání koloidního zlata nejsou známy žádné škodlivé vedlejší účinky. Jako každý koloid se z těla postupně vyloučí a nezanechá žádné nežádoucí stopy.

Jak ředit Koloidní stříbro?

Zakoupené Koloidní stříbro nedoporučujeme ředit! Neplatí totiž poměr 1 díl Koloidního stříbra : 1 díl vody = 1/2 původní koncentrace!

Kde koupit Koloidní stříbro?

Jak již bylo zmíněno, koloidní stříbro a ostatní koloidní kovy se dají koupit na mnoha místech. Na e-shopech, v kamenných prodejnách, v lékárnách.

Co to je koloidní?

Koloid je stav, do něhož lze dostat většinu látek, prostě je to jedna chemická látka rozptýlená v jiné. Pozor, rozptýlená, nikoliv rozpuštěná. Základem koloidního stavu jsou dvě látky různého skupenství, jedna zamíchaná do druhé, kdy velikost částic té rozptýlené je v rozmezí 1 nm až 1000 nm.

Jak užívat koloidní zinek?

Dávkování koloidního zinku při nedostatku zinku v organismu je 50 ml denně, rozdělit na dvě dávky – nejlépe dopoledne a večer asi hodinu před jídlem. Jako doplněk stravy obvykle stačí 2x 15 ml koloidního zinku denně. Při nádorovém onemocnění se doporučuje zvýšit denní dávku až na 180 mg.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Adblock
detector