Prakticky Lekar Prumerny Plat?

Průměrný plat na pozici. Praktický lékař je 64 624 Kč Při práci na plný úvazek je hodinová mzda 362 Kč.

Kolik si vydělá prakticky lekar?

Průměrná úhrada praktickému lékaři je kolem 140 až 150 tis. korun měsíčně. To je o hrubý příjem ordinace. Z toho je potřeba zaplatit všechny náklady – nájem, energie, personální výdaje na sestřičky, sociální a zdravotní pojištění a spoustu dalších věcí, které potřebujete pro provoz ordinace.

Kolik si vydelava detsky lekar?

Pro profese Lékaři v pediatrii eviduje úřad práce 26 volných pracovních míst v 18 nabídkách práce firem, 1 nabídka práce je nová, 3 nabídky jsou za týden. Průměrná mzda těchto volných míst se pohybuje od 58200 do 68300Kč.

Kolik si vydela lekar v Cesku?

Průměrný plat českých lékařů a zubních lékařů byl loni 93 658 Kč, průměrný plat všeobecných sester a porodních asistentek pak 53 468 Kč. Vyplývá to z dat Ústavu zdravotnických informací a statistiky ČR. Průměrná mzda českých lékařů a zubních lékařů loni činila 85 891 korun.

Kolik bere praktik?

Základní kapitační sazba se podle rozsahu ordinačních hodin pohybuje od 48 do 56 Kč za měsíc. Nejvíce, tj. 56 Kč na pacinta, obdrží praktici, kteří ordinují minimálně 30 hodin rozložených do 5 pracovních dnů týdně.

Kolik peněz si vydělá Popelář?

Co říká výplatní páska: Čeští popeláři berou 15 706 Kč (průměr podle Platy.cz).

Jaká práce je nejlépe placená?

Nejlépe placené práce v ČR

 • Lékař Kromě toho, že se lékařská profese řadí mezi nejlépe placené práce, pojí se s nimi také vysoká společenská prestiž.
 • Lékařský poradce. Platové rozmezí lékařského poradce je 50 000 Kč – 120 000 Kč.
 • Advokát.
 • Řídící letového provozu.
 • Pilot.
 • Realitní makléř
 • Burzovní makléř
 • Pracovník IT.
 • Zajímavé:  Ligace - Vše o zdraví

  Kolik vydela ortoped?

  „Ortopedi vykazují například v průměru okolo 82 tisíc bodů, dětský dermatolog 48 tisíc bodů a kožní specialista dermatovenerolog okolo 70 tisíc bodů,“ říká Jiří Rod z VZP.

  Kolik si vydela neurochirurg?

  Lékař/ka – neurochirurg

  Tato nabídka již není aktivní. Datum poslední aktualizace: 29.07.2019
  Plat 31920 –
  Profese Ostatní lékaři specialisté
  Detail nabídky práce >>

  Kolik si vydela Zubar za mesic?

  Zubní lékaři, zaměstnaní na pracovní smlouvu, vydělávají kolem 34 886 Kč hrubého měsíčně (jde o mediánovou mzdu, takže polovina bere méně).

  Kolik vydelava anesteziolog?

  Průměrný plat na pozici lékař – anesteziolog v lokalitě Česko je 49 490 Kč (výplatní termín: za měsíc).

  Kolik má Obvodak za pacienta?

  Sazba 50 Kč pak platí pro ty praktické lékaře, které mají ordinační hodiny alespoň 25 hodin rozložených do 5 dnů v týdnu a alespoň jeden z těchto dnů mají ordinační hodiny nejméně do 18:00. Ostatní praktičtí lékaři pro dospělé mají sazbu 48 Kč a ostatní praktičtí lékaři pro děti a dorost pak mají 50 Kč.

  Kolik má doktor pacientu?

  Podle mluvčího Všeobecné zdravotní pojišťovnyJiřího Roda mají smluvní lékaři VZP v průměru v kartotéce zaregistrováno 1 100 pacientů. „Někteří obvodní lékaři mají i 1 500 až dva tisíce lidí,“ říká Renata Knorová, ředitelka útvaru smluvní politiky České národní zdravotní pojišťovny.

  Diskuze

  Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Adblock
  detector