Délka penisu – vše o zdraví

Mít pořádného, obřího macka. To je sen každého muže na planetě.

Podle průzkumů je prakticky každý druhý muž nespokojen se svou chloubou. Snad všichni chlapi by chtěli mít obří penis, který by každou ženu odzbrojil hned na první pohled. Jenže není to jen tak.

Penis o délce nad 17 cm má na světě jen malá hrstka pánů. Takovým penisem se mohou pochlubit jen 4,4 % mužů.

To znamená, že třeba ve městě jako je Kolín (cca 30 tisíc obyvatel), je takových mužů (čistě statisticky) cca sto.

Přesto se pojďme společně podívat na to, kteří muži vlastní ten největší úd na světě vůbec.

Délka penisu - Vše o zdraví

Největší penis na světě

UKLIDNĚNÍ NA ÚVOD:

Pokud máte v erekci kolem 15 – 16 cm, nelze vůbec mluvit o malém penisu. Nikdy se nesrovnávejte s herci z pornofilmů ani s těmito rekordmany níže. 

Uvidíte, že obrovský penis je spíše prokletí, které žena chtít nebude a vy sám byste se trápil celý život. 

Ten naprosto největší penis na světě vlastní Roberto Esquivel Cabrera z Mexika. Jeho penis má neuvěřitelných 48 cm. Jeho chlouba zároveň váží téměř dvě kila.

Jenže život s takovým mackem není vůbec jednoduchý. Takový kolosální penis způsobuje Robertovi spoustu zdravotních problémů. Dokonce na něj potřebuje i speciální polštář na spaní.

Říkáte si, že jeho žena musí být ta nejšťastnější žena na světě? Pak vás musím zklamat. Roberto bohužel nemůže mít s tak obrovským údem sex.

„Končí mi až daleko pod koleny, a když ho ženy vidí, berou nohy na ramena,“ popisuje své strasti Roberto Esquivel Cabrera.

Délka penisu - Vše o zdraví

Roberto Esquivel Cabrera s největším penisem na světě, leč bohužel nepoužitelným

Druhý největší penis na světě

Druhým největším penisem na světě se může pochlubit Jonah Falcon, který ve svých kalhotách schovává 34,29 cm dlouhý úd.

Jonah Falcon si dokonce přeje, aby mu penis po smrti uřízli, zakonzervovali a uložili v muzeu penisů v islandském Reykjavíku.

Bohužel ale ani Jonah Falcon to nemá ve svém milostném životě jednoduché. Kvůli jeho nadprůměrně vyvinutému přirození se ho totiž nejedna žena bojí.

Proto se také až do svých 18 let uspokojoval jen sám. Takže rozhodně nelze říct, že čím větší úd máte, tím pro vás lépe.

Jonah Falcon říká:

„Když mi bylo deset, měřil můj penis dvacet centimetrů. Já si ale neuvědomoval, že je nějak abnormální.

Až když mi bylo nějakých sedmnáct, zjistil jsem při tréninku, že se od vrstevníků tím, co mám v teplákách, liším.”

Délka penisu - Vše o zdraví

Jonah Falcon s druhým největším penisem na světě. Bohužel opět pouze „na okrasu“, jinak nepoužitelným.

Nejdelší prodloužení lidského penisu

 • Přece jen byste měl rád o trochu delší chloubu?
 • Pár centimetrů navíc by vám rozhodně nevadilo?
 • A co takhle hned 16 cm?

Přesně o tolik centimetrů si totiž nechal v roce 1995 zvětšit svůj penis Richardo Fischer chirurgickým zákrokem a fyzioterapií.

Celkově nyní měří Richardův penis úctyhodných 27 cm. Což je taky pořádná délka.

Nemáte největší penis na světě? Nevadí

Nepyšníte se nejdelším údem na světě? A ani k 20 cm se nepřibližujete? Pak vůbec nemusíte smutnit.

Za velký penis je totiž považován penis už o délce 17 cm a víc v erekci. Výše zmíněné příběhy jsou skutečně extrémními případy.

Někteří pánové sice skutečně takovým nádobíčkem mohou disponovat, ale je to jen pár jedinců na světě. Rozhodně to ale není normální.

Délka penisu - Vše o zdraví

Jak vidíte, Češi a Slováci mají průměrně nejdelší penisy v Evropě. 

Normální velikost penisu

Normální je v našich zeměpisných šířkách délka penisu okolo 15 cm v erekci.

Takový penis je zcela normální, přiměřený a dokážete s ním naprosto v klidu uspokojit jakoukoliv ženu.

Potvrzuje to také Doc. MUDr. Jaroslav Zvěřina, CSc.:

„Fakt, že je problém malých pohlavních údů zveličovaný, dokládají zkušenosti sexuologů.

Drtivá většina pacientů, kteří za nimi přicházejí kvůli nedostatečným penisům, je mívá víceméně normální.

Jejich potíže jsou psychického, ne fyziologického rázu. Kolegové se je snaží uklidnit: trápí se zbytečně, vše mají v normě.”

Délka penisu - Vše o zdraví

Anonymní anketa délky penisů v Česku

Ženy nechtějí dlouhé anakondy

Navíc ani průměrná žena po žádném obrovském mackovi netouží. Kam by přece jen třeba oněch 34 cm dala?

Paní Anna s tím naprosto souhlasí:

„Za mě na velikosti nezáleží. Rozhodně bych se kvůli velikosti s někým nerozcházela.

