Lak Z Okurek Zdravi?

Je bohatý na vitamíny C, B a A a také na hořčík, vápník a zinek. Obsahuje také sodík, draslík a vodu, které pomáhají hydratovat organismus. Najdete v něm i velké množství antioxidantů a elektrolytů. Pokud vypijte lák od kvašených okurek, pomůžete i svým střevům.

Proč se nezbavovat láku z okurek?

10 dobrých důvodů, proč se nezbavovat láku z okurek 1 Zklidnění pokožky po spálení od sluníčka. Stačí namočit vatový tampon do láku a aplikovat jej na postiženou oblast. Ocet 2 Použití v koktejlu. Všichni víme, že lák není zrovna dvakrát výtečný na chuť. Můžete však vyzkoušet jednoduchý recept na 3 Lék na kocovinu. Když pijete alkohol, vaše tělo je dehydratované a bolest More

Co je nálev z okurek?

Nálev z okurek obsahuje sodík, draslík a vodu, což jsou komponenty důležité pro hydrataci organismu. Vody není nikdy dost, ale pokud potřebujete doplnit minerály po náročném tréninku nebo dlouhém pobytu na slunci, pomohou tzv. elektrolyty, mezi něž patří právě také sodík a draslík.

Co je lák z okurek dobrým zdrojem vitamínů?

Lák z okurek je velmi dobrým zdrojem vitamínů A a E. Obsahuje také stopové množství antioxidantů, které pomáhají chránit vaše tělo a jeho buňky před škodlivými molekulami. Ovšem je třeba mít na mysli, že vitamíny a antioxidanty je třeba čerpat i z jiných potravin.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Adblock
detector