Lindynette 20 – Vše o zdraví

Ráda bych se zeptala ohledně Lindynette 20, pokud ji začnu brát 5. den menstruace, kdy začne účinkovat? Nikdy dříve jsem žádnou HA nebrala. A případně …

Podobné Témata jako Lindynette 20

Po měsíci vysazení HA Lindynette 20 (důvod: můj starý gynekolog zkončil,nestihl se napsat recept), jsem šla k novému gynekologovi a je vše v pořádku,ale když …

Podobné Témata jako Lindynette 20

Pane doktore.chtela bych se zeptat jestli panadol extra snizuje ucinost antikoncepce lindynette 20.brala jsem panadol v patek a s pritelem jsem spala v nedeli …

Podobné Témata jako Antikoncepce lindynette

Lindynette 20 - Vše o zdraví

Je mi 18 let a mám již druhý druh antikoncepce.poprvé jsem měla Lindynette 20 a ted mám Vreya (asi páté platíčko), tablety beru pravidelně ale vždy tak po 10ti …

Podobné Témata jako Menstruace při antikoncepci

Lindynette 20 - Vše o zdraví

Pěkně Vás zdravím, podařilo se mi před 4 dny zapomenout vzít 2 tablety hormonální antikoncepce Lindynette 20. Od té doby jsem opět vzala 3 tablety řádně a …

Podobné Témata jako Vynechání menstruace při antikoncepci

Dotaz od: Monika. Mam dotaz, ktery tady padl asi tisickrat, presto bych se chtela zeptat. Beru antikoncepci Lindynette 20 a dnes jsem zacala take brat antibiotika …

Podobné Témata jako Antibiotika a antikoncepce

Lindynette 20 - Vše o zdraví

Používám antikoncepci Lindynette 20 již třetím rokem. Nedávno jsem ji ale na chvíli vysadila a teď mi nevyhovuje den, kdy přichází menstruační cyklus.

Podobné Témata jako Posunutí menstruace antikoncepcí

Lindynette 20 - Vše o zdraví

Je mi 24 let…beru od svých 16 let antikoncepci, nyní Lindynette a budu přecházet na Nelyu. Trpím na migrény … Beru už 5. platíčko antikoncepce Lindynette 20.

Podobné Témata jako Antikoncepce a alkohol

Lindynette 20 - Vše o zdraví

Před 2 mesíci jsem zavedla braní antik. lindynette 20. Ze začátku jsem špinila a v době první 7 denní pauzy jsem menstruovala. Teď druhým měsícem beru.

Podobné Témata jako Opožděná menstruace při antikoncepci

Lindynette 20 - Vše o zdraví

Chci se zeptat používám antikoncepci lindynette a při vysazení jsem měla s …. Mužů otěhotnět když beru antikoncepci Lindynette 20 a mám menstruaci jen ráno
 …

Podobné Témata jako Otěhotnění při antikoncepci

Lindynette 20 - Vše o zdraví

Po půl roce užívání HA Lindynette 20 jsem začala trpět pocitem těžkých nohou, velkou únavou a vysokým tlakem (nad 170). Již několik dní po vysazení potíže …

Podobné Témata jako Změna antikoncepce

Chtěla bych se zeptat zda antibiotika Klacid SR 500 mg ovlivňují účinky antikoncepce Lindynette 20 ?? Předem děkuji za odpověď 🙂 Lucie! Ano, tyto léky se …

Podobné Témata jako Antibiotika klacid

Lindynette 20 - Vše o zdraví

Co se týče krvácení, osobně bych změnila antikoncepci, Lindynette je z těch slabších. ….. Pravidelně užívám antikoncepci Lindynette 20 a nikdy jsem neměla
 …

Podobné Témata jako Krvácení mimo cyklus při antikoncepci

Ejakulace do pochvy. | Dotaz od: Slavomír. Přítelkyně užívá hormonální antikoncepci Lindynette 20. Je možné bez rizika otěhotnění ejakulovat „dovnitř“ ? Děkuji.

