Myom na vaječníku – Vše o zdraví

Myom na vaječníku - Vše o zdraví Vaše příběhy

Nejprve si velmi rychle rostoucí nádor vyžádal operaci a chemoterapii. Do roka udeřila rakovina v takové síle, že mu lékaři dávali necelé 3 měsíce…

Myom na vaječníku - Vše o zdraví Jídlo pod lupou

Pomalu se nám blíží sezóna nakládaček a šťavnatých salátových okurek. Jsou osvěžující a pro léto ideální potravinou. Často se mi ale stává, že narazím…

Myom na vaječníku - Vše o zdraví Jídlo pod lupou

Nedávno jsme vydali článek o léčivých účincích lesních hub. Naši čtenáři jako správný národ houbařů hned poznali, že hříbek v  na úvodní fotce úplně vlevo,…

Myom na vaječníku - Vše o zdraví Jídlo pod lupou

Tenhle lesní šťovík snad každý z nás ochutnal už jako dítě. My jsme jim říkali zelíčko. Rozkošné trojlístky mají ještě rozkošnější květy. A jimi…

Myom na vaječníku - Vše o zdraví Jídlo pod lupou

Podívejte se, kolik cukru obsahují vaše oblíbené nápoje a co vše způsobují vašemu zdraví! Fanta, Coca cola, Kofola, Red bull, Sprite a další podle…

Myom na vaječníku - Vše o zdraví Zdraví, léčba, prevence

Jak upravit jídelníček, pokud jsme příliš hubení? Proč hubneme při změně jídelníčku a jak to zastavit? Jak sestavit jídelníček při poruchách příjmu potravy jako…

Myom na vaječníku - Vše o zdraví Vaše příběhy

Gynekolog mě chtěl poslat kvůli myomu na operaci. To jsem nechtěla, měla jsem před svatbou a plánovala rodinu, což by mi operace o tři…

Můj příběh je v dnešní době skoro tuctový, pokud vezmeme v úvahu, že rakovinu má každý třetí člověk a ten zbytek o ní zatím ještě neví….

Důvodů, proč se vyhnout bílému cukru a všem jeho průmyslovým kamarádům, je mnohem víc. Těchto 10 však už i lékaři a vědci považují za…

Vaše příběhy

Lidí, kteří onemocní rakovinou a klasická medicína jim už nemůže pomoci, bohužel stále přibývá. Naštěstí potkáváme čím dál víc těch, kteří jsou ochotni změnit…

Vědci z Belgie objevili jasnější vztah mezi rakovinou a cukrem. Zjistili, že kvasinky v kombinaci s vysokou hladinou cukru (glukóza), nadměrně stimulovaly stejné proteiny,…

Bezpečný sex je základem zdravého života. Ale pokud se stravujete a žijete jinak, možná po přečtení těchto informací budete chtít poohlédnout po jiné alternativě…

Často slýcháváme, že bychom měli přidat do stravy více vlákniny. Až 98 % z nás jí má v jídelníčku nedostatek. Víte, co vlastně vláknina…

Všichni tak nějak tušíme, že záření z mobilních telefonů asi není úplně zdravé. Dle politiků a prodejců to není až zase tak vážné. Ale…

Vlasy jsou odjakživa korunou krásy každé ženy, v dnešní době i většiny mužů. Jen málokteré z nás se ale líbí naše přirozená barva, a…

Diagnóza zněla rakovina 3. stupně. Marcelu čekal klasický postup – chemoterapie, operace a ozařování. Navzdory obrovskému tlaku lékařů, rodiny a blízkých lidí se rozhodla vzít…

Urinoterapie je stará jako lidstvo samo. Nemusíte vlastní moč hned pít, ale můžete ji v běžném životě využít jako levný, bezpečný a hlavně účinný…

Máte rádi křupavé hnědé kůrky pečiva? Dobře propečené hranolky nebo čipsy? Sice nám chutnají, ale jejich častá konzumace může mít neblahé účinky na naše…

