Narůžovělý výtok – Vše o zdraví

Občas se vyskytne krvácení z pochvy. Může se jednat o tyto příčiny:

 • dysbalance v hladině hormonů
 • nepravidelná ovulace
 • zánět – sliznice děložní je v takovém případě oteklá, křehká a lehce krvácí; pokud se obtíže opakují, je nutná kontrola u gynekologa, protože opakované záněty mohou mít vliv na plodnost
 • užívání antikoncepce bez pauzy
 • močová infekce – pokud se objeví krvácení mezi menstruacemi, a hlavně krvácení při močení, je potřeba vždy podstoupit vyšetření, protože se může jednat o závažnější problém (infekce močových cest, zánět rodidel a podobně); také se vyskytuje bolest v podbřišku
 • mechanické poranění poševní sliznice při masturbaci nebo po sexu, v takovém případě by bylo vhodné koupit si v lékárně lubrikační gel
 • opakovaná vaginální léčba – sliznice jsou překrvené, což může způsobovat slabé krvácení nebo kontaktně narůžovělý sekret
 • výtok z pochvy po stolici – nutné gynekologické vyšetření, aby se odlišilo, zde se jedná o zakrvácení z povrchu čípku, nebo z dutiny děložní, případně zda krev náhodou nepochází z konečníku
 • první cykly po nasazení antikoncepce – pokud by se opakovalo i v dalších cyklech, je namístě úvaha o změně preparátu
 • stres nebo velká fyzická zátěž
 • závažnější problémy – pokud pravidelně krvácíte po styku, okamžitě vyhledejte lékaře

výběr z naší tvorby

Narůžovělý výtok - Vše o zdravíNarůžovělý výtok - Vše o zdraví

Krvácení v graviditě vždy vyžaduje vyšetření! Krvácení v těhotenství se sice vyskytnout může, ale klasická menstruace, kdy se odlučuje zbytnělá sliznice a tím dochází ke krvácení, není možná.

V těhotenství se pohlavní orgány ženy více prokrví – to platí i pro děložní čípek, a tak se může stát, že se při anebo po pohlavním styku objeví slabé špinění. Pokud k tomu nejsou další příznaky, jako je silná bolest v podbřišku a špinění bylo jednorázové, neopakovalo se a nezačali jste krvácet, tak není důvod panikařit.

Pohlavním stykem se miminku neublíží. V těhotenství je také žena náchylnější ke kvasinkové infekci pochvy, takže se může po pohlavním styku objevit i kvasinkový výtok.

Kandidózu lze rozpoznat snadno. Mezi nejtypičtější příznaky patří úmorné až bolestivé svědění genitálu a bělavý výtok připomínající často hrudky tvarohu.

Výjimkou není také zarudnutí nebo otok zevních rodidel, občas jsou rozpoznávány bílé povlaky na stydkých pyscích.

Kandidóza může také znepříjemňovat různě silnými bolestmi pohlavní styk nebo močení, s následným lehce krvavým výtokem. Individuálně jsou pak pozorovatelné bolesti břicha nebo záněty dásní.

výběr z naší tvorby

Narůžovělý výtok - Vše o zdravíNarůžovělý výtok - Vše o zdraví

Růžový výtok místo menstruace může znamenat anovulační cyklus. Krvácení u anovulačních cyklů může být buď výrazně slabé, nebo naopak výrazně silné. Silné anovulační krvácení u starších žen může být spojeno s fibroidy. Slabá menstruace je výsledkem nedostatečně vyvinuté děložní sliznice. Proč vůbec dochází ke krvácení, když tělu chybí progesteron, jehož pokles spouští klasickou menstruaci?

Krvácení u anovulačních cyklů může být spuštěno jedním ze dvou mechanismů:

 • Hladina estrogenu pomalu vzrůstá, až dosáhne maximální hranice, poté poklesne. Pokles estrogenu pak spustí krvácení.
 • Častěji bývá krvácení vyvoláno odloučením děložní sliznice, která se vyvinula až do stadia, kdy se už nemůže udržet.

Pokud se vyskytne růžový hlen místo menstruace, může se jednat o nachlazení, stres, anebo může jít o hormonální dysbalanci.

Máte v poslední době světle hnědý či narůžovělý výtok a není to u vás obvyklé? Hnědý ani růžový výtok u žen není „obvyklý“ nikdy, a pokud nejste těhotná, a přesto ho máte, zajděte si ke gynekologovi. Tento výtok mohou mít ženy také pár dní před nebo po menstruaci.

Ptáte se, proč vlastně dochází ke „špinění“? Špinění může nastat i tehdy, když se oplodněné vajíčko váže k děložní stěně. Tento neobvyklý výtok většinou doprovází mírné křeče v podbřišku. Špinění však není jediný příznak možného těhotenství. Příznakem těhotenství může být také časté močení.

