Léky Na Nadměrné Pocení?

Související zboží

 • NOBILIS TILIA Deodorant roll on Šalvěj 50 ml.
 • TIP LINE Antiperspirant deo sprej na nohy 150 ml.
 • DRICLOR Solution roll – on 20 ml.
 • EUCERIN Intenzivní antiperspirant sprej 30 ml.
 • VICHY Roll-on proti nadměrnému pocení 50 ml.
 • LA SAPONARIA Deodorant roll-on extra jemný s měsíčkem 50 ml BIO.
 • Jak se zbavit nadměrné pocení?

  „Zdravé“, tedy běžné pocení se dá vyřešit jednoduše: dodržováním hygienických zásad, jako jsou pravidelné sprchování, častá výměna oblečení, výběr oděvů z přírodních materiálů a používání deodorantů či antiperspirantů. Deodorant zamezuje zápachu, druhý pocení potlačuje.

  Co pomáhá na pocení v podpaží?

  Pro většinu lidí, kteří trpí nejen nadměrným pocením v podpaží, je pravděpodobně první volbou kvalitní deodorant či antiperspirant. Je dobré vědět, že deodorant pouze omezuje pach, který vzniká činností mikroorganismů na povrchu kůže, naproti tomu antiperspirant díky obsahu solí hliníku pocení přímo omezuje.

  Co se deje při pocení?

  Pokud je okolní teplota blízká teplotě těla, nestíháme se chladit a musíme zapojit aktivní mechanismus ochlazování. Pocení. Zjednodušeně řečeno, vylučováním potu se tělo ochlazuje a také spotřebovává energii. „Pot nás ochlazuje díky tepelné kapacitě vody.

  Proč se hodně Potim?

  Takzvaná primární hyperhidróza znamená, že nejsou jasné příčiny. Sekundární hyperhidróza souvisí s konkrétním zdravotním stavem člověka, jako je například obezita, dna, menopauza, nádor, otrava rtutí, diabetes mellitus nebo hypertyreóza (hyperaktivní štítná žláza).

  Jak lecit Hyperhidrozu?

  Jak se dá hyperhidróza léčit? Cílem léčby není úplně zamezit pocení, ale omezit ho na přirozenou míru. Ta je velmi důležitá, pocení je totiž značnou součástí termoregulace. Jednou z nejspolehlivějších metod, které může kožní lékař doporučit, je aplikace botulotoxinu.

  Co se vylucuje potem?

  Pot, který tvoří, obsahuje kromě vody také různé množství iontů (sodík, hořčík, draslík, chlór), přesné složení je přísně individuální. Ztráty solutů potem znamenají nutnost doplňování nejen vody, ale i minerálů, zvláště při silném pocení při těžké práci, sportovních výkonech nebo při horečce.

  Zajímavé:  Czy Kot Może Mieć Alergię?

  Jak se zpotit?

  Musíte mít co potit… Tedy pacient, který se chystá na potní kůru, musí ze všeho nejdříve vypít co nejvíce tekutin. Následně je možné také užít léky, které podpoří pocení jako takové. Jsou to různé deriváty kyseliny acetylsalicylové neboli acylpyrin nebo i paralen.

  Co na pocení v tříslech?

  Jakmile budete mít první krok úspěšně za sebou, můžete přejít na používání intenzivního antiperspirantu od značky Eucerin. Jedná se o sprej, který blokuje kanálky potních žláz a tím se snižuje vylučování potu. Aplikuje se vždy večer.

  Jak se potit méně?

  V současnosti se začínají používat i nanovlákna, která oblečení dodají funkční vlastnosti a pot skvěle odvádějí. Preferujte jednoduchost, méně vrstev a ne příliš upnuté oblečení a uvidíte, že se budete potit méně. Pokud nejste na přímém slunci, zahoďte i pokrývky hlavy, které tělo přehřívají.

  Jak zabránit pocení hlavy?

  Co s nadměrným pocením hlavy a vlasů dělat? Nenoste čepice, klobouky, šátky kryjící temeno apod., protože vaše pokožka a vlasy potřebují dýchat. Stále mějte po ruce kapesníčky, abyste si mohli otřít pot z čela a kontur vlasů.

  Jak zastavit pocení rukou?

  Pokud o sobě víte, že vás ve vypjatých situacích trápí pocení rukou, mějte při sobě vždy tuhý antiperspirant. Mohl by se vám hodit například NIVEA Tuhý antiperspirant Stress Protect, který chrání pokožku před pocením ve stresových situacích. A to i pokožku rukou.

  Diskuze

  Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Adblock
  detector