Jednou jsem měla přítele, jeho cm nevím, ale byl dost velký, tedy jeho penis, a než jsem si na to zvykla, bylo to dost bolestivé.”

Pro ženu je mnohem důležitější obvod penisu, pevnost a kvalita erekce a celková sexuální technika muže.

To jestli pak má 11 cm, 15 cm, nebo 18 cm v erekci už ve výsledku nehraje takovou roli.

Paní Kamila všechny pány, i ty s menším nádobíčkem, uklidňuje:

„Podle mě je to jedno. Norma je v pohotovosti kolem 13 – 15 cm, tzv. „evropský průměr“.

Hodně malý penis může být sice opravdu komplikací, ale dnešní erotický trh nabízí dost širokou škálu pomocníků, takže „Pokud ho miluješ, není co řešit“.”

Délka penisu - Vše o zdraví

Ideální délka penisu podle žen

Délka penisu - Vše o zdraví

Názory na penis dlouhý 18 cm

SLOVO AUTORKY:

Délka penisu - Vše o zdraví

Pánové, vím, že to pro některé z vás může být těžké, ale určitě si nenechte zničit svůj milostný život takovou prkotinou, jako je velikost penisu.

Není to konec světa a pro ženu je mnohem důležitější, jaký je muž jako člověk, otec a partner.

Další články o zvětšování penisu – pamatujte, žádné tablety ani krémy vám penis NIKDY nezvětší

Jak se mění velikost penisu s věkem muže a co vás čeká na stáří?

Penis je nejcitlivější částí těla, na kterou žádný muž nedá dopustit. Je jeho velkou chloubou a existuje jen málokdo, kdo by si nezakládal na velikosti svého penisu, anebo nebyl frustrovaný, pokud jeho představy o vzhledu své chlouby neodpovídají skutečnosti. Určitě ale nikoho nepotěší zjištění, že s přibývajícím věkem se mění i penis. A mění se i jeho velikost…

Zmenšuje se penis ve stáří?

Říká se, že zatímco malé děti rostou a vyvíjejí se až do doby, kdy dosáhnou své dospělosti, u dospělého člověka to s ním jde z kopce a probíhá u něj zcela opačný proces. Staří lidé prý zkrátka rostou do země – a určitě na tom bude něco pravdy.

Každý orgán v našem těle prochází mnoha změnami a všechno se děje v neustálém procesu stárnutí, přeměny, rozkladu a obnovy. Stárneme a funkce našeho těla se postupně zhoršují. S přibývajícím věkem se nám i všechno zmenšuje.

A bohužel se to nevyhýbá ani penisu.

Zajímá vás, o kolik milimetrů, nebo nedejbože centimetrů, se může zmenšit vaše chlouba ve stáří? Podle ředitele oddělení sexuální medicíny v nemocnici Alvarado v San Diegu Irwina Goldsteina se může penis v rozmezí 30. až 65. roku života zmenšit až o 2,54 cm!

Jak roste penis s věkem

Funkce penisu úzce souvisí s činností mužských pohlavních hormonů – především s testosteronem. Penis roste a zvětšuje se hlavně v pubertě. Rostou také varlata – zkrátka celý mužský pohlavní orgán se vším všudy.

Tehdy se zvyšují hladiny hormonu testosteronu, které dosahují vrcholu přibližně kolem věku 20ti let.

Žena, která třeba chodí se svým nastávajícím už od prváku na střední škole, si může dobře všimnout, jak vypadal jeho penis v 16ti – a jak třeba v 21 letech. Rozdíl je to určitě dost patrný!

A pozor, pokud si svého miláčka vezmete a budete společně stárnout, budete svědkem toho, jak bude jeho penis vypadat třeba o takových 20 až 30 let později!

Penis po čtyřicítce – co se s ním děje?

Ano, je to tak. Po čtyřicítce ženy trápí povadlá ňadra a přemíra působení gravitační síly, muže zase scvrkávající se penis. Nikdo nezůstává navždy mladý a na vrcholu svých sexuálních sil.

Po čtyřicítce, respektive mezi 40 a 50 lety, se s naším pohlavím začnou dít velice nepříjemné záležitosti, na které je zkrátka lepší se připravit předem a počítat s nimi. U mužů i žen řídne pubické ochlupení a začíná šedivět.

Zajímavé:  Vliv Prachu Na Zdraví?

Ženy mají dost starostí se svým klimakteriem, a muži? Těm se zmenšuje penis, anebo se zdaleka nezdá tak velký, jako byl předtím.

Příčiny zmenšování penisu – nemůže za to jen věk!

Příčinou zmenšování penisu jsou jednak nižší hladiny hormonu testosteronu, jednak také ukládání tuku ve spodní části těla – břicha. Kůže už není tak pružná, proto se penis jeví spíše jako lehce scvrklý a svraštělý. Problém může způsobit také nedostatečné prokrvení pánevní oblasti nebo sklon k ucpávání tepen.

Je jasné, že v pozdějším věku už vám možná penis nestojí tak skvěle jako za mladých let. Poruchy erekce jsou vcelku časté a právě nedostatečné prokrvení penisu a oslabená funkce topořivých tělísek způsobí, že penis vypadá menší. Všechno to zkrátka stojí více námahy, ale nic není nemožné!

Dávejte si také pozor na studenou vodu a chlad. Pokud chcete oslnit nějakou ženu velikostí svého penisu, asi by nebylo ideální, kdybyste zrovna vylezli ze studené sprchy. Za zmenšováním penisu ale kromě stárnutí mohou i jiné příčiny.