Podobné Témata jako Ejakulace do pochvy

Vážená paní doktorko, je mi 23, šest let pravidelně užívám HA Lindynette 20, delší dobu již nemám stálého partnera, chtěla jsem se proto zeptat, zda je dobré
 …

Podobné Témata jako Vysazení hormonální antikoncepce

Již rok užívám Lindynette 20 a na angínu jsem dostala antibiotika Ospen 1000 (1 tableta po 8 hodinách). Poslední tabletu antibiotik si mám vzít 9.5 a v ten samý …

Podobné Témata jako Ospen 1500

Chtěla bych se zeptat na pár věcí ohledně antikoncepce Lindynette 20, kterou beru 2.rok. Teď o prázdninách jsem brala tři platíčka bez pauzy kvůli posunutí a …

Podobné Témata jako Azitromycin sandoz

Chci se zeptat používám antikoncepci lindynette a při vysazení jsem měla s přítelem nechráněný styk kdy se do mě ….. Přechod na z ha chloe na lindynette 20.

Podobné Témata jako Otehotneni po vysazeni antikoncepce

Antikoncepce jeanine, loette, lindynette 20. | Dotaz od: Miroslava. Doted jsem brala antikoncepci Chloe (Diane 35) kvůli akné, ochlupení, pravidelnosti. Beru ji
 …

Podobné Témata jako Antikoncepce jeanine

Před 2 mesíci jsem zavedla braní antik. lindynette 20. Ze začátku jsem špinila a v době první 7 denní pauzy jsem menstruovala. Teď druhým měsícem beru.

Podobné Témata jako Antikoncepce a menstruace

Lindynette 20 ~ příbalový leták, skupina, účinky

Příloha č. 2 k rozhodnutí o změně registrace sp. zn. sukls218863/2010

 • SOUHRN ÚDAJŮ O PŘÍPRAVKU
 • 1.
 • NÁZEV PŘÍPRAVKU
 • LINDYNETTE 20
 • 75/20 mikrogramů obalené tablety
 • 2.
 • SLOŽENÍ KVALITATIVNÍ I KVANTITATIVNÍ
 • Jedna obalená tableta obsahuje gestodenum 75 mikrogramů a ethinylestradiolum 20 mikrogramů.
 • Pomocné látky:
 • Jedna obalená tableta obsahuje 37,17 mg monohydrátu laktosy a 19,66 mg sacharosy.

Úplný seznam pomocných látek viz bod 6.1.

 1. 3.
 2. LÉKOVÁ FORMA
 3. Obalené tablety
 4. Světle žluté, kulaté, bikonvexní, cukrem obalené tablety, obě strany bez potisku.
 5. 4.
 6. KLINICKÉ ÚDAJE
 7. 4.1
 8. Indikace
 9. Prevence otěhotnění.
 10. 4.2
 11. Dávkování a způsob podání
 12. Jak se přípravek Lindynette 20 užívá
 13. Tablety obsahují léčivé látky (aktivní tablety).

Tablety se musí užívat v pořadí uvedeném na balení každý den přibližně ve stejnou denní dobu. Užíváse jedna tableta denně po 21 po sobě jdoucích dní, dále je pak 7-denní přestávka v užívání.

Následujícíden po přestávce v užívání se začínají užívat tablety z nového balení. Krvácení z hormonálního spáduobvykle začíná 2.- 3.

den po užití poslední tablety a nemusí skončit do zahájení užívání z nového balení.

Jak začít užívat přípravek Lindynette 20

Pokud (v předchozím měsíci) nebyla podávána žádná hormonální antikoncepce

Začíná se prvním dnem menstruačního cyklu (tj. prvním dnem menstruačního krvácení). Užívání jemožno zahájit také 2. – 7. den cyklu (např. v neděli), avšak po dobu prvních 7 dnů užívání tablet sedoporučuje používat ještě doplňkovou nehormonální antikoncepční metodu (např. kondom sespermicidy).

Přechod z jiného COC (kombinované perorální kontraceptivum)

Žena má přednostně užít první tabletu přípravku Lindynette 20 následující den po užití posledníúčinné tablety COC, nejpozději však v den následující po obvyklém intervalu bez užívání tablet nebo po období užívání placebo-tablet předchozího kontraceptiva.

