Afrodiziaka – vše o zdraví

Skutečný účinek, podpořený složením, je zcela jistě afrodiziakálního charakteru. Přípravek pomáhá odstraňovat problémy s erekcí, zvyšuje sexuální potenci a zlepšuje kvalitu spermatu.

Protože na rozdíl od předchozích přípravků není určen jen mužům, ale i ženám, má účinky i na ženský organismus. Pomáhá srovnávat hladiny hormonů a například může ulevit při menstruačních potížích.

U dalších efektů přípravku jsme ale skeptičtější.

Složení Eregmy Max Power

Jelikož nám chybí studie, které bychom použili jako podklad pro hodnocení, a jelikož není v našich možnostech provést vlastní laboratorní výzkum na lidech, využijeme znalosti složení přípravku. Eregma Max Power má složení následující:

 • L-Arginin – esenciální biogenní aminokyselina příznivě působící na krevní oběh. Povzbuzuje prokrvení organismu a tím pomáhá i správnému prokrvení penisu.
 • Extrakt z kotvičníku – bylina se širokým spektrem účinků na organismus, zlepšuje prokrvení tkání a ovlivňuje hormonální hladiny.
 • Extrakt z řeřichy peruánské (maka) – rostlina s vysokým obsahem minerálních látek a aminokyselin, působící blahodárně na pohlavní soustavu.
 • Kořen ženšenu – asijská rostlina, obsahující množství saponinů a kyseliny salicylové, stimuluje nervový a oběhový systém, blahodárně působí na imunitu a některé látky působí jako antioxidanty, prokázáno je zlepšení pohlavních funkcí.
 • Pangamát vápenatý – vápenatá sůl esteru kyseliny glukonové, zlepšuje metabolismus lipidů a zvyšuje obsah kreatinfosfátu ve svalech.
 • Zinek (ve formě citrátu zinečnatého), měď (ve formě glukonátu měďnatého) a selen (ve formě selenometihoninu) – prvky, které se v těle stávají důležitou součástí enzymů, mají vliv na celkovou potenci a spermatogenezi.
 • Koenzym Q10 – látka ze skupiny chinonů, má příznivý vliv na krevní oběh a především na pohyblivost spermií.
 • Vitamín E – antioxidant, zlepšuje hojení a urychluje tvorbu pohlavních buněk, avšak podle posledních vědeckých průzkumů zvyšují vysoké dávky riziko rakoviny prostaty. Znepokojuje nás obsah v přípravku, který je za hranicí doporučené denní dávky vitaminu.
 • Extrakt ze škornice šípolisté – východoasijská rostlina, tradičně užívaná v přírodní medicíně pro vysoký obsah flavonoidů, pomáhá proti poruchám potence a oparům.
 • Extrakt z ostropestřce – středomořská rostlina, jež má účinky především na funkci jater a žlučníku, záleží ale na zpracování – varem se účinná látka ničí.
 • Extrakt z pampelišky lékařské – rostlina, která pomáhá při zánětech močových cest a zlepšuje činnost ledvin a žluči, zde je však ve velmi malé koncentraci, takže si účinkem nejsme jistí.
 • Extrakt z Ginkgo biloby – tradiční rostlina alternativní medicíny, obsahuje hodně flavonoidů a terpenů, obecně má dobrý vliv na cévní systém (rozšiřuje cévy), ale její další účinky jsou sporné. Výzkumy neprokázaly účinky na paměť, nervový systém, mozek ani protinádorovou aktivitu. V přípravku je navíc ve velmi nízké koncentraci.
 • Extrakt z přestupu pravého – americká rostlina, která se používá pro znovuzískání hormonální rovnováhy a funguje i proti únavě. Její koncentrace v přípravku je ale nízká.
 • Látky užité jako barviva nebo konzervanty výrobce neuvádí, ale nějaké v tabletě jsou.

Jak vidíme, složení je u tohoto přípravu opravdu široké, ale je vcelku zavádějící. Některé látky nemají příliš vysokou koncentraci, u jiných je spekulativní účinek.

Troufáme si tvrdit, že Eregma Max Power nebude mít příznivé účinky na paměť (za těmi by stála Ginkgo biloba a u té prokázán není), nevěříme ani tomu, že by ovlivňovala vypadávání vlasů či hladiny cukrů (snad jen z nutričního hlediska, hormonálně ne). Co se týče účinku na játra a žlučník, záleží na způsobu zpracování tablety.

Pokud je užito vysoké teploty, může dojít k deaktivaci účinné látky z ostropestřce. I kdyby k ní nedošlo, bude účinek slabý.

Naopak, na základě složení jsme ochotní věřit, že Eregma Max Power má dobrý vliv na celkovou sexuální potenci zejména u mužů, zvyšuje pohyblivost spermií, napomáhá jejich tvorbě, dodává energii a účinek na cévy zkvalitňuje erekci. Mohlo by dojít ke zvýšení libida a vyrovnání hormonálních hladin, tyto účinky nezpochybňujeme. [4,5,10,12,14,15]

Eregma Max Power – dávkování a rizika

Začneme tím, že přípravek nezpůsobuje vedlejší účinky a žádná z látek, které jsou jeho součástí, není při své dávce toxická. Některé látky v rostlinách, z nichž jsou zhotoveny výtažky, jsou potenciálně karcinogenní, ale nemusíte se bát, jejich množství je spíše stopové a v přípravku se neprojeví.

Doporučená dávka jsou 2 kapsle denně, přičemž mírné účinky by se podle výrobce měly dostavit již po několika hodinách. Při dlouhodobějším užívání (výrobce doporučuje užívat dvě balení) jsou samozřejmě efekty výraznější.

Pokud trpíte dlouhodobými komplikacemi (diabetes, poruchy krevního tlaku,…) nebo užíváte léky, měli byste použití konzultovat se svým lékařem.

Источник: https://vas-pomocnik.cz/afrodiziaka/

Afrodisiaka | MALL.CZ

Poslední kus za tuto cenu!

Unikátní produkt pro muže, které zajímá zvětšení penisu, podpora erekce, lepší sexuální výdrž, intimní zdraví muže a lepší výkon. český produkt. Certifikát bezpečnosti Státního zdravotního ústavu. KDYŽ CHCETE BÝT „VĚTŠÍ“ MUŽ Doplněk stravy vyvinut speciálně pro muže, kteří chtějí pečovat o velikost

Afrodiziakální kapky pro muže a ženy ke zvýšení sexuální touhy, vzrušivosti a prožitku při milování. Již v dávných dobách bylo granátové jablko symbolem plodnosti a současně také známé afrodiziakum. Doplněk stravy

Poslední kus za tuto cenu!

Vysoce účinný sprej k oddálení ejakulace zajišťuje více sexuální vytrvalosti. Působí dlouhodobě bez ztráty citu. Plného efektu dosáhnete za 3 až 5 minut po nanesení. Aplikujte cca. 2 – 4 stříknutí na penis. Pouze k zevnímu použití.

Poslední kus za tuto cenu!

Intimní sprej pro zvýšení libida u žen, větší prožitek a snadnější dosažení orgasmu. Exkluzivní lubrikační sprej pro diskrétní použití. OKAMŽITÉ ZVÝŠENÍ LIBIDA ŽEN! Na trhu nejsilnější intimní přípravek s okamžitým účinkem. Zkvalitňuje zážitek a ženám usnadňuje dosažení orgasmu. Díky aktivním složká

Extra účinné afrodiziakální kapsle pro zvýšení sexuální touhy, výkonnosti a zlepšení erekce. Jedna kapsle obsahuje malé množství guarany, která pomáhá při odbourávání stresu a je zároveň rychlým zdrojem energie. Doplněk stravy

Doplněk stravy Maca extra strong je 100% přírodní prostředek indiánů z peruánských And z přírodního kořene Maca (Lepidium meyenii) ke zvýšení sexuální výkonnosti.

Extra účinné afrodiziakální kapsle pro zvýšení sexuální touhy, výkonnosti a zlepšení erekce. Jedna kapsle obsahuje malé množství guarany, která pomáhá při odbourávání stresu a je zároveň rychlým zdrojem energie. Doplněk stravy

Velmi kvalitní a účinný krém na oddálení ejakulace přináší více sexuální vytrvalosti. Působí dlouhodobě bez ztráty citu. Ideální pro vaše vytrvalé a naplněné erotické hrátky a intenzivní milostné prožitky.

Poslední kus za tuto cenu!

Oblíbený produkt vyvinut speciálné pro ženy, které touží po zvýšení libida, hormonální rovnováze, snažším dosažení orgasmu, intimním zdraví ženy, dodání energie a další. Český produkt. Certifikát bezpečnosti od Státního zdravotního ústavu. PRO INTIMNÍ ZDRAVÍ ŽENY, ZVÝŠENÍ LIBIDA A LEPŠÍ SEXUÁLNÍ ŽIV

Poslední kus za tuto cenu!

Intimní sprej pro snadnější dosažení orgasmu. Efekt zůžení vagíny díky zpevnění a zlepšení pružnosti pochvy, což vede ke zvýšení libida a větší rozkoši. INTIM SPRAY LOVELYLOVERS TIGHTUP S EFEKTEM ZPEVNĚNÍ A ZLEPŠENÍ PRUŽNOSTI VAGÍNY, SNADNĚJŠÍ DOSAŽENÍ ORGASMU Intimní spray, unikátní v celé Evropě,

Poslední kus za tuto cenu!

Český produkt vyvinut pro muže, které zajímá oddálení ejakulace, předčasná ejakulace, zvýšení sexuálního výkonu, intimní zdraví muže , podpora erekce a tvorba spermatu. Certifikát bezpečnosti od Státního zdravotního ústavu. PRO DOKONALÉ MUŽE Doplněk stravy vyvinut speciálně pro muže, kteří chtějí zl

Afrodiziakální kapsle pro muže STRONG POWER FOR MEN pro zvýšení potence a vitality. Tento doplněk stravy pomáhá ke kvalitnější erekci a zvyšuje prožitek při milování, a to především díky obsahu extraktu z damiany, která je mocné přírodní afrodiziakum a má silný vzpružující účinek na celý organismus.

Stimulační krém na klitoris s vybranými složkami, které podporují sexuální vzrušivost a rozkoš při milování. Zlepšuje prokrvení a přináší intenzivní stimulaci.

Poslední kus za tuto cenu!

Intimní sprej s efektem okamžitého zvětšení penisu pomocí lepšího prokrvení. Diskrétní použití před sexuálním stykem. LOVELYLOVERS MAXILONG 50ML – INTIM SPREJ S ÚČINKEM OKAMŽITÉHO ZVĚTŠENÍ MAXILONG je intimní přípravek s okamžitým účinkem zvětšení penisu. Jako jediný obsahuje L-arginin, který stimul

Relaxační sprej pro vás bude nepostradatelným pomocníkem, uvolní anální svěrače a dovolí tak hladký průnik. Již se nemusíte více bát bolestivé penetrace a nepříjemných prožitků. Plný efekt uvolnění dosáhnete za 3 až 10 minut po nanesení.