Dochází k němu třeba z různých zdravotních důvodů, například po operaci prostaty.

Na základě studie byly zjištěny úbytky velikosti penisu po operaci prostaty až o 2 cm! Může jít též o důsledek užívání některých léků, o následek vrozeného zakřivení penisu, anebo Peyronieho choroby, která se projevuje patologickým zakřivením penisu a zjizvením tkáně.

Jak změřit penis podle Alfreda Kinseyho?

Pokud se obáváte, že se vám zmenšuje penis a že byste mohli přijít o svou chloubu, zkuste si ho změřit.

Technik, jak si změřit penis, existuje více, ale použít můžete metodu amerického psychologa, sexuologa a sociologa Alfreda Kinseyho (1894 – 1956), který se proslavil také pověstným ustanovením 4 % homosexuální menšiny a svými vlastními sexuálními výstřelky. Není tedy divu, že ho napadlo i měřit penis.

Délku penisu měřil krejčovským metrem od kořene penisu na horní straně břicha až po jeho špičku. Na základě Kinseyho výzkumů má 70 % mužů v aktivním produktivním věku délku penisu v rozmezí 14 – 16,5 cm. Průměrná délka penisu dospělého muže je údajně 15,5 cm.

Jak zabránit zmenšování penisu ve stáří?

Pokud si chcete uchovat dlouhotrvající mládí a svůj penis v plné výkonnosti – i líbivého vzhledu, nezbývá nic jiného, než zapomenout na sexuální abstinenci a milovat se co nejvíce to půjde. Udržte si svou sexuální výkonnost a svůj penis vytěžujte tak často, jak jen to jde! Víte přece, že to, co se nepoužívá, časem zakrní!

 • Délka penisu - Vše o zdraví
 • Délka penisu - Vše o zdraví
 • Délka penisu - Vše o zdraví
 • Délka penisu - Vše o zdraví
 • Délka penisu - Vše o zdraví
 • Délka penisu - Vše o zdraví
 • Délka penisu - Vše o zdraví

Velikost penisu a vše, co o něm potřebujete vědět

Velikost penisu a vše, co o něm potřebujete vědět

Velikost penisu představuje patrně nejpalčivější mužské téma. Řada mužů si klade otázku, jestli jsou ještě v normě. Skutečně na rozměrech tolik záleží? A co je vlastně erekce? Jak fungují mužské pohlavní orgány? Jaké mohou být potíže s erekcí? A další odpovědi, které byste o svém penisu měli vědět.

Jaká je průměrná velikost mužského přirození

???? Nejprve statistika: Průměrný mužský pohlavní úd měří mezi 12,9 až 15 cm. V potaz je však nutno brát, že výsledky jsou ovlivněny způsobem, jímž se penis měří. Pozor, hodnotí se délka penisu při erekci, v ochablém stavu se uvádí jako průměr 9,31 cm.

Z hlediska velikosti pohlavních orgánů přitom dle dostupných údajů patří Češi ke světové špičce. Průměrné rozměry mužského přirození v ČR jsou na horní hranici citovaného obecného údaje – 15,89 cm.

Bez zajímavosti není ani to, že vědci, kteří se na průzkum této oblasti zaměřili, došli k závěru, že nejpřesnější je, pokud si muže změří sami. Pokud měli respondenti změřit velikost svého penisu samostatně, výsledky byly nadhodnocené.

???? Vzdor lidovým pověrám taktéž nebyla nalezena korelace mezi velikostí penisu a libovolnými částmi těla.

Délka penisu - Vše o zdraví

Penis v erekci

Každý muž je individualita, proto lze říci, že neexistuje souvislost mezi velikostí penisu v ochablém stavu a velikostí ztopořeného údu. Při ztopoření se může i menší penis výrazně zvětšit. Určující je právě velikost penisu ve ztopořeném stavu, neboť muž se zpravidla obává, zda dokáže vzhledem k velikosti penisu uspokojit svou partnerku.

Sexuologové pochybující muže uklidňují: Vědci došli k závěru, že v sexu hraje roli spíše psychologická stránka než ta fyziologická. Velikost penisu na prožitek v intimním životě nemá zcela určující vliv. Rozhodující je vhodně zvolená technika dráždění.

Co je to erekce

Podmínkou pro oboustranně uspokojivý sexuální život je tak primárně dosažení a udržení erekce, neboli obecně ztopoření samčího pohlavního orgánu.

Penis při ní zvětší svůj objem a ztvrdne, neboť dochází k městnání krve v topořivých tělískách. Erekce je vyvolána jednak sexuálními fantaziemi (původ je tedy v mozku) a jednak také stimulací erotogenních zón.

Typickou mužskou erotogenní zónou je žalud. Ten vykazuje zvýšenou citlivost, neboť je protkán mnoha nervovými zakončeními.

Stupně erekce, neboli tvrdost penisu:

 1. Penis se zvětšuje, nicméně pohlavní styk v této fázi není možný, penis není dostatečně tvrdý;
 2. Dochází ke ztvrdnutí penisu, avšak stále nikoli dostatečnému pro průnik;
 3. Vzhledem ke stupni ztopoření je již možné vykonání pohlavního styku, avšak po průniku do pochvy může dojít k ochabnutí;
 4. Optimální stav, kdy je penis dostatečně pevný a oboustranně uspokojivý pohlavní styk je možný.