 • Přechod z kontracepční metody obsahující pouze progestin (tablety obsahující jen progestin, injekce,IUD, implantát )
 • Žena může přejít kterýkoli den z mikropilulí s obsahem samotného progestogenu tak, ženásledující den začne místo nich užívat přípravek Lindynette 20.
 • Podávání přípravku Lindynette 20 musí být zahájeno v den odstranění implantátu činitroděložního tělíska.
 • Podávání přípravku Lindynette 20 musí být zahájeno v den, kdy má být podána další injekce.
 • Žena má být vždy upozorněna na nutnost použít ještě doplňkovou nehormonální metodu antikoncepcepo dobu prvních 7 dní podávání přípravku Lindynette 20.
 • Užívání po potratu v prvním trimestru
Zajímavé:  Krvaceni Do Sklivce Lecba?

Užívání může začít okamžitě. Doplňková antikoncepce není nutná.

Užívání přípravku po porodu nebo po potratu ve druhém trimestru

Vzhledem ke zvýšenému riziku tromboembolie v časném poporodním období by užívání přípravkuLindynette 20 nemělo začít dříve, než 28 dní po porodu u nekojících matek, nebo po potratu vedruhém trimestru.

Ženy mají být upozorněny, že po prvních 7 dní užívání tablet mají současněpoužívat dodatečnou nehormonální metodu antikoncepce.

Pokud však již došlo k pohlavnímu styku, jetřeba před zahájením užívání přípravku Lindynette 20 vyloučit těhotenství nebo počkat na prvnímenstruační krvácení (viz také bod 4.4. Tromboembolická nemoc a arteriální tromboembolie, a bod4.6.).

 1. Postup při vynechání tablet
 2. Pokud dojde k opomenutí užít tabletu a zvláště pokud zapomenuté tablety překročí do obdobípřestávky v užívání tablet, může dojít ke snížení antikoncepčního účinku.

Když žena zapomene užít jednu tabletu, měla by si ji vzít nejpozději do 12 hodin od běžné doby užívání. Další tablety se užívají v obvyklou dobu.

Jestliže doba od užití poslední tablety přesáhne 12 hodin, antikoncepční ochrana může býtsnížena. Poslední zapomenutá tableta se má užít co nejdříve, jakmile si to žena uvědomí.

Další tablety se užívají v obvyklou dobu, a to i v případě, že by v jeden den měly být užity dvětablety. Avšak po následujících 7 dní je nutné používat nějakou doplňkovou nehormonálníantikoncepční metodu.

Jestliže těchto 7 dní přesáhne přes poslední tabletu v balení, zahájí se užívání z dalšího balení okamžitě po využívání předchozího, tzn. mezi baleními není žádná přestávka. Tím se zabrání prodloužení přestávky v užívání tablet, což by mohlo zvýšit riziko vzniku ovulace.

 • V tomto případě není pravděpodobné, že by se krvácení z hormonálního spádu dostavilo před využíváním tablet z druhého balení, ale může dojít ke špinění nebo k intermenstruačnímu krvácení v období užívání tablet.
 • Nedojde-li ke krvácení z hormonálního spádu ani po doužívání druhého balení, je třeba nejprvevyloučit možnost těhotenství a teprve poté přípravek znovu začít užívat.
 • Rady pro případ zvracení a/nebo průjmu

Dojde-li ke zvracení nebo průjmu do 4 hodin po užití tablety, nemusí dojít k úplnému vstřebání obsažených látek. V takovém případě se postupuje jako při zapomenuté tabletě (viz výše). Žena musí užít samostatnou tabletu (tablety) z náhradního balení.

Jak prodloužit cyklus

Prodloužení cyklu pacientka docílí, jestliže místo přestávky mezi baleními užívá bez přerušení tablety z nového balení přípravku Lindynette 20. Období bez menstruačního krvácení může trvat podle přání pacientky až do využívání druhého balení. V průběhu však může dojít ke krvácení z průniku nebo ke špinění.