Poslední kus za tuto cenu!

Unikátní produkt sestaven speciálně pro ženy, které chtějí podpořit svou sexualitu, fyzické a psychické zdraví a nebo chtějí zmírnit nepříznivé příznaky spojené s menopauzou. MACA FRESH, MEDICAGO SATIVA A DIOSCOREA VILLOSA – JEDINEČNÁ KOMBINACE LÁTEK PRO ŽENU V JEDNOM PRODUKTU Unikátní produkt sesta

Stimulační gel na klitoris s vysoce kvalitními stimulujícími a povzbuzujícími výtažky přináší intenzivní stimulaci a rozkoš při milování. Klitoris se stává citlivější a vzrušení je intentvnější. Použití: Naneste gel velikosti hrášku na klitoris, vmasírujte a nechte vstřebat, popř. postup opakujte.

Zajímavé:  Léky Na Zahlenění Průdušek?

Poslední kus za tuto cenu!

Doplněk stravy Maca extra strong je 100% přírodní prostředek indiánů z peruánských And z přírodního kořene Maca (Lepidium meyenii) ke zvýšení sexuální výkonnosti.

Extra účinné afrodiziakální kapsle pro zvýšení sexuální touhy, výkonnosti a zlepšení erekce. Jedna kapsle obsahuje malé množství guarany, která pomáhá při odbourávání stresu a je zároveň rychlým zdrojem energie. Doplněk stravy

Poslední kus za tuto cenu!

Gel na zpevnění a zvětšení poprsí s pusch-up efektem. Ideální na povadlé poprsí např. po porodu. Patentované složení Pearl&Voluplus. ZPĚVŇUJÍCÍ GEL NA PRSA S PUSCH-UP EFEKTEM Dermokosmetický gel pro péči o vaše poprsí. BraUP gel díky patentovanému složení PEARL & VOLUPLUS ™ dále obohacenému

Poslední kus za tuto cenu!

Intimní sprej pro podporu erekce díky obsahu aktivních přírodních látek. Diskrétní pomocník s erekcí. INTIM GEL PRO POSÍLENÍ EREKCE A DODÁNÍ ENERGIE Funkční intimní sprej posiluje erekci. Na vodní bázi nezpůsobuje skvrny. Speciální kombinace aktivních složek působí na lepší prokrvení pohlavních orgá

Poslední kus za tuto cenu!

Silné afrodisiakum pro muže i ženy, tekutá forma pro rychlé vstřebání, výtažky z afrodiziakálních rostlin v jedné lahvičce. Certifkát bezpečnosti od Státního zdravotního ústavu. ROZPOUTEJ VÁŠEŇ! Zapomeňte na ‚španělské mušky, SexUP Aphrodisiac obsahuje přímo výtažky z bylin, které byly tradičně amaz

Poslední kus za tuto cenu!

Pro muže, kteří touží po větším objemu spermatu, silnějším výstřiku a zdravějším spermatu. Obsahuje látky s kladným vlivem na spermatogenezi. Český produkt. Certifikát bezpečnosti od Státního zdravotního ústavu. SEMMAX VOLUME CAPS. 60KAPSLÍ KDYŽ CHCETE VÍCE Doplněk stravy vyvinut speciálně pro muže,

Poslední kus za tuto cenu!

Unikátní produkt pro ženy, které touží po zvětšení a zpevnění poprsí bez plastické operace, hormonální rovnováze, klidnější menstruaci a intimním zdraví. Český produkt. Certifikát bezpečnosti Státního zdravotního úřadu. PRO KRÁSU ŽENY Doplněk stravy vyvinut speciálně pro ženy, které chtějí pečovat o

Gel na G-bod s vysoce kvalitními stimulujícími a povzbuzujícími výtažky prináší intenzivní stimulaci a rozkoš pri milování. Použití: Naneste gel velikosti hrášku do vagíny, vmasírujte a nechte vstrebat, popr. postup opakujte. Ukládejte mimo dosah detí.

Poslední kus za tuto cenu!

Intimní sprej prodlužující délku pohlavního styku. Pro oddálení ejakulace. Napomáhá v otázce předčasné ejakulace a slabé sexuální výdrže. Pro diskrétní použití. INTIM SPRAY PRODLUŽUJÍCÍ DÉLKU POHLAVNÍHO STYKU Intimní spray prodlužující délku styku. Optimální spojení aktivních složek přináší možnost

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Unikátní produkt sestaven speciálně pro muže, kteří chtějí zlepšit svůj sexuální výkon, erekci, plodnost, dodat svému tělu energii a udělat něco pro své intimní, psychické i fyzické zdraví a pohodu. MACA FRESH, L-ARGININ A TRIBULUS TERRESTRIS – JEDINEČNÁ KOMBINACE LÁTEK PRO MUŽE V JEDNOM PRODUKTU Un

Источник: https://www.mall.cz/afrodisiaka

UP!Love 25 ml x 10 – silné přírodní afrodisiakum

Mocné přírodní afrodiziakum vhodné pro dlouhodobé užívání. Povzbuzující účinek je plně funkční pro muže i ženy. Na bázi 15 afrodisiakalních rostlin. Doplněk stravy.

Doporučené datum spotřeby 6/2014 UP!Love® působí především na vaše smysly a je vhodný i pro spestření sexuálního života. Pomocí přírodních látek přirozených lidskému tělu navozuje pohodovou náladu, odbourává zábrany, zvyšuje touhu a umocňuje prožitek. Dlouhodobě příznivě ovlivňuje vaše libido.