???? Extrémní fází je tzv. priapismus, kdy dochází k přetrvávající erekci, která je velice bolestivá. Pacient by v takovém případě nutně měl navštívit lékaře.

Délka penisu - Vše o zdraví

Problémy s erekcí

Potíže s erekcí výrazně negativně ovlivňují intimní život. Muži se je přitom stydí řešit, neboť se jedná o nadmíru citlivé téma. Druhy potíží s erekcí jsou nepřeberné. Problematická je přitom jak předčasná ejakulace, tak i stav, kdy ke ztopoření penisu nedochází.

Co je a není erektilní dysfunkce

Trpí-li muž těmito potížemi, znamená to, že je neschopen dosáhnout či udržet erekci. Pozor, na vnějších podnětech v takové fázi nezáleží, muž není frigidní. Fyziologicky pohlavního styku bez ohledu na patřičnou stimulaci není schopen.

Důležité je také vědět, že ne každý problém se ztopořením ihned předznamenává erektilní dysfunkci. Obecně lékaři připouštějí, že o erektilní dysfunkci se jedná, trvá-li takovýto stav nejméně 6 měsíců.

Délka penisu - Vše o zdraví

Příčiny poruch erekce 

Příčina může být sekundární, porucha erekce je tedy důsledkem nějakého jiného onemocnění, které je nezbytné odhalit a léčit. Častým původcem je také psychika, postiženi jsou zejména mladší muži. Obtíže mohou způsobovat i některé léky.

???? V ČR trpí poruchou erekce asi milion mužů. K poruchám dochází zejména u mužů nad 50 let, kdy se dostavuje tzv. mužský přechod (andropauza, nebo nesprávně řečeno mužská menopauza). S ojedinělým selháním v podobě nedostatečné tuhosti se minimálně jedenkrát za život setká většina mužů.

Jak řešit poruchy erekce

Samoléčbu odborníci nedoporučují. Potravinové doplňky samozřejmě užívat můžete, mnohem účinnější jsou však medikamenty dostupné výhradně na lékařský předpis. Váš ošetřující lékař může také indikovat jako účinný způsob řešení i psychoterapii.

✅ Skvělou volbou je v takovém případě Zerex Ultragold, který dlouhodobě udržuje sexuální kondici, přispívá k plodnosti, příznivě působí na udržení správné funkce reprodukčního ústrojí a tonizuje sexualitu muže. Je vhodný jak pro seniory, tak i pro zralé muže, kteří chtějí předcházet problémům v posteli. Zerex Ultragold by se měl užívat dlouhodobě, pravidelně, na denní bázi.

Délka penisu - Vše o zdraví

Předčasná ejakulace

???? Sexuologové se shodují, že v porovnání s neschopností dosáhnou erekce představuje předčasná ejakulace častější mužský problém.

Přesnou příčinu odborníci neznají, předpokládá se zejména vyšší citlivost penisu nebo porucha 5-HT receptorů ovlivňujících řízení ejakulace.

Nejvíce citlivý bývá v takovém případě žalud penisu.

Její výskyt nezávisí na věku a trápí zhruba okolo 30 % mužů. Faktem ale je, že obecně náchylnější jsou mladší ročníky. Dobrou zprávou je, že pak se problém většinou upraví v čase sám – s větším nabytím sexuálních zkušeností. Citlivý penis je pak možné mírně znecitlivět například znecitlivujícím gelem či ledovou lázní.

Jak se řeší předčasná ejakulace

Pokud k tomu nedojde, muž může vyzkoušet různé techniky na oddálení ejakulace.

Sexuologie opět poskytuje jednoduchou radu, jak prodloužit výdrž při styku: Je zapotřebí snížit intenzitu dráždění a prodloužit předehru. Často se také doporučuje tzv.

Zajímavé:  První Příznaky Crohnovy Choroby?

stiskací technika, tedy silný stisk žaludu. K oddálení ejakulace u mužů přispívá i kondom, který snižuje citlivost.

Délka penisu - Vše o zdraví

Pár by se měl také zaměřit na nekoitální praktiky – stimulace bez pohlavního styku. Intimnostem se však není vhodné zcela vyhýbat, neboť se tím může celý problém zhoršit, absence kvalitního sexuálního života může způsobit frustraci obou zúčastněných.

„Pokud usoudíte, že je vaše přítelkyně povahově schopna kvalitní empatie, neboli vcítění se do vašeho rozpoložení, se vším se jí otevřeně svěřte.

Vysvětlete ji, že by záležitosti velmi prospělo po nějakou dobu upřednostňovat párové nekoitální sexuální aktivity směřující k orgasmu jejímu i vašemu.

Neboli preferovat intimní mazlení a erotické hrátky bez vlastního tělesného spojení,” radí MUDr. Václav Urbánek, CSc.

Jestliže tyto jednoduché metody nepomohou, měl by se muž vypravit k lékaři, který stanoví vhodnou medikamentózní léčbu. Existuje několik druhů léčiv, která mohou cílit přímo proti předčasné ejakulaci nebo snížit reaktivnost. Coby podpůrnou terapii lze navrhnout rovněž lokální anestetika.

Prevence před sexuálními problémy

✅ Nejrůznějším sexuálním problémům ovšem můžete předcházet. Skvělou volbou jsou doplňky stravy Zerex.