 1. K pravidelnému užívání přípravku Lindynette 20 se pak pacientka vrací po 7 dnech přestávky v užívání mezi baleními.
 2. 4.3
 3. Kontraindikace
 4. Přípravek Lindynette 20 nesmí podávat ženám v následujících případech:
 5. – Přecitlivělost na některou z léčivých či pomocných látek přípravku Lindynette 20;
 6. – Trombóza hlubokých žil (nyní nebo v minulosti);
 7. – Tromboembolie (nyní nebo v minulosti);
 8. – Onemocnění cerebrovaskulárních nebo koronárních arterií;
 9. – Trombogenní valvulopatie;
 10. – Trombogenní poruchy srdeční frekvence;
 11. – Dědičná nebo získaná trombofilie;
 12. – Bolest hlavy s fokálními neurologickými symptomy, jako je aura;
 13. – Diabetes s cévními změnami;
 14. – Nezvládnutelná hypertenze;
 15. – Diagnostikovaný nebo suspektní karcinom prsu, nebo jiný diagnostikovaný nebo suspektní
 16. estrogen-dependentní nádor;
 17. – Jaterní adenom nebo karcinom nebo akutní jaterní onemocnění, dokud se jaterní funkce nevrátí
 18. do normálu;
 19. – Vaginální krvácení neznámé etiologie;
 20. – Pankreatitida spojená s hypertriglyceridemií (nyní nebo v minulosti);
 21. – Diagnostikované nebo suspektní těhotenství.
 22. 4.1 Zvláštní upozornění a opatření pro použití
 23. ZVLÁŠTNÍ UPOZORNĚNÍ

Přípravek obsahuje laktosu a sacharosu. Pacientky trpící vzácnými dědičnými problémy intolerance galaktosy, hereditární deficiencí laktázy nebo při malabsorpci glukosy-galaktosy či se sacharózo-isomaltózovou nedostatečností by neměly tento přípravek užívat.

Kouření cigaret zvyšuje riziko závažných kardiovaskulárních nežádoucích účinků užíváním COC.Toto riziko se zvyšuje s věkem a s mírou kouření a je zcela zřetelné u žen věku nad 35 let. Ženy, kteréužívají COCs, by měly být důrazně upozorněny, že nesmí kouřit.

Tromboembolická nemoc a arteriální tromboembolie

Užívání COC je spojeno se zvýšeným rizikem příhod trombombolické nemoci a arteriálnítromboembolie.

 • Dávkovací režim každého přípravku, obsahujícího kombinaci estrogen/progestin, má být přizpůsobenpotřebám každé ženy tak, aby minimální účinné dávky estrogenu a progestinu byly kompatibilní snízkou mírou chybovosti.
 • Tromboembolická nemoc
 • Užívání COCs zvyšuje riziko vzniku příhod tromboembolické nemoci.

Užívání jakéhokoli COC s sebou nese zvýšené riziko příhod tromboembolické nemoci ve srovnání seženami, které perorální antikoncepci neužívají.

Zvýšené riziko je vyšší v průběhu prvního roku užíváníkombinované perorální antikoncepce.

Toto zvýšené riziko je menší než riziko příhod tromboembolické nemoci v těhotenství, kdy se odhaduje ve výši asi 60 případů na 100 000 těhotenství. 12 % případů venózní tromboembolie končí fatálně.

Epidemiologické studie prokázaly, že výskyt troboembolické nemoci u pacientek užívajících nízkoestrogenová kontraceptiva (

ČPZP – Česká průmyslová zdravotní pojišťovna | Gynekologie

Dobrý den, poslední 2 měsíce jsem měla bolesti v podbřišku(silné krvácení a veliké kusy krve),jinak předtím nepravid.ms (pouze špinění asi 1 a půl).

Zajímavé:  Praktický Lékař Praha 3 Roháčova?

Minulý týden ve středu jsem byla na hysteroskopii,kde mi paní doktorka našla v děloze větší polyp,cystu a výrustky.Chtěla bych se zeptat,jestli by se po tomto zákroku mohla upravit ms i ovulace(půl rokujsem byla bez ovulace) nebo bude vhodné užívání léků (např.

Clostilbegyt,Duphaston).Chtěla bych otěhotnět(vejcovody průchodné).Za jak dlouho můžu čekat ms.Děkuji za odpověď

Ano, po uvedeném zákroku by se menses upravit měly. Pro ovulaci to však neplatí. K úpravě ovulace bude pravděpodobně nutné použít léky. Menses bývají po uvedeném zákroku tak za 4 týdny.

Dobrý den! Ráda bych se Vás zeptala ohledně antikoncepce, již rok užívám Vreyu, nemůžu si stěžovat, nemám s ní závažné problémy, kromě menší chuti na pohlavní styk a menší citlivosti – což je ale dost subjektivní pocit.

Trošku mě ale zaráží, když si znovu a znovu čtu příbalový leták, moje lékařka mi k tomu nic neřekla, kožní ani jiné problémy nemám a prý ji můžu užívat,jak dlouho chci, což se tedy s příbalovým letákem neshoduje.

Dočetla jsem se nyní o nové metodě, používání tobolek se spermicidem, jaký názor na to má lékař? Je vhodné přestat s užíváním HA a přejít na tuto metodu? Nevím, co mi na to lékařka řekne, trošku se obávám její reakce. Jsem svědomitá, dodržovat pokyny pro mne není problém. Moc děkuji

Tobolky se spermicidem a jiné antikoncepční metody jsou méně spolehlivé respektive účinné. Účinnost antikoncepčních metod se vyjadřuje tzv.

Pearlovým indexem a ten je nejlepší či nejvyšší u hormonální antikoncepce. Můžete upřesnit slova „prý ji můžu užívat,jak dlouho chci, což se tedy s příbalovým letákem neshoduje.

“ Obecně totiž platí, že HA, tedy i Vreya se opravdu může používat „bez přestávky“.

Dobrý den,zanedlouho si půjdu ke gynekologovi pro třetí balené antikoncepce logest. Chtěla sjem se zeptat,jestli mi budou někdy dělány jaterní testy(nikdy jsem žádné problémy neměla a nemám) jen se strašně bojím odběrů krve. Tak jestli se na to mám psychicky připravit. děkuji

V posledních letech se již neprovádí v souvislosti s užíváním HA ( hormonální antikoncepce) odběr krve a vyšetření tzv. jaterních testů. Takže můžete být klidná. Ovšem ve svém žitotě se v budoucnu jistě setkáte s nutností odběru krve v souvislosti s budoucími poruchami zdraví. Takže byste se měla neopodstatněného strachu z odběru krve zbavit. Třeba prostřednictvím psychologa.

Na žaludu penisu mám (ne vždy) pupínky, které jsou rudé a někdy mokvají. Jsou období, kdy jsem relativně bez potíží, ale pigmentace je stále – tzn, tmavší místa na žaludu jsou stále.

Často jsou problémy doprovázeny svěděním. Příčiny (ne vždy): někdy stres, ale také někdy pohlavní styk s partnerkou, jindy zase bez jasné příčiny.

Problémy se vracejí již cca 6 let a kožní lékař mi asi nedokáže pomoci, několikrát mi předepsal masti na mykózu.

Svůj dotaz jste napsal do nesprávné rubriky–gynekologické. Problémy, které popisujete, u mužů řeší urologové. Takže doporučuji, abyste se obrátil na kolegu MUDr. Vévodu na identických webových stránkách

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat po jak dlouhé dobe po ukončení užívání antibiotik augmentin mohu mít nechráněný pohlavní styk. a zdali má lék broncho-vaxom nějaký vliv na účinky antikoncepce. velice děkuji za odpověd

K 1. otázce: za 5 dnů Ke 2. : nemá vliv na účinnost HA

Dobrý den, psala jsem tu dotaz: Pane doktore doufám že mi poradíte. Už půl roku užívám antikoncepční kroužek nuvaring, poslední měsíc ale beru ATB, která podle mého obvodního i gynekologického lékaře snižují spolehlivost antikoncepce.

No a gynekolog mi řekl, že po tento měsíc bude lepší užívat jako HA Postinor-2. Předepsal mi ho celkem 6x. Takže jsem během jednoho měsíce užila Postinor-2 celkem 6x. Chtěla bych se ale zeptat, před dvěma týdny jsem dobrala antibiotika a teď za dva dny mě čeká 7-denní pauza.

Jak na tom budu s ochranou? Kroužek Nuvaring jsem měla po celou dobu zavedený jakoby nic jen jsem k němu brala ATB a Postinor-2.

Co mám teď dělat???? Odpověď lékaře: I kdyby bylo známo antibiotikum, které jste užívala, bylo by obtížné přesně určit, změřit či spočítat míru snížení antikoncepční účinnost Nuvaringu a použitých Postinorů. V 7- mi denní pauze bývá menses a při menses není vhodný pohlavní styk. Takže otěhotnění nehrozí.

No a potom si asi zavedete další kroužek Nuvaringu a dle mého názoru 7. den od zavedení můžete již plně spoléhat na antikoncepční účinek. =>je možné že během 7-denní pauzy se menstruace nedostaví? Poslední postinor jsem užila v druhá den 7-denní pauzy Mohu po pauze zavést další kroužek?