Povzbuzuje muže i ženy. Doporučuje se brát jako desetidenní kúra – za tuto dobu citlivost vašeho organismu na účinné látky mnohonásobně vzroste. Jejich funkčnost v těle přetrvává až několik dní. Odbourává zábrany, zvyšuje touhu, umocňuje prožitek. Dlouhodobě příznivě ovlivňuje vaše libido.

Účinky

 • zbavuje zábran a zlepšuje partnerskou komunikaci
 • navozuje pohodovou náladu
 • blahodárně účinkuje na tělo i mysl uvolněním a ztráty psychických zábran
 • dlouhodobým používáním se účinek zvyšuje
 • pravidelným užíváním zvyšuje vaše libido

UP!Love® je přírodní kapalné afrodiziakum vhodné také pro podporu sexuálních funkcí. Inspirace byla nalezena mezi staletými zkušenostmi šamanů z kmene Tupi žijících v amazonských pralesech a znalostmi tradiční čínské medicíny.

UP!Love® obsahuje kombinaci látek z 15 vzácných rostlin, které mají silné afrodiziakální účinky a byly po staletí využívány v tradičních medicínách po celém světě. Vedle výtažků z bylin obsahuje libido povzbuzující prvky jako je selen, zinek a vitaminy.

Pomocí přírodních rostlinných látek, které jsou lidskému tělu přirozené, odstraňuje psychické bloky a obavy, navozuje pohodovou náladu a aktivuje přirozenou tvorbu pohlavních hormonů.UP!Love® obsahuje SmartEssence – díky této unikátní kombinaci synergicky působících složek je nástup účinku rychlý, vysoce efektivní a dlouhotrvající.

Nízká kalorická hodnota a snadná manipulace zaručují vysokou oblíbenost u spotřebitelů.UP!Love® je schválen Ministerstvem zdravotnictví ČR.

Působení extraktů bylinCordyceps sinensis – vzácné afrodisiakum čínských císařů z houby rostoucí v nedostupných tibetských horách Guarana – přírodní zdroj kofeinu proti únavě z brazilské liány Muira puama – silné afrodisiakum ze stromu užívaného šamany z amazonského pralesa Rhodiola rosea – zlatý kořen ze sibiřských plání proti depresím, pro dobrou náladu Schizandra sinensis – k zlepšení nálady a mentálního zdraví z čínské medicíny Lepidium meyenii (Maca) – indiánské afrodisiakum Inků z vysokých peruánských And, tradičně užívané k podpoře odolnosti, zlepšení energie, vitality, sexuální potence u muže a plodnosti.Avena sativa – užívaná k podpoře sexuálních funkcí v kombinaci s dalšími afrodisiakálními bylinami.Reishi – výtažek z čísnké houby obsahuje polysacharidy s antioxidačními a protirakovinnými účinky, podporuje zdraví prostaty.Punica granatum – Granátové jablko je řeckým symbolem lásky a plodnosti. Má silné antioxidační a protirakovinové účinky a podporuje zdraví prostaty.Piper nigrum – extrakt z černého pepře zvyšuje vstřebávání a využití aktivních složek organismem a má na organismus stimulační účinky.SmartDrink představuje moderní koncentrovaný biopreparát využívající síly rostlin, charakteristický znatelným nástupem účinku a dlouhotrvajícím efektem. Více na www.biocen.czDávkování:Základní doporučená dávka: 1 lahvička 25 ml. Po otevření obsah vypijte. Citlivé osoby mohou pít i po částech v průběhu dne. Max. dávka 1 lahvička denně!Expirace: 6 / 2014Složení (lahvička 25 ml): čištěná voda, invertní cukr, SmartEssence (extrakty z Paullinia cupana (Guarana), Rhodiola Rosea, Ptychopetalum olacoides (Muira Puama), Schizandra sinensis, Piper nigrum, Lepidium meyenii (Maca), Avena sativa, Punica granatum, Cordyceps sinensis, Reishi), kyselina citronová, vitamin C 120mg (200% DDD), kyselina citronová, aroma, vitamin B3-niacin 36mg (200% DDD), konzervanty benzoan sodný a sorban draselný, vitamín B5 – pantothenan vápenatý 6mg (100% DDD), zinek (glukonan) 5mg, B6 – pyridoxin hydrochlorid 4 mg (200% DDD), biotin 100mcg (66,6% DDD), selen (seleničitan sodný)50mcg, B12 – kyanokobalamin 5 mcg (500%DDD).Upozornění:

Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy, osoby s onemocněním srdce a vysokým krevním tlakem. Nenahrazuje pestrou stravu. Nepřekračujte doporučené dávkování. Obsahuje vysoké množství kofeinu – 100 mg. Nekonzumujte s dalšími potravinami a nápoji obsahujícími kofein. Skladujte v suchu a temnu při teplotách 5 – 35°C. Ukládat mimo dosah dětí.

Источник: https://www.doktor-zdravi.cz/produkt/uplove-25-ml-x-10-silne-prirodni-afrodisiakum/

Afrodiziaka: Co uvařit muži, aby vás miloval?

Zvýšení chuti na sex je vlastně velmi jednoduché. Když tedy víte, jak na to. S afrodiziaky je také často vázán termín libido. Tak hezky popořadě… 

Jako afrodiziaka jsou proto často považovány i látky zvyšující sexuální výkonnost a sexuální schopnosti, jako je erekce u mužů a vzrušivost u žen. 

Význam libida je různý. Většinou je samozřejmě toto slovo spojováno s chutí na sex, tedy s pohlavní touhou neboli sexuálním apetitem. Často jde ale také o výkonnost a potenci. Vše se navzájem prolíná.