Ať už se bavíme o modalitě Zerex Klasik, který má pozitivní vliv na kvalitu a pevnost erekce a celkově přispívá ke zlepšení sexuálního zdraví muže, nebo o Zerex Extralong, který má pozitivní vliv na délku pohlavního styku, na kvalitu erekce a na celkové vzrušení, anebo o již zmíněném Zerexu Ultragold, který dlouhodobě podporuje libido, zvyšuje chuť na sex, tonizuje sexuální zdraví muže a udržuje normální hladiny mužského pohlavního hormonu v těle. Všechny tyto doplňky stravy vám pomohou proti problémům v posteli, tonizují váš sexuální život a podají pomocnou ruku v soužití s vaší partnerkou.

Délka penisu - Vše o zdraví

Problémy s erekcí trpí nejen starší muži, ale i teenageři. Proč je to tak?

Co možná nevíte o penisu

Co možná nevíte o penisu

Zdroj: Thinstock

Přinášíme vám osm zajímavých faktů o mužské chloubě, které jste možná ani nevěděla…

Mohlo by vás zajímat: Orální sex: Jak na to?, Sexy masáž penisu nebo Velký penis = problém

Každý penis je jiný

Jeden je rovný jako tužka, druhý zahnutý jako banán, první silný, druhý tenký… Zkrátka a dobře, každý penis je unikát a stěží byste na světě našla dva stejné.

Každého muže příroda obdařila jinak, a tak nemá cenu dělat si hlavu s velikostí a tvarem… Ne nadarmo se říká, že i s malým kašpárkem se dá dělat velké divadlo.

A je tu ještě jedna zajímavost – přibližný tvar a velikost penisu jsou údajně dědičné.

Penis se dá zvětšit masáží

Pokud muž není s velikostí své chlouby spokojen, prý se ji může pokusit prodloužit – a to zcela zdarma a bezbolestně – s pomocí arabské masáže Jelging. Stačí vzít penis mezi palec a prsty a masírovat… Každý den pravidelně půl hodiny. Za rok prý můžete čekat první výsledky. Úspěch sice není zaručen, ale naděje prý umírá poslední.

Délka penisu - Vše o zdraví

Jsou dva druhy mužské chlouby

Možná vás překvapí zjištění, že existují dva typy penisů. První z nich, který má až 79 % mužů, se při erekci zvětší a prodlouží. Zatímco druhý, který má 21 % pánů, je větší stále – i v klidovém stavu a při erekci se již výrazněji neprodlouží.

Kouření penis zkracuje

Zdá se vám, že má partner příliš krátký penis? Pokud ještě k tomu kouří, ihned mu promluvte do duše. Průzkumy totiž ukázaly, že kouření může mužský úd zkrátit až o centimetr! Cigaretový kouř je nepřítelem erekce – vede ke kornatění žil, a tak může ohrozit dobré krevní zásobení do penisu…

Délka penisu - Vše o zdraví

Existují tři tvary penisů

I když je každý penis jiný, v zásadě se dají rozdělit do tří skupin. První typ se nazývá cylindr a znamená, že velikost žaludu odpovídá síle celé mužské chlouby. Druhý typ, flakón, značí, že žalud je nejtlustší částí penisu. Třetí, kužel, je pravým opakem – žalud je tedy nejtenčí součástí přirození.

Muž má za noc až pět erekcí

Muži mají erekci častěji, než si možná myslíte – dokonce až pětkrát za noc.

A jedna jim vydrží až 35 minut! Odborníci sice stále přesně neví, proč tomu tak je, ale jedno je jisté – vše souvisí s REM fází spánku a se zrychlením srdeční činnosti.

Pokud se muž ráno probudí se svojí chloubou v pozoru, jde ještě o dozvuk poslední z noční série erekcí a většinou vůbec nesouvisí se sexuálními sny.

Délka penisu - Vše o zdraví

Nadváha penis zmenšuje

Hmotnost muže přímo souvisí s velikostí penisu! Za každých patnáct kilogramů, které muž přibere, se mu úd zmenší o dva až tři centimetry. Dobrým tipem na prodloužení penisu je tedy zhubnout.

Erekce prozradí zdravotní stav

Pokud chcete vědět, zda je váš partner zdravý, prý to zaručeně poznáte podle kvality erekce. Je-li slabá nebo nedostatečná, něco na něj leze …. Může se jednat o únavu, chřipku, ale i o první příznaky vážnější nemoci. Penis je prý orgán, který nikdy nelže.

