Robitussin Expectorans na odkašlávání 100ml/5ml sirup – vše o zdraví

Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání
Robitussin Expectorans na odkašlávání 100ml/5ml sirup – vše o zdraví

ROBITUSSIN JUNIOR je lék proti kašli, který zmírňuje a tlumí suchý, dráždivý kašel. Přípravek je určen k použití u dětí od 2 do 12 let. Tento přípravek se doporučuje pouze pro použití u dětí. Neobsahuje cukr. Je vhodný pro diabetiky. Má višňovou příchuť. Pokud se do 3 dnů nebude Vaše dítě cítit lépe nebo pokud se mu přitíží, musíte se poradit s lékařem. Velikost balení je 100 ml.

145 Kč Více informací Robitussin Expectorans na odkašlávání 100ml/5ml sirup – vše o zdraví

Bylinný sirup rozpouštějící hleny svou činností okamžitě zklidňuje podrážděné hrdlo.

Adhatoda vasica aneb nesmena cévnatá se v alternativní terapii užívá jako mírné, avšak trvalé bronchidilatans, rozpouští hleny a mírní podráždění a křeče v průduškách. V ájurvédské medicíně je ctěná pro své expektorační a antiseptické účinky.

Další bylinnou složkou je bazalka posvátná, která se v Indii mimo jiné užívá po celá staletí jako běžný lék proti kašli. Bazalka posvátná posiluje obr…

129 Kč Více informací Robitussin Expectorans na odkašlávání 100ml/5ml sirup – vše o zdraví

Přípravek Pectodrill sirup patří do skupiny léků zvaných mukolytika (léky usnadňující vykašlávání). Karbocystein, léčivá látka přípravku Pectodrill, mění strukturu hlenů v dýchacích cestách.

Rozrušuje chemické vazby v jejich gelové fázi a normalizuje nadměrnou vazkost hlenu, čímž pozitivně působí na vylučování hlenu z průdušek a usnadňuje jeho vykašlání.

Přípravek Pectodrill se užívá v případě počínajících infekcí dýchacích cest (v akutním stádiu) spojených s vlhkým kašlem a obtížným vykašláván…

155 Kč Více informací Robitussin Expectorans na odkašlávání 100ml/5ml sirup – vše o zdraví

Hydrophil Bambusový kartáček (soft) – modrý
100% z obnovitelných zdrojů Udržitelně vyrobené produkty nemusí být nudné. Dokazují to i tyto bambusové zubní kartáčky Hydrophil, které jsou vyrobeny s maximálním ohledem na životní prostředí a s originálním designem.
Vypadají opravdu skvěle a výjimat se budou nejen ve vaší koupelně. Zkuste je přibalit do batohu, který si berete na festi…

99 Kč Více informací Robitussin Expectorans na odkašlávání 100ml/5ml sirup – vše o zdraví

Třetí díl Slabikáře štěstí není určen pouze pro rodiče, kteří hledají způsob, jakou formou dát svým potomkům to nejlepší, ale i pro duše, které chtějí pochopit, proč jsou v nich strachy, jednají jak jednají, zda se jim v něčem nedaří.

Klíč k bolem dneška se totiž nachází v dětství, ve způsobu, jak k nám bylo přistupováno, co jsme viděli, cítili a zažili od momentu zplození až po dospívání.

Psychologický průzkum ukázal, že pouze deset procent lidí se v dětství může rozvíjet …

275 Kč Více informací Robitussin Expectorans na odkašlávání 100ml/5ml sirup – vše o zdraví

Primal Defense Kids, Banana (probiotika pro děti, banán), 81 g
Primal Defense® Kids je probiotikum ve formě prášku určené pro děti od 3 let. Vyrábí se s aroma organického banánu a obsahuje unikátní směs 3 Bifidobacterium včetně Bifidobacterium breve , Bifidobacterium infantis a Bifidobacterium longum

849 Kč Více informací Robitussin Expectorans na odkašlávání 100ml/5ml sirup – vše o zdraví

ROBITUSSIN EXPECTORANS je lék na odkašlávání, který pomáhá uvolnit hlen a zředit výměšky v průduškách, takže kašel je produktivnější a dojde k uvolnění nahromaděného hlenu v horních dýchacích cestách.