To ovlivňují právě afrodiziaka, která dokážou změnit úroveň pohlavních hormonů v těle. Existuje seznam přírodních afrodiziak, která umí opravdu divy.

Tak například některé rostliny či jídlo mohou mít vliv i na erekci. 

Přírodní afrodiziaka

Mají jednu velkou výhodu. Jak už název napovídá, jsou bez chemií, a tudíž nejsou pro tělo toxické. Nehrozí ani vedlejší účinky a předávkování tak jako u léků. 

Afrodiziaka byla vždy používána jako lék. Přírodní afrodiziaka jsou stará jako lidstvo samo. Zdravé libido je po generace považováno za symbol zdraví. Již dávní vládcové používali afrodiziaka. 

Mezi přírodní afrodiziaka a jeden z nejsilnějších posilujících prostředků čínské medicíny patří například ženšen pravý. Nejčastější výskyt je v Číně, Rusku (zejména na východě) a v Korei. Jako doplněk stravy se nejčastěji využívá kořen ženšenu.

Při aplikaci je nástup účinku pomalejší, avšak dlouhodobější a zdraví prospěšný. Za skutečný elixír života je odedávna považován česnek. Jako prevenci před onemocněním střev dávali česnek svým otrokům už Egypťané. Byl dobrý i na játra a trávicí soustavu. Silně působí na bakterie, kvasinky, prvoky, plísně, houby a dokonce i na viry.

Dalším afrodiziakem je zelenina, kterou máte určitě všichni doma. Jde o mrkev. Zvyšuje hlavně mužskou plodnost a potenci, ale pomůže vám třeba i od vrásek. Mezi přírodní afrodiziaka patří i kornice šípolistá, kotvičník zemní, klanopraška čínská, řeřicha peruánská, guarana, ginkgo biloba, zázvor, jahody nebo granátové jablko. Ani to není ale vše…

Zajímavé:  Léky Pro Oddálení Menstruace?

Ústřice

Jestli má něco mezi milovníky sexu opravdu dobré renomé, pak jsou to rozhodně ústřice. Doporučují se jíst syrové, což je pro mnoho z nás nemyslitelné. Zvědavost je ale zvědavost. Třeba takový Casanova si prý dopřával ke snídani 50 ústřic. Z toho by asi neměl radost žádný výživový poradce, ústřice jsou totiž velmi tučné a ani váš cholesterol by vám zřejmě nepoděkoval. 

Imunita je klíčem ke zdravému životu. Jak ji správně posilovat?

Čokoláda

Ať už na nervy, nebo na posílení sexuality často saháme po čokoládě. V té najdeme “chemickou látku lásky‘ fenyletylamin, což je přírodní amfetamin podporující prožitky intimity a vášně.

Kromě toho má také antidepresivní účinky. A tak nejen že budete mít větší chuť na sex, ještě potlačíte napětí a pocit strachu. Sílu čokolády znali již Olmekové, Aztékové a Mayové.

Před návštěvou svých harémů pili panovníci silný čokoládový nápoj.

Americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv (FDA) schválil kontroverzní lék na léčbu nízké sexuální touhy u žen, avšak pacientky musí být před jeho užíváním varovány před možnými nebezpečnými vedlejšími účinky. V klinických testech se sexuální touha u žen zvýšila o 37 procent, tvrdí podle CNN společnost Sprout Pharmaceuticals, která lék vyvinula.

Moderní afrodiziakaDnes už máme léky téměř na všechno. Je pro nás lehké a pohodlné prostě zapít tabletu a čekat, až zabere. Nebo si to kolikrát stačí jen vsugerovat? Kdo ví… Moderní afrodiziaka vycházejí z těch příodních, ale účinky jsou jiné.

Soustředí se více na fyzické projevy libida. Muži si erekci mohou ‚koupit‘ v pilulce, pro ženy je k mání ženská viagra. Moderní afrodiziaka působí každopádně mnohem rychleji a silněji. Mohou se ale vyskytnout i velmi nepříjemné vedlejší účinky.

 

Jméno podle bohyně

Afrodiziaka, prostředky na podporu libida a většího zájmu o sex, získala jméno podle řecké bohyně lásky Afrodité. Už tehdy totiž věděla, že láska prochází žaludkem, a tak svým milencům servírovala lahůdky, které nejen uspokojovaly jejich mlsné jazýčky, ale zároveň probouzely touhu a vášeň. Jooo, ta holka věděla, jak jídlo okořenit. A muži ji milovali…

Источник: https://www.ctidoma.cz/zdravi/2017-07-19-afrodiziaka-co-uvarit-muzi-aby-vas-miloval-32912

Co jíst na Valentýna? Přírodní afrodiziaka, která skvěle chutnají a fungují

Co si dát k večeři, aby povzbudila naše libido? • Autor: iStock.com

Některá jídla působí na libido, jiná vám dodávají energii, lepší náladu a další mají prostě úžasnou lahodnou chuť. Pokud tak chcete být na den svatého Valentýna „roztoužení“, nesmí na vašem jídelníčku chybět těchto dalších šest potravin. Zapomeňte ale na často omílaný chřest, celer či na petržel. My pro vás totiž máme jiný a mnohem aktuálnější výběr.

Olivový olej

Už staří Řekové považovali olivový olej za lék proti impotenci. Obsahuje totiž monosaturované tuky, a zlepšuje tak krevní oběh. Odborníci uvádí, že stabilní krevní oběh přispívá k tomu, že máme více energie a díky lepší cirkulaci krve se můžeme také snadněji „vzrušit“.

