Jedla Soda A Zdravi?

Jedlá soda pomáhá potlačovat tělesné pachy, optimalizovat hodnotu pH našeho organismu a absorbovat pot. Soda bikarbona zabíjí bakterie a je přirozený deodorant. Smícháme jedlou sodu se stejným množstvím kukuřičného škrobu a směs naneseme na místa na těle, kde se potíme nejvíce. Zabráníme pocení i nepříjemnému pachu.

Proč jedlá soda vhodná k úklidu?

Jedlá soda se také mimo jiné skvěle uplatní při úklidu. Poslouží jako čistič odpadů (v kombinaci s vroucí vodou), absorbuje pachy a vlhkost v ledničce i z bot, čistí hrnce, kávovary, sporáky (odstraňuje mastnotu) a je vhodná kupříkladu i na vytírání podlah.

Proč jedlá soda unikátní léčba?

Kniha Jedlá soda s podtitulem Unikátní přírodní léčba (JOTA), jejímž autorem je dr. Mark Sircus, předkládá zamyšlení nad tím, jak znovuobjevit vědomosti našich předků v souladu s nejnovějšími výzkumy. Soda má schopnost ovlivnit zásaditost v těle v rozmezí několika dní.

Proč je soda bikarbona známá?

Ve své přirozené formě je soda bikarbona známá součástí přírodního minerálního natronu, který obsahuje velké množství hydrogenuhličitanu sodného a používá se již od dávných dob. Například Egypťané používali natron jako mýdlo na čisticí účely.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Adblock
detector