Přípravek je určen pro dospělé, dospívající a děti od 2 let. Neobsahuje cukr. Je vhodný pro diabetiky.

Pokud se do 7 dnů (u dětí do 3 dnů) nebudete cítit lépe nebo pokud se Vám přitíží, musíte se poradit s lékařem.

179 Kč Více informací Robitussin Expectorans na odkašlávání 100ml/5ml sirup – vše o zdraví

Chcete ten absolutně nejlepší nootropický stack? Qualia Mind je pokročilá ucelená směs s okamžitým i dlouhodobým účinkem na kognitivní funkce.

Celkem 28 složek vybraných tak, aby si v těle vzájemně nepřekážely, ale naopak se doplňovaly. Balení obsahuje dávku na 3 týdny (15 pracovních dnů).

Qualia Mind na 3 týdny, 105 rostlinných kapslí Neurohacker Collective, 5938 Priestly Dr., Suite 200, Carlsbad, CA 92008 Doplněk stravy …

2 799 Kč Více informací Robitussin Expectorans na odkašlávání 100ml/5ml sirup – vše o zdraví

Ve veterinární praxi Schleich® Farm World jsou všichni zvířecí pacienti láskyplně léčeni a ošetřováni zpět ke zdraví. Veterinář se o to postará. Vždy má po ruce správné vybavení.

S pomocí rentgenového obrazu na zdi může lékař léčit své pacienty na vyšetřovacím stole a rychle vybere správné léky z případu svého lékaře. Pomocí měřítka může veterinář zkontrolovat hmotnost zajíčků a v uzavřeném prostoru na louce se rychle zotaví.

Přichází další pacient! Stojí za to Myši jsou velmi dobří lezci. Myš …

1 174 Kč Více informací Robitussin Expectorans na odkašlávání 100ml/5ml sirup – vše o zdraví

NEXGEN: Premium Sports Multivitamin, Multimineral, Antioxidant Nexgen PRO je již třetí vývojovou verzí navazující na dobře známý Nexgen Evolution.

Tento populární produkt dodává důležité mikroelementy vrcholovým sportovcům týden, co týden! Nový Nexgen® PRO obsahuje optimální množství hořčíku, vitamínů K2-MK7, D3, chelátů a dalších účinných ergogenů.

Sofistikovaná formulace jednotlivých složek, čistota, úči…

497 Kč Více informací

Moderní nootropický stack. Pokročilá směs podporující kognitivní funkce. Celkem 24 složek vybraných tak, aby si svými účinky v těle vzájemně nepřekážely. Balení obsahuje dávku na 3 týdny (15 pracovních dnů).

Qualia Mind Essentials na 3 týdny, 75 rostlinných kapslí Neurohacker Collective, 5938 Priestly Dr., Suite 200, Carlsbad, CA 92008 Doplněk stravy — Unikátní směs obsahující celkem 24 složek — Výsledek dlouhodob…

1 499 Kč Více informací

Sirup usnadňující vykašlávání.

Vlastnosti Zmírňuje nutkání na kašel a usnadňuje vykašlávání Zkapalňuje zaseknutý hlen Uvolňuje dýchací cesty, ty jsou zbaveny bakterií a virů, což uvolňuje imunitní systém Je také vhodný pro použití u dětí od jednoho roku věku Není vhodné pro diabetiky Klíčové složky Výtažek z kořene ibišku – chrání dýchací cesty a zmírňuje nutkání na kašel. Anise a Quendel – rozpouští zaseknuté sekrety. Tymián – zahřívá, potlačuje záněty a společně s rosnatkou a koniklecem stimu…

Zajímavé:  Jaké Léky Do Turecka?