Maca peruánská

Maca je rostlina, která se vyskytuje v jihoamerických Andách a lidé ji pěstují už tisíce let. V současné době se jedná o velice módní záležitost. V podobě prášku se přidává do polévek i do různých smoothies. Díky tomu, že v našem těle podporuje vznik aminokyselin, zinku a železa, působí blahodárně na naše libido.

Řapíkatý celer je afrodisiakum, pomáhá hubnout a proti depresím

Ústřice

Za skvělé afrodiziakum jsou už dlouhá léta považovány i různé druhy mušlí a škeblí. Jejich problém tkví ale v tom, že pro co nejlepší výsledek je potřeba je konzumovat syrové.

Pokud jste ale vyznavači ústřic či hřebenatek, můžete být v klidu, právě tyto dva druhy se totiž konzumují čerstvé a hlavně syrové.

Díky k tomu v nich najdeme důležité aminokyseliny, které zvyšují produkci pohlavních hormonů u mužů i žen.

Mandle

Večeře při svíčkách je sice romantická, ale pro lepší efekt ještě do misky na stůl nasypte mandle. Tuk, který obsahují, je totiž skvělý pro naše srdce. Znovu pomáhá zlepšit krevní oběh. Mandle konzumujte vždy čerstvé, ne pražené. Klidně si je dejte samotné a nebo je přimíchejte do smoothies.

Červená paprika

Pálivé papričky nemusí okořenit jen pokrmy, ale i váš sexuální život. Poskytují totiž až adrenalinový nárůst energie, který můžete v ložnici dobře využít. Stejně jako jiná koření mají také protizánětlivé vlastnosti.

Tofu

Sójové pokrmy, jako je například tofu, mají vysoký obsah bílkovin. Díky tomu také individuálně zvyšují vaši sexuální vytrvalost. Sójové produkty s nízkým obsahem nasycených tuků navíc zlepšují krevní oběh, a mohou tak „vylepšit“ vaše vzrušení.

Med

Funkci afrodiziaka ale skvěle plní i med. Díky pylu v něm obsaženém totiž zvyšuje chuť na milování. Pro nejlepší efekt je dobré jej promíchat s moukou, takže hurá do kuchyně a udělejte si na Valentýna třeba medové koláčky.

Výše uvedené potraviny vám samozřejmě nezaručí, že všechno najednou půjde jak po másle. Roli hraje samozřejmě i prostředí a vaše celkové rozpoložení. Podle odborníků si musíme být vědomi toho, že tím „nejdůležitějším sexuálním orgánem“ našeho těla je mozek.

Pokud například máme příjemnou sexuální vzpomínku spojenou s nějakým pokrmem, může nám jeho následná konzumace tuto touhu připomenout, a daná potravina nás tak sama o sobě může „vzrušit“. Takže vězte, že nejen láska, ale i sex prochází žaludkem.

Glykemický index: Naučte se s ním pracovat, zhubnete a budete méně nervózní

Prožíváte olympiádu a těšíte se na hokej? Kompletní rozpis turnaje ZOH 2018 najdete zde!

Plánujete svatbu? Zajímají vás nejnovější svatební trendy z přehlídek, tipy na nejkrásnější šaty, účesy, kytice, chcete inspiraci na nejromantičtější místa, kde se vdávat a kdy a co je potřeba zařídit? To vše a mnohem více inspirace a užitečných informací najdete ve speciálu Dokonalá svatba. Naplánujte si s námi vaši svatbu snů!

Autor: Daniel Mareš

Источник: https://www.mojezdravi.cz/zdravy-zivotni-styl/co-jist-na-valentyna-prirodni-afrodiziaka-ktera-skvele-chutnaji-a-funguji-3943.html

Afrodiziaka aneb Co nepřijde s celerem, můžete přehnat s chemií

Dnešní doba je totiž plná stresu, pracovních povinností a spěchu, kdo by pak po celém pracovním kolotoči a lítání měl chuť na sex, kdo by se pak v noci oddával vášnivému vzplanutí, když se sotva udrží na nohou? Neubíjí nás takto dnešní moderní společnost, která nás nutí podat stoprocentní výkony?

Ješitní muži, rozmarné ženy

Řada statistik dokazuje, že počet lidí se sexuální dysfunkcí neustále roste. Studie prokázaly, že bezmála dvě třetiny amerických žen trpí sexuální poruchou. Jiné studie dokazují, že počet šťastných manželských párů, které by se sexuálním radovánkám věnovaly pravidelně, klesá či že více než polovina mužů ve věku od 40 do 70 let pozoruje problémy s erekcí.

Ženy zkrátka mívají problém se vzrušivostí a vlhkostí, zatímco muži nedostanou ze svého penisu to nejlepší. A není divu, jsme prostě rozliční.

„Mužský a ženský mozek jsou totiž naprosto jinak konstruovány, hovořím tedy hlavně o mezimozku, v němž se tvoří právě sexuální pudy.

A vím, že tuto zprávu feministky jednoznačně nerady slyší, ale je to tak,” vysvětluje rozdílnost pohlaví sexuolog Radim Uzel.

Přečíst článek ›

Po vzoru králíků…?

Mnozí tedy sáhnou po afrodiziaku a očekávají ohňostroj sexuálního vzrušení, neukojitelnou erotickou touhu a výkonnost maratonského běžce. A reklama nás v tom také neustále utvrzuje. Vždyť přírodní afrodiziaka využívali již starověcí Egypťané a Řekové.

Dnes bychom jejich speciality nevzali do úst, nezastavili se ani před ještěrčími ocásky, krokodýlím penisem nebo rohem nosorožce. Ten je ostatně využíván v Asii dodnes. Obliba afrodiziak paradoxně rostla i ve středověku, části zvířat ale nahradily jedovaté rostliny a jejich části.

