Nemoci

Index Zdraví Zdravotních Pojišťoven?

„Vyhodnocení indexu zdraví zdravotních pojišťoven se zaměřuje na ukazatele zkoumající hospodaření zdravotních pojišťoven, které posuzujeme standardními účetními metodami. V úvahu jsou vzata i pomocná kritéria, ve kterých se zdravotní pojišťovny liší (například výdaje na preventivní péči).

Trestný Čin Proti Životu A Zdraví?

(1) Kdo úmyslně ohrozí život nebo zdraví jiného tím, že se zúčastní rvačky, bude potrestán odnětím svobody až na jeden rok. (2) Odnětím svobody na šest měsíců až pět let nebo peněžitým trestem bude pachatel potrestán, je-li při činu uvedeném v odstavci 1 jinému způsobena těžká újma na zdraví.

Léky Na Rakovinu Prostaty?

Radiofarmakum s obchodním názvem Novartis Pluvicto s účinnou molekulou PSMA-617, kterou jaderná chemička s kolegy vyvinula v německém Heidelbergu, je bezpečné a účinné proti progresivní, metastazující a vůči jiným terapiím odolné rakovině prostaty.

Přírodní Léky Proti Cukrovce?

Osm přírodních pomocníků v boji proti cukrovce Maliny. Podle studie publikované v časopise Obesity k léčbě diabetu přispívají svou schopností snižovat hladinu cukru v krvi. Borůvky. Pampeliška. Kopřiva. Zázvor. Skořice. Pískavice (řecké seno) Gymnéma lesní Jak se zbavit cukrovku bez léků? Cukrovku je možné kontrolovat nebo zvrátit bez použití léčiv, která se snaží obnovit produkci …

Přírodní Léky Proti Cukrovce? Pokračovat ve čtení »

Ochrana Zdraví Před Škodlivými Účinky Návykových Látek?

(1) Vláda, ministerstva a územní samosprávné celky provádějí opatření k ochraně zdraví populace před škodlivými účinky návykových látek a návykového chování (dále jen „protidrogová politika“); při provádění protidrogové politiky postupují ve vzájemné součinnosti.

Adblock
detector