301 Kč Více informací

Omega 3 značky Reflex Nutrition jsou výjimečným zdrojem nenasycených mastných kyselin, s vysokým obsahem EPA a DHA, které nejsou snadno dostupné v přirozeném jídelníčku. Hlavním rysem je farmaceutická kvalita, bez obsahu těžkých kovů a dalších znečišťujících složek.   Doporučujeme

299 Kč Více informací

Reflex Nexgen® PRO Multivitamín NEW + Omega 3 ZDARMA Doplněk stravy. Prémiový multivitamín s obsahem bioaktivních forem vitamínů, organicky vázaných minerálů, živých probiotických kultur a rostlinných extraktů = 33 biologicky aktivních složek v prověřeném a vyváženém poměru. Sofistikovaná formulace produktu vychází z přírodního modelu, kde se jednotlivé vitamíny a mi…

499 Kč Více informací

Omega 3 mastné kyseliny jsou nenasycené mastné kyseliny, nacházející se ve velkém množství v rybím tuku. Omega 3 značky Reflex Nutrition jsou výjimečným zdrojem nenasycených mastných kyselin, s vysokým obsahem EPA a DHA, které nejsou snadno dostupné v přiroz…

315 Kč Více informací

Ve hře Nešťourej se v nose! prožijte s Ondrou, jeho sestřičkou Eliškou, jejich rodiči a rozpustilými kamarády Hugem a Emilem 30 různých situací z každodenního života a podívejte se, jak si s nimi dokázali poradit.

Zahrajte si s dětmi hru a povídejte si spolu o tom, jak se v různých situacích zachovat, proč máme mít jeden k druhému respekt a taky, jak si respekt pro sebe zajistit.

Situace ve hře jsou rozděleny do 5 tématických okruhů a dětem tak poskytnou vodítko v mnoha situacích: – já a mé zdra…

1 170 Kč Více informací

Ostropestřec mariánský – drcená semínka Ostropestřec mariánský (Silybum marianum) je jednoletý nebo dvouletý mohutný bodlák z čeledi hvězdicovité (Asteraceae). 
Ostropestřec mariánský pomáhá k: Normálnímu trávení a funkci jater, pročištění
Normální činnost jater

417 Kč Více informací

Je tu někde lékař?! Doktorská brašna ve vintage stylu, plná dřevěných lékařských nástrojů a lahviček. Pro děti od 3 let.

V balení naleznete stetoskop, teploměr, stříkačku, tlakoměr, otoskop, reflexní neurologické poklepové kladívko, nůžky a dvě lahvičky s léky.

Hlavní vlastnosti: Lékařská brašna pro děti s mnoha doplňky Je součástí série Honeybake od Le Toy Van Podporuje děti v hraní na role, v kreativní představivosti, vývoji jazyka a sociálních dovedností Genderově neutrální barva vybízí k sd…

1 239 Kč Více informací

Test Imutest Milk je snadno použitelná pomoc při diagnostice zvýšené citlivosti na mléčné alergeny. Pomáhá potvrdit, zda jsou alergické příznaky způsobené skutečnou alergickou reakcí.Přes 2 miliony lidí v České republice trpí nějakou formou alergie. Alergie je nepřiměřená re…

590 Kč Více informací

OMEGA 3
 
Omega 3 značky Reflex Nutrition jsou výjimečným zdrojem nenasycených mastných kyselin, s vysokým obsahem EPA a DHA, které nejsou snadno dostupné v přirozeném jídelníčku. Bez obsahu těžkých kovů a dalších znečišťujících složek.Současná legislativní opatření EU nám neumožňují popis…

248 Kč Více informací

Obdivuje vaše dítě lékaře a jejich práci? Rádo by se v budoucnu samo stalo doktorem? V tom případě jej jistě potěší praktická sada v plastovém kufříku, ve kterém najde vše potřebné ke hře na malého doktora a pacienta – léky, stetoskop, nůžky, náplasti, injekci a mnoho dalšího. Hra pro děti od 3 let rozvíjí dětskou fantazii a sociální dovednosti.

199 Kč Více informací

S teploměrem, stetoskopem a čepcem pro sestřičku I psací podložka, dóza na léky se šesti 'platíčky léků', tuba s mastí a lahvička s tinkturou jsou vyhotoveny z lakovaného dřeva. Doplňkem celé sady jsou i barevné náplasti.

Sladký motiv jahod na bílém základu a pastelové barvy se postarají o roztomilý design. S teploměrem, stetoskopem i čepcem je každá sestřička připravena na vizitu v klinice pro panenky.