Nejedna dívka uvěřila, že nápoj lásky lze vyrobit a oddala se riskantnímu čarodějnickému řemeslu.

A i dnes se traduje, že jsou určité potraviny, jež mohou ovlivnit váš sexuální apetit.

Určitě víte, že mezi přírodní afrodiziaka patří jahody nebo ústřice, ale věděli jste, že i káva nebo chřest vás dokážou sexuálně nabudit? „Já jsem bývala ‚nadržená‘ poté, co jsem si nasadila syrový celer.

Zajímavé:  Dohoda O Provedení Práce Lékař?

Fakt celou bulvu sněz a druhej den uvidíš… Po vzoru králíků… babička dávala celer samicím, aby se prskali… a fungovalo to!” píše svou zkušenost v diskusním fóru na téma „Jaká afrodiziaka jsou funkční?” osoba pod pseudonymem NIKIna.

Přečíst článek ›

Celer sexuálního gurmána již dnes příliš neoslovuje, ale obliba přírodních surovin je stále velká. V kurzu jsou třeba banány, čokoláda, chilli papričky, muškátový oříšek, vanilka, skořice či zmíněné jahody. Už od doby slavného alchymisty, astrologa a lékaře Paracelsa si totiž myslíme, že díky svému tvaru mají potraviny i účinky na některé tělesné části.

Jednoduše nám připomínají pohlavní orgány nebo se nám po jejich konzumaci zvýší tep a zrychlí dech. Mezi suroviny s afrodiziakálními účinky patří také mořské plody, zejména ústřice či krevety. I milovník žen Casanova připravoval z těchto surovin večeře svým dámám, aby je tak nažhavil.

Porno a pilulky

V televizi, v tisku či na pouličních billbordech se často setkáváme s receptem na zázračné znovuzískání ztraceného mužství pomocí kouzelných pilulek, jež slibují vyřešit nedostatečnou erekci. Některé mají dokonce zlepšit plodnost či zvýraznit sexuální prožitky u žen. „Lidé se nás na ně ptají, ale většinou to již řeší se svými lékaři, kteří jim předepíší léky, jež jim pomohou.

Produkty, které lidé mohou zakoupit v lékárnách, jsou totiž buď léky sloužící ke zvýšení potence, anebo doplňky stravy, u nichž není ale ověřená účinnost.

Byla bych zde opatrná,” dodává Ivana Lánová, vedoucí lékárnice mladoboleslavské lékárny Benu, nominovaná na ocenění za celoživotní přínos ve farmacii v soutěži Lékárník roku.

Formy moderních afrodiziak jsou různé – od sprejů a čichacích těkavých látek přes masti až po klasické kapky či tabletky. Stát se Mužem, ale i Ženou můžete vždy, a to hned!

Přečíst článek ›

Filmy pro dospělé sleduje podle statistik téměř 90 % mužů a 60 % žen. Téměř každých čtyřicet minut vznikne nový pornofilm a různé statistiky dokonce uvádějí, že porno tvoří třetinu celého obsahu internetu.

Za týden průměrně shlédneme čtyřicet minut pornografie, což za celý náš život dělá asi tři měsíce. Vědci z Kalifornské univerzity požádali dvě stě osmdesát mužů, aby sledovali své libido během porna.

Byly zjištěny pozitivní vztahy mezi časem věnovaným pornu a touhou po sexuální aktivitě.

Zaručený recept na štěstí

„Každý člověk je jinak citlivý a každý také jinak sexuálně naladěn. Máme mezi sebou lidi frigidní nebo naopak sexuálně velmi vzrušivé. To je nám dáno a naděleno sudičkou do kolébky. Takže při experimentech hraje důležitou roli lidská individualita a je nutné s ní počítat,“ varuje před přílišným zjednodušováním a zaručenými recepty Radim Uzel.

Přečíst článek ›

Proč afrodiziaka?Své jméno kouzelným povzbuzovačům touhy, báječným přípravkům na podporu erekce, úžasným prokrvujícím nebo tlumicím krémům dala řecká bohyně lásky Afrodité.

Afrodiziakální potravinyChilli papričky – zvyšují srdeční frekvenci a uvolňují endorfiny, což jsou přírodní opiáty nacházející se v těleFíky – sexuální stimulanty s vysokým obsahem aminokyselin, které zvyšují sexuální vytrvalost a libidoChřest – vysoké množství vitaminu E zvyšuje tok krve a kyslíku do genitálií.

Obsahují i vysokou hladinu draslíku, což podporuje produkci pohlavních hormonůAvokádo – aztécké slovo pro avokádo je „ahuacatl”, což znamená „varle”.

Obsahuje vysokou hladinu kyseliny listové, vitamín B9 (poskytuje tělu více energie) a vitamín B6 (který pomáhá zvýšit produkci testosteronu)Banány – obsahují enzym bromelain, který zvyšuje mužský apetitÚstřice – obsahují zinek důležitý při výrobě testosteronu a produkci spermií.

Navíc jsou bohaté na dopamin, zvyšující sexuální touhuGranátová jablka – pomáhají zvýšit průtok krve do všech oblastí těla, včetně genitálií.