Délka penisu - Vše o zdraví

256 kWh/m²/rok)‘,’price‘:’2 299 000 Kč ‚,’imgUrl‘:’//media.realcity.cz/files/mobile/186318/img_5f76335ee1ccc9.33640044.jpg‘,’detailUrl‘:’https://www.realcity.cz/nemovitost/prodej-bytu-1-kk-kolin-mlynska-1490-2-3977380′},{‚serverId‘:1,’heading‘:’Pronájem bytu 2+kk‘,’locality‘:’Olomouc, Komenského 927/19′,’information‘:’osobní vlastnictví, kamenná konstrukce, po rekonstrukci, 3. patro‘,’price‘:’12 000 Kč /měs.‘,’imgUrl‘:’//media.realcity.cz/files/mobile/176437/img_5f7632fd49a8e1.06872041.jpg‘,’detailUrl‘:’https://www.realcity.cz/nemovitost/pronajem-bytu-2-kk-olomouc-komenskeho-927-19-3977378′},{‚serverId‘:1,’heading‘:’Pronájem bytu 1+1′,’locality‘:’Chomutov, Skalková‘,’information‘:’osobní vlastnictví, panelová konstrukce, velmi dobrý stav, 6. patro, umístění na panelovém sídlišti, energetická třída B (43-82 kWh/m²/rok)‘,’price‘:’6 500 Kč /měs.‘,’imgUrl‘:’//media.realcity.cz/files/mobile/158507/img_5f76289bb91234.35994424.jpg‘,’detailUrl‘:’https://www.realcity.cz/nemovitost/pronajem-bytu-1-1-chomutov-skalkova-3977376′},{‚serverId‘:1,’heading‘:’Pronájem bytu garsoniéra‘,’locality‘:’Most, tř. Budovatelů 2392′,’information‘:’osobní vlastnictví, cihlová konstrukce, dobrý stav, 4. patro, umístění v centru, energetická třída D (121-162 kWh/m²/rok)‘,’price‘:’4 600 Kč /měs.‘,’imgUrl‘:’//media.realcity.cz/files/mobile/158507/img_5f762896c68ae1.35483549.jpg‘,’detailUrl‘:’https://www.realcity.cz/nemovitost/pronajem-bytu-garsoniera-most-tr-budovatelu-2392-3977375′},{‚serverId‘:1,’heading‘:’Prodej bytu 1+kk‘,’locality‘:,’information‘:’osobní vlastnictví, skeletová konstrukce, novostavba, 3. patro, ústřední (dálkové) topení, příměstská doprava, energetická třída B (43-82 kWh/m²/rok)‘,’price‘:’2 999 000 Kč ‚,’imgUrl‘:’//media.realcity.cz/files/mobile/150969/img_5f76228b9906a3.39718251.jpg‘,’detailUrl‘:’https://www.realcity.cz/nemovitost/prodej-bytu-1-kk-3977370′},{‚serverId‘:1,’heading‘:’Prodej bytu 2+kk‘,’locality‘:’Praha 5, Na Farkáně III 200′,’information‘:’osobní vlastnictví, cihlová konstrukce, dobrý stav, přízemí, plynové vytápění – lokální (kotel), umístění v klidné části obce, energetická třída G (>256 kWh/m²/rok)‘,’price‘:’4 100 000 Kč ‚,’imgUrl‘:’//media.realcity.cz/files/mobile/168378/img_5f7620589631d9.60847895.jpg‘,’detailUrl‘:’https://www.realcity.cz/nemovitost/prodej-bytu-2-kk-praha-5-na-farkane-iii-200-3977369′},{‚serverId‘:1,’heading‘:’Prodej domu‘,’locality‘:’Nejdek, náměstí Karla IV. 236′,’information‘:’cihlová konstrukce, dobrý stav, energetická třída G (>256 kWh/m²/rok)‘,’price‘:’2 590 000 Kč ‚,’imgUrl‘:’//media.realcity.cz/files/mobile/165546/img_5f761c435ba3d8.34811734.jpg‘,’detailUrl‘:’https://www.realcity.cz/nemovitost/prodej-domu-nejdek-namesti-karla-iv-236-3977367′},{‚serverId‘:1,’heading‘:’Pronájem bytu 2+1′,’locality‘:’Praha 7, U smaltovny 1382/28′,’information‘:’družstevní vlastnictví, cihlová konstrukce, po rekonstrukci, 3. patro, energetická třída G (>256 kWh/m²/rok)‘,’price‘:’15 000 Kč /měs.‘,’imgUrl‘:’//media.realcity.cz/files/mobile/171459/img_5f761bdf758999.83414198.jpg‘,’detailUrl‘:’https://www.realcity.cz/nemovitost/pronajem-bytu-2-1-praha-7-u-smaltovny-1382-28-3977365′},{‚serverId‘:1,’heading‘:’Pronájem bytu 1+kk‘,’locality‘:’Praha 9, Vysočanská 552/73′,’information‘:’osobní vlastnictví, panelová konstrukce, po rekonstrukci, 6. patro, ústřední (dálkové) topení, umístění na panelovém sídlišti, silnice II. třídy, městská kanalizace, energetická třída C (83-120 kWh/m²/rok)‘,’price‘:’10 000 Kč /měs.‘,’imgUrl‘:’//media.realcity.cz/files/mobile/176437/img_5f761bb058cc75.25653166.jpg‘,’detailUrl‘:’https://www.realcity.cz/nemovitost/pronajem-bytu-1-kk-praha-9-vysocanska-552-73-3977364′},{‚serverId‘:1,’heading‘:’Prodej bytu 1+kk‘,’locality‘:’Praha 3, Křišťanova 643/9′,’information‘:’osobní vlastnictví, cihlová konstrukce, velmi dobrý stav, plynové vytápění – lokální (kotel), umístění v centru‘,’price‘:’3 300 000 Kč ‚,’imgUrl‘:’//media.realcity.cz/files/mobile/176437/img_5f761b9fd354e3.29024790.jpg‘,’detailUrl‘:’https://www.realcity.cz/nemovitost/prodej-bytu-1-kk-praha-3-kristanova-643-9-3977363′}]}>

Penis dokážeme prodloužit až o pět centimetrů, zájem je velký, říká MUDr. Ján Pilka | Žena.cz

Slyšeli jste už o plastické operaci tzv. penoplastice? Jde o zvětšení a zbytnění penisu. Díky metodě italského profesora Alessandra Littary je možné prodloužit penis o 1,5 až 5 centimetrů.

