Kaštanová Mast Na Klouby?

Základem jírovcové masti jsou květy kaštanu koňského. Masáž jírovcovou mastí působí příznivě na krevní oběh a pohyblivost kloubů. Mast je vyrobena podle staré rodinné tradice. Doporučujeme jí zejména pro starší generaci a osoby se sklonem ke snížené pohyblivosti kloubů.

Jak vyrobit kaštanovou mast?

Řešením je kaštanová mast či tinktura, kterou si podle našeho návodu zvládnete vyrobit sami doma. Většina z nás si kaštany spojuje jen s dětmi a výrobou různých zvířátek, případně se zimním krmením lesní zvěře. Věděli jste ale, že jírovec maďal, jak se strom správně botanicky jmenuje, je také uznávanou léčivkou?

Jak připravit kaštanovou gelovou mast?

Kaštanová gelová mast 1 Želatinu nasypte do kastrolu, přilijte kaštanovou tinkturu a uvařte dle návodu uvedeného na obalu. Když směs 2 Pak ji přelijte do vyšší úzké nádoby, přidejte esenciální oleje a nechte úplně ztuhnout. 3 Ručním elektrickým šlehačem pak hmotu důkladně šlehejte, dokud nevznikne jednolitý jemný krém. Požadovanou More

Jaké je dávkování mast z kaštanu?

Kaštanová mast dávkování. Standardní dávkování pro mast z koňského kaštanu je tři až čtyřikrát denně na postiženou oblast. Jakmile se ukážou první známky zlepšení, tak můžeme používání omezit jen na dvakrát denně.

Co je kostivalová mast na klouby pro koně?

Kostivalová nebo kaštanová mast na klouby pro koně slouží k zevnímu ošetření svalů, kloubů, šlach, vazů a měkkých tkání. Chladivá nebo hřejivá mast pro koně na svaly, předzátěžové či pozátěžové masážní gely a balzámy či bylinné masti na ekzematickou kůži. Je známo, že koňské přípravky pomáhájí i lidem.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Adblock
detector