Rovněž ze dřeva jsou další doplňky – podložka na psaní, dóza na léky, tuba s mastí a lahvičk…

1 084 Kč Více informací

Lékárna Na Fryštátské

Počet položek: 36 Zobrazit počet produktů na stránce: 12 24 48 Vše Robitussin Expectorans na odkašlávání 100ml/5ml sirup – vše o zdraví

Herbion obsahuje suchý výtažek z břečťanového listu. Herbion je rostlinný léčivý přípravek užívaný k vykašlávání hlenu při vlhkém (produktivním) kašli…

Detail produktu

STODAL je tradiční rostlinný léčivý přípravek používaný na všechny typy kašle. Přípravek mohou užívat dospělí, dospívající a děti od 2 let….

Detail produktu Robitussin Expectorans na odkašlávání 100ml/5ml sirup – vše o zdraví

Přípravek Soledum 100 mg je určen pro dospělé a dospívající (od 12 let) k léčbě příznaků akutní bronchitidy (zánět průdušek) a běžného nachlazení….

Detail produktu Robitussin Expectorans na odkašlávání 100ml/5ml sirup – vše o zdraví

Účinná kombinace proti chřipce, která pomáhá od: horečky ucpaného nosu bolesti hlavy bolesti v krku suchého a dráždivého kašle Lék…

Detail produktu Robitussin Expectorans na odkašlávání 100ml/5ml sirup – vše o zdraví

Levopront je určen na suchý dráždivý neproduktivní kašel. Tlumí a zklidňuje kašel. Tablety mohou užívat dospělí a dospívající starší 12…

Detail produktu

Léčivá látka acetylcystein rozpouští složky, které způsobují vazkost hlenu. Tím podporuje vykašlávání. Přípravek se užívá k léčení onemocnění…

Detail produktu Robitussin Expectorans na odkašlávání 100ml/5ml sirup – vše o zdraví

Léčivá látka acetylcystein rozpouští složky, které způsobují vazkost hlenu. Tím podporuje vykašlávání. Přípravek se užívá k léčení onemocnění…

Detail produktu

Mucosolvan Long Effect zvyšuje v dýchacích cestách sekreci hlenu, zlepšuje jeho transport a vylučování. Tím dochází k lepšímu…

Zajímavé:  Léky Na Odvykání Koureni?

Detail produktu Robitussin Expectorans na odkašlávání 100ml/5ml sirup – vše o zdraví

Přípravek Soledum 200 mg je určen k léčbě příznaků akutní bronchitidy (zánět průdušek) a běžného nachlazení. Obsahuje léčivou látku cineol, která má…

Detail produktu

Mucosolvan Junior usnadňuje vykašlávání a zmírňuje kašel při akutních a chronických onemocněních dýchacího ústrojí především u dětí.  Podrobné…

Detail produktu

Mucosolvan pro dospělé usnadňuje vykašlávání a zmírňuje kašel při akutních a chronických onemocněních dýchacího ústrojí především u…

Detail produktu

Léčivý přípravek Sinecod ve formě tablet tlumí suchý kašel různého původu. Suchý kašel je neproduktivní, nedochází k vykašlávání…

Detail produktu

Proti suchému, dráždivému kašli různého původu. vhodný pro dospělé a děti od 3 let sirup s vanilkovou příchutí velmi dobře snášen i při…

Detail produktu

Díky kombinaci 2 účinných látek zastaví dráždivý kašel a zároveň napomáhá odkašlávání. k užití u dětí od 6 měsíců věku Lék k vnitřnímu…

Detail produktu

Díky kombinaci 2 účinných látek zastaví dráždivý kašel a zároveň napomáhá odkašlávání. k užití u dětí od 6 měsíců věku Lék k vnitřnímu…

Detail produktu

Přípravek Levopront kapky patří mezi antitusika, což jsou látky tlumící kašel. Léčivá látka obsažená v přípravku – levodropropizin – mírní kašel…

Detail produktu

Robitussin Antitussicum je lék proti kašli, který zmírňuje a tlumí suchý, neustupující kašel. Dávkování: Dospělí a dospívající od 12 let: 7,5…

Detail produktu

Stop vlhkému kašli. Léčí vlhký kašel a napomáhá odkašlávání. uvolňuje hlen a ulevuje dýchacím cestám pro děti od 2 let a…

Detail produktu

Přípravek Levopront sirup patří mezi antitusika, což jsou látky tlumící kašel. Léčivá látka obsažená v přípravku – levodropropizin – mírní kašel…