Licenci k používání této metody získal šéflékař kliniky plastické chirurgie Aesthevita MUDr. Ján Pilka. Penoplastiku provádí jíž čtvrtým rokem a počet mužů v jeho ordinaci se rok od roku zvyšuje. A reakce mužů po zákroku? ‚Konečně se cítím jako chlap.‘

Prodloužení penisu, zní to jako sci-fi. Jak toho docílíte?

Podstatou operace je uvolnění vazu, který drží penis u stydké kosti. Provedu malý řez nad kořenem penisu, abych se dostal hluboko do podkoží k tomu vazu. Povytáhnu ho, vložím tam rozpěrku, která brání tomu, aby vaz opět srostl. Dva týdny po operaci doporučujeme klientům používat vodní pumpu, jejíž pomocí se povytahuje penis, aby vaz nesrostl.

O kolik se dá penis prodloužit?

Rozmezí je od dvou do pěti a půl centimetru. Je to individuální. S tím pánové musí počítat. Nedokážeme jim předem říct, o kolik centimetrů jim přirození prodloužíme. Většinou těm, kteří ho mají větší, se dá prodloužit více. Operoval jsem pána, který byl už od přírody dobře vybavený, a tomu jsem penis zvětšil o pět a půl centimetru.

Hovoříte o metodě profesora Littary, používáte ji jako jediný v Česku?

Na zahraničním kurzu, na němž jsem byl, jsem byl jediný Čech. Možná to dělají i další lékaři jinou metodou, ale o tom nevím.

 • Kolik penoplastik už jste provedl?
 • Za měsíc je to zhruba 15 těchto zákroků, což může být za tu dobu,co je na klinice provádím, řekněme 400 až 450.
 • To je dost, je z toho možné usuzovat, že je hodně mužů, kteří jsou nespokojení s délkou svého penisu?
Zajímavé:  Co Pít Pro Zdraví?

Máme zde i zahraniční klientelu, ale je pravda, že počet Čechů se každý rok zvyšuje. Jsou to muži od 20 do 65 let.

Jaké důvody mají muži k tomuto zákroku, co vám říkají?

Je to různé, jednomu pacientovi bylo řečeno, že je ‚to‘ malé, jiní chtějí vypadat dobře v plavkách na pláži, ve fitku, v upnutých džínách. Vnímají estetickou potřebu. Samozřejmě chtějí dobře vypadat i následně při erekci s partnerkou či partnerem. Většinou ale přicházejí sami, ne z popudu někoho jiného. Velikost a tvar penisu vnímají jako důležité pro svou osobnost, chtějí se cítit lépe.

Vzpomínáte si na svou první penoplastiku?

Ano, vzpomínám, člověk to má sice nastudované, ale když to dělá poprvé, má z toho velký respekt. Samozřejmě s každou další operací se zlepšuji a jsem jistější. Když jsme začínali, trvalo to tři a půl hodiny a teď to zvládám za hodinu a půl. Operace se provádí v celkové anestezii, takže pacient nic nevnímá.

Foto: archiv PR

 1. Což je dobře…
 2. Ano, v zahraničí se to dělá blokovou anestezií, ale nevím, jestli by to bylo komfortní, protože u samotné operace je šest sedm lidí, kteří tam asistují.
 3. A můžete zvětšovat jen určité části?
 4. Dá se zvětšit jenom glanc penisu neboli žalud, což se dělá kyselinou hyaluronovou, ale vydrží to jenom asi půl roku.
 5. Citlivost penisu zůstává po těchto zákrocích stejná?
 6. Ano.
 7. A když dojde k erekci, je pohlaví větší?

Délka prodloužení při ztopoření je zhruba polovina z toho, co se nám povede v klidovém stadiu. Takže pokud prodloužíme penis o tři centimetry, bude při ztopoření delší o 1,5 centimetru. Ale více je vidět zbytnění.

Co si mám pod tím představit?

Pro zbytnění využívám odsátý tuk pacienta, tuk se ve speciálním přístroji vyčistí a následně se vpichuje do podkoží penisu. Rovnoměrně, aby byl výsledný efekt přirozený. Takto se dá penis rozšířit o 15 procent, to je finální zbytnění, když vezmeme v potaz, že část tuku se po zákroku vstřebá.

Při dalším zákroku za půl roku to jde zopakovat, maximální zbytnění je ale opět o dalších 15 procent, ne více. Ten patnáctiprocentní nárůst je trvalý, nemění se časem. Většina mužů má obvod penisu před operací kolem 9 cm, po prvním zákroku je to kolem 10,5 cm.

Pokud chtějí další zbytnění, diskutuji s nimi o tom, aby to bylo souměrné vzhledem k délce.

Foto: archiv PR

Říkal jste, že máte speciální přístroj k čištění tuku?

Ano, aby se tuk vyčistil a při přenosu neznehodnotil, používáme unikátní metodu Pure Graft.

Z vybraných partií, kde je podkožního tuku nadbytek, u mužů to je nejčastěji břicho, se tuk vibrační liposukcí odsává a putuje přímo přes čisticí filtry, a tak nepřijde do styku se vzduchem.

Čištění je velmi citlivou částí operace. Pokud by byl tuk čištěn nešetrnou metodou, znehodnotil by se. Důsledkem by pak bylo jeho rychlé vstřebávání a další nežádoucí jevy.

Proč je nutné ho čistit?

Samotná liposukce se skládá z toho, že se do těla vpraví infiltrační roztok. Je to roztok tekutiny, kterou potřebujeme potom z tuku dostat, plus je tam část fibrózní tkáně, krev, dochází k poškození tukových buněk a my potřebujeme co nejvíce zdravých tukových buněk, protože čím více je tam balastu, který nepotřebujeme, tím větší je riziko, že se vstřebá do těla.