Chtěla bych povzbudit ženy s podobným osudem, který jsem prožila v předdůchodovém věku. Svou práci jsem měla jako koníčka a vůbec jsem si nedovedla představit, že…

Lidí vyžadují stále rychlejší mobilní připojení. Ale jaká bude cena? Možná vůbec nepůjde o peníze ale o zdraví. Vědci varují, že nově chystané mobilní…

Deodoranty používá téměř každý a málokdo si bez nich dovede představit svůj den. Zamysleli jste se někdy, co si na tak citlivé místo, jakým je…

Víte, že dětský zásyp způsobuje rakovinu? Může za to stejná látka, která se dává i do pudrů, očních stínů a make-upů. Problém se tedy…

Téma: drogy, pocení, celozrnný chléb, EMF, menopauza, selhání ledvin, růst svalů, kardiovaskulární nemoci, játra, PPP, alergie na mléko, mobily, zdraví, klouby, nálada, sladké nápoje, štavel, demence, rýže natural, štítná žláza, USA, tuk, pečení, výkyvy nálad, bolest hlavy, veganství, sacharidy, smažení, zuby, myom, antiperspirant, léčba rakoviny, zánět, sex, jak zdravě přibrat, šedý zákal, přírodní léčení, proteinový prášek, 5G, hamburger, miso pasta, Video, křeče, barvy na vlasy, cereálie, brambor, hyperaktivita, čokoládové pecičky, rostlinné proteiny, neštovice, fastfood, škrkavky, onkologie, vysoký krevní tlak, záření z mobilů, když jsme příliš hubení, rakovina varlat, děloha, touha po dokonalosti, jak získat svaly, alergická reakce, strava při problémech s trávením, jak se zbavit myomu¨, celozrnné těstoviny, paraben, mýdlo, černý kašel, hřib žlučník, telefony, karcinogen, ekzém, moč, pestrost, pohlavní styk, když se hubne příliš, nervová soustava, zánět jater, hubnutí po změně jídelníčku, Elektromagnetická hypersenzitivita, přírodní léčba, kasein, nežádoucí hubnutí, peroxid vodíku, stres, sojové maso, strava při anorexii, neplodnost, nadváha, nevolnost, dermatitida, sezóna léto, kondom, celozrnná mouka, spermicid, pásový opar, jídlo do práce, vglukóza, barvení, benzokain, strava a psychika, šťovík, obezita, hořčák, prezervativ, jak zvládnout rakovinu, alternativní léčba rakoviny, vrásky, anorexie, trávící potíže, fritování, pot, kožní vyrážky, spermie, obarvení vlasů, reprodukce, vypadávání vlasů, dna, rýže, potíže s trávením, psychika, brambůrky, žloutenka, ADHD, jedovaté látky, cukr, nádory, pms, router, obilná káva, chytrý telefon, šprcky, slabé vlasy, káva, špeky, intolerance na laktózu, urina, inzulín, oční stíny, strava pro muže, chemoterapie, inzulínová houpačka, rakovina mozku, tempeh, co jíst při problémech s trávením, jak se zbavit rakoviny, plíce, vědomí, bakterie, strava při léčbě myomu, cholesterol