Šťáva z granátového jablka může být užita při erektilní dysfunkciČervené víno – obsahují resveratrol – silný antioxidant, který pomáhá zmírnit záněty a pomáhá vhánět krev do žilLosos – je bohatý na omega-3 mastné kyseliny, které pomáhají libidu výrobou estrogenu, testosteronu a progesteronuMandle a vlašské ořechy – zdroje užitečných mastných kyselin, které pomáhají s produkcí hormonůVodní meloun – obsahuje vysoký obsah citrulinu (fytonutrient) zvyšující průtok krve, podporuje relaxaci krevních cév a sexuální vzrušeníKáva – zvyšuje hladinu dopaminu v mozku, což stimuluje touhu a potěšeníJahody – jsou nabité vitaminem C, který je důležitý pro produkci pohlavních hormonů a chemických neurotransmiterů v mozku, což vede ke zvýšení libidaTřešně – mají vysoký obsah draslíku, vitamínu C a anthocyaninu – silný antioxidant, který chrání před vznikem zánětů, čímž dopomáhá ke zdravému pohlavnímu stykuMarihuana – v některých případech může umocnit požitek ze sexu, neboť zrychluje srdeční tep a napomáhá prokrvit tkáně

Ženšen pravý – podporuje hormonální harmonizaci a také usnadňuje erekci.

Источник: https://www.denik.cz/zdravi/afrodiziaka-aneb-co-neprijde-s-celerem-muzete-prehnat-s-chemii-20180418.html

Moderní afrodiziaka lákají i zdravé muže

PŘEDCHOZÍ DÍL:Muži se zbytečně stydí za poruchu erekce

Problémy s nedostatečnou erekcí provázejí lidstvo od pradávna. Jednu z prvních zmínek o léčbě erektilní dysfunkce lze najít již v egyptském papyru z doby kolem roku 1700 před naším letopočtem. Egypťané v něm doporučují rostlinný obklad přiložený na penis.

K oblíbeným prostředkům vzbuzujícím sexuální touhu a vzrušení od nepaměti patřila i afrodiziaka. Svůj název dostala podle antické bohyně lásky Afrodity.

Perličky lze najít opět ve starém Egyptě – mezi nejstarší dochovaná afrodiziaka patří sušený krokodýlí penis anebo různé ještěrčí ocásky či ostny mořských ježků.

Trvalo však bezmála čtyři tisíce let, než se podařilo vyvinout skutečně účinné a bezpečné postupy umožňující poruchy erekce efektivně léčit.

Tablety slibují zázrakyV současné době se problémy v sexuálním životě probírají téměř na každém rohu. S receptem na ‚zázračné‘ znovuzískání ztraceného mužství je možné se setkat na pouličních billboardech, na plakátech v tramvajích i v lékárnách nebo v reklamách v tisku či v televizních šotech.

Už jedna tableta těchto potravinových doplňků přitom slibuje výsledky v léčbě poruch erekce či dokonce ženské sexuální dysfunkce. Přípravky jsou doporučovány mužům všech věkových kategorií, ať už s nedostatečnou erekcí nebo jen pro vyzkoušení nových zážitků v partnerském sexuálním životě.

Podle urologa a androloga Libora Zámečníka z Urologické kliniky VFN ale zůstává otázkou, zda je vůbec možné, aby jedna kapsle či tableta zajistila všechny inzerované výhody.

Výrobci totiž najednou slibují rychlý a dlouhodobý účinek na zvýšení libida, dlouhotrvající erekci, snížení rizika řídnutí kostí, vysokého tlaku, obtíží s prostatou, zlepšení funkce jater a další výhody.

Některé prostředky mají dokonce zlepšit plodnost, u žen pak zvýraznit sexuální prožitky, včetně opakovaných orgasmů. Některé tablety dokonce kombinují tyto funkce s tím, že pomáhají zároveň na hyperaktivitu u dětí.

Nákladná tableta jako afrodiziakum‚Více než léku jsou tyto potravinové doplňky podobné těm ze sušených ještěrčích ocásků. V reklamách však už není uvedeno, že se svou podstatou nejedná o lék, ale jen o finančně náročné afrodiziakum,‘ uvedl Zámečník.

S tím nesouhlasí Stanislav Marks, jehož firma prodává v českých lékárnách několik potravinových doplňků na zlepšení erekce. ‚Nelze všechny produkty dávat do jednoho pytle. Máme klinické studie o účinnosti srovnatelné s jakýmikoli léky.

Navíc lékaři bývají motivováni farmaceutickými firmami, aby doporučovali produkty na předpis,‘ řekl.

Faktem zůstává, že státem uznaný lék musí v Česku projít testováním účinnosti, zatímco potravinový doplněk má povinné kritérium opačné: nesmí škodit.

Někteří muži neřeší afrodiziakem potíže s erekcí, ale snaží se dosáhnout až bájných sexuálních zážitků.  

‚V ojedinělých případech celkem zdraví muži usilují o ještě lepší erekci a sexuální funkci považují málem za olympijskou disciplínu. K takovýmto 'vylepšeným' výkonům by ovšem léčba neměla sloužit,‘ říká sexuolog Radim Uzel.

Podle Zámečníka trpí poruchami erekce více než polovina českých mužů ve věku mezi 35 a 65 lety. Muži se však často stydí problémy začít řešit. – více zde

‚V současné době máme k dispozici celou řadu metod léčby, které umožňují mužům postiženým poruchou erekce dosáhnout obnovení ztracené či narušené erektilní funkce až v 95 procentech případů,‘ dodává Zámečník. Jakékoli problémy s erekcí doporučuje řešit nejdříve s lékařem a pak teprve vybrat vhodný přípravek.

PŘÍŠTÍ DÍL:Léčba poruch erekce: léky, jehla i operace

ČTĚTE TAKÉ: Alkohol škodí erekci a snižuje plodnostPro erekci je zničující stres

Источник: https://www.idnes.cz/onadnes/zdravi/moderni-afrodiziaka-lakaji-i-zdrave-muze.A051128_211216_sexualita_ton

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Adblock
detector