Ano, je možné, že během 7- mi denní pauzy se menses „nedostaví“. Není se čemu divit při popsaném způsobu užívání hormonální antikoncepce. Doporučil bych vyčkat s používáním dalšího Nuvaringu až po stabilizaci menstruačního cyklu. Což může trvat třeba i dva měsíce.

Dobrý den, co to znamená v biochemii S-athe , S-tag jaké jsou pro ně referenční hodnoty Děkuji

S pojmy vyšetřovaných či laboratorních parametrů vyjádřených zkratkou „S-athe a S-tag“ jsem se v gynekologii nesetkal.

Pěkne dobré odpoledne pane doktore,předem děkují za váší odpověd viriza to není byla jsem u svojí paní doktorky tak nevím momentalně jsem bez potíží co mě jen trapí tak to je časté čuraní za noc jdu co pul hodiny nejmin a to mě trapí i přes den nemužu jít ani s malím ven jelikož hodin na zachod co 5 minut ale po prakticke strance mi nic není tak chci se zeptat muže to byt těhotenství ja tomu nechcí věřít ani na to myslet nechci si to namlouvat nebot bych byla pak sklamana jako tolikrát ale přesto třeba se to povedlo špinit jsem taky přestala nevite co to mohlo znamenat špínila jsem jen včera ráno a během den už ne jen mě ted slaboulince ale opravdu slaboulince pobolivá bříško jako před ms a ještě jeden dotaz chtěla jsem se zeptat nevím jak to napsat tak to napíšu jak to vidím manžel by se chtěl milovat ale ja mám stoho strach jelíož nevím zda jsem těhotna nebo ne mám strach že pokud to výšlo abych o to nepříšla mám strach se milovat a tak se chcí zeptat muže byt pohlavní styk i v případném ranném těhotenství děkují a pěkný zbytek dne

Zajímavé:  Težké Ublížení Na Zdraví?

K 1. dotazu: mohu zopakovat pouze moji předchozí odpověď: „doporučuji co nejvíce trpělivosti. Místo testu ( jehož výsledek není zcela jistý) až potvrzení otěhotnění ultrazvukovým vyšetřením. A to má smysl tak za 4 až 5 týdnů od dne inseminace.“ Ke 2. dotazu: vzhledem k bizarním potížím dle mého názoru není pohlavní styk vhodný

Dobrý den chtěla bych se zeptat na antikoncepci lindynette 20. Dva roky jsem brala diane 35 a gynekoložka mi předepsala novou antikoncepci.

V příbalovém letáku je psané, že první plato by se mělo začít brát normálně v den kdy jsem začínala brát dřívější antikoncepci.

Chci se tedy zeptat jestly se lindynette má brát v den kdy jsem brávala diane nebo začít brát novou HA v den kdy začnu menstruovat a z jakého důvodu by to bylo tak?. Velice vám děkuji za odpověd

Správná verze je ta, kterou jste vyjádřila slovy: „jestly se lindynette má brát v den kdy jsem brávala diane“

dobry den mohl by jste mi napsat co to je za onemocneni streprokok je to nejak vazne a da se to lecit?

STREPTOKOK není onemocnění, ale název skupiny bakterií. Tyto bakterie mohou ( ale NEMUSÍ) u některých osob způsobit zánět- onemocnění. Třeba existuje streptokoková angína. Třeba mohou streptokoky působit zánět sliznice poševní tedy kolpitidu. Vypsat všechna možná onemocnění, která mohou působit streptokoky, není možné. Byl by to obrovský seznam.

Ceník antikoncepce | Dr.Max Karta výhod

Kolik můžete ušetřit v lékárnách Dr.Max s Kartou výhod?

