Štítná Žláza A Její Léčba Heureka?

Mystický léčitel – Štítná žláza a její léčba – William Anthony od 427 Kč – Heureka.cz.

Jak léčit štítné žlázy?

Léčba štítné žlázy bez zvážení vlivu chronického stresu může urychlit některé obtíže. Běžnou formou chronického stresu – vyčerpání či vyhoření nadledvinek – se stává zvláště nebezpečnou pro hypotyreózu.

Jak snížit funkci štítné žlázy?

Vedle určitých potravin a potravinových alergií mohou snížit funkci štítné žlázy i toxiny. Z tohoto důvodu se stává zásadní testování na obsah rtuti v organismu a její odstranění z těla a z životního prostředí, které člověka obklopuje. Je také užitečné vyhnout se fluoridu, který byl spojen s problémy se štítnou žlázou, a chlorované vodě.

Co je příčinou zvýšené funkce štítné žlázy?

Víme, že existuje velké množství příčin snížené funkce štítné žlázy, která je mimochodem častější než funkce zvýšená. Často ani lékař nedojde ke správnému závěru. Pak může klient se silnou nadváhou velmi intenzivně cvičit i ideálně jíst, ale přesto může mít problém se snížením své váhy.

Kdo je hormon štítné žlázy?

Vedle insulinu a kortizolu je hormon štítné žlázy jeden ze tří hlavních hormonů, které kontrolují metabolismus a váhu. Jako klíčové se jeví správné testování, které potvrdí stagnaci štítné žlázy, což přispívá ke zpomalení metabolismu a k jiným problémům.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Adblock
detector