Detail produktu

Stoptussin pomáhá jak na suchý dráždivý kašel, tak zároveň umožňuje transport hlenu z dýchacích cest. Přípravek tlumí dráždění ke kašli a mění skladbu…

Detail produktu

Ambrobene se užívá při akutních a chronických onemocněních dýchacích cest spojených s obtížným vykašláváním, infekčních onemocněních dýchacích cest,…

Detail produktu

Ambrobene se užívá při akutních a chronických onemocněních dýchacích cest spojených s obtížným vykašláváním, infekčních onemocněních dýchacích cest,…

Detail produktu

Stoptussin pomáhá jak na suchý dráždivý kašel, tak zároveň umožňuje transport hlenu z dýchacích cest. Přípravek tlumí dráždění ke kašli a mění skladbu…

Detail produktu

Erdomed je určený k léčbě akutních onemocnění horních i dolních dýchacích cest provázených tvorbou hlenu a vlhkým…

Detail produktu

Léky začínající na "r"

 • Robitussin Expectorans na odkašlávání 100ml/5ml sirup – vše o zdraví

  Volně prodejný lék

  Rennie por.tbl.mnd.24 Rennie je lék, který se užívá při překyselení žaludku a tím…

 • Robitussin Expectorans na odkašlávání 100ml/5ml sirup – vše o zdraví

  Volně prodejný lék

  Rennie por.tbl.mnd.48 Rennie je lék, který se užívá při překyselení žaludku a tím…

 • Robitussin Expectorans na odkašlávání 100ml/5ml sirup – vše o zdraví

  Volně prodejný lék

  Rennie por.tbl.mnd.96 Rennie je lék, který se užívá při překyselení žaludku a tím…

 • Robitussin Expectorans na odkašlávání 100ml/5ml sirup – vše o zdraví

  Volně prodejný lék

  Rennie Spearmint bez cukru por.tbl.mnd.36 Lék k vnitřnímu užití. Rychlá a bezpečná úleva…

 • Repelent PREDATOR FORTE spray 150ml Aplikace možná na pokožku i oděv. Bezpečnostní…

 • Repelent PREDATOR JUNIOR spray 150ml S obsahem UV filtru. Neobsahuje ani alkohol ani DEET…

 • Volně prodejný lék

  Robitussin Antitussi.suchý kaš.por.sir.100ml/150ml Antitusikum ke zmírnění úporného…

 • Volně prodejný lék

  Robitussin Expectorans Odkašláv. por.sir.100ml/2ml Sirup – Tmavě červenohnědě zbarvená…

 • Volně prodejný lék

  Robitussin Junior suchý drážd.k.por.sir.100ml/75ml Čirá červená tekutina s…

 • Robitussin Expectorans na odkašlávání 100ml/5ml sirup – vše o zdraví

  Volně prodejný lék

  Rosalgin vag.plv.sol.10×0.5g K léčbě zánětlivých projevů pochvy, děložního hrdla a zevní…

 • Volně prodejný lék

  Rosalgin vag.plv.sol.6×0.5g K léčbě zánětlivých projevů pochvy, děložního hrdla a zevní…

 • Repelent s mech.rozprašovačem 90ml Účinnou látkou repelentu je diethyltoluamid, který…

 • REPELENT sprej Forte 90ml Odpuzuje komáry, ovády, klíšťata a další druhy bodavého hmyzu.…

 • Revital Vápník+hořčík+zinek+vit.D3+K1 tbl.100+50 Přípravek Revital Vápník-Hořčík-Zinek…

 • Doplňky stravy

  Revital Vitamin C+zinek tbl.30 Vitamin C je významný antioxidant výrazně zasahující do…

 • Doplňky stravy

  Revital Ferrodyn tbl.eff.20 Podpořte krvetvorbu příjmem železa ve formě šumivých tablet,…

 • Doplňky stravy

  Revital Hořčík + B6 tbl.eff.20 Obsahuje aktivní látky, které přispívají ke snížení míry…

 • Doplňky stravy

  Revital Vápník+hořčík+vitaminy tbl.eff.20 Obsažené aktivní látky se významně podílejí na…

 • Čtěte pečlivě příbalovou informaci. Rennie je lék k vnitřnímu užití. Rychlá a bezpečná…

 • Bylinný čaj, obsahuje byliny vhodné pro počištění lymfatického systému. Doplněk stravy.