Pokud i vy máte v poslední době nutkání často navštěvovat toaletu a nikdy tomu tak nebylo, může to znamenat hodně věcí, například to, že pokud vás to při močení pálí, zřejmě trpíte zánětem močových cest – urgentně navštivte lékaře! Časté návštěvy toalety mohou znamenat i těhotenství.

Pokud si nejste jistá, je dobré udělat si těhotenský test.

výběr z naší tvorby

Narůžovělý výtok - Vše o zdravíNarůžovělý výtok - Vše o zdraví

Asi u 10 % žen se vyskytuje špinění uprostřed cyklu, trvající většinou jeden až dva dny. Bývá to častější u žen s dlouhými cykly. Špinění se objevuje v období nejplodnějšího bílkového hlenu, čímž hlen dostává hnědý, růžový nebo červený nádech.

Je to dáno náhlým poklesem estrogenu před ovulací, není třeba se tím znepokojovat, naopak – v těchto dnech je žena nejplodnější.

Pokud však špinění trvá déle než dva dny, pokud přetrvává i po vzrůstu bazální teploty, nebo pokud se místo špinění objeví jasně červené krvácení, je třeba to konzultovat s lékařem.

Pokud zaznamenáte jeden až dva dny špinění v období 7–14 dnů po ovulaci, může to znamenat, že jste těhotná. Uhnízdění zárodku v děloze lehce naruší její sliznici, to pak může vyvolat slabé špinění. Nedostaví-li se do 18 dnů po ovulaci menstruace a teploty zůstávají vysoké, těhotenství je potvrzeno i bez těhotenského testu.

Autor: © Mgr. Světluše VinšováFoto: © Trinity

Barva menstruace upřímně vypovídá o vašem zdravotním stavu. Co musíte vědět, pokud se vám různě mění

Barva krve při menstruaci může vypovídat mnohé o zdravotním stavu ženy. Setkala jste se někdy se šedou krví a velmi vás to vyděsilo? Prozradíme, o co jde.

Během menstruace se vylučuje krev a tkáň z dělohy přes pochvu. Tímto způsobem se tělo ženy čistí. Ovšem někdy se stane, že jasně červená krev se promění v jiné barvy – od šedou až po černou. Pokud je černá, většinou se jedná o oxidaci, protože nahromaděná krev zůstává dlouho v pochvě. Její barvu dokážou ovlivnit i hormonální změny nebo jiný zdravotní stav. 

Hnědá až tmavě červená krev

Stejně jako černá je i hnědá krev známkou oxidace a dlouhého zdržení krve v těle. Může se objevit nejen na začátku menstruace, ale i na úplném konci. V takovém případě je vše v pořádku. Někdy ale hnědá krev, pokud nenásleduje jasně červená, může značit i těhotenství. Jedná se o časný příznak. Doporučujeme provést těhotenský test za pět dní.

Narůžovělý výtok - Vše o zdraví
iZdroj fotografie: Depositphotos

Naopak hnědý výtok během těhotenství může znamenat potrat nebo mimoděložní těhotenství. Doporučujeme ihned navštívit svého gynekologa. A to především, pokud špinění neustane do tří dnů. Pokud jste tedy těhotná a zaznamenáte hnědý výtok, neprodleně vyhledejte lékaře. 

Jasně červená krev

Jasně červená krev je v pořádku, především v období menstruace. Nejdříve nastane tmavý výtok, následuje jasná krev, pokračuje mírně tmavší a opět končí hnědým výtokem. Tak je vše v pořádku. I když některé ženy prozradily, že jejich menstruace začne náhle jasnou krví a také tak končí. I tento aspekt nemusí značit nic závažného.

Narůžovělý výtok - Vše o zdraví
iZdroj fotografie: Depositphotos

Neobvyklá situace nastává až tehdy, když žena začne krvácet mimo menstruační cyklus nebo po sexuálním styku.

Většinou se jedná o známku přenosné infekce, jako jsou chlamydie nebo kapavka, ale i onemocnění čípku, tedy rakovina.

Mezi její příznaky patří bolest, krvácení mimo cyklus, krvácení po pohlavním styku, páchnoucí vaginální výtok, nafouknutý podbřišek, bolest pánve, ale i nohou. Dále se může vyskytnout ztráta chuti k jídlu a zvláštní a rychlé hubnutí.     

Růžový výtok 

Růžový výtok nebo krev mohou být způsobeny cervikální tekutinou. I hormonální antikoncepce může být příčinou. U většiny žen způsobuje větší snížení estrogenu v těle, což ve většině případů vede k lehčímu narůžovělému výtoku během období menstruace. Pokud se růžový výtok projeví po sexuálním styku, dávejte si pozor.

Narůžovělý výtok - Vše o zdraví
iZdroj fotografie: Depositphotos

Na děložním čípku se mohou objevit malé takzvaně slzy, naplněné vaginální tekutinou. Po styku tato tekutina opouští tělo ženy.

Pokud si růžového výtoku všimnete jednou a víckrát už se nebude opakovat, při další návštěvě sdělte vše svému gynekologovi.