Bolest v podbřišku – nejčastější příčiny a léčba

  • V podbřišku se nacházejí velmi důležité orgány, jako je močové ústrojí, tlusté střevo se slepým střevem i pohlavní ústrojí. Bolest v podbřišku proto může signalizovat velmi závažné zdravotní komplikace, které není radno podceňovat.
  • Mezi nejčastější příčiny bolesti v podbřišku patří premenstruační syndrom (PMS) nebo také bolestivá menstruace (dysmenorea). Úlevu při těchto potížích může přinést užívání antikoncepce či gestagenů, léky na tlumení bolesti nebo také teplé obklady na podbřišek.
  • Bolest v podbřišku může signalizovat také přítomnost myomů a cyst v ženském těle. Na vině však bývá také nemoc s názvem endometrióza.
  • Bolest v levém podbřišku může signalizovat neprůchodnost střev či divertikulitidu, bolest na pravé straně naopak často značí zánět slepého střeva, onemocnění konečníku, nádory tlustého střeva, ulcerózní kolitidu či Crohnovu chorobu.
  • Pokud za bolest v podbřišku může mimoděložní těhotenství, je většinou nutné vyhledat lékařskou pomoc, protože se může jednat o velmi nebezpečný stav, který ohrozí pacientku na životě.
  • Bolest v podbřišku v těhotenství není nic neobvyklého, pokud ji však doprovází také špinění nebo krvácení, je nutné konzultovat obtíže s lékařem.
  • Bolest v podbřišku u mužů má řadu příčin, jako je například zánět prostaty, zvětšená prostata, nádor prostaty, zánět varlete nebo také torze varlete.
Zajímavé:  Vypořádejte se s problémy při kojení s chladnou hlavou – vše o zdraví

Na bolesti v podbřišku si stěžují především ženy.

Jelikož se v této oblasti nachází kromě orgánů močového ústrojí a části tlustého střeva také ženské pohlavní orgány, tyto zdravotní komplikace mohou mít celou řadu různých příčin. Patří sem například menstruace, záněty, myomy nebo třeba mimoděložní těhotenství. V některých případech může být bolest v podbřišku dokonce životu nebezpečná, a lidé by ji proto nikdy neměly podceňovat.

Bolest v podbřišku nemusí být pokaždé stejná a jednotlivé druhy je dobré od sebe odlišovat.

Někdy se jedná o mírné obtíže, jindy jsou však bolesti akutní a dlouhodobé, a ty nelze ani přes veškerou snahu ignorovat.

K lékaři ženy nejčastěji přivádí ostrá bolest v podbřišku, kterou charakterizuje silný tlak a řezání. Dále se mohou objevit komplikace v podobě bolestí zad, nadýmání či obtíží s močením.

V podbřišku se nacházejí velmi důležité orgány, a to konkrétně močové ústrojí, tlusté střevo společně se slepým střevem, ale také ženské pohlavní orgány. Bolest v podbřišku proto může u žen signalizovat vážné gynekologické problémy, ale může mít také spoustu jiných příčin.

Nejčastěji si ženy stěžují na tyto komplikace:

  • Bolest v podbřišku během menstruace
  • Bolest v levém podbřišku
  • Bolest v pravém podbřišku
  • Bolest v podbřišku uprostřed
  • Bolest v bedrech a podbřišku
  • Bolest v kříži a podbřišku
  • Bolest v podbřišku a zad
  • Bolest v podbřišku po sexu nebo při sexu

Menstruace a bolest v podbřišku

Mezi zcela nejčastější důvody bolesti v podbřišku u žen patří samozřejmě bolestivá menstruace, které se odborně říká dysmenorea.

S tímto problémem se alespoň jednou během života setká prakticky každá žena, většinou ale postihuje dospívající dívky a mladé ženy. Nejrizikovější období je na počátku menstruace, kdy se děložní stěna stahuje, aby z těla vypudila odloučenou děložní sliznici.

Tyto stahy doprovázené bolestí v podbřišku vyvolávají látky podobné hormonům s názvem prostaglandiny.

Bolest v podbřišku může způsobit také premenstruační syndrom (PMS), kterým údajně trpí až 65 % žen. V období před menstruací mohou být bolestivé křeče silnější než při samotném krvácení a někdy vystřelují do oblasti kříže nebo dokonce do nohou. U některých žen se může projevit také bolest v podbřišku při ovulaci nebo po ovulaci.

Máte bolestivou menstruaci?