 • Lék k vnitřnímu užití. Rychlá a bezpečná úleva pro váš žaludek. Při pálení žáhy, při…

 • Vitaminový přípravek s obsahem riboflavinu (vitamin B2). Přípravek se používá na doplnění…

 • Mogador Rýžový nápoj Zajíc, 400g Bezlepkový produkt vhodný pro bezlepkovou dietu. Nápoj…

 • Regina Jelení lůj 12g Jelení lůj je mezi generacemi osvědčený produkt určený ke zvláčnění…

 • Regina Jelení lůj 2.3g Specielní balzám určený k péči, ochraně a intenzivní regeneraci…

 • Regina Jelení lůj s placentou 3.1g Jelení lůj s placentou dokonale regeneruje a zvláčňuje…

 • Regina Jelení lůj na rty 28g Jelení lůj je mezi generacemi osvědčený produkt určený na…

 • Regina pomáda s měsíčkem zahradním 3.1g Zvláčňuje a regeneruje rozpraskané rty a jiná…

 • Rugard vitamin-creme 50ml Rugard vitaminový krém podporuje přirozený proces tvorby buněk,…

 • Sirup – Tmavě červenohnědě zbarvená sirupovitá tekutina s charakteristickou vůní a chuti…

 • Čirá červená tekutina s charakteristickou vůní a chutí višní. Antitusikum ke zmírnění…

 • Doplněk stravy s obsahem rutinu a vitaminu C.

 • Rakytela – rakytníková mast s Aloe Vera je vysoce účinná mast pro každodenní péči o…

 • Doplňky stravy

  Rabanon Vitadiet 20x10ml extrakt z černé ředkve Doplněk stravy Bio Rabanon je 100% šťáva…

 • RYOR Břečťanový gel 200g (tuba č.185) RYOR Břečťanový gel je přípravek obsahující extrakt…

 • Volně prodejný lék

  Resource Protein Jahodový por.sol.4x200ml Nutričně kompletní výživa se používá při…

 • Volně prodejný lék

  Resource Protein Kávový por.sol.4x200ml Nutričně kompletní výživa se používá při…

 • Volně prodejný lék

  Resource 2.0kcal Fibre Kávový por.sol.4x200ml Nutričně kompletní vysoce energetická…

 • Volně prodejný lék

  Resource 2.0kcal Fibre Meruňkový por.sol.4x200ml Nutričně kompletní vysoce energetická…

 • Volně prodejný lék

  Resource 2.0kcal Fibre Neutrální por.sol.4x200ml Nutričně kompletní vysoce energetická…

 • Volně prodejný lék

  Resource 2.0kcal Fibre Vanilkový por.sol.4x200ml Nutričně kompletní vysoce energetická…

 • Refit Ice masážní gel s mentholem 230ml REFIT ICE gel Menthol – na bolesti zad je extra…

 • Rochova sůl speciál 200g Rochova sůl s prvky minerálních solí změkčuje vodu a pomáhá při…

 • RYOR Gel pro intimní hygienu s TTO 200g tuba (č.16) RYOR Gel s Tee Tree Oil je velmi…

 • Refit Ice masážní gel s eukalyp.+menthol.230ml Lehce chladivý a osvěžující gel Lehce…

 • Refit Ice masážní gel s tea tree oil 230ml REFIT ICE GEL Tea Tree Oil se vyznačuje…

 • Bylinný, porcovaný čaj, který pomáhá kontrolovat nezvladatelnou chuť k jídlu, zejména ve…

 • Regina Placenta 4,5g Regina Placenta je regenerační a pokožku zvláčňující přípravek…

 • Rugard hydratační krém 50ml Hydratační krém pro zralou a suchou pleť výrazně hydratuje…

 • Přípravek je určen k ošetření nechráněných míst pokožky rychlým způsobem roll on, jehož…

 • Odpuzuje komáry, ovády, klíšťata a další druhy bodavého hmyzu. Obsahuje 28 % účinné…

 • RYOR Ryoherba dvoufázová odličovací emulze 150ml RYOR Ryoherba dvoufázová odličovací…

 • Obsahuje železo a trojici významných antioxidantů – vitaminy C, E a beta-karoten. Železo…

 • Obsahuje aktivní látky, které přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání, normální…

 • Refit Ice gel s kafrem 230ml Hřejivý gel, který je vhodný zejména při obtížích v oblasti…

 • Bezlepkový produkt vhodný pro bezlepkovou dietu. Nápoj neobsahuje lepek ani laktózu!

 • RYOR Aknestop bylin. tonikum na problémová pleť 200ml RYOR Aknestop bylinné tonikum na…

 • RYOR Oční gel 30ml Dobře vstřebatelný gel s obsahem extraktů z aloe vera, ze světlíku…

 • Krystalická koupelová sůl z Mrtvého moře 300g Přírodní koupelová sůl z Mrtvého moře s…

 • Doplňky stravy

  Rakytníkový olej 50ml Rakytníkový olej získávaný z plodů rakytníku (Hippophae rhamnoides)…

 • Prášek pro přípravu rehydratačního roztoku určeného k dietnímu postupu při průjmových…

 • Rychloobvaz DERMAPLAST sensitive 6cmx5m Hypoalergenní náplast na rány z měkkého netkaného…

 • Rychloobvaz DERMAPLAST Classic 6cmx5m Rychloobvaz DERMAPLAST Classic je šetrná náplast na…

 • Refit Ice gel roll-on kafr hřejivě chladivý 80ml REFIT ICE GEL s masáž. kuličkou. Extra…

 • Refit Ice gel roll-on Eukalypt na krční páteř 80ml REFIT ICE GEL s masáž. kuličkou je…

 • Refit Ice gel roll-on Menthol 2.5% na záda 80ml REFIT ICE GEL s masáž. kuličkou. Extra…

 • Refit Ice gel s mentholem 2.5% 500ml modrý REFIT ICE GEL je extra silný regenerační gel s…

 • Doplňky stravy

  RheumaBasan cps.120 RheumaBasan je dietetická potravina pro zvláštní lékařské účely…

 • Speciálně tvarovaná náplast na lokty a kolena s antibakteriálním účinkem. Antibakteriální…

 • Rychloobvaz COSMOS Dětská je náplast na rány odolný proti nečistotě, je více prodyšný…

 • Náplast Cosmos pevná je náplast na rány odolná proti nečistotě, více prodyšná díky…

 • Důmyslná náplast pro sportující jedince, vybavena polstrovaným polštářkem, který má…

 • Důmyslná náplast pro sportující jedince, vybavena polstrovaným polštářkem, který má…

 • Regina Jelení lůj s aloe 4,8g Jelení lůj s aloe je speciální přípravek poskytující…

 • Speciální náplast, která chrání při koupání a sprchování, nepropouští vodu a přitom je…

 • RICOLA Zitronenmelisse 75g – meduňka Meduňkový drops bez curku se sladidly, obohacený…

 • Osvěžující ovocný nápoj pro děti, v praktickém balení bez konzervantů a umělých barviv, s…

 • Osvěžující ovocný nápoj pro děti, v praktickém balení bez konzervantů a umělých barviv, s…

 • Osvěžující ovocný nápoj pro děti, v praktickém balení bez konzervantů a umělých barviv, s…

 • Refit Ice gel roll-on s kostivalem 80ml hnědý Vhodný při bolesti v oblasti krční, hrudní…

 • Refit Ice gel s kostivalem 230ml hnědý ICE gel s extrakty kostivalu a kaštanu. Obsahuje…

 • Doplňky stravy

  Rosen Kolagen Forte tbl.120+2 RosenSpa zel.koupel Pružná pleť bez vrásek, pevné nehty a…

 • REUMAFIT kostivalový gel s jalovcem+MSM 350ml Kostivalový masážní gel obsahuje látky,…

 • Refit Ice masážní gel s eukalyptem 500ml zelený Extra silný regenerační gel s okamžitým…

 • Revital C complex mini obsahuje 100 mg vitaminu C v jedné ochucené tabletě. Tablety mají…

 • Žvýkací tablety jsou léčivým přípravkem, který chrání sliznici žaludku a tenkého střeva…

 • Rennie žvýkací tablety jsou léčivým přípravkem, který chrání sliznici žaludku a tenkého…

 • K léčbě zánětlivých projevů pochvy, děložního hrdla a zevní části ženského pohlavního…

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Adblock
detector