Název léčivého přípravku
Prodejní cena pro držitele Karty výhod Dr.Max1
Prodejní cena bez Karty výhod Dr.Max2
Úspora pro držitele Karty výhod Dr.Max3
ADELE TBL NOB 3X21 619,00 Kč 699,00 kČ 80,00 Kč
ASUMATE 0,1MG/0,02MG TBL FLM 3X(21+7) 449,00 Kč 519,00 Kč 70,00 Kč
AYREEN 2MG/0,03MG TBL FLM 3X21 589,00 Kč 679,00 Kč 90,00 Kč
AZALIA 75 MIKROGRAMŮ POTAHOVANÉ TABLETY 75MCG TBL FLM 3X28 499,00 Kč 589,00 Kč 90,00 Kč
BELANETTE 0,02MG/3MG TBL FLM 3X21 729,00 Kč 839,00 Kč 110,00 Kč
BONADEA POR TBL FLM 3X21 519,00 599,00 Kč 80,00 Kč
DEPO-PROVERA 150MG/ML INJ SUS 1X1ML 299,00 Kč 349,00 Kč 50,00 Kč
KATYA 0,075MG/0,03MG TBL OBD 3X21 519,00 Kč 599,00 Kč 80,00 Kč
LEVERETTE 0,15 MG/0,03 MG POTAHOVANÉ TABLETY POR TBL FLM 3X28 439,00 Kč 519,00 Kč 80,00 Kč
LINDYNETTE 20 75MCG/20MCG TBL OBD 3X21 399,00 Kč 479,00 Kč 80,00 Kč
LUNAFEM 0,075MG/0,02MG TBL OBD 3X21 I 399,00 Kč 459,00 Kč 60,00 Kč
MERCILON 0,15MG/0,02MG TBL NOB 3X21 499,00 Kč 589,00 Kč 90,00 Kč
MINISISTON 0,125MG/0,030MG TBL OBD 3X21 419,00 Kč 499,00 Kč 80,00 Kč
MIRELLE 0,06MG/0,015MG TBL FLM 3X28 569,00 Kč 659,00 Kč 90,00 Kč
MISTRA 2 MG/0,03 MG POTAHOVANÉ TABLETY 2MG/0,03MG TBL FLM 3X21 569,00 Kč 659,00 Kč 90,00 Kč
MYWY 0,02MG/3MG TBL FLM 3X28 529,00 Kč 619,00 Kč 90,00 Kč
NELYA 0,015MG/0,06MG TBL FLM 3X28 569,00 Kč 659,00 Kč 90,00 Kč
POSTINOR-2 750MCG TBL NOB 2 559,00 Kč 649,00 Kč 90,00 Kč
SUNYA 0,02MG/0,075MG TBL OBD 3X21 419,00 Kč 499,00 Kč 80,00 Kč
TRI-REGOL TBL OBD 3X21 339,00 Kč 389,00 Kč 50,00 Kč
YADINE 0,03MG/3MG TBL FLM 3X21 979, 00 Kč 1090, 00 Kč 111,00 Kč

Tento ceník uvádí ceny vybraných léčivých přípravků, jejichž výdej je vázán výhradně na lékařský předpis a které budou v lékárně vydány pouze na základě předložení platného lékařského předpisu, a dále ceny vybraných volně prodejných léčivých přípravků z kategorie nouzových kontraceptiv.

1) Prodejní cena pro držitele Karty výhod Dr.Max představuje nejvyšší cenu pro konečného spotřebitele (zahrnující veškeré daně), která bude kteroukoliv lékárnou Dr.Max uplatněna PŘI předložení Karty výhod Dr.Max. Jednotlivé lékárny Dr.Max mohou uplatnit také cenu nižší.

2) Prodejní cena bez Karty výhod Dr.Max představuje nejvyšší cenu pro konečného spotřebitele (zahrnující veškeré daně), která bude kteroukoliv lékárnou Dr.Max uplatněna BEZ předložení Karty výhod Dr.Max.

3) Úspora pro držitele Karty výhod Dr.Max je vypočítána jako rozdíl mezi prodejní cenou pro držitele Karty výhod Dr.Max1 a prodejní cenou bez Karty výhod Dr.Max2.

Léčivé přípravky vázané při výdeji výhradně na lékařský předpis používejte vždy pouze po doporučení lékaře a lékárníka. Vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták a účinky léku konzultujte podle potřeby s lékařem nebo lékárníkem.

Účelem tohoto materiálu je poskytnout pacientům – konečným spotřebitelům – informaci o ceně léčivých přípravků v lékárnách Dr.Max. Tento materiál nepředstavuje pobídku ke zvýšení spotřeby léků a nevybízí k jejich nevhodnému, nepřiměřenému, nebo neopodstatněnému užívání. Ceny jsou platné k 1. 2. 2021 nebo do vyprodání zásob. Lékárny Dr.

Max si vyhrazují právo tyto ceny a doplatky kdykoliv upravit, zejména v návaznosti na změnu cen výrobce.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Adblock
detector