Pokud jsou bolesti v podbřišku během menstruace hodně silné a znemožňují pacientce běžné fungování, je třeba hormonální nerovnováhu nějakým způsobem upravit. Žádný zaručený lék na menstruační bolesti pro všechny ženy neexistuje, úlevu však může přinést některá z následujících možností:

  • Analgetika (léky na tlumení bolesti)
  • Užívání hormonální antikoncepce
  • Užívání gestagenů
  • Teplé obklady na podbřišek
  • Čaje s podbělem, brusinkou nebo heřmánkem

Bolest v levém podbřišku

Bolest podbřišku na levé straně může mít celou řadu příčin. Jednou z nich je například neprůchodnost střev (ileus), kterou často trpí starší pacienti sužovaní dlouhodobými trávicími obtížemi. Mezi hlavní příznaky tohoto onemocnění patří ostrá bolest v podbřišku, zvracení, vzedmutí břicha či zácpa.

Bodavá bolest v levém podbřišku může poukazovat také na další komplikace, jako je levostranná renální kolika či zánět střevní výchlipky neboli divertikulitida. Na vině může být také onemocnění s názvem ulcerózní kolitida, které se projevuje akutními bolestmi v podbřišku společně s průjmy obsahujícími krev a hleny.

Bolest v pravém podbřišku

Když někdo řekne, že ho trápí bolest v podbřišku na pravé straně, lidé si tento problém nejčastěji spojí se zánětem slepého střeva. Akutní apendicitida se většinou nejprve projevují jako bolest v okolí pupku, která se postupně přesune do pravého podbřišku a rychle nabývá na intenzitě. V takovém případě je nutné okamžitě navštívit lékaře.

Existuje ale také celá řada dalších možných příčin, jako je například pravostranná renální kolika, akutní gastroenteritida (střevní chřipka) nebo akutní cholecystitida.

Někdy také bolest v pravém podbřišku společně se zácpou, plynatostí či průjmy signalizuje onemocnění konečníku, nádory tlustého střeva, ulcerózní kolitidu či Crohnovu chorobu, což je chronické onemocnění doprovázené průjmy s krví a hlenem, teplotami, velkou únavou či kloubními záněty.

Další příčiny bolesti v podbřišku

Velmi častá je bolest v podbřišku během menstruace nebo bolest v podbřišku před menstruací spojená s premenstruačním syndromem. Na vině mohou být ale také další zdravotní problémy, jako například:

  • Myomy a cysty
  • Různé záněty
  • Endometrióza
  • Náhlá příhoda břišní
  • Mimoděložní těhotenství
  • Srůsty tkáně po operacích
  • Ledvinové kameny
  • Pohlavní choroby (chlamydie, kapavka)

Bolest v podbřišku způsobená myomy

Velmi častou příčinou bolesti v podbřišku jsou nezhoubné nádory děložní svaloviny, které lékaři označují jako myomy.

Zajímavé:  Antikoncepce belara - vše o zdraví

Někdy nezpůsobují žádné problémy a nemusíte o nich ani vědět, jindy však dokáží pacientku hodně potrápit.

Projevují se silnou menstruací a prodlouženým krvácením, ale doprovází je také ostrá bolest v podbřišku a výtok, tlak v pánvi či na bedrech nebo časté močení.

Léčba těchto komplikací je poměrně jednoduchá. Ženy většinou musí užívat hormonální léky, které dokáží zmírnit nepříjemné příznaky a někdy dokonce myomy zmenší.

V posledních letech se jedná především o lék s účinnou látkou ulipristal acetát. Někdy je ale nutné situaci řešit operativně pomocí laparoskopické okluze děložních tepen či radiologickou embolizací děložních tepen.

Krajním řešením je hysterektomie neboli odstranění celé dělohy.

Bolest v podbřišku a různé záněty

Bolest v podbřišku může mít na svědomí také zánět močového měchýře, ale i záněty vejcovodů, vaječníků či dělohy.

Mezi hlavní příznaky patří silná bolest v podbřišku (někdy označovaná jako bolest vaječníků), výtok neobvyklé barvy (žlutý nebo hnědý výtok), křeče v břiše, nepravidelná menstruace, únava, horečka, neustálé nutkání na malou doprovázené pálením v podbřišku nebo řezání při močení. Některé ženy si pak stěžují také na bolest v podbřišku a tlak v konečníku.