Má penoplastika vliv na funkci penisu?

Ne. Pokud vše fungovalo předtím, bude to fungovat i potom.

Mohou nastat nějaké pooperační komplikace?

V prvé řadě si musíme uvědomit, že jde o operační zákrok, proto musí mít každý klient předoperační vyšetření, pak musí řádně dbát všech našich rad a dodržovat rekonvalescenci. U mých klientů k žádným pooperačním komplikacím nedošlo, o žádných nevím.

Jak dlouho trvá rekonvalescence?

Šest týdnů musí pacient sexuálně abstinovat a nesmí ani masturbovat. Kdyby se s pohlavním údem hýbalo, tak by se ten tuk pro zbytnění mohl někam posunout a to by byl už problém.

Kolik stojí taková operace?

Tahle kombinace, tedy prodloužení a zbytnění, stojí 95 000 korun. Je však potřeba přinést předoperační vyšetření. Potřebujeme vědět, jestli má pacient v pořádku játra, srdce, srážlivost krve atd. Nestačí říct jenom to, že jste zdravý.

Celou dobu mluvíme o mužích, a co ženy? Také si nechávají upravovat svá přirození?

Dělám úpravu malých ženských stydkých pysků. Ale ženy stále nejvíce řeší svá poprsí. Provádím augmentaci, modelaci, autoaugmentaci a lipotransfer do prsou.

Zvětšení prsou pomocí implantátů je dnes známé, ale co je to autoaugmentace a lipotransfer do prsou?

Trendem v plastické chirurgii je používání vlastního materiálu. Při autoaugmentaci jde o zvednutí a modelaci prsou vlastním tukem, ne implantáty. Během operace dochází k modelaci, přemístění vlastní tkáně prsní žlázy, odstranění nadbytečné kůže a zvednutí pokleslého prsního dvorce. No a lipotransfer do prsou je zvětšení vlastním tukem.

Nejprve zase odsaji tuk z vybrané části těla, například z problematických hýždí nebo boků, a to pomocí tzv. vibrační liposukce. Tuk se vyčistí a přesune tenkou kanylou do prsou. A to znamená jediné, po zákroku vám nezůstanou žádné viditelné jizvy.

Vždy ale vhodnou metodu pro zvětšení prsou volím až při osobní konzultaci, když ženu vidím, a to podle toho, jaká má prsa a jaká je chce mít. Ne každá metoda se dá použít vždy.

MUDr. Ján Pilka, vedoucí lékař, Klinika plastické chirurgie Aesthevita

https://www.aesthevita.cz/

  Video Mohlo by Vás také zajímat:

Co byste měli vědět o penisu: Jaká je průměrná délka a co má vliv na erekci?

 • Penis hraje v životě muže, ale samozřejmě také ženy velkou roli. Co všechno byste měli vědět o mužském pohlavním orgánu? Opravdu záleží na velikosti? A čeho všeho je tento kus mužského těla schopen?Vagina je velmi složitý pohlavní orgán skrývající mnohá tajemství. O penisu se oproti tomu mluví spíše v souvislosti s jeho velikostí. Jsou ale věci, které o něm určitě nevíte. Nevěříte?
 • Muži občas skutečně přehánějí. Faktem ale je, je penis během erekce měří skutečně v průměru pouze kolem 14 centimetrů. Alespoň to tvrdí British Journal of Urology. Takže, až se podíváte na toho „svého“, nemusíte mít depresi, že zrovna neměří 20 centimetrů. Neztopořený penis totiž průměrně měří kolem 10 centimetrů. Dalším mýtem je i to, že velikost penisu prý odpovídá i naší tělesné konstituci, není to ale pravda. I malý člověk může mít velký pohlavní orgán. Rakovina penisu: Muže zabíjí hlavně kvůli studu a špatné hygieně
 • Pokud čte tento článek žena, možná se bude divit, že průměrný mužský orgasmus trvá pouze šest sekund. Naopak ten ženský trvá průměrně dvacet vteřin. V tomhle má tedy křehké pohlaví převahu. Nezbývá nic jiného než sklopit uši a tiše závidět. 10 druhů ženského orgasmu. Oslavte dnešek jedním z nich!
 • Je to skutečně tak, v noci má muž až šest erekcí. Je to zřejmě dáno vyšší hladinou testosteronu během spánku. Na zdraví to má ale pozitivní vliv. Je totiž jasné, že všechno funguje tak, jak má. Jak na to, aby při sexu vydržel déle? Používejte kondom a masturbujte
 • Že cigarety náš zdravý organismus nijak nepodporují, není žádná novinka. Kromě jiného má kouření vliv i na cévy, což může ovlivnit kvalitu erekce. Pokud s kouřením muži skončí, obvykle se správná funkce erekce vrátí. 10 návyků, kterými si ničíme a zkracujeme život
 • Možná se budete divit, ale v počátečních fázích embryonálního vývoje se klitoris vyvíjí ze stejné tkáně jako penis. Když se v mužském embryu uvolní testosteron, roste tkáň a vytváří se penis. Při absenci testosteronu tkáň nijak neroste a postupně ze z ní stane klitoris.Další informace o mužském pohlavním orgánu se dozvíte na webu Mojezdravi.cz Penis vašeho partnera může prozradit vážnou nemoc. Jak to poznáte?

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Adblock
detector