Pokud se výtok objevuje pravidelně a přidá se výrazné hubnutí, anémie, točení hlavy a další potíže, neprodleně vyhledejte svého gynekologa.  

Šedý výtok není dobrý

Šedý výtok je většinou způsobený bakteriální vaginózou, což je stav, který nastává, když nad dobrými bakteriemi začnou mít nadvládu ty špatné. Mezi běžné příznaky vaginózy patří: svědění v pochvě, ale i kolem ní. Dále se objevuje páchnoucí vaginální výtok, který je často popisován jako rybina. A jako poslední příznak je pálení a bolestivé až řezavé močení. 

Zajímavé:  Stopa Ke Zdraví Jičín?

Narůžovělý výtok - Vše o zdraví
iZdroj fotografie: Freepik

Také se šedý výtok může objevit v pozdějších fázích těhotenství. A pokud se v něm objeví i sraženiny krve, jedná se o potrat. Okamžitě vyhledejte lékaře. Veškeré krvácení nebo neobvyklý výtok během gravidity by měly být konzultovány s gynekologem. Pokud se však mimo těhotenství objeví sraženiny krve při menstruaci, nejedná se o nic vážného. 

Zdroj: MedicalNewsToday

Krvavý výtok: Všechno, co potřebujete vědět

Narůžovělý výtok - Vše o zdraví

Vaše tělo je magická, a někdy záhadná věc. Jsme tu proto, abychom vám pomohli odpovědět na všechny vaše palčivé dotazy na téma, co se „tam dole“ děje, abyste pak mohla být odbornicí na své vlastní tělo. Dnešní téma: krvavý výtok.

Možná jste si na svém spodním prádle všimla krvavých skvrn. Možná má váš výtok nahnědlou barvu. Nebo je to narůžovělý výtok či jakýsi čirý výtok se stopy krve.

Nepropadejte panice! V závislosti na tom, v jaké fázi cyklu se právě nacházíte, to může znamenat různé věci. Pojďme se na to podívat.

Na samém konci menstruačního cyklu můžete mít krvavý vaginální výtok. To je naprosto normální a nemějte obavy. Je to vaše tělo, které se po menstruaci čistí. Krev je hnědá, protože to není čerstvá krev.

Některé ženy to zažívají také uprostřed svého cyklu. Říká se tomu špinění a je to naprosto běžné. Pokud je to pro vás neobvyklé nebo pokud přetrvává déle než několik cyklů, můžete se obrátit na svého lékaře. Ve vzácných případech může být krvavý výtok známkou infekce.

Výtok a těhotenství Špinění může být také příznakem toho, že jste těhotná. Přibližně třetina žen trpí krvavým výtokem v důsledku oplodněného vajíčka, které se usazuje na stěně dělohy. Možná můžete zvážit nákup těhotenského testu.

Pokud už jste těhotná a trpíte krvavým výtokem, vždy se poraďte se svým lékařem, zejména pokud jde o hustý krvavý výtok doprovázený křečemi. Lehké vaginální krvácení během časného těhotenství je běžné a není důvod se jím trápit, ale měli byste o něm vždy mluvit se svým lékařem. V této situaci můžete použít slipové vložky, které vám pomohou sledovat množství krvavého výtoku.

Výtok po sexu Pokud jste v poslední době měla divoký sex, můžete si poté ve spodním prádle všimnout několika skvrn krve. To je způsobeno jemnými tkáňovými oděrkami a není čeho se obávat. Vaše tělo se přirozeně uzdraví.

Ať už je příčina vašeho výtoku jakákoli z vložek Discreet vám pomůže zůstat svěží a sebevědomá po celý den. Jsou vyráběny v různých velikostech a savosti, aby vyhovovaly všem vašim požadavkům. Také se pružně přizpůsobují vašim pohybům, takže je budete při nošení sotva cítit.

Slipové vložky ALWAYS mají za cíl porazit běžné mýty kolem vaginálního výtoku. Ve skutečnosti je vaginální výtok zcela normální a stává se všem ženám. Proč je to toto téma tabu? Chceme vám poskytnout veškeré informace, které potřebujete. Napište si o ně.

ŠEST DNÍ PO SKONČENÍ MENSTRUACE RŮŽOVÝ VÝTOK MŮŽE ZNAMENAT TĚHOTENSTVÍ

Téma

Šípkový olej, označovaný také jako růžový olej, je královnou mezi oleji, podobně, jako je růže královnou mezi květinami. Šípkový olej se užívá jako součást té nejluxusnější kosmetiky a je určený především pro zralou pleť. V péči o pleť předává pokožce své vynikající pečující, vyhlazující a omlazující účinky. Při vnitřním užití posiluje libido a zmírňuje neplodnost. Jak se takový růžový olej vyrábí a jestli je možné si ho vyrobit doma, se podíváme v tomto článku.

Zdroj: Růžový olej domácí výroba

V naší poradně s názvem RŮŽOVÝ VÝTOK se k tomuto tématu vyjádřil uživatel V..

Dobrý den,7.1.2019 jsem měla poslední menstruaci a 21.1. jsem měla asi 2 dny růžový výtok. Mohla bych být těhotná? Děkuji za odpověď.

Svou reakci k tomuto příspěvku přidal uživatel Kamča.

Nejspíš ne. Doba pro oplodnění (ovulace) by vycházela až na současné dny. Pro jistotu doporučuji udělat těhotenský test. Růžový výtok může mít několik příčin. Blíže k jejich určení se dá dojít až po vyšetření u gynekologa.

Zdroj: diskuze Jak dlouho trvá uhnízdění vajíčka

Růžový výtok místo menstruace může znamenat anovulační cyklus. Krvácení u anovulačních cyklů může být buď výrazně slabé, nebo naopak výrazně silné.

Silné anovulační krvácení u starších žen může být spojeno s fibroidy. Slabá menstruace je výsledkem nedostatečně vyvinuté děložní sliznice.

Proč vůbec dochází ke krvácení, když tělu chybí progesteron, jehož pokles spouští klasickou menstruaci?

Krvácení u anovulačních cyklů může být spuštěno jedním ze dvou mechanismů:

 • Hladina estrogenu pomalu vzrůstá, až dosáhne maximální hranice, poté poklesne. Pokles estrogenu pak spustí krvácení.
 • Častěji bývá krvácení vyvoláno odloučením děložní sliznice, která se vyvinula až do stadia, kdy se už nemůže udržet.

Pokud se vyskytne růžový hlen místo menstruace, může se jednat o nachlazení, stres, anebo může jít o hormonální dysbalanci.

Zdroj: Narůžovělý výtok mimo menstruaci

Máte v poslední době světle hnědý či narůžovělý výtok a není to u vás obvyklé? Hnědý ani růžový výtok u žen není „obvyklý“ nikdy, a pokud nejste těhotná, a přesto ho máte, zajděte si ke gynekologovi. Tento výtok mohou mít ženy také pár dní před nebo po menstruaci.

Ptáte se, proč vlastně dochází ke „špinění“? Špinění může nastat i tehdy, když se oplodněné vajíčko váže k děložní stěně. Tento neobvyklý výtok většinou doprovází mírné křeče v podbřišku. Špinění však není jediný příznak možného těhotenství.

Příznakem těhotenství může být také časté močení.

Pokud i vy máte v poslední době nutkání často navštěvovat toaletu a nikdy tomu tak nebylo, může to znamenat hodně věcí, například to, že pokud vás to při močení pálí, zřejmě trpíte zánětem močových cest – urgentně navštivte lékaře! Časté návštěvy toalety mohou znamenattěhotenství. Pokud si nejste jistá, je dobré udělat si těhotenský test.

Zdroj: Narůžovělý výtok mimo menstruaci

V naší poradně s názvem TĚHOTENSTVÍ A BLEŠÍ KOUNUTI se k tomuto tématu vyjádřil uživatel Bohmova.

Jak může být kousnutí blechou nebezpečné v polovině těhotenství.?

Svou reakci k tomuto příspěvku přidal uživatel Cempírek.

Kousnutí od blechy během těhotenství může znamenat riziko vzniku alergické reakce. V oblastech s výskytem malárie může blecha těhotnou ženu nakazit malárií.

 • Zdraví Cempírek!
 • Zdroj: diskuze Těhotenství a bleší kounuti

Asi u 10 % žen se vyskytuje špinění uprostřed cyklu, trvající většinou jeden až dva dny. Bývá to častější u žen s dlouhými cykly. Špinění se objevuje v období nejplodnějšího bílkového hlenu, čímž hlen dostává hnědý, růžový nebo červený nádech.

Je to dáno náhlým poklesem estrogenu před ovulací, není třeba se tím znepokojovat, naopak – v těchto dnech je žena nejplodnější.

Pokud však špinění trvá déle než dva dny, pokud přetrvává i po vzrůstu bazální teploty, nebo pokud se místo špinění objeví jasně červené krvácení, je třeba to konzultovat s lékařem.

Pokud zaznamenáte jeden až dva dny špinění v období 7–14 dnů po ovulaci, může to znamenat, že jste těhotná.

Uhnízdění zárodku v děloze lehce naruší její sliznici, to pak může vyvolat slabé špinění.

Nedostaví-li se do 18 dnů po ovulaci menstruace a teploty zůstávají vysoké, těhotenství je potvrzeno i bez těhotenského testu.

Zdroj: Narůžovělý výtok mimo menstruaci

V naší poradně s názvem RŮŽOVÝ VÝTOK se k tomuto tématu vyjádřil uživatel V..

 1. Takže ovulaci bych měla mít až teď? Děkuji za odpověď
 2. Svou reakci k tomuto příspěvku přidal uživatel Kamča.
 3. Ano, ovulace by měla probíhat v těchto dnech.
 4. Zdroj: diskuze Jak dlouho trvá uhnízdění vajíčka

Krvácení v graviditě vždy vyžaduje vyšetření! Krvácení v těhotenství se sice vyskytnout může, ale klasická menstruace, kdy se odlučuje zbytnělá sliznice a tím dochází ke krvácení, není možná.

těhotenství se pohlavní orgány ženy více prokrví – to platí i pro děložní čípek, a tak se může stát, že se při anebo po pohlavním styku objeví slabé špinění.

Pokud k tomu nejsou další příznaky, jako je silná bolest v podbřišku a špinění bylo jednorázové, neopakovalo se a nezačali jste krvácet, tak není důvod panikařit. Pohlavním stykem se miminku neublíží.

těhotenství je také žena náchylnější ke kvasinkové infekci pochvy, takže se může po pohlavním styku objevit i kvasinkový výtok.

Zdroj: Narůžovělý výtok mimo menstruaci

Zajímavé:  Klub Dobrého Zdraví Vzp?

V diskuzi ŠPINĚNÍ se k tomuto tématu vyjádřil uživatel Monika.

prosím o radu ohledně drobného hnědého špinění od 28DCtedy termín menstruace za 3 dny následovao malé krvácení za další 2 jen světle hnědé špinění břicho ani podbřišek nebolí těhotenství v mém případě vylučuji může se jednat o infekci či zánět čípku i když to vše začalo až v termínu předpokládané menstruace?děkuji..

Na tento příspěvěk jestě nikdo nereagoval. Chcete se k němu vyjádřit? Klikněte na tlačítko a bude moci vložit svůj komentář.

Zdroj: diskuze Špinění

Růžové špinění může signalizovat sníženou hladinu hormonů v menopauze. Pokud zaznamenáte růžové špinění v půlce menstruačního cyklu, může to znamenat rané těhotenství, hormonální nerovnováhu nebo onemocnění reprodukčních orgánů.

Zdroj: Špinění místo menstruace v přechodu

V naší poradně s názvem PŘECHOD A TĚHOTENSTVÍ V PŘECHODU se k tomuto tématu vyjádřil uživatel Maria Kališová.

Může žena přít do iného stavu když je v přechodu? Poslední menstruaci jsem měla v loni na podzim.Toje už tak tři roky co mívam mestruaci dvakrát do roka.Děkují za brzkou otpovět.

Svou reakci k tomuto příspěvku přidal uživatel Kamča.

Je-li přítomna menstruace, může stále dojít k otěhotnění. Doporučuji koupit těhotenský test a pokud vyjde pozitivně, tak situaci co nejdříve řešit se svým gynekologem.

Zdroj: diskuze Přechod a těhotenství v přechodu

Pokud krvácení v 7. týdnu těhotenství nemá intenzitu menstruace, tak pohotovost navštěvovat nemusíte.

V prvním trimestru bohužel nejsou lékaři schopni těhotenství nikterak zachránit, i kdyby se jednalo o hrozící potrat, platí zde pravidlo vše, anebo nic. Špinění v 7.

týdnu těhotenství však nemusí nutně znamenat potrat. Špinění v prvním trimestru je poměrně časté.

Zdroj: Narůžovělé špinění na začátku těhotenství

Dlouhá slabá menstruace může být projevem počátečního těhotenství, nebo se objevuje u děvčat, která začínají menstruovat. Je opravdu běžné, že v začátcích bývá menstruace slabá a dlouhá.

Zdroj: Prodloužená menstruace

V diskuzi JAKA JE ŠANCE NA TĚHOTENSTVÍ se k tomuto tématu vyjádřil uživatel Jana Štefániková .

Dobrý den .Je mně 3let mam 12leteho syna a po porodu mne menstruace pomalu odisla, az tak ze muj či klus je dost nepravidelný, momentálne do roka menstruluji 3krat za rok a to tak 4 dny.ted poslední menstruace

Růžový výtok – diagnóza, příznaky, léčba

 • Na této stránce naleznete veškeré informace o nemoci Růžový výtok. Popis nemoci, diagnózu, příznaky nemoci a zkušenosti lidí s nemocí Růžový výtok.
 • Výtok v těhotenství není obecně považován za nic neobvyklého. Při diagnostice případných zdravotních komplikací je třeba přihlížet k jeho charakteru (především barvě, konzistenci a…Více info
  Tento druh sekrece je v běžné míře v pořádku. S většími či menšími odchylkami se ale čas od času setkávají všechny ženy. Mnohdy…Více info
  Trpím velmi často na výtoky z pochvy,jedná se o tvarohovitý hlen, který občas svědí, občas zapáchá, svědění, někdy i pálení… Více info
  Mladé dívky chodí poprvé ke gynekologovi z mnoha důvodů – chtěji natikoncepci, mají problémy s menstruací nebo mají potíže, mezi které… Více info
  Dobrý den, již zhruba od 15 let mě trápí určitý poševní výtok (bílý, maximálně trochu nažloutlý, často hustší). Nyní je mi 19,… Více info
  Gynekologické problémy se netýkají jen dospělých, výtok z pochvy se může objevit už u holčiček batolecího věku. V tomto období, tzv.… Více info
 • Dobry den pain doktorko, mam dotaz. Pred 2 dni se mi objevil bily hrudkovity vytok – vse naznacovalo,ze se jedna o mykozu,ktera byla u me lecena minuly rok. Chtela jsem si koupit leky z lekarny,ale po dvou dnech se mi objevil lehce naruzovely vytok. Muze se porad jednat o mykozu a nebo by to mohl byt… Dobrý den, milá paní Heleno, jistě se jedná o vaginální zánět, který s největší pravděpodobností způsobily… Více info
  Dobrý den, včera jsem byla u lékaře na kontrole po šestinedělí, lékařka konstatovala že je vše v pořádku, během vyšetření mi odebrala stěr z čípku. Večer jsme se s přítelem poprvé od porodu milovali a dnes se mi objevil narůžovělý výtok. Ms jsem od porodu ještě nedostala. Čím by mohl být narůžovělý výtok… Jedná se o slabé špinění po odběru onkologické cytologie z děložního čípku, nebo krvácení z ectropia… Více info
  Dobry den. Antikoncepci beru jiz 3 roky, dnes budu brat 14tou tabletku z platicka a vcera a dnes jsem postrehla ruzovy vytok. Cim by to mohlo byt zpusobeno? Nejsem ted nemocna ani nic, jen jsem asi lehce ve stresu tim ze se budu stehovat. Muze to byt zpusobeno treba stresem? Pred a chvilku behem menstruace… Stres může cyklus ovlivnit pokud se jednalo jen o slabý výtok a nebude se opakovat v dalším cyklu nemusíte… Více info
  Dobrý den, již třetí den ležím s klasickou chřipkou (rýma, kašel, teplota), vždy k večeru mi teplota během pár minut stoupne (38,2), a trvá cca 2 hodiny než zase klesne na zvýšenou (37), v této chvíli trpím krvácením z nosu, pocitem že mi hlava praskne (možná zvýšený tlak).. Ale cca druhý den se k tomu… Může se jednat o ovulační krvácení nemělo by trvat déle než 2 dny a mělo by být slabé. Příjemný den Více info
  Dobry den, začala jsem brat pred 15 dny ha Yoseffine a po zhruba tydnu se u me začal objevovat žlutý husty zapáchající výtok, pak občas růžový, ale ten jen zřídka. Pohlavní styk me začal trochu bolet. Víte, co s tim? Podle vašeho popisu by se mohlo jednat o zánět je potřeba kultivace včetně citlivosti mikrobní obraz… Více info
  Dobrý den Mám prosbu jsem ve 14.tt a mám trvalý výtok, trošičku nažloutlý – to může být po užívání globulí od m.jsou to žluté oválky nějak to pořád nepomáhá. Měla jsem výtok pokaždé v těhotenství a mám strach, abych nepotratila neboť se mi to už jednou stalo ve 22.tt – nejspíš to mělo jiný důvod (jednovaječná dvojčata) a nedostatečnost děložního h… Dobrý den, z Vašeho dotazu není příliš jasné, jak dlouho výtok máte, zda Vám způsobuje nějaké další potíže jako je pálení, svědění, atd. m. – nevím jestli tím myslíte léčenou mykózu či nikoliv.Pokud ano, zda jste výtok měla i předtím? Jinak samozřejmě homeopatické léky existují, je však potřeba o Vás vědět více informací, neboť léků na…Více info
  Dobrý večer, mám bílý a chvílemi i žlutý, zapáchající výtok, ale ne moc výrazný. U gynekologa jsem každé dva měsíce a ten mi řekl, že mám výtok jen malinko a dal mi antibiotika. Ta ale nepomohla. Zabírají mi jen čípky, ale jen na chvilku. Stěr z děložního čípku má pravidelně v pořádku. Dříve jsem stěry absolvovala často – po porodu, odebrání cysty a … Dobry den, bylo by dobre, aby Vam gynekolog provedl ster a zjistil co je jeho pricinou. Ano, mykozu musime take mit na mysli. K premnozeni kvasinek dochazi pri nadmernem uzivani antibiotik, antikoncepce, analgetike, stresu, chybneho slozeni potravy, uzivani zinek a houbicek po dlouhou dobu a mnoho dalsich faktoru. Klicem k uspesne lecbe je spravna diagnoza. S pozdravem. …Více info
  Dobrý den, ráda bych se zeptala – mám zapáchající žlutý výtok – je to normální? Když se miluji s přítelem, jsou na jeho penisu moje hrudky výtoku (je to poměrně velké množství). Výtok cítím i přes kalhoty, vytéká mi z pochvy naráz. Je mi 17 let, takže jsem s tím u gynekologa nebyla. Možná i proto, že mi máma povídala, že tam před 18. rokem jít nemusí… Dobry den, problemy ktere mate jiste normalni nejsou, nebo by byt nemely. Tyto vytoky zpusobuji bakterie nebo parazite. Je potreba navstivit gynekologa, ktery Vam predepise urcite leky. Po dobu Vasich problemu se vyhnete pohlavnimu styku. …Více info
  Dobrý den, jsem ve 22týdnu a měla jsem první hustý bílý výtok. Teď mám žlutý a hustší, nesvědící. Mám strach, jestli je vše v pořádku a zda to neuškodí miminku. Děkuji za odpověď … Dobry den, tehotenstvi je doba, kdy je do urcite miry oslabena imunita matky. To muze zpusobit prerustani bakterii a kvasinek. Prave kvasinky mohou byt odpovedne za tento vytok. Pokud vytok neustava, navstivte lekare. Odebere vzorek na kultivaci a Vy si pak muzete byt zcela jista, ze nehrozi zadne nebezpeci. …Více info
  Zajímavé:  Oteklý krk - Vše o zdraví
  Dobrý den, obracím se na Vás s prosbou. Asi před třemi lety jsem kvůli prasknutí bubínku onemocněla zánětem středního ucha. Od té doby trpím tím, že mi neustále po dobu těch tří let vytéká z uší hnisavý zapáchající výtok. Kvůli němu se mi už i objevil kolem uší atopický ekzém (řečeno poslední lékařkou, kterou jsem navštívila). Na tento ekzém nepom… Dobry den, toto je potreba vyresit. Samozrejme, ze nemuzete zustat s timto problemem trvale. Pokud si nevi rady lekar ORL, navstivte nebo se nechejte obednat k chirurgovi – ORL specialista. S pozdravem. …Více info
  Dobrý den, mám mírné bolesti na levé straně břicha až k pupíku, žlutozelený výtok a břicho mám nafouklé. Také mám nucení na močení. Teplotu nemám. Gynekolog mi předepsal tablety na zavádění a Ketonal forte. Moc to nepomáhá. Na antibiotika to prý není. Neměl by se léčit i partner? Děkuji za odpověď. … Dobrý den, byly Vám provedeny nějaké stěry? Pokud se jedná o jednu ze sexuálně přenosných chorob tak zajisté měl! S pozdravem. …Více info
  Dobrý den, zjistil jsem vodnatý výtok z močové trubice. Není nijak silný, jen občas zvlhčená špička žaludu a skvrnka na trenýrkách. Po ránu „vyždímám“ i bělavou kapku. Přes den skoro nic. Potíže při močení nemám, žádné pálení nebo řezání, horečky nemám. Poslední dva měsíce jsem neměl pohlavní styk. Jedná se o nějaký zánět nebo něco jiného… Dobry den Michale, nemusi se vubec o nic jednat. Pokud vytok neustane, nebo se pridaji nejake dalsi symptomy navstivte urologa. S pozdravem. …Více info
  Dobrý den, už delší čas mě trápí jedna věc a to, že mě strašně pálí pochva i vnější okolí potom co máme s přítelem styk. Mám hrudkovité bílé výtoky a nevím, zda se mám bát. Mám jít k lékaři nebo mám počkat, jestli se to samo neustálí? Děkuji za odpověď … Dobrý den, vůbec se nebojte. Dost možná proděláváte infekci candidou. Navštivte gynekologa. S pozdravem. …Více info
  Dobrý den, nevím, jak můj problém dobře popsat a ani na které odděleni se obrátit. Je mi 30 a poslední 3 dny jsem zjistil problémy na penisu. Jde o to, že mi z něj párkrát denně vyteče nebo spíš ukápne, protože když s ním potom zahýbu, tak jsou to tak 2 kapky. Je to taková hnědá, tužší kapka bez zápachu, konzistence jako sperma, ale to to není, protože to j… Dobrý den Michale, nezdá se, že by Vás postihla nějaká závažná infekce. Toto se ale vyloučí jedině stěrem a vyšetřením na urologii. S pozdravem. …Více info
  Dobrý den, mám tento problém:Vždy, když se ráno probudím, mám slepené pravé oko nejspíše výtokem hnisu nebo hlenu. Hnis má bílou barvu. Jinak mám oko v pořádku. Oko propláchnu vodou, vidím dobře, není zarudle, jen se mi jedná o ten výtok z oka, k němuž dochází nejspíše jen v době spánku. Děkuji Vám za odpověď. … Dobrý den, pokud spíte na levém boku, tak je možné, že to budou jen obyčejné nahromaděné ospalky (z druhého oka vytečou tyto krystalky spolu se slzami vnějším kouktem a neusadí se). Ovšem může se jednat i o velmi slabý zánět spojivek. Zkuste vykapávat po 5 dní oftalmoseptonexem třikrát denně…tento postup by případnou dorbnou infekci v této fázi mohl v…Více info
  Zdravím, s gynekologem jsme zavedli léčbu tabletami clotrimazol na tři dny vzhledem k diagnostikovanému zánětu kvasinkového typu. Vzhledem k opakujícím se mykózám mi doktor předepsal mykomax. V lékárně mi doporučili po léčbě použít ještě podpůrnou léčbu idelynem beliema effect 10 tabletami. Během léčby… Dobrý den, pokud výtok odezněl, nejspíše se nebude jednat o nic patologického, nemám zkušenost s Idelynem,… Více info
  Dobry den pane doktore. Rada bych Vas pozadala o nazor. V utery, to jsem byla 13+6 jsdm rano na toalete pri utreni mela takovy cerveno ruzovy vytok. Jela jsem k dr, ktery me vysetril a poslal na utz. Vse v poradku. Druhy den rano se to opakovalo, pote byl klid. Dnes rano 14+4 opet takovy oranzovo ruzovy… Vážená paní, bez vyšetření není možno odpovědět z jakého důvodu se to objevuje,pravděpodobně pokud je… Více info
  Dobrý den. Asi ve čtvrtek mě začalo bolet v krku, dále se to vyvíjelo normálně, rýma, kašel. Dnes, v pondělí se mi vrátilo bolení v krku, což je neobvyklé. A objevil se mi opravdu velice slabý, ale narůžovělý výtok jen na kalhotkách. Na internetu jsem vyčetla, že bych mohla být těhotná, což snad nehrozí…. Dobrý den, je pravda, že při některých infekcích může klesat účinnost hormonální antikoncepce, jde ale… Více info
  Dobrý den. S partnerem se snažíme už půl roku o miminko a i když mi před týdnem skončila menstruace, tak se mi objevil slabý hnědý výtok, který se nyní změnil na růžový. Pobolívá mě i v podbříšku, tak bych se chtěla zeptat, zda-li je možné v tomhle případě těhotenství, když jsem měla menstruaci. Přeji… Dobry den,myslim si,ze je Vase tehotenstvi spise nepravdepodobne.Priznaky by takove jiste byt mohly,ale… Více info
  Dobrý den, poslední menstruace od 21.8 pozitivní těhotenský test 1.10. MS pravidelná 30-31 dní. Od 4.10 růžový výtok, střídavě mě pobolívá na různých místech v podbřišku, takový jakoby tlak, nic co by nešlo vydržet. Byla jsem na pohotovosti (5.10) na vyloučení případného mimoděložního těhotenství. (Jsem… Vážená paní, pokus špiníte a moč nebyla cévkovaná pak přiměs krve z pochvy se mohla dostat do moče,bylo… Více info
 • Diskuze Narůžovělý výtok pár dní po ovulaci

  Velikost písma:

  Já také moc gratuluju!!! Super zpráva

  Holky moc díííííky, snad to bude vše ok, uvidíme, co řekne doktorka.

  Přeji Všem krásné a spokojené Vánoce… Třeba svůj dáreček taky objevíte, jen
  možná o něco později, držím pěsti a přeji hodně štěstí. 

  1macinka, super zpráva, obrovská gratulace , tak se to někomu povedlo „pod
  stromeček“, co na to otec mimi? Bude překvapení? Držím palce, at vše
  vyjde a jste oba zdraví !!!!

  Ahoj holky jsem cca týden po ovu a dneska ráno jsem našla na toaletním
  papíru naruzovely vytok , ale jen při utírání… myslíte, že by to mohlo
  byt uhnizdovani vajicka? dekuju moc za rady a odpovědi 

  @Misinka123 jak to
  dopadlo? Mam ted podobne spineni od 8.dne po oplodneni do dnes 11.den po, mam to
  dostat v patek… tak nevim…

  Muze mereni bazalni teploty takhle kecat? Mimochodem i cca od te doby, co ovu
  udajne byla, me boli prsa a jsou o pul cisla vetsi…coz normalne mivam, takze
  k necemu v te dobre doslo Muzou se prsa tolik zvetsovat a bolet uz x dni
  pred ovulaci? 

  Ahoj holky, mam dotaz dost me to vydesilo a nevim co se to deje. Normalne mam
  MC jako hodinky 30 dnu 18-19 den ovulace podle BT probehla. Dnes mam 4 dny
  pred menstruaci a objevil se ruzovy vytok. Coz bych normalne prisuzovala
  zahnizdeni, ale Bt mi klesla az na 36,1.

   Nemuze to byt tim ze zaroven piju caj
  na oplodneni a inofolic? Nornalne mam PMS dost poznat. Prsa jak kdybych na nich
  mela modriny podbrusek jak kdyby do me nekdo bodal a dokonce i zvracim. Tenhle
  mesic jen trochu podbrisek a bolest prsou pri ovulaci.

  Stalo se to uz
  nektere? 

  Diskuze

  Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Adblock
  detector