Prirodni Lecba Snizene Funkce Stitne Zlazy?

Snížená funkce štítné žlázy – přírodní léčba Protože štítná žláza reaguje na stav lymfatického systému, základem pro obnovení správné funkce štítné žlázy je detoxikace a podpora lymfy. Čistota lymfatického systému se totiž projevuje na vaší štítné žláze a celém hormonálním systému.

Proč vzniká zvýšená funkce štítné žlázy?

Snížená funkce štítné žlázy neboli hypotyreóza vzniká při sníženém uvolňování hormonů štítné žlázy do krve. Tyto hormony regulují metabolismus a energetickou spotřebu buněk a proto tato porucha negativně ovlivňuje hmotnost. Zvýšení hmotnosti je však příznakem až při podstatném snížení funkce štítné žlázy.

Co může být příčinou štítné žlázy?

Příčinou vašich problémů může být hypothyreóza neboli snížená funkce štítné žlázy. Štítná žláza je umístěna dole na krku před hrtanem. Produkuje hormony, které regulují matabolismus a energetickou spotřebu buněk. K výrobě hormonů potřebuje jód, jenž vychytává z krve.

Jak se stravovat Při hypofunkci štítné žlázy?

Jídelníček při hypofunkci štítné žlázy 1 Nedostatek jódu je častou příčinou hypotyreózy, proto do jídelníčku zařaďte co nejvíce přirozených zdrojů jódu – mořské 2 Omezte naopak některé druhy košťálové zeleniny (květák, brokolice, kapusta, kedlubna, ředkvičky a zelí), které obsahují 3 Dále do svého jídelníčku zařaďte ořechy, listovou zeleninu, semínka a kořenovou zeleninu. More

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Adblock
detector