Pokud u sebe některé z těchto projevů v poslední době pozorujete, je nutné co nejdříve navštívit lékaře. Ten určí přesnou diagnózu a pokud se zánět potvrdí, předepíše účinná antibiotika. Důležitá je také sexuální abstinence. Pokud se tyto komplikace neléčí, mohou způsobit neplodnost a zvyšují také riziko mimoděložního těhotenství.

Bolest v podbřišku a endometrióza

Endometriózou trpí zhruba 10 % žen v plodném věku. Jedná se o onemocnění, které se projevuje bolestí v podbřišku, bolestí při menstruaci či bolestí při pohlavním styku. Ke zmírnění obtíží se využívá hormonální léčba nebo chirurgické odstranění ložisek.

Náhlá břišní příhoda

Velmi nebezpečná bývá náhlá příhoda břišní. V podstatě se jedná o nenadálé krvácení do břišní dutiny, které může způsobit například mimoděložní těhotenství nebo také obtočení a uskřinutí vaječníkové cysty. Tento problém se léčí vždy operativně.

Bolest v podbřišku a mimoděložní těhotenství

Mimoděložní těhotenství se objevuje zhruba u 1 % případů, jedná se však často o velmi nebezpečný stav, který může ženu ohrozit na životě.

Obvykle doprovází špatné uhnízdění vajíčka bolest v podbřišku, krvácení, nevolnost, pocity na omdlení a šokové stavy.

Zhruba polovina mimoděložních těhotenství sama odezní a skončí potratem, v některých případech je však nutné řešit situaci pod dohledem lékaře.

Bolest v podbřišku v těhotenství

Bolest v podbřišku na začátku těhotenství pociťují téměř všechny ženy. Je podobná menstruačním bolestem, může být tupá, ale i křečovitá, pokud ji však nedoprovází také krvácení, obvykle by se nemělo jednat o nic vážného. Vždy je ovšem lepší konzultovat své pochybnosti s lékařem, který může bezpečně vyvrátit jakékoliv ohrožení miminka.

Ve třetím trimestru může tvrdnutí břicha a bolest v podbřišku signalizovat například kontrakce vedoucí k porodu či takzvané poslíčky neboli Braxton Hicksovy kontrakce, což jsou nepravidelné stahy dělohy.

Tyto komplikace však mohou být někdy také znakem hrozícího či počínajícího potratu. V takovém případě se dostaví bodavá bolest v podbřišku a špinění nebo dokonce slabší krvácení.

Vždy je nutné okamžitě vyhledat lékařskou pomoc.

Bolest v podbřišku u mužů

Ačkoliv bolesti v podbřišku trápí především ženy, může se objevit také bolest v podbřišku u dětí a ani mužům se takové zdravotní komplikace zcela nevyhýbají. Co tupá bolest v podbřišku u mužů nejčastěji značí?

  • Zánět prostaty
  • Zvětšená prostata
  • Nádor prostaty
  • Zánět varlete
  • Torze varlete

Mezi obvyklé příčiny píchání v podbřišku u mužů patří zvětšená prostata. Vlivem tohoto problému může docházet k hromadění moči a existuje zde také riziko vzniku infekce, která nepříjemnou bolest ještě dále stupňuje. Přetočení varlete v šourku naopak způsobí zaškrcení cév, které přivádějí krev do varlat. Následně se dostaví silná bolest v tříslech a podbřišku.

Tlak v podbřišku u mužů někdy souvisí také s ulcerózní kolitidou, což je autoimunitní typ zánětu trávicí trubice. Obvykle začíná postižením konečníku, ale rychle se šíří v tlustém střevě, poškozuje sliznici a vede k rozvoji vředů, které mohou vylučovat hnis a krev.

Kdy navštívit lékaře?

Jelikož se v břišní dutině nachází velmi citlivé orgány, s bolestí v podbřišku byste si rozhodně neměli zahrávat.

Pokud je bolest silnější než obvykle, přetrvává delší dobu nebo se dostaví v jiném období, než je žena zvyklá, je nutné vyhledat praktického lékaře.

Zpozornět byste měli také ve chvíli, kdy ji doprovází další nepříjemné příznaky, jako jsou například závratě, zvracení, mdloby, krvácení mimo cyklus a podobně.

Tento druh bolesti může mít celou řadu různých příčin. Patří sem například neprůchodnost střev (ileus), která často trápí starší pacienty s trávicími obtížemi. Další příčiny zahrnují levostrannou renální koliku, zánět střevní výchlipky nebo divertikulitidu. Na vině ovšem může být také ulcerózní kolitida.

Bolest na pravé straně břicha si lidé často spojují se zánětem slepého střeva. Tento problém však obvykle začíná jako bolest kolem pupku a teprve později se přesouvá do pravého podbřišku. Mezi další možné příčiny problémů patří pravostranná renální kolika, střevní chřipka, akutní cholecystitida či onemocnění konečníku, nádor tlustého střeva, ulcerózní kolitida nebo Crohnova choroba.

Mezi nejčastější příčiny bolesti v podbřišku patří bolestivá menstruace označovaná jako dysmenorea, která často trápí dospívající dívky a mladé ženy. Za problémy může být zodpovědný i premenstruační syndrom (PMS), s nímž se potýká až 65 % žen. U některých pacientek se pak objevuje i bolest v podbřišku při ovulaci nebo po ní.

Zajímavé:  Mozek - Vše o zdraví

Na začátku gravidity se s bolestí v podbřišku, která připomíná menstruační křeče, potýkají téměř všechny ženy. Nemělo by se jednat o nic vážného, ale pochybnosti je lepší konzultovat s lékařem. Ve třetím trimestru může bolest v podbřišku a tvrdnutí břicha signalizovat kontrakce či poslíčky. Bodavá bolest a krvácení ale mohou značit hrozící potrat, což vyžaduje okamžitou lékařskou pomoc.

DUHOVÉ ELIXÍRY

Na Vaše doporučení už třetí týden užívám svízel syřišťový a jeřáb ptačí. Minulý týden jsem nastupovala do nemocnice na plánovanou operaci k odstranění 6 cm cysty, kterou mi našli měsíc před tím.

Do nemocnice jsem nastoupila a při předoperačním kontrolním vyšetření na ultrazvuku mi cystu nenašli, už tam nebyla! Musím říct, že jsem se ten měsíc snažila a dělala opravdu všechno proto, co se týče výživy (viz.

detoxikační dieta), extraktů a taky psychiky. Dita Z.

Myom a děložní sliznice

Byla jsem dnes napůlroční kontrole u gynekologa a on nechápal! Děložní sliznice je silná, v pořádku, žádné cysty, luxusní cytologie a pozor!!! Myom se zmenšil o 3mm!!!!! Doktor byl z toho tak auf, říkal, že to není možná, sonem mě prověřoval znovu a znovu, potom vzal i vrchní sono, jestli prý mi náhodou nezačal růst směrem nahoru a potom povídá, vzdávám to, on se zmenšil! JOOO! Zajímalo ho, co se sebou dělám, že to bude dál radit svým pacientkám! On doposud doporučoval bylinky od plzeňské léčitelky paní Kamenické – Radnické, ale vše ho moc zajímalo, prý pokud za 3 měsíce to bude buď stále nebo lepší, tak to bude šířit dál a rád. Měla jsem obrovskou radost, líčila jsem mu, že jste nám dělal i testy na intoleranci potravin, to se mu také moc líbilo, že jsme to včetně reflexky apod. vzali komplexně, do toho jsem na Vaší radu se podívala na ty myomy i ze stránky duchovní – rodové a vážně to byl mazec. Já věřím tomu, že když tělo elixíry a dietou čistím pravidelně, pravidelně užívám Imunex a Fructavit, tak děloha má šanci se dát do pořádku. Vynechala jsem žito a veškeré pečivo a je mi vážně moc fajn. Martine moc děkuji, vážně, z celého srdce! SM

MYOMY

Ráda bych se podělila o svůj úspěch při léčení myomů.

Včera mi bylo oznámeno, že mé dva myomy jsou pryč! Cca před dvěma lety jsem užívala Detoxilen, následně jeřáb a svízel, poté jsem 2x ročně užívala Duhové elixíry na detoxikaci.

Snažím se i zdravěji jíst, i když v tomto směru mám ještě spoustu rezerv, a pozitivněji nahlížet na svět:o) Přeji všem mnoho štěstí a trpělivosti při léčení jejich neduhů! Petra

Těhotenská cukrovka

Kvůli rodinné anamnéze patřím do rizikové skupiny ohrožené těhotenskou cukrovkou. Domnívám se, že Imunex užívaný po celou dobu těhotenství zabránil jejímu vzniku, za což jsem velmi ráda.

Nefrofit užívaný ke konci zase nejspíš zabránil vzniku otoků a umožnil mi tak být aktivní až úplně do posledního dne.

Jinak, Martínek se narodil přirozenou cestou, měřil 53 cm a vážil 4480 g, asi jsem ho dobře živila (sama jsem přibrala pouze 11 kilo). Karolína

Jeřáb a otěhotnění

Jen tak pro zajímavost, před 4 měsíci mě doktorka přesvědčila, že vinou snížené fce štítné žlázy nemám ovulaci, takže na přirozený otěhotnění můžu zapomenout. Tak jsem si od vás objednala nějaký ty elixíry a jeřáb ptačí a bum, čekám dvojvaječný dvojčata, zítra začínám druhej trimestr. Vtipný, co? Takže na ty vaše elixíry bacha :)) Marie

KVASINKY

Chtěla bych Vám velmi poděkovat za přípravek Fungilen. Trpěla jsem kvasinkovou infekcí ve střevech už radu let. Vyzkoušela jsem kde co a byl to dost zoufalý boj. Doktoři mi vůbec nepomohli.

 Naštěstí jsem ale objevila Fungilen a s překvapením zjistila, že i extrakty z bylinek mohou být tak účinné! To je skvělé. Díky tomu už nemusím trpět a se mnou i mé okolí.

Můžu žít bez bolesti, hrozné únavy, strachu z rakoviny jater (kterou by mi nejspíše časem způsobily toxické látky, ktere vytvařejí kvasinky) a můžu si občas dovolit jíst i to, co jedí ostatní. Fungilen mi opravdu a citelně pomáhá, i společně s doporučovaným Ferzymem.

Když mi není dobře a cítím, že se kvasinky přemnožují, tak užívám Fungilen s Ferzymem a hned se to výrazně zlepší. Moc Vám a ve Fungilenu obsaženým bylinkám děkuji, přeji hodně úspěchů a doufam, že Fungilen nepřestanete vyrábět:-) JH

Gynekologické výtoky

Rada bych podekovala tomu panu Kollarovi, protoze jsem po 8 let trpela na vytoky (co jsem se prestehovala do Skotska, nevim, proc, zda zmena prostredi ci co) a po te kure kapicek (Fungilen – Detoxilen + Ferzym – Fructavit) se mi vytok jeste neobjevil a co je zvlastni, ze ani ne po antibiotikach, po kterych jsem vzdycky trpela na vytoky i v Cechach. Povazuji to za opravdovy zazrak a urcite si kuru zopakuji, jak to pan Kollar doporucoval….aspon dvakrat do roka.

TROMBÓZA

Dobrý den pane Koláre, je to již 10 měsíců, kdy jste mě radil s léčbou velkého trombu cca 11 cm a malého cca 5,5cm. Malý už vůbec nemám. Dnes je již ten „velký“ jako špendlíková hlavička. Stále kapu Varistop.

Postupně se tromb pořád zmenšuje. Snažím se hodně pohybovat, chodit a když je příležitost, tak plavat. Vážený pane, moc Vám děkuji za rady, které jste mě dal. Vím, že jste mě tím zachránil život a jsem Vám neskonale vděčná.

Vaše znalosti obdivuji! Dagmar

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Adblock
detector