Hodně Zdraví K Narozeninám?

Ať život splní všechna Tvoje přání a všechny Tvoje naděje, ať štěstí, které málo k lidem chodí, se na Tebe usměje, ať nepoznáš bol ani klam, to vše Ti z celého srdíčka přeji k Tvým dnešním narozeninám. Štěstí v životě, život ve zdraví, zdraví v pořádku, pořádek v hlavě a hlavu v oblacích

Co je nejlepší k narozeninám?

Vtipná přání. Blahopřeji, příteli, krásný to máš věk, další rok je v p * deli, na stáří není lék. Když si někdo začně utahovat z Tvého věku, drž hlavu pěkně zpříma… To aby nebyly vidět ty vrásky na krku! Všechno nejlepší k Tvým narozeninám. K narozeninám jsem Ti chtěl(a) koupit něco vhodného a praktického… Ale jak mám zabalit hospodu!?

Co je dobré pro ti k narozeninám?

Hodně zdraví, protože je vzácné, hodně štěstí, protože je krásné. Hodně lásky, neboť je jí málo, hodně radosti, aby žít za to stálo. Hodně slunce, aby pro tebe hřálo, hodně krásných snů, aby se ti zdálo. Přeji ti k narozeninám všechno nejlepší!

Co jen můžem přát k narozeninám?

Krátká přání k narozeninám 1 Všechno nelze říci slovy, co jen ti můžem přát? Přejem ti to nejkrásnější, co jen život může dát. 2 Štěstí v životě, život ve zdraví, zdraví v pořádku, pořádek v hlavě a hlavu v oblacích vše nejlepší k narozeninám přeje 3 Štěstíčko a zdravíčko, v životě jen sluníčko, v srdci jenom lásku měj, života si užívej. 4 Až na své narozeniny budeš číši pozvedat a celý svět se na tebe bude smát, vzpomeň si, že i já ti chci hodně úspěchů a štěstí v lásce přát.

Co jsou klasická přání k narozeninám?

Klasická přání k narozeninám 1 Ať máš život jako sen, užíváš si každý den, od starostí žádné vrásky, v každé chvíli mnoho lásky. Všechno nejlepší k narozeninám! 2 Kdo narozky dneska slaví? Hodně štěstí, hlavně zdraví, ať tě život vždycky baví. Den co den ho užívej, ze života radost měj. 3 Než sfoukneš na dortu svíčky, slov pár smotám do kytičky, štěstí a zdraví, občas líná chvíle, kdy člověk povolí si knoflík u košile, radost, lásku, úspěch a vlídné